Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-05 16:43:32
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-05 16:52:07
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:50:46
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:56:29
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:56:03
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:29:41
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:44:41

T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2017-11-05 16:56:29
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:24.04
2 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:32.68
3 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:33.61
4 Oona Sirkiä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:37.29
5 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:38.80
6 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:45.88
7 Siiri Mätäsjärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:49.96
8 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:50.33
9 Ida Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:51.05
10 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:52.47
11 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:52.67
12 Noora Kylmämetsä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:53.23
13 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:53.75
14 Eevi Peltonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:59.46
15 Erica Tomperi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:00.36
16 Ciara Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:05.64
17 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:05.94
18 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:06.34
19 Iiris Virtanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:07.31
20 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:08.10
21 Janita Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:09.25
22 Pirita Hautala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:10.48
23 Emilia Juutilainen Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:16.90
24 Noora Aikio Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:20.01
25 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:20.62
26 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:21.74
- Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Ella Luoma Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Saga Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DNF

T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2017-11-05 16:56:29
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Lahtinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:15.57
2 Róza Nagy Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:25.48
3 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:27.29
4 Siiri Reiniluoto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:33.97
5 Sini Korin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:37.57
6 Kiira Kangasniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:39.81
7 Eveliina Koivula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:39.90
8 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:40.90
9 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:41.42
10 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:41.62
11 Ronja Myllykallio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:45.09
12 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:45.26
13 Lotta Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:48.10
14 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:49.06
15 Tessa Kirjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:53.04
16 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:53.76
17 Emma Mangeloja Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:56.41
18 Silja Kinnunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:57.32
19 Mimosa Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:58.81
20 Heta Veikkola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:00.36
21 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:01.18
22 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:01.96
23 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:05.11
24 Sara Myller Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:07.36
25 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:07.91
26 Sara-sofia Lohi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:16.28
- Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DNF

T13,14,15 200m PU, Päivitetty: 2017-11-05 16:56:29
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Anniina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:24.06
2 Siri Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:26.39
3 Petra Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:30.09
4 Elisa Vakkuri Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:31.23
5 Ina Pollari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:32.10
6 Amanda Paukkunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:35.59
7 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:37.92
8 Sofia Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:37.95
9 Nea Winqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:39.26
10 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:41.07
11 Julia Koivisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:41.13
12 Lydia Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:41.40
13 Isa Vehkaoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:43.15
14 Emilia Sjölund Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:44.16
15 Charlotte Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:44.49
16 Olivia Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:49.87
17 Juliana Niinisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:51.00
18 Aada Sulasalmi Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:52.12
19 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:52.99
20 Sara Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:06.00
21 Cami Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:06.48
22 Jenny Kareinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:17.93
23 Kerttu Hirvonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:19.56

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner