Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-05 17:10:03
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-05 17:12:50
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 17:11:18
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:52:10
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 17:10:22
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 16:40:31
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-05 17:05:28

P11,14,15,16 200m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:12:50
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Kalle Pesälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:32.08
2 Lauri Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:34.39
3 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:34.61
4 Risto Kallström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.79
5 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:37.61
6 Konsta Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:37.72
7 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:38.20
8 Erik Peuhkuri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:39.31
8 Tomi Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:39.31
10 Weeti Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:39.86
11 Mikael Böckerman Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:40.04
12 Aleksandr Logvin Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:40.43
13 Max Snellman Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:42.23
14 Sebastian Sojolin Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:43.14
15 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:43.52
16 Lauri Korpi Ilmajoen Kisailijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:43.84
17 Aaro Imppola Uinti Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:44.32
18 Nico Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:44.57
19 Julius Schroderus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:45.96
20 Aapo Nurminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:46.19
21 Joonatan Davie Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:46.46
22 Tomas Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:47.33
23 Lasse Niemi Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:47.49
24 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:48.79
25 Veeti Salminen Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:49.24
26 Pirkka Pyry Pyykkö Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:50.31
27 Matias Saarinen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:51.25
28 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:52.43
29 Ville Suojasto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:53.16
30 Benjamin Winqvist Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:54.02
31 Aarne Laurila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:54.46
32 Iiro Räty Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:54.79
33 Onni Yrjälä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:55.05
34 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:55.60
35 Matias Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:55.68
36 Alex Karlsson Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:55.84
37 Rasmus Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:56.39
38 Viljo Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:57.70
39 Santeri Holmberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:57.98
40 Sami Schrader Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:58.72
41 Arttu Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:58.85
42 Juha-Pekka Heikkinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:59.54
43 Saku Pietilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:01.18
44 Niko Antman Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:02.51
45 André Salmi Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:02.62
46 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:03.17
47 Herkko Haussalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:03.61
48 Joona Jakoaho Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:03.99
49 Eetu Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:04.53
50 Kasperi Miettinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:06.18
51 Hugo Aslak Samuli Haverinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:06.21
52 Kalle Heinonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:07.52
53 Daniel Guzhov Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:07.95
54 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:08.80
55 Niklas Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:09.41
56 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:09.80
57 Leevi Saarinen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:10.63
58 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:11.13
59 Casper Kvist Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:13.23
60 Aatos Karttunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:13.93
61 Milo Bergman Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:14.85
62 Luca Ruusila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:14.97
63 Jasu Caspar Haapaniemi Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:16.09
64 Miika Suorsa Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:16.13
65 Veeti Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:17.46
66 Luis Valero De La Iglesia Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:17.58
67 Elias Tuukkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:17.61
68 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:18.38
69 Eino Jussinoja Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:18.50
70 Veeti Inkilä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:18.61
71 Rasmus Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:19.29
72 Leevi Johansson Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:19.46
73 Tobias Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:20.60
74 Eelis Juuti Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:21.45
75 Jooa Laiho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:23.20
76 Måns Manelius Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:23.44
77 Veeti Hämäläinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:26.02
78 Ilari Linderborg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:26.44
79 Elias Koivuluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:30.46
80 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:31.88
81 Emil Tirkkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:33.42
82 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:34.56
83 Ossi Vienamo Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:46.76
84 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:49.07
85 Olli Järvenpää Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:54.61
86 Arttu Tahvanainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:57.16
87 Hugo Mirén Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:59.49
- Jermu Jääskö Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Vili Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Severi Roihankorpi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DNF

P11,14,15,16 200m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:12:50
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:59.19
2 Lassi Haimi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:59.81
3 Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:02.16
4 Johan Krister Fredriksson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:02.18
5 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:02.90
6 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:03.14
7 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:05.13
8 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:05.29
9 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:06.16
10 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:06.17
11 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:08.79
12 Olli-Pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:09.84
13 Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:09.99
14 Sami Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:10.25
15 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:11.27
16 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:12.34
17 Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:12.50
18 Markus Nuorinko Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:12.83
19 Akira Konttinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:13.90
20 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:14.01
21 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:14.05
22 Tatu Saareks Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:14.22
23 Janne Korhonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:14.83
24 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:15.96
25 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:16.25
26 Henry Nyman Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:17.06
27 Miro Merinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:17.82
28 Juho Marjala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:18.53
29 Perttu Järvinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:18.76
30 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:18.99
31 Leevi Kervinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:19.10
32 Max Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:19.21
33 Pauli Salonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:19.64
34 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:20.97
35 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:23.84
36 Roni Koskinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:25.02
37 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:26.01
38 Daniel Pavlov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:26.40
39 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:26.76
40 Roope Mutanen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:26.91
41 Mikael Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:27.01
42 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:27.60
43 Joona Lehtonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:27.75
44 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:28.00
45 Santtu Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:28.47
46 Jerry Saarelma Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:28.53
47 Alexander Mattsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:28.95
48 Niko Akkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:29.09
49 Kalle Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:29.35
50 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:29.57
51 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:30.00
52 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:30.75
53 Topi Raitalaakso Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:31.58
54 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:32.41
55 Aaro Laitinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:33.20
56 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:33.26
57 Otto Elvis Savolainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:33.57
58 Sam Zamanimehr Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.11
59 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:35.42
60 Tuomas Vihavainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:43.58
61 Tommy Pehrsson Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:46.20
62 Aapo Rasinmäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:48.45
63 Roni Hägen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:48.90
64 Antti Komu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:49.51
65 Viljam Mäenpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:55.26
66 Joonas Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:58.62
67 Ilmari Laitala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:03.21
68 Niko Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:11.35
69 Chris Veide Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:13.43
- Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

P11,14,15,16 200m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:12:50
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:56.18
2 Axel Olander TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:59.59
3 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:59.86
4 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.21
5 Kalle Mäkinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:00.41
6 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.55
7 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:00.98
8 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:01.31
9 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:01.47
10 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:01.92
11 Efim Romanov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:03.01
12 Ethan Brady Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:04.06
13 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:04.98
14 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:05.45
15 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:05.51
16 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:05.55
17 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:05.96
18 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:06.37
19 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:07.31
20 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:07.81
21 Elias Filippovits ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:07.90
22 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:08.93
23 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:09.16
24 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:09.87
25 Touko Luukkonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:11.24
26 Joel Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:11.28
27 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:11.31
28 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:11.67
29 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:12.45
30 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:12.50
31 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:12.57
32 Henrik Siltari Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:13.75
33 Tino Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:14.12
34 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:14.74
35 Tuukka Pekkanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:15.09
36 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:15.46
37 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:15.81
38 Alexander Fyhr Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:16.30
39 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:16.91
40 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:17.20
41 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:17.61
42 Nikas Daniel Krjukov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:17.73
43 Kasimir Riihelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:17.88
44 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:18.17
45 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:18.58
46 Elias Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:19.16
47 Julius Nyberg Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:19.33
48 Jeremia Saarinen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:19.75
49 Aarne Myllynen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:20.80
50 Onni Järvinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:20.95
51 Valtteri Setälä Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:22.30
52 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:22.36
53 Julius Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:22.64
54 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:25.27
55 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:26.77
56 Georg Närjä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:27.77
57 Daniel Ruotsi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:29.71
58 Veeti Leppänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:34.03
59 Leo Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:35.21
60 Ville Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:40.80
61 Tuomas Tolppala ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:42.96
62 Eetu Taivainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:48.16

P11,14,15,16 200m VU, Päivitetty: 2017-11-05 17:12:50
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:56.58
2 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:57.58
3 Taneli Lantta Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:57.70
4 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:59.60
5 Joonas Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:00.21
6 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:00.71
7 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:00.76
8 Oskari Hynynen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:00.84
9 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:00.92
10 Noa Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:02.65
11 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:03.24
12 Herman Widbom Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:04.23
13 Kasper Envalds Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:04.61
14 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:05.21
15 Jaakko Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:05.54
16 Harry Zimmermann Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:05.82
17 Juho Laukkanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:07.49
18 Matias Pennanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:08.34
19 Aaro Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:08.54
20 Nader Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:08.57
21 Eemeli Raninen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:10.58
22 Aleksi Vähä-Lassila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:10.86
23 Eerik Tikkakoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:11.16
24 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:13.01
25 Kasperi Koskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:14.89
26 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:16.53
27 Juuso Syrjälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:16.67
28 Lukas Vahtera Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:17.51
29 Väinö Hiltunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:17.91
30 Ali Gardberg Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:18.54
31 Aapo Löyttyniemi Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:18.89
32 Jani Leskelä Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:19.59
33 Antti Issakainen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:20.71
34 Oliver Juursoo Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:23.55
35 Herkko Lajas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:26.03
36 Juuso Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:26.68
37 Antti Ahola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:29.11
38 Eero Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:36.90
39 Onni Laitinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:41.64
40 Konsta Kääpä Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:02.93
- Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Aapo Puikkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner