Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-05 15:24:26
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-05 15:33:07
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:31:52
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:23:37
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:29:51
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:24:27
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:27:24

T10,11,12-15 50m RU, Päivitetty: 2017-11-05 15:33:07
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.39
2 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.28
3 Kaisa Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.55
4 Tuuli Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.70
5 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.45
6 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.20
7 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.32
8 Matilda Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.68
9 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.71
10 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.48
11 Noora Tennilä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.71
12 Aliisa Soini Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.78
13 Emilyn Alexandra Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.19
14 Peppi Lehtinen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.22
15 Armi Aurora Tavi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.43
16 Oosa Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.51
17 Nella Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.62
18 Iida Tawast Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.76
19 Anna Salo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.03
20 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 47.18
21 Kerttu Rantanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.28
22 Hanna Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.36
23 Anni Frusti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.38
24 Hanni Koski Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.40
25 Ellen Lindell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.54
26 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 47.67
27 Iita Kimpimäki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.86
28 Linnea Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.88
29 Amanda Ahinko Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.91
30 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.97
31 Dominika Stalinskaja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.06
32 Anja Miao Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.19
33 Erin Heinikangas Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.30
34 Hertta Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.40
35 Liisa Peetsu Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.76
36 Rahma Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.84
37 Iida Remes Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.99
38 Jenny Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.04
39 Emma Autio Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.26
40 Aino Ruottinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 49.30
41 Iisa-erika Auranen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.32
42 Elsa Joseph TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.40
43 Maija Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.59
43 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 49.59
45 Nova Larsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.65
46 Minea Kumlander Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.67
47 Veera Malmelin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.94
48 Ebba Simberg Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.99
49 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.11
50 Emmiina Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.16
51 Aino Suomalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.29
52 Iina Ekholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.49
53 Moona Simola Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.50
54 Kiia Koivisto Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.34
55 Eevi Hirsi HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.56
56 Enna Äyrämöinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.59
57 Hilla-maaria Juhola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.66
58 Elli Isometsä Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.69
59 Veera Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.72
60 Miisa Järvinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.04
61 Aada-julia Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 52.15
62 Katri Kulovuori Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 52.38
63 Isla Vuohtoniemi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.41
64 Saara Lehto Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.56
65 Milla Pirinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 52.63
66 Kätlin Ploompuu Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.79
67 Sofia Järvi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.94
68 Ines Pälviranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 52.96
69 Milja Laakkonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 52.98
70 Emma Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.14
71 Iina Pasuri Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.34
72 Neri Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.65
73 Vilma Kilpala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.88
74 Eevi Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.98
75 Petra Soini Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.09
76 Vilma Saarimäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 54.30
77 Venla Hauvala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 54.66
78 Justiina Junnila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 54.74
79 Maija Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 55.10
80 Eevi Riekki Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 55.11
81 Linn Nickels Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.37
82 Viia Tossavainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 55.51
83 Elsa Pelkonen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.69
84 Minea Törhönen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 55.81
85 Heta Hirvonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 56.10
86 Maija Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 56.38
87 Netta Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 56.88
88 Kristel Meintjes Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 57.04
89 Sella Koskinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 57.32
90 Mari Kaski Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 57.35
91 Agnes Ruusumo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 57.73
92 Fia Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.14
93 Alexandra Munsterhjelm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.20
94 Saaga Tuominen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 58.24
95 Aura Haunia Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 58.40
96 Saga Ronkainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.52
97 Minni-maria Vesma Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.81
98 Milka Marjakaarto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.23
99 Amanda Vuori Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.48
100 Ida Paaskoski Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.00
101 Josefina Vainio Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.10
102 Minea Kynnäs Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.13
103 Camilla Mikkonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.21
104 Iina Pasanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.33
105 Aava Sulanterä Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.38
106 Aino Hannus Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.27
107 Ella Nyström Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.15
108 Miitta Värri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:03.42
109 Amelia Fricker Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.38
110 Aino Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.03
111 Malandra Anttonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.19
112 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.54
113 Stella Seppälä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.55
114 Sofia Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.24
115 Naomi Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.41
116 Tiia Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.50
117 Roosa Kaksonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.71
118 Yasemin Yilmaz Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.79
- Joanna Kivelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Sandra Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Ella Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Emilia Leinonen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Vieno Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Siiri Kaatikko Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Veera Mäkelä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Ida-maria Kärki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Vieno Niemi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Kaisla Henttu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Hilla Lehtonen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Veera Nurmikolu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

T10,11,12-15 50m RU, Päivitetty: 2017-11-05 15:33:07
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.87
2 Daniela Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.79
3 Wilma Sundt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.90
4 Miina Torvikoski Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.45
5 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 40.75
6 Susanna Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.53
7 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.60
8 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.15
9 Mea Alho Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.78
10 Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.88
11 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.90
12 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.01
13 Isla Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 43.29
14 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.44
15 Iina Vänttinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.66
16 Fia Stenman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.73
17 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.01
18 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.20
19 Olivia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.41
20 Ippi Ranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.70
21 Ellen Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.12
22 Emmi Nieminen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.32
23 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.33
24 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.40
25 Oona Sarlin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.70
26 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 45.92
27 Pinja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.98
28 Tiia Mielonen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.99
29 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.36
30 Anni Kärkkäinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.37
31 Oosa Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.48
32 Silva Salonniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.74
33 Essi Pyykkö Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.02
34 Jenni Konnu Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 47.45
35 Oona Turunen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.61
36 Elsa Määttä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.65
37 Nea Elomaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.89
38 Elvira Lydén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.00
38 Katja Hudilainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.00
40 Theresia Lindholm Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.13
41 Senni Hokkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.64
42 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.75
43 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.93
44 Iina Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.00
45 Elsa Vuorimaa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.57
46 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.76
47 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.97
48 Pinja Suominen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.00
49 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.04
50 Laura Koskela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.25
51 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.81
52 Maria Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.96
53 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.44
54 Siiri Lahtinen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.53
55 Noora Glasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.62
56 Milma Tammikorpi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.70
57 Jenna Myllyntausta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.74
58 Venla Kantanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.81
59 Aino Norrdal Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.88
60 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 51.94
61 Olesia Leshchuk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.01
62 Pinja Hoffren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.12
63 Nora Eriksson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.21
64 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.46
65 Sofia Mustonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 52.63
66 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 52.69
67 Milla Klemetti Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.77
68 Mathilda Wahlstedt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.12
69 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.14
70 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.26
71 Julia Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 53.52
72 Hedda-liina Honkaniemi Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.67
73 Amanda Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.69
74 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 54.04
75 Noora-maria Linna Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.73
76 Elli Kenttälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.78
77 Iida-maria Hagner Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.88
78 Sanni Tsokkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.96
79 Hilda Kupila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 55.10
80 Sonja Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 55.22
81 Helmi Heinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 55.64
82 Meeri Nordström Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.75
83 Tilda Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.92
84 Alina Vanhatalo Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.35
85 Iiris Aittokallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.68
86 Veera Helkkala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 57.08
87 Riina Jungell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 57.23
88 Karmen Johanson Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 57.54
89 Minni Kinnunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 57.73
90 Aada-Elisa Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 58.36
91 Vivian Vesa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.46
92 Emilia Häjänen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.09
93 Sanni Haaranen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 59.24
94 Noora Riionheimo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.97
95 Kaisla-kerttu Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.79
96 Siiri Suominen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.38
97 Emilia Makkonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.69
98 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.78
- Inka Aunimo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Inkeri Kuuramaa Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Iisa Lavikainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

T10,11,12-15 50m RU, Päivitetty: 2017-11-05 15:33:07
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.32
2 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.70
3 Emma Uusküla Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.84
4 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 33.36
5 Emilia Liven Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.48
6 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.57
7 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.58
8 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.98
9 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.07
10 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.12
11 Ina Pollari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.33
12 Mirka Mettinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.40
13 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.51
14 Mia Pentti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.57
15 Emma Von Dickoff Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.59
16 Iiris Yli-Jama Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 34.61
17 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.63
18 Jenni Moisio Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.78
19 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.89
20 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.05
21 Minna Ingi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.14
22 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.33
23 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.42
24 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 35.49
25 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.50
26 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.62
27 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.65
28 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.66
29 Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.69
30 Enni Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.71
31 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.80
32 Pinja Paulomo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.91
33 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 36.04
34 Vilja Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.05
35 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.10
36 Frida Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.33
37 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.34
38 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 36.40
39 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.42
40 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 36.45
41 Sofia Martinkauppi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.59
42 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.64
43 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.74
44 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.76
45 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.80
46 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.83
47 Nella Korpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.96
48 Winona Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 36.97
49 Liisa Lassila Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.98
50 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.10
51 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.13
52 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.15
53 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.17
54 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.23
54 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.23
56 Wilma Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.31
57 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.33
58 Sofia Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.51
59 Olga Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.66
60 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.78
60 Milla Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.78
62 Carola Huntus Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.86
63 Aino Kontiainen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.92
64 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.96
65 Iiris Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.98
66 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.00
67 Iida Herrala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.02
68 Olivia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.11
69 Melissa Miettinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.36
70 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.42
71 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.45
72 Saana Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.51
73 Jenny Kareinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.53
73 Hanni Riikonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.53
75 Helmiina Toivonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.54
76 Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.61
77 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.75
78 Amalia Siekkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.81
79 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.83
80 Vilma Hottinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.86
81 Ida Lehtovaara Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.93
82 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.96
83 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.00
84 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.01
85 Miina Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.05
86 Salla Rantala Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.09
87 Emmi Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.15
88 Emma Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.17
89 Jade Huhtamaa Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.22
90 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.25
91 Sanni Salmi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.30
92 Ella Ohra-Aho Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.31
92 Ruusu Nieminen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.31
94 Sofia Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.34
95 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.37
96 Viola Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.38
97 Alisa Ailanen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.45
98 Heta Veikkola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.47
99 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.51
100 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.56
101 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.72
102 Siiri Toiva Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.77
103 Noora Laitala Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.82
104 Ella Nore Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.90
105 Olivia Uusitorppa Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.95
106 Sanna Rajamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.04
107 Isla Pinta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.17
108 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.30
109 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.33
109 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.33
111 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.40
112 Sonja Salmimies Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.42
113 Oona Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.43
114 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.47
114 Sara Myller Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.47
116 Emelie Måtar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.49
117 Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.52
118 Ella Hurtta Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.57
119 Laura Nissi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.59
120 Ida Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.61
121 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.62
122 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.63
123 Iiris Isokoski Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.73
124 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 40.80
125 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 40.81
126 Ronja Myllykallio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 40.90
127 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.94
127 Milli Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.94
129 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.95
130 Jasmine Vikström Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 40.96
131 Viivi Vaajanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.02
132 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.03
133 Erica Tomperi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 41.05
134 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.06
134 Mikaela Laaksola Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.06
136 Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.07
137 Meea Juntunen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.08
138 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 41.10
139 Lidian Vihervä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.16
140 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 41.21
141 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.23
142 Maisa Berg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.30
142 Heidi Javanainen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.30
144 Kia Leinonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.58
145 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.62
146 Vilma Lipponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.71
147 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.80
148 Milena Autti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.82
149 Essi Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.96
150 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.97
151 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.99
152 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.03
153 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.04
154 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.11
154 Siiri Kokko Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.11
156 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.15
156 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.15
156 Julia Järvelin Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.15
159 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.17
160 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.25
161 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.38
162 Saranbolor Usukhsaikhan TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.44
163 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.46
164 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.48
165 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.50
166 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.54
167 Oona Kokko Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.68
168 Sanni Jouppi Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.76
169 Laura Kaksonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.81
169 Ilona Hjelt Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.81
171 Sara Pantsu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.94
172 Vilma Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.97
173 Jasmine Errehani Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.98
174 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.99
175 Vilma Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.20
175 Petra Laukkanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.20
177 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.29
178 Ronja Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.31
179 Veera Hautamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.45
180 Kreetta Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 43.62
181 Aava Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.72
182 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.78
183 Meri Kultaranta Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.80
184 Lotta Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.94
185 Iida Peuraniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 43.95
186 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.99
187 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.03
188 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.09
189 Anna Topoeva Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.14
190 Peppi Siurola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.20
191 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.21
191 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.21
193 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.26
194 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.30
195 Aada Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.38
196 Saara Sauranen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.42
197 Ronja Simsek Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.43
198 Elsa Päivärinta Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.46
199 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.49
200 Vilma Hjelt Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.60
201 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.70
202 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.72
202 Henrietta Löfgren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.72
204 Milka-Maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.93
205 Neta Siponmaa Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.97
206 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.98
207 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.00
208 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.01
209 Vilma Niskanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.07
210 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.28
211 Oona Eriksson Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.37
212 Emma Nieminen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.46
213 Lea Heinzmann Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.54
214 Salla Lehtimäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.67
215 Emma Mangeloja Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 45.68
216 Amanda Koistinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.69
217 Janica Nieminen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.74
218 Saana Hyvönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.76
219 Lotta Nevalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.83
220 Venla Laitila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.91
221 Alma Hörkkö Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.94
221 Laura Kinnunen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.94
223 Jenna Rautava Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.00
224 Julia Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.03
225 Sanni Toppinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.08
226 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.11
227 Suvi Riipinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.23
228 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.24
229 Vilmiina Weckman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.27
230 Reetta Piira Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.28
231 Kia Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.36
232 Anna Lampinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.40
233 Lilli Eskola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.59
234 Heidi Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.61
235 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.67
236 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.71
237 Kiira Tulkki Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.75
238 Emmi Silvola Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.79
239 Siiri Matero Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.80
240 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.91
241 Teresa Miettunen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.05
242 Viola Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.15
243 Lawen Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.23
243 Sanni Mäkelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.23
245 Elin Högman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.38
246 Ella Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.40
247 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 47.43
248 Emma Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.44
249 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.45
250 Néa Brosseau Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.50
251 Micaela Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.53
252 Wilma Lassila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.54
252 Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.54
254 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.66
255 Maija Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.71
256 Hanna Ponnikas Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.77
257 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.85
258 Aino Kurki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.86
259 Elina Laaksonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.89
260 Wenla Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.90
261 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.00
262 Saga Peltolehto Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.01
263 Kaisu Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.04
264 Veera Mikkonen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.09
265 Iris Erten Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.14
266 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.34
267 Roosa Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.35
267 Sofia Golubeva Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.35
267 Siiri Päivärinta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.35
270 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.46
271 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.61
272 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.71
272 Iida Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.71
272 Amanda Nielsen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.71
275 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.72
276 Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.73
277 Jaana Nevala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.74
278 Ada Niemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.79
279 Vilma Manninen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.80
280 Sara Sorri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.91
280 Kätrin Koppel Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.91
282 Amanda Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.98
283 Noora Ketola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.04
284 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 49.07
284 Silja Lehtonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.07
286 Aada Ahonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.15
287 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.32
287 Ronja Rantanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.32
289 Emma-lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.35
290 Selja Lahti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.39
291 Ida Salmi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.46
292 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.54
293 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 49.65
294 Minea Partanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.67
295 Viivi Kortelainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.77
296 Suela Bajrami Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.85
297 Sonja Tiira Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.14
298 Noora Koski Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.27
299 Helmi Jämsén Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.42
300 Heidi Malinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.62
301 Pilvi Nieminen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.69
302 Nella Kallinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.81
303 Aino Kankaanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.82
304 Iida-isabella Pakka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.98
305 Elli Rantatalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.19
306 Lotta Lääperi Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.23
307 Saga Koho Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.26
308 Eea Huhtanen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.64
309 Fionna Barnes HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.90
310 Iiris Virtanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.93
311 Fanny Granvik Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.64
311 Sonja Makkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 52.64
313 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.82
314 Eerika Sippala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.93
315 Senni Syvänen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.99
316 Kaarina Leppä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.66
317 Ella Bäckman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.90
318 Iines Hurme Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.92
319 Ronja Haraholma Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.00
320 Bianca Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 54.07
321 Kaisa Harjula Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.27
322 Waula Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.25
323 Aava Merikanto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 55.30
324 Inkeri Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 56.62
325 Hanna Eveliina Hietanen Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 59.61
326 Sara Hämäläinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.33
327 Ida Enberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.68
- Maria Mustonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Tuuli Jokinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Ada Salaspuro Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Emmi Rauhanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Hertta Koskinen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Reena Tassberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Ronja Mäkelä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Olta Bajrami Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner