Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand Uppdaterad: 2017-11-11 17:10:08
SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun Uppdaterad: 2017-11-11 17:17:41
Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm Uppdaterad: 2017-11-11 17:27:29
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Uppdaterad: 2017-11-11 17:20:01
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Uppdaterad: 2017-11-11 17:25:01
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Uppdaterad: 2017-11-11 17:27:53

400m Medley F 14, Uppdaterad: 2017-11-11 17:27:53
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Annie Hegmegi Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 4:58.64
2 Hilja Schimmel Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:08.52
3 Saliha Colic Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:08.79
4 Elin Peng Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:08.90
5 Lucie Hanquet Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:12.59
6 Sara Nyqvist Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:12.69
7 Linnéa Englund Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:12.82
8 Emilia Nordén Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:13.97
9 Felicia Rogell Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:14.25
10 Vera Karlsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:14.49
11 Smilla Malm Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:14.54
12 Mollie Morfelt Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:15.18
13 Tone Sandsjö Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:15.70
14 Jennifer Nyblom Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:16.84
15 Selma Avdic Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:17.47
16 Tuva Björkén Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:17.62
17 Wilma Holmertz Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:18.74
18 Alicia Johansson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:19.56
19 Magdalena Hagsten Skarda Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:20.19
20 Trine Forss Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:20.75
21 Boel Bergquist Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:21.14
22 Olivia Jarl Halvarsson Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:21.18
23 Matilda Hoff Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:22.65
24 Linn Suchomel Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:24.58
25 Isabel Teglöf Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:24.81
26 Linn Thid Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:25.58
27 Tindra Aminoff Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:25.99
28 Frida Jarl Halvarsson Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:26.15
29 Josefine Iwarson Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:26.46
30 Karin Widerberg Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:26.96
31 Emilia Wullrich Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:28.46
32 Sofia Åstedt Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:29.68
33 Moa Arvehed Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:29.83
34 Nikita Kapron Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:29.88
35 Maria Bang Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:30.01
36 Nelly Askengren Stråhle Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:33.21
37 Emelie Lindström Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:33.36
38 Viktoria Dellhede Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:34.05
39 Clara Steen Sjöbo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:34.16
40 Linnéa Lindh Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:35.24
41 Hannah Olsson-Lindhé Trelleborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:35.72
42 Amanda Jobs Falu Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:36.03
43 Eliane Westermark Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:36.10
44 Cornelia Johansson Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:36.60
45 Klara Rödin Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:36.66
46 Astrid Nilsson Turebergs Simklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:37.43
47 Filippa Jakobsson Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 5:37.96
48 Oliwia Kantecki Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:38.69
49 Thea Dahlqvist Simklubben Hajen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:39.12
50 Vendela Hillström Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:39.21
51 Ronja Berggren Varberg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:39.83
52 Martina Karlsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:41.14
53 Agnes Gustafsson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 5:42.13
54 Louise Andersson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:43.11
55 Veronica Lythell Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:44.27
56 Elin Bergman Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:44.73
57 Cornelia Sundqvist Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:46.46
58 Emma Lundmark Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:48.35
59 Thea Lindman Hvetlanda Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:48.62
60 Erica Ivansson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:49.71
61 Felicia Karlsson Osby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:49.89
62 Astrid Gustafsson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 5:50.49
63 Josefin Andersson Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:50.82
64 Ellie Geigel Varberg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:50.88
65 Matilda Ringbom Tyresö Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:51.00
66 Clara Gustavson Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:52.04
67 Elsa Fogelsjöö Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:52.21
68 Wilma Rundblad Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:52.46
69 Linnea Bergqvist Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:54.28
70 Natalie Stjärnås Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:54.79
71 Oliwia Wierzbowska Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:55.53
72 Rebecca Policastro Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:55.83
73 Tilda Arthursson Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:56.02
74 Maja Nilsson Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:56.46
75 Elsa Staaf Strängnäs Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:56.75
76 Nora Björklund Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:58.83
77 Vera Hermansson Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:59.92
78 Ive Fröman Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 6:02.71
79 Thea Jansson Nässjö SLS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 6:06.04
80 Wilma Christensen Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 6:06.55
81 Jennifer Jingmark Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 6:07.38
82 Geshin Zarei Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 6:07.53
83 Hilma Broden Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 6:08.58
84 Elvira Eriksson Ystads Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 6:13.12
85 Lisa Vinger Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 6:19.43
86 Lea Edvardsson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 6:19.71
87 Rebecka Jungstedt Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 6:24.50
88 Elin Göransson Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 6:27.71
89 Frida Bengtsson Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 6:29.17
- Emelie Bergvall Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm DSQ
- Ida Norlander Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg DSQ
- Isabelle Rydahl Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun DSQ
- Malin Vestman Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner