Lajeittain: Rönneracet 2020 Special edition
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Paus | |||
1 | 50m Frisim Damer 17 oä Final | DiTEC | Osallistujaluettelo | |
2 | 50m Frisim Herrar 17 oä Final | Kunskapsporten och Vattnets Hus | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Bröstsim Damer 17 oä Final | Ängelholms Kommun | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m Bröstsim Herrar 17 oä Final | JR Entrepenad | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Ryggsim Damer 17 oä Final | ICControl Media & Spoert | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Ryggsim Herrar 17 oä Final | Freker Sport | Osallistujaluettelo | |
7 | 50m Fjärilsim Damer 17 oä Final | TG Maskinteknik | Osallistujaluettelo | |
8 | 50m Fjärilsim Herrar 17 oä Final | Freker Sport | Osallistujaluettelo | |
9 | 100m Frisim Damer 17 oä Final | VikingFågel | Osallistujaluettelo | |
10 | 100m Frisim Herrar 17 oä Final | TG Maskinteknik | Osallistujaluettelo | |
11 | 100m Bröstsim Damer 17 oä Final | GDPREU.nu | Osallistujaluettelo | |
12 | 100m Bröstsim Herrar 17 oä Final | Däckperfekt AB | Osallistujaluettelo | |
13 | 100m Ryggsim Damer 17 oä Final | Nolato MediTor AB | Osallistujaluettelo | |
14 | 100m Ryggsim Herrar 17 oä Final | PEAB | Osallistujaluettelo | |
15 | 100m Fjärilsim Damer 17 oä Final | Osallistujaluettelo | ||
16 | 100m Fjärilsim Herrar 17 oä Final | Osallistujaluettelo | ||
17 | 100m Medley Damer 17 oä Final | Osallistujaluettelo | ||
18 | 100m Medley Herrar 17 oä Final | Osallistujaluettelo | ||
19 | 50m Frisim Flickor 15-16 Final | Nolato MediTor AB | Osallistujaluettelo | |
20 | 50m Frisim Pojkar 15-16 Final | DiTEC | Osallistujaluettelo | |
21 | 50m Bröstsim Flickor 15-16 Final | Däckperfekt AB | Osallistujaluettelo | |
22 | 50m Bröstsim Pojkar 15-16 Final | Kunskapsporten och Vattnets Hus | Osallistujaluettelo | |
23 | 50m Ryggsim Flickor 15-16 Final | ICControl Media & Spoert | Osallistujaluettelo | |
24 | 50m Ryggsim Pojkar 15-16 Final | Ängelholms Kommun | Osallistujaluettelo | |
25 | 50m Fjärilsim Flickor 15-16 Final | JR Entrepenad | Osallistujaluettelo | |
26 | 50m Fjärilsim Pojkar 15-16 Final | GDPREU.nu | Osallistujaluettelo | |
27 | 100m Frisim Flickor 15-16 Final | Travel Point | Osallistujaluettelo | |
28 | 100m Frisim Pojkar 15-16 Final | Travel Point | Osallistujaluettelo | |
29 | 100m Bröstsim Flickor 15-16 Final | Däckperfekt AB | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Bröstsim Pojkar 15-16 Final | Nolato MediTor AB | Osallistujaluettelo | |
31 | 100m Ryggsim Flickor 15-16 Final | Osallistujaluettelo | ||
32 | 100m Ryggsim Pojkar 15-16 Final | VikingFågel | Osallistujaluettelo | |
33 | 100m Fjärilsim Flickor 15-16 Final | Osallistujaluettelo | ||
34 | 100m Fjärilsim Pojkar 15-16 Final | TG Maskinteknik | Osallistujaluettelo | |
35 | 100m Medley Flickor 15-16 Final | GDPREU.nu | Osallistujaluettelo | |
36 | 100m Medley Pojkar 15-16 Final | Osallistujaluettelo | ||
37 | 50m Frisim Flickor 13-14 Final | TG Maskinteknik | Osallistujaluettelo | |
38 | 50m Frisim Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Osallistujaluettelo | |
39 | 50m Bröstsim Flickor 13-14 Final | VikingFågel | Osallistujaluettelo | |
40 | 50m Bröstsim Pojkar 13-14 Final | Däckperfekt AB | Osallistujaluettelo | |
41 | 50m Ryggsim Flickor 13-14 Final | DiTEC | Osallistujaluettelo | |
42 | 50m Ryggsim Pojkar 13-14 Final | ICControl Media & Spoert | Osallistujaluettelo | |
43 | 50m Fjärilsim Flickor 13-14 Final | PEAB | Osallistujaluettelo | |
44 | 50m Fjärilsim Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Osallistujaluettelo | |
45 | 100m Frisim Flickor 13-14 Final | Engelholms Glass | Osallistujaluettelo | |
46 | 100m Frisim Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Osallistujaluettelo | |
47 | 100m Bröstsim Flickor 13-14 Final | Nolato MediTor AB | Osallistujaluettelo | |
48 | 100m Bröstsim Pojkar 13-14 Final | Nolato MediTor AB | Osallistujaluettelo | |
49 | 100m Ryggsim Flickor 13-14 Final | Osallistujaluettelo | ||
50 | 100m Ryggsim Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Osallistujaluettelo | |
51 | 100m Fjärilsim Flickor 13-14 Final | Osallistujaluettelo | ||
52 | 100m Fjärilsim Pojkar 13-14 Final | TG Maskinteknik | Osallistujaluettelo | |
53 | 100m Medley Flickor 13-14 Final | PEAB | Osallistujaluettelo | |
54 | 100m Medley Pojkar 13-14 Final | TimeCenter AB | Osallistujaluettelo | |
55 | 50m Frisim Flickor 12 oy Final | Kunskapsporten och Vattnets Hus | Osallistujaluettelo | |
56 | 50m Frisim Pojkar 12 oy Final | Ängelholms Kommun | Osallistujaluettelo | |
57 | 50m Bröstsim Flickor 12 oy Final | Däckperfekt AB | Osallistujaluettelo | |
58 | 50m Bröstsim Pojkar 12 oy Final | JR Entrepenad | Osallistujaluettelo | |
59 | 50m Ryggsim Flickor 12 oy Final | Freker Sport | Osallistujaluettelo | |
60 | 50m Ryggsim Pojkar 12 oy Final | GDPREU.nu | Osallistujaluettelo | |
61 | 50m Fjärilsim Flickor 12 oy Final | Däckperfekt AB | Osallistujaluettelo | |
62 | 50m Fjärilsim Pojkar 12 oy Final | Osallistujaluettelo | ||
63 | 100m Frisim Flickor 12 oy Final | Engelholms Glass | Osallistujaluettelo | |
64 | 100m Frisim Pojkar 12 oy Final | TG Maskinteknik | Osallistujaluettelo | |
65 | 100m Bröstsim Flickor 12 oy Final | PEAB | Osallistujaluettelo | |
66 | 100m Bröstsim Pojkar 12 oy Final | Osallistujaluettelo | ||
67 | 100m Ryggsim Flickor 12 oy Final | VikingFågel | Osallistujaluettelo | |
68 | 100m Ryggsim Pojkar 12 oy Final | PEAB | Osallistujaluettelo | |
69 | 100m Fjärilsim Flickor 12 oy Final | GDPREU.nu | Osallistujaluettelo | |
70 | 100m Fjärilsim Pojkar 12 oy Final | Däckperfekt AB | Osallistujaluettelo | |
71 | 100m Medley Flickor 12 oy Final | Nolato MediTor AB | Osallistujaluettelo | |
72 | 100m Medley Pojkar 12 oy Final | VikingFågel | Osallistujaluettelo |