Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-05 16:13:48
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-05 16:33:17
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:23:31
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 17:24:58
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:27:40
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:08:40
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:17:35

T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:24:58
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Louna Kasvio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.99
2 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.44
3 Aino Välimaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.78
4 Elsa Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.29
5 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.14
6 Sini Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.18
7 Tiinu Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.95
8 Miina Torvikoski Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.97
9 Wilma Sundt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.90
10 Isla Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.20
11 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.46
12 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.57
13 Fia Stenman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.06
14 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.09
15 Susanna Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.28
16 Janina Granberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.37
17 Daniela Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.51
18 Kaisla Korvonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.63
19 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.91
20 Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.08
21 Anni Turunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.72
22 Hannah Lamminmäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.03
23 Helmi Räsänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.04
24 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.31
25 Anni Kärkkäinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.51
26 Piia Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.62
27 Sara Seppänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.74
28 Hilla Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.93
29 Olivia Talvitie Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.99
30 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.01
31 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.02
32 Cécilia Richard Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.19
33 Anna Kortesalmi Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.24
34 Elvira Lydén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.48
35 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.56
36 Katriina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.74
37 Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.81
38 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.84
39 Iina Vänttinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.18
40 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.42
40 Mathilda Heikiö Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.42
42 Noora-maria Linna Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.83
43 Julia Sihvo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.86
44 Kerttu Virta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.87
45 Sofie Nauklér Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.22
46 Tiia Mielonen Nivalan Saukot IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.29
47 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.72
48 Amanda Nilsson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.75
49 Rita Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.89
50 Tilda Aaltonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.23
51 Siiri Lahtinen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.52
52 Reetta Keränen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.58
53 Joanna Salonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.70
54 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.76
55 Viivi Pesonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.02
56 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.03
57 Kia Mäennenä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.04
58 Tilda Saine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.11
59 Heli Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.15
60 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.41
61 Emmi Nieminen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.50
62 Ippi Ranta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.52
63 Rilla Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.57
64 Oona Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.67
65 Jeanette Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.82
66 Eerika Kivistö Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.00
67 Merete Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.02
68 Emilia Ruusu Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.03
69 Oona Sarlin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.23
70 Pinja Pakkanen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.31
71 Heta Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.65
72 Anna Hynönen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.66
73 Lila Niskala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.81
74 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.84
75 Hilda Löf Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.31
76 Malla Kostiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.65
77 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.71
78 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.83
78 Kerttu Laaksonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.83
80 Milana Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.84
81 Amanda Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.90
82 Ellen Williamsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.93
83 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.94
84 Sara Siipola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.35
84 Laura Koskela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.35
86 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.45
87 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.55
88 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.62
89 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.82
90 Sanni Nuotio Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.01
91 Mea Alho Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.04
92 Oona Turunen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.41
93 Rebecca Risso Ricci Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.59
94 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.99
95 Ronja Suuronen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.30
95 Elsa Määttä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.30
97 Emmi Halonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.54
98 Iina Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.68
99 Saimi Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.70
100 Maria Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.83
101 Kerttu Heinä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.98
102 Milja Prepula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.08
103 Jenna Juhola Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.13
104 Sofia Chadromtseva Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.33
105 Peppi Värikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.50
106 Elli Kenttälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.59
107 Silva Salonniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.61
107 Ninja Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.61
109 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.81
110 Theresia Lindholm Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.95
111 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.03
112 Nea Elomaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.35
113 Iris Lahtinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.64
114 Anna Selin Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.77
115 Pinja Suominen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.98
116 Gabriella Vesterkvist Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.16
117 Eeva Finnilä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.44
118 Tua Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.48
119 Ruth Risso Ricci Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.53
120 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.54
121 Iina Salmivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.68
122 Suvi Keskimäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.15
123 Maisa Savisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.32
124 Inka Tolonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.55
125 Kerttu Heikkilä Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.63
126 Vieno Virtanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.88
127 Alexa Korkiakoski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.15
128 Riikka Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.64
129 Laura Lyytinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.82
129 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.82
131 Venla Kantanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.94
132 Julia Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.00
133 Julia Jurttila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.47
134 Jessica Takkunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.57
135 Nelli Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.59
136 Milma Tammikorpi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.64
137 Milla Klemetti Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.67
138 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.83
139 Vilma Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.87
140 Tytti Rantanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.90
141 Tilda Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.06
142 Senni Hokkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.15
143 Viivi Kiiveri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.21
144 Sofia Mustonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.76
145 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.02
146 Meeri Nordström Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.15
147 Hilda Kupila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.26
148 Unna Korja Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.66
149 Tinka Enäjärvi ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.71
150 Karoliina Jukarainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.05
151 Riia Pietilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.47
152 Heidi Still Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.75
153 Hedda-liina Honkaniemi Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.11
154 Inka Kukkonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.33
155 Veera Hautamäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.44
156 Anna Rantala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.52
157 Veera Rantala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.56
158 Viivi Hallikainen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.00
159 Anniina Jokiniemi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.15
160 Ella Kalliokari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.17
161 Lotta Lönnqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.39
162 Siiri Suominen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.84
163 Sanni Haaranen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.34
164 Laura Kangas Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.43
165 Iisa Lavikainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.80
166 Elsa Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.65
167 Riina Jungell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.28
168 Pinja Hoffren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.95
169 Ella Jokioinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.02
170 Nora Eriksson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.86
171 Mathilda Wahlstedt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.58
172 Vilma Paajanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.31
173 Sanni Tsokkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.79
174 Inkeri Kuuramaa Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.48
175 Aino Norrdal Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:49.92
176 Aada-Elisa Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.60
177 Aino Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:52.14
178 Jenna Myllyntausta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:52.70
- Minttu Mikkonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Nella Pesonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Kaisla-kerttu Parkkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:24:58
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.44
2 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.79
3 Emilia Niemi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.69
4 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.13
5 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.32
6 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.42
7 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.04
8 Saara Niemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.22
9 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.24
10 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.85
11 Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.04
12 Tilla Saarentaus Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.15
13 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.16
14 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.24
15 Karla Tiainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.27
16 Elina Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.37
16 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.37
18 Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.43
19 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.80
20 Meea Juntunen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.97
21 Roosa Tuomainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.10
22 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.12
23 Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.17
24 Nelli Vihola Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.31
25 Juulia Sakomaa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.32
26 Rebekka Aaltola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.39
27 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.44
28 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.76
29 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.80
30 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.01
31 Anniina Ahonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.12
32 Alexia Tahkola Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.22
33 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.23
34 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.24
35 Melissa Miettinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.55
36 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.57
37 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.86
38 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.12
39 Fiona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.15
40 Milla Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.16
41 Eevi-maria Bogdanova Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.23
42 Veera Välivainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.36
43 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.38
44 Lumi Luoma Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.40
45 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.45
45 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.45
47 Essi Ahvenainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.50
48 Siiri Pekkala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.72
49 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.90
50 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.28
51 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.70
52 Heidi Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.91
53 Emmi Ellonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.00
54 Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.06
55 Tuulia Harju Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.09
56 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.11
57 Silja Villanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.23
58 Kukka Peill Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.27
59 Essi Virta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.28
60 Hilla Penttilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.46
60 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.46
62 Ella-Olivia Tikkanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.55
63 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.60
64 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.66
65 Alma Hörkkö Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.86
66 Elena Surakka Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.95
67 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.01
68 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.12
69 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.28
70 Kaarina Rihte Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.51
71 Tatiana Sukhareva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.56
71 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.56
73 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.57
74 Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.69
75 Alina Kangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.74
76 Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.78
77 Aino Emilia Hankala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.79
78 Julia Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.83
79 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.84
80 Milla Siira Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.88
81 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.93
82 Enni Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.99
83 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.09
84 Meri Luoma Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.11
85 Emma Nieminen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.17
86 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.27
87 Iida Vesa ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.31
88 Anna Lehmusvaara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.32
89 Veera Hautamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.85
90 Katariina Koivuranta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.02
91 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.37
92 Henni Halme Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.43
93 Vilma Kiviniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.49
94 Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.65
95 Iida Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.76
96 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.80
96 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.80
98 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.98
99 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.07
100 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.09
101 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.14
102 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.17
103 Ella Sipola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.30
104 Iida Peltola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.41
105 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.42
106 Iida Salonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.49
107 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.67
108 Saana Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.85
109 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.95
110 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.03
111 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.11
112 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.15
113 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.18
114 Aino Kunelius Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.22
115 Amanda Koistinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.29
116 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.32
117 Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.61
118 Anni Törmänen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.68
119 Veera Viskari Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.73
120 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.78
121 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.81
122 Sini Kaivola Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.15
123 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.26
124 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.33
125 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.35
126 Janica Nieminen Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.51
127 Saga Koho Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.53
128 Kaisa Mäkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.56
129 Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.61
130 Roosa Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.69
131 Iida Lindholm Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.72
132 Maria Mustonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.86
133 Janna Tepsa Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.95
134 Sani Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.17
135 Sabina Rakhimova Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.36
136 Ida Ekebohm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.43
137 Lilli Eskola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.50
137 Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.50
139 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.58
140 Aada Hirvasoja Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.71
141 Sini Taskinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.85
142 Ankia Meintjes Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.00
143 Fionna Barnes HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.03
144 Venla Varvikko Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.05
145 Eeva Toroi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.27
146 Amanda Nielsen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.53
147 Neta Siponmaa Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.55
148 Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.68
149 Céline Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.75
150 Ronja Makkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.76
151 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.06
152 Emma-lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.17
153 Jenna Korpilahti Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.20
154 Sofia Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.30
155 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.35
156 Vilja Pusa Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.51
157 Moona Pietiläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.59
158 Celina Sandell Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.97
159 Emma Veide Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.10
160 Ronja Simsek Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.12
161 Aino Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.25
162 Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.31
163 Vea Victoria Ramsten Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.33
164 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.34
165 Saana Keskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.44
166 Hertta Koskinen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.52
167 Selja Lahti Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.62
168 Lumi Nokso Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.71
169 Jenna Helminen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.74
170 Martta Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.04
171 Minttu Huhtahaara Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.25
172 Saana Hyvönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.34
173 Ella Bäckman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.36
174 Olivia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.67
175 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.69
176 Emilia Hakala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.71
177 Sanni Toppinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.87
178 Anniina Törmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.92
179 Lilja Tarvainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.19
180 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.20
181 Heidi Nurminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.52
182 Marikki Vuorisalo Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.28
183 Viivi Laiho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.35
184 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.51
185 Eerika Turunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.70
186 Kätrin Koppel Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.74
187 Milla Tahvanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.83
188 Aino Kurki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.86
189 Ria Rahkonen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.03
190 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.31
191 Venny Korjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.43
192 Vilma Manninen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.45
193 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.48
194 Sonja Makkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.92
195 Vilma Madetoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.05
196 Ronja Ristevirta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.08
197 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.32
198 Venla Vuorivirta Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.47
199 Ella Palovaara Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.51
200 Pihla Mättö Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.97
201 Ronja Rantanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.20
202 Bianca Flöjt Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.26
203 Amanda Lehtonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.54
204 Maija Nurminen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.57
205 Reena Tassberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.60
206 Ronja Maude Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.12
207 Minea Partanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.17
208 Taru Lax Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.20
209 Kaisa Harjula Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.22
209 Siiri Päivärinta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.22
211 Anna Bernards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.31
212 Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.55
213 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.60
214 Anna Topoeva Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.83
215 Milana Fedotova Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.00
216 Soila Nevalainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.37
217 Hanna Eveliina Hietanen Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.41
218 Ronja Haraholma Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.45
219 Roosa Hautamäki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.63
220 Leenu Karolina Kinnunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.64
221 Emma Autio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.19
222 Kia Jokinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.00
223 Henna Väyrynen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.06
224 Aino Kankaanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.10
225 Jaana Nevala Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.11
226 Eerika Sippala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.50
227 Krista Viitanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.81
228 Pihla Louhela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.63
229 Senni Syvänen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.88
230 Alexandra Julin Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.93
231 Anjenike Kriek Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.00
232 Waula Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.83
233 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.69
234 Inkeri Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.44
235 Janika Hinkkanen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.12
- Emilia Ehnström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Lyydia Leskinen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:24:58
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 59.09
2 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.32
3 Helmi Jouhten Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.00
4 Irene Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.15
5 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:00.63
6 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.34
7 Emilia Sihvo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.42
8 Alina Antila Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.13
9 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.28
9 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.28
11 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.50
12 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.51
13 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.68
14 Frida Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.71
15 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.73
16 Veera Säämänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.86
17 Aamu Änkilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.95
18 Tinja Lasonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.99
19 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:03.38
20 Aino-Kaisa Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.56
21 Emmi Manninen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.63
22 Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.92
23 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.99
24 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.08
25 Nanna Savolainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.23
26 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.24
27 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.28
28 Nea Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.38
29 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.55
30 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.64
31 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.65
32 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.74
33 Venla Lindström Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.84
34 Wilma Långström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.89
35 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.93
36 Aada Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.98
37 Elina Gavrilov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.03
38 Laura Nissi Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.13
39 Nita Tenho Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.30
40 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.36
40 Helmi Lehtonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.36
42 Sofia Salospohja Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.67
42 Nanna Sinerkari Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.67
44 Olga Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.73
45 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.90
46 Milja Mäkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.03
47 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.13
48 Saga Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.20
49 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.25
50 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.50
51 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.69
52 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.73
52 Helmiina Toivonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.73
54 Iiris Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:06.76
55 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.94
56 Iisa Karpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.03
57 Ella-maija Syväniemi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.08
58 Salla Rantala Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.36
59 Viljaana Myllärinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.37
60 Kiona Inkilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.38
61 Ida Maliranta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.71
62 Viivi Kylkisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.75
63 Sara Meissner Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.81
64 Milla Hälikkä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.82
65 Sini Salmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.87
66 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.91
67 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.94
68 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.12
69 Helmi Haverinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.18
70 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.21
71 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.24
72 Anniina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.27
73 Milla Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.33
74 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.34
74 Noora Pätiälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.34
76 Anni Konnu Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.41
77 Siiri Niskasaari Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.59
78 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.74
79 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.78
80 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.93
81 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.07
82 Enna Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.09
83 Milla Järvenpää Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.16
84 Iida Heiko Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.27
85 Henna Moilanen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.35
86 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.42
87 Sonja Salmimies Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.47
88 Iida Herrala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.49
89 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.65
90 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.68
91 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.72
92 Aada Taiponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.82
93 Roona Karola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.99
94 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.15
95 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.32
96 Emmi Lyytinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.35
97 Sanni Jouppi Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.51
98 Oona Eriksson Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.58
99 Julia Piisilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.64
100 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.65
101 Mikaela Laaksola Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.08
102 Essi Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.15
103 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.17
104 Anna-maria Siivonen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.32
105 Melissa Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.52
106 Essi Turkki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.54
107 Laura Kaksonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.92
108 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.02
109 Inka Karjalainen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.09
110 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.17
111 Pinja Kinnunen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.24
111 Jessi Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.24
113 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.39
114 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.45
115 Kreetta Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.63
116 Sofia Golubeva Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.65
117 Diana Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.66
118 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.69
118 Alisa Ailanen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.69
120 Viola Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.17
120 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.17
122 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.21
123 Venla Hauska Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.23
124 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.35
125 Emma Lähteenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.47
126 Hanna-Maria Korpilähde Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.48
127 Jasmine Errehani Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.53
128 Ada-maj Saarinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.60
129 Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.63
130 Oona Kupari Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.66
131 Jenny Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.75
132 Sanni Valtanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.88
133 Viivi Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.06
134 Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.16
135 Noela Maria Piazza Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.32
136 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.41
137 Petra Laukkanen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.61
138 Tilde Löfqvist Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.79
139 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.23
140 Elina Laaksonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.24
141 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.51
142 Pinja Kallio Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.54
143 Wenla Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.01
144 Lea Heinzmann Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.07
145 Iida Jännes Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.15
146 Aada Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.27
147 Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.42
148 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.63
149 Ella Vilenius Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.65
150 Elisa Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.03
151 Saana Näsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.46
152 Micaela Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.47
153 Susanna Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.54
153 Verna Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.54
155 Anniina Kanste Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.94
156 Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.20
157 Katarina Kobycheva Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.47
158 Beata Koroknay-Pál Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.53
159 Joanna Hauhia Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.48
160 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.55
161 Emilia Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.70
162 Peppi Särkelä Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.74
163 Linnea Alakörkkö Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.80
164 Maisa Brusila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.00
165 Lotta Nuotio Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.21
166 Aada Suotula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.50
167 Aava Merikanto Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.57
168 Caroliina Mård Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.74
169 Maija Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.76
170 Iida Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.78
171 Veera Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.82
172 Sandra Käyhkö Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.00
173 Veronika Virtamo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.02
174 Iiris Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.17
175 Meri Kultaranta Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.35
176 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.77
177 Veera Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.03
178 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.06
179 Anna Lampinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.49
180 Peppi Siurola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.05
181 Teresa Miettunen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.06
182 Silja Lehtonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.07
183 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.15
183 Aava Kiuru Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.15
185 Emma-mikaela Arola Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.74
186 Venla Ristimäki Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.76
187 Pilvi Nieminen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.05
188 Tuuli Leinonen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.25
189 Reetta Haara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.42
190 Sanni Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.46
191 Kaarina Leppä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.54
192 Emma Loo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.65
193 Vilmiina Weckman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.66
194 Jonna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.89
195 Emmi Silvola Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.31
196 Vilma Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.34
197 Veera Mikkonen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.38
198 Emma Lång Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.77
199 Amelie Leijala Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.68
200 Iida-isabella Pakka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.77
201 Elli Rantatalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.94
202 Fanny Granvik Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.62
203 Sanni Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.78
204 Saara-kaisa Rahijärvi ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.13
205 Oona Nieminen Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.53
206 Ida Enberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.66
207 Nea-noora Hannele Väli-Tainio Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.16
208 Sara Hämäläinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.63
- Tuuli Jokinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:24:58
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 57.95
2 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.46
3 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.58
4 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.78
5 Sylvia Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.93
6 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.30
7 Daniela Degenhardt Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.75
8 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.84
9 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:01.26
10 Sonja Lehtinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.34
11 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.39
12 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.44
13 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.45
14 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.57
15 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.68
16 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.69
17 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.01
18 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.27
19 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.43
20 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.51
21 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.60
22 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.77
23 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.05
24 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.14
25 Anni Ruokanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.17
25 Sofia Martinkauppi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.17
27 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.26
28 Tilda Selonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.44
29 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.50
30 Saana Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.62
31 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.81
32 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.10
33 Kaarin Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.11
34 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.15
35 Iiris Yli-Jama Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.19
36 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.35
37 Ella Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.37
38 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.72
39 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.01
40 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.05
41 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.09
42 Ethel Piksilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.39
43 Stella Freystätter Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.43
44 Sini Lassila Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.65
45 Helka Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.78
46 Siiri Hargreaves Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.84
47 Taiga Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.85
48 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.05
49 Tara Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.11
50 Noora Laitala Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.13
51 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.19
52 Peppi-stiina Ahti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.31
53 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.39
54 Ella Ohra-Aho Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:06.41
55 Liisa Lassila Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.42
56 Ella Uusitalo Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:06.64
57 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:06.67
58 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.69
59 Ida Lehtovaara Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.97
60 Emma Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.01
61 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.04
62 Sara Ylimäki Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.10
63 Saana Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.11
64 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.12
65 Enni Silvennoinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.20
66 Mimosa Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.22
67 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.26
68 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.28
69 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.37
70 Cinja Åvist Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.48
71 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.61
72 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.62
73 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.68
74 Peppi Hölsö Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.74
74 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.74
76 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.09
77 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.45
78 Siiri Keisu Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.59
79 Mariia Sherstiuk TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.71
80 Kia Leinonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.75
81 Miina Laukka Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.79
82 Sara Pantsu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.90
83 Ella Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.91
84 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.02
85 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.04
86 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.06
87 Heidi Javanainen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.10
88 Venla Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.32
89 Carola Huntus Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.37
90 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.61
91 Aava Mattila Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.89
92 Roosa Pilsari Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.09
93 Sanni Salmi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.14
94 Ella Hurtta Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.18
95 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.21
95 Sini Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.21
97 Senni Toikka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.53
98 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.59
99 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.64
100 Peppi Kolari Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.66
101 Nita Poutiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.70
102 Lise Strandberg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.74
103 Satu Immonen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.78
104 Sohvi Seppänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.97
105 Edit Kull Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.11
106 Ninni Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.17
107 Saranbolor Usukhsaikhan TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.25
108 Senni Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.49
109 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.52
110 Senni Räikkönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.86
111 Siiri Kokko Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.94
112 Ava Von Wendt Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.97
113 Aino Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.17
114 Ella Pitkäkangas Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.20
115 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.30
116 Edla Wuori Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.56
117 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.58
118 Maisa Berg Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.78
119 Miia Äikäs Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.83
120 Silja Hieto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.85
121 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.08
122 Rebecca Duns Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.52
123 Iina Lehikoinen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.63
124 Minka Jumppainen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.73
125 Suvi Riipinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.84
126 Moona Pitkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.03
127 Nanna Tynkkynen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.05
128 Laura Valonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.60
129 Ekaterina Galay Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.61
130 Sara Ruotsalainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.68
131 Merituuli Lehtonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.05
132 Emmi Palo Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.10
133 Oona Kokko Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.45
134 Taru Nekkula Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.49
135 Milka-Maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.78
136 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.85
137 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.88
138 Wunsen Jämsén Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.05
139 Iris Erten Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.21
140 Néa Brosseau Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.70
141 Sara Sorri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.95
142 Noora Ketola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.00
143 Alma Portin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.59
144 Heidi Malinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.62
145 Saga Peltolehto Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.70
146 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.97
147 Vilma Lipponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.55
148 Ella Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.71
149 Lotta Lääperi Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.82
150 Sanni Taskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.83
151 Kaisla Annukka Keski-Sikkilä Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.53
152 Linda Grönlund Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.51
153 Emilia Kivelä Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.54
154 Amanda Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.70
155 Kiira Tulkki Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.12
156 Siiri Matero Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.45
157 Venny Heimala Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.43
158 Ida Salmi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.63
159 Hilla Paavilainen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.52
160 Sonja Tiira Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.23
161 Heini Takanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.73
- Emma Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Heli Havantola Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Anna Retva Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

T11,12,13,14,15 100m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:24:58
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 57.04
2 Olivia Weuro Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 57.53
3 Anniina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.23
4 Peppi Siirtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.42
5 Jenni Moisio Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 58.69
6 Anna Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.06
7 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 59.81
8 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.07
9 Jemilia Haapakoski Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.17
10 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:00.21
11 Enni-Sofia Perätalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.36
12 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:00.53
13 Enni Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.92
14 Emma Von Dickoff Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.93
15 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.23
16 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.41
17 Jonna Vasara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.44
18 Senni Jouhten Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.55
19 Meri Lauronen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.73
20 Helmi Tossavainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.00
21 Venla Suihkonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.20
22 Pinja Raassina Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.22
23 Emmi Heine Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.28
24 Sara Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.36
25 Liina Salin Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.58
26 Ronja Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:02.75
27 Anni Turkkila Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.92
28 Alida Öhberg Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.97
29 Juliana Niinisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:03.39
30 Jenni Alanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.88
31 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.93
32 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.99
33 Siiri Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.25
34 Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.26
35 Milla Nikkanen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.30
36 Katariina Kourula Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.33
37 Emma Issakainen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.45
38 Nea Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.48
39 Siiri Toiva Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.58
40 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.85
41 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.91
42 Emilia Liven Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.94
43 Anni Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.97
44 Veera Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.99
45 Emma Jokilammi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.16
46 Ellen-maria Neiramaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.19
47 Wilma Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.35
48 Inari Laaksonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.37
49 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.63
50 Marleen Mikk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.70
51 Agneta Kallas Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.85
52 Sofia Karismaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.86
53 Nikita Ravalt Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.01
54 Elina Palojärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.03
55 Maiju Harju Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.27
56 Helmi Viitasalo Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.36
57 Maria Yritys Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.37
58 Ella Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.42
59 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.79
60 Elisabeth Marie Salm Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.82
61 Venla Pesu Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.86
62 Aino-olivia Arola Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.96
63 Vilma Tuokko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.15
64 Ilona Hjelt Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.24
65 Ida Nuppola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.56
66 Rosalia Turunen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.62
67 Sara Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.71
68 Soile Auvinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.77
69 Jemina Knuutila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.00
70 Ruusu Nieminen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.42
71 Pilvi Kilpeläinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.58
72 Erin Ekroos Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.62
73 Viivi Nieminen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.80
74 Maiju Rajaniemi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.91
75 Vilma Hottinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.98
76 Ella Nore Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.10
77 Lidian Vihervä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.30
78 Essi Helle Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.70
79 Isla Pinta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.35
80 Ida Karjalainen Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.49
81 Sanna Rajamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.52
82 Pinja Pyykönen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.07
83 Laura Kinnunen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.25
84 Miisa Mäkelä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.76
85 Viivi Lankinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.84
86 Salla-maaria Kauppinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.50
87 Hanna Virtanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.75
88 Kia Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.43
89 Ida Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.81
90 Jasmine Vikström Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.04
91 Laura Hautamäki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.09
92 Iida Peuraniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.37
93 Saara Sauranen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.56
94 Sini Yli-Renko Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.49
95 Salla Lehtimäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.85
96 Iiris Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.14
97 Sofia Runnakko Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.58
98 Alisa Kajander Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.01
99 Katariina Tarkkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.76
100 Tuuli Koivunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.87
101 Milla Hjelt Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.83
102 Venla Laitila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.94
103 Oona Hakomäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.78
104 Emma Sevenius Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.53

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner