Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand Uppdaterad: 2017-11-12 18:24:23
SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun Uppdaterad: 2017-11-12 18:48:42
Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm Uppdaterad: 2017-11-12 19:07:17
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Uppdaterad: 2017-11-12 18:28:43
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Uppdaterad: 2017-11-12 18:58:37
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Uppdaterad: 2017-11-12 19:09:00

400m Medley F 15-16, Uppdaterad: 2017-11-12 19:09:00
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Emilia Rönningdal S71 Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 4:56.81
2 Wilma Johansson Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 4:57.11
3 Emma Sundstrand Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 4:59.95
4 Edith Jernstedt Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:00.01
5 Marion Hanquet Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:00.65
6 Marit Cuperus Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:04.70
7 Alexandra Vartiainen Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:06.23
8 Felicia Järvikari Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:06.65
9 Jennifer Bergström Åkersberga Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:07.48
10 Emma Roloff Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:07.78
11 Moa Olofsson Osby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:07.97
12 Linn Herlin Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:09.81
13 Elise Öberg Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 5:10.16
14 Ella Laurén Simklubben Hajen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:10.59
15 Filippa Sterling Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:11.67
16 Ella Arrhén Andersson Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:12.47
17 Johanna Andersson Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:14.19
18 Vilma Brolund Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:14.81
19 Clara Örnhem Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:15.46
20 Louise Peacock Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:15.92
21 Alice Thörnros Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:16.29
22 Mellie Wijk Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:18.31
23 Sara Wilhelmsson Eslövs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:18.41
24 Moa Karlsson S71 Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:18.87
25 Agnes Arberg Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:19.29
26 Sara Stenberg Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:21.33
27 Emma Hansson Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:21.96
28 Smilla Lönnberg Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:23.36
29 Clara Aronsson Kappsimningsklubben Karpen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:24.15
30 Matilda Pfeiff Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:24.51
31 Miranda Ingvarsson Ängelholms Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:25.36
32 Emilia Olsson Kappsimningsklubben Karpen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:26.33
33 Felicia Östlund Skuru Idrottsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:26.84
34 Annie Lätt Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:26.94
35 Simone Karlsson Osby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:27.22
36 Amanda Lindqvist Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:27.67
37 Thilde Lantz Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:28.10
38 Lovisa Malm Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:30.26
39 Clara Florén Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:30.27
40 Lina Rehnman Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:31.09
41 Emilia Ström Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:31.75
42 Joyce Muzito Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 5:32.54
43 Matilda Torén Lidköpings Gymnastik o SS Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:33.87
44 Therese Pålsson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:34.10
45 Matilda Lantz Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:35.21
46 Carolina Åsberg Simklubben Lödde Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:36.67
47 Francesca Clark Falköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:36.98
48 Sophie Bladin Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:38.33
49 Hannah Hemberg Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:38.63
50 Lovisa Svensson Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:41.35
51 Salma Gabot Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:42.56
52 Maja Karlsson Karlström Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:42.68
53 Signe Kåberg Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:43.53
54 Klara Eklöf Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:45.33
55 Malin Sangfelt Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:45.66
56 Sofia Båvenäs Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:46.28
57 Emmy Barmark Jardelid Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:47.03
58 Ioana Danes Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:47.17
59 Tilda Joelsson Simsällskapet Delfin Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:47.74
60 Nathalie Barrington Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:47.97
61 Walda Jonsson Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:49.35
62 Julia Voss Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 5:49.69
63 Lisa Flaa Nässjö SLS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 5:51.23
64 Therese Taflin Jäghult Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 5:52.45
65 Jennifer Titus Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 5:53.56
66 Nellie Luthman Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 5:54.23
67 Maja Åkesson Ystads Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 5:58.51
68 Linnea Reuterberg Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 6:00.26
69 Matilda Bengtsson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 6:02.15
70 Malla Myrelid Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 6:04.07
71 Wilma Henriksson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 6:04.99
72 Tina Hopmark Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 6:09.36
73 Mia Lang Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 6:10.92
74 Ellinor Olesen Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 6:11.46
75 Michelle Nguyen Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 6:15.28
76 Julia Stenström Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 6:15.65
77 Malin Bothén Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 6:15.99
78 Ruth Risberg Skellefte Simsällskap 34 Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 6:17.09
79 Felicia Rundström Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 6:23.25
- Linnea Öhlund Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand DSQ
- Louise Larsson Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner