2024-06-16   18:13:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: Skomakardoppet 2020

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
0 expand   Prisutdelning   
1 expand   4X50m Frisim po. A-B Final  Osallistujaluettelo
2 expand   4X50m Frisim po. C-D Final  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Frisim fl. Öppen kl. Final  Osallistujaluettelo
4 expand   200m Medley po. A-B Final  Osallistujaluettelo
5 expand   200m Medley fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
6 expand   100m Frisim po. C-D Final  Osallistujaluettelo
7 expand   100m Frisim fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
8 expand   200m Bröstsim po. A-B Final  Osallistujaluettelo
9 expand   200m Bröstsim fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
10 expand   100m Ryggsim po.C-D Final  Osallistujaluettelo
11 expand   100m Ryggsim fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
12 expand   400m Frisim po. A-B Final  Osallistujaluettelo
13 expand   400m Frisim fl.C-D Final  Osallistujaluettelo
14 expand   100m Bröstsim po. C-D Final  Osallistujaluettelo
15 expand   100m Bröstsim fl. A - B Final  Osallistujaluettelo
16 expand   200m Ryggsim po. A-B Final  Osallistujaluettelo
17 expand   200m Ryggsim fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
18 expand   100m Fjärilsim po. C-D Final  Osallistujaluettelo
19 expand   100m Fjärilsim fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
20 expand   100m Medley po. A-B Final  Osallistujaluettelo
21 expand   100m Medley fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
22 expand   4X50m Medley po. C-D Final  Osallistujaluettelo
23 expand   4X50m Medley po. A-B Final  Osallistujaluettelo
24 expand   4X50m Frisim fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
25 expand   4X50m Frisim fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
26 expand   50m Frisim po. öppen kl. Final  Osallistujaluettelo
27 expand   200m Medley fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
28 expand   200m Medley po. C-D Final  Osallistujaluettelo
29 expand   100m Frisim fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
30 expand   100m Frisim po. A-B Final  Osallistujaluettelo
31 expand   200m Bröstsim fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
32 expand   200m Bröstsim po. C-D Final  Osallistujaluettelo
33 expand   100m Ryggsim fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
34 expand   100m Ryggsim po. A-B Final  Osallistujaluettelo
35 expand   400m Frisim fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
36 expand   400m Frisim po. C-D Final  Osallistujaluettelo
37 expand   100m Bröstsim fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
38 expand   100m Bröstsim po. A-B Final  Osallistujaluettelo
39 expand   200m Ryggsim fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
40 expand   200m Ryggsim po. C-D Final  Osallistujaluettelo
41 expand   100m Fjärilsim fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
42 expand   100m Fjärilsim po. A-B Final  Osallistujaluettelo
43 expand   100m Medley fl. A-B Final  Osallistujaluettelo
44 expand   100m Medley po. C-D Final  Osallistujaluettelo
45 expand   4X50m Medley fl. C-D Final  Osallistujaluettelo
46 expand   4X50m Medley fl. A-B Final  Osallistujaluettelo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner