Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-05 15:35:33
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-05 15:39:40
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:40:36
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:34:27
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:42:15
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:33:17
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 15:37:00

P11,12,13-16 50m PU, Päivitetty: 2017-11-05 15:42:15
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Konsta Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 35.25
2 Risto Kallström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.96
3 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.29
4 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.34
5 Aleksandr Logvin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.58
6 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.97
6 Tomi Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.97
8 Jani Ekman Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.04
9 Mikael Böckerman Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.12
10 Kalle Pesälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.16
11 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.25
12 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.32
13 Ruben Honko Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.53
14 Aaro Imppola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.82
15 Sebastian Sojolin Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.94
16 Joona Jakoaho Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.01
17 Weeti Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.93
18 Matias Saarinen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.29
19 Veeti Salminen Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.63
20 Nikolai Teiramaa Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.69
21 Aapo Nurminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.83
22 Julius Schroderus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.00
23 Pirkka Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 41.01
24 Joonatan Davie Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.08
25 Aleksi Metsäpelto Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 41.23
26 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 41.54
27 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.64
28 Matias Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 41.65
29 Onni Yrjälä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.77
30 Nico Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.06
31 Sami Schrader Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.26
32 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.35
33 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.44
34 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.50
35 Luca Ruusila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.56
36 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.65
37 Joonatan Hietarinne Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.72
38 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.80
39 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.01
40 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 43.14
41 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.15
42 Herkko Haussalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.23
43 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 43.39
44 Max Snellman Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.56
45 Ivar Eklund JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.74
46 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.27
47 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.32
48 Santeri Holmberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.57
49 Ilari Palva Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.84
50 Tuomo Leinonen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.30
51 Casper Kvist Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.70
52 Tobias Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.37
53 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.48
54 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.13
55 Áron Zautasvili Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.46
56 Veeti Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.16
57 Viljo Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.64
58 Kasperi Miettinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.91
59 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.97
60 Jermu Jääskö Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.07
61 Ephraim Hillers Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.13
62 Ville Suojasto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.23
63 Jasu Caspar Haapaniemi Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.68
64 Luis Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.35
65 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.65
66 Christian Nummi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.14
67 Jesse Saarinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.27
68 Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.68
69 Milo Bergman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.82
70 Veeti Inkilä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.22
71 Rasmus Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.69
72 Juha-Pekka Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 54.74
73 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 56.07
74 Måns Manelius Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 56.82
75 Emil Tirkkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.91
- Niko Antman Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Olli Pesonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Okko Varpasuo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Olli Järvenpää Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Iiro Räty Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Ossi Vienamo Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

P11,12,13-16 50m PU, Päivitetty: 2017-11-05 15:42:15
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Eero Rautaporras Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 29.50
2 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.94
3 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.01
4 Lucas Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.73
5 Samuel Halminen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.31
6 Nikita Semach Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 32.63
7 Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.76
8 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.63
9 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 33.77
10 Antti Musikka Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.24
11 Leo Währn Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.30
12 Tuomas Romsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.51
13 Sisu Sorri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.71
14 Joel Korte Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.89
15 Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.03
16 Jasper Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 35.85
17 Leevi Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.28
18 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 36.33
19 Jimi Kojo Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.37
20 Eero Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.45
21 Oliver Aspholm Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.53
22 Konsta Vainio Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 36.65
23 Aapo Tuhkanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.77
24 Ivan Chupakhin Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.20
25 Valtteri Muranen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.39
26 Sampo Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.57
27 Luukas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.76
28 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.02
29 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.29
30 Aleksanteri Nissinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.36
31 Adrian Kaslin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.54
32 Veeti Valdolin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.67
33 Adam Björkstrand Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.97
34 Salomo Pihlaja Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.99
35 Arttu Venemies Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.45
36 Ivan Kovalchuk Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.61
37 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.71
38 Julius Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.84
39 Topi Fordell Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.87
40 Joa Metsola Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.37
41 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.37
42 Elias Mikkonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.43
43 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.08
44 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.71
45 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.28
46 Alex Laitiainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.46
47 Joonatan Lipiäinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.73
48 Urho Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.80
49 Ivan Gavrilov Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.81
50 Kasper Kytö Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.52
51 Tiger Tran Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.83
52 Markus Koskinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.36
53 Riku Koskenvaara Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.83
54 Oscar Westerberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.44
55 Totte Teittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.78
56 Anton Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.12
57 Juho Mantila Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.93
58 Tuomas Kallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.32
59 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 57.30
60 Paavo Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.10
- Nikolas Pietilä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Anttijussi Karjalainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Pauli Rantatupa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Elias Tuominen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Severi Muje Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Elias Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

P11,12,13-16 50m PU, Päivitetty: 2017-11-05 15:42:15
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Roni Kallström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 25.33
2 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 25.39
3 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 26.01
4 Oskari Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 26.15
5 Jere Ruuhonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 26.52
6 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 26.83
7 Tatu Hörkkö Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 26.89
7 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 26.89
9 Alexander Kislitsyn Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 26.91
10 Isak Gramén Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.07
11 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 27.11
12 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.22
13 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 27.42
14 Leo Roine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 27.44
15 Eemil Kylmä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.55
16 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 27.58
17 Lauri Kettunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 27.63
18 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 27.64
19 Atte Alila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 27.78
20 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 27.82
21 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 27.84
22 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 27.90
23 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 27.97
23 Oskari Hynynen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 27.97
25 Eetu Einto Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 27.99
26 Elias Filippovits ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 28.22
27 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 28.27
28 Atte Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 28.43
29 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 28.49
30 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 28.51
31 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 28.54
32 Teemu Turunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 28.55
33 Leo Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 28.61
34 Veeti Veijonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 28.66
35 Alexander Fyhr Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 28.73
36 Joel Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 28.82
36 Joel Knaapi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 28.82
38 Lauri Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 28.86
39 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 28.89
40 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 28.91
41 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.04
42 Teemu Annala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 29.08
43 Eerik Tikkakoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 29.09
44 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 29.17
45 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 29.20
46 Perttu Mikkola Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 29.24
47 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 29.32
47 Verneri Lehtovaara Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.32
49 Kasperi Koskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 29.34
50 Linus Eriksson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 29.36
51 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 29.46
52 Matias Pennanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 29.51
53 Aapo Keltanen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 29.59
54 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 29.67
55 Joona Lehtonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 29.68
56 Elias Nurmi Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 29.83
57 Juho Laukkanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 29.96
58 Elias Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 30.05
59 Aapo Puikkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 30.11
60 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 30.18
61 Olli Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.22
62 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 30.30
63 Leevi Kärnä Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 30.35
64 Ali Gardberg Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 30.38
65 Tomi Nikula Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 30.41
66 Mikael Jokinen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 30.47
67 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 30.55
67 Aapo Löyttyniemi Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 30.55
69 Atte-mikael Ahonpää TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 30.62
70 Tatu Saareks Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 30.70
71 Nader Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 30.88
72 Konsta Tupeli Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 30.94
73 Aaro Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 31.08
74 Cedric Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 31.09
75 Julius Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.12
75 Oskar Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.12
77 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.16
78 Miro Merinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.41
79 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 31.42
80 Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 31.50
81 Victor Vardeka ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 31.56
82 Leevi Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 31.57
83 Juho Marjala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.71
84 Julius Nyberg Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 31.79
85 Oliver Juursoo Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 31.86
86 Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 31.93
87 Valtteri Salmela Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 32.04
87 Alexander Mattsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.04
89 Viljami Töhönen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.06
90 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.13
91 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.16
92 Emil Kärkkäinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 32.25
93 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.44
94 Väinö Hiltunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 32.50
94 Miro Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.50
96 Arttu Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.52
97 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 32.68
98 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.70
99 Jesperi Laine Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 32.72
99 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 32.72
101 Janne Korhonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 32.84
102 Herkko Lajas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 32.88
103 Markus Nuoranne Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 32.96
104 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 32.97
105 Rasmus Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.13
106 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 33.29
107 Henry Nyman Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 33.36
108 Miro Moisio Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.38
109 Lenni Kukkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 33.39
109 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.39
111 Petri Shkolny Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.44
112 Konsta Pekkala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.45
113 Oskari Cederqvist Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.47
114 Joona Kinnunen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 33.50
115 Weeti Virtanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 33.54
116 Mitja Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 33.72
117 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 33.98
118 Kasimir Riihelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.10
119 Onni Haikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.12
120 Elmeri Aho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 34.35
121 Eetu Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 34.42
122 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.54
123 Elmeri Kuulasmaa Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.57
124 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 34.62
125 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 34.73
126 Olli Paukola Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 34.86
127 Eetu Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.87
128 Aleksanteri Angelva Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 34.88
129 Samuel Syrjänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.05
130 Touko Riipinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 35.14
131 Yufei Meng Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.18
132 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.24
133 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 35.29
134 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.31
135 Lauri Huhtasalo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.35
136 Matti Nätti Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.67
137 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 35.70
138 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 35.81
139 Kalle Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.85
140 Akseli Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.92
141 Joonatan Kuivalainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 35.97
141 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 35.97
143 Emil Saha Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 35.99
144 Aleksi Alanko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.23
145 Pyry Aspholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 36.24
146 Samu Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 36.27
147 Arttu Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 36.64
148 Aaro Tenhu Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.95
149 Leo Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.17
150 Kaius Kulmala Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.23
151 Niko Akkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.25
152 Aleksandr Istomin Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.33
153 Eetu Taivainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.44
154 Raman Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.54
155 Manu Rosendahl Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.56
156 Sohneel Mandpe Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 37.83
157 Timo Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.08
158 Rony Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 38.11
159 Alvar Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.29
160 Aku Hyrsylä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 38.34
161 Leevi Sipilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.50
162 Samuel Saari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 38.63
163 Max Nikkari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.09
164 Rasmus Salminen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.29
165 Nikolai Em Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 39.53
166 Lauri Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.57
167 Veerti Juurakko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 39.58
168 Visa Nissinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.73
169 Rasmus Kalvik Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.85
170 Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.39
171 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.67
172 Hannes Helling Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.69
173 Casper Leo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.92
174 Viktor Asklöf Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.01
175 Arttu Ahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.32
176 Topi Salminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.43
177 Jesse Virkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.74
178 Jere Heikkilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.99
179 Eemeli Korhonen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.01
180 Jeremias Arveli Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.09
181 Miikka Visto Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.18
182 Alex Kortesalmi Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.36
183 Linus Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.80
184 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.55
185 Einar Melin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.79
186 Aaro-oskar Ruuskanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.54
187 Joel Jokiaho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.64
188 Totti Laukkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.68
189 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.88
- Rasmus Roiko ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Niko Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Rasmus Rauhala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Hannes Olin Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Alex Koskela Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Roope Mutanen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Birger Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner