2021-10-20   06:25:53
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Discipline: SFI-mästerskapen 2020

Spodaj so vse discipline tekmovanja, klikni na disciplino, kjer lahko vidiš prijave po skupinah in rezultate.

# Discipline Sponzor Startna listaRezultati
0 expand   Paus   
0 expand   Prisutdelning   
3 expand   400m Medley Damer Final Porvoon Mikrokulma  Prijave
4 expand   1500m Frisim Herrar Final Senson Oy  Prijave
5 expand   50m Bröstsim Damer Final Itä-Uudenmaan LVI Asennus Oy  Prijave
6 expand   200m Bröstsim Herrar Final Itä-Uudenmaan LVI Asennus Oy  Prijave
7 expand   100m Fjärilsim Damer Final Itä-Uudenmaan LVI Asennus Oy  Prijave
8 expand   100m Ryggsim Herrar Final Ravintola Acvario  Prijave
9 expand   200m Frisim Damer Final Ravintola Acvario  Prijave
10 expand   50m Frisim Herrar Final Ravintola Acvario  Prijave
11 expand   100m Bröstsim Damer Final Porvoon Laatupellitys Oy  Prijave
12 expand   100m Frisim Herrar Final Senson Oy  Prijave
13 expand   50m Fjärilsim Damer Final FysioDN  Prijave
14 expand   200m Fjärilsim Herrar Final FysioDN  Prijave
15 expand   400m Frisim Damer Final INSTANT team Oy  Prijave
16 expand   200m Medley Herrar Final Itäväylä  Prijave
17 expand   200m Ryggsim Damer Final Itäväylä  Prijave
18 expand   50m Ryggsim Herrar Final Porvoon Laatupellitys Oy  Prijave
19 expand   4x100m Medley Damer Final Porvoon Vuokravälitys Oy  Prijave
20 expand   4x100m Frisim Herrar Final Porvoon Vuokravälitys Oy  Prijave
21 expand   4x50m Medley Damer Final Porvoon Vuokravälitys Oy  Prijave
22 expand   4x50m Frisim Herrar Final Porvoon Vuokravälitys Oy  Prijave
25 expand   400m Medley Herrar Final Itäväylä  Prijave
26 expand   800m Frisim Damer Final INSTANT team Oy  Prijave
27 expand   50m Bröstsim Herrar Final Safety Factors Oy Ltd  Prijave
28 expand   200m Bröstsim Damer Final Sopari Oy  Prijave
29 expand   100m Fjärilsim Herrar Final FysioDN  Prijave
30 expand   100m Ryggsim Damer Final Porvoon Laatupellitys Oy  Prijave
31 expand   200m Frisim Herrar Final Itäväylä  Prijave
32 expand   50m Frisim Damer Final Sopari Oy  Prijave
33 expand   100m Bröstsim Herrar Final Teknos Oy  Prijave
34 expand   100m Frisim Damer Final Teknos Oy  Prijave
35 expand   50m Fjärilsim Herrar Final Porvoon kaupunki  Prijave
36 expand   200m Fjärilsim Damer Final INSTANT team Oy  Prijave
37 expand   400m Frisim Herrar Final Senson Oy  Prijave
38 expand   200m Medley Damer Final Porvoon kaupunki  Prijave
39 expand   200m Ryggsim Herrar Final Itäväylä  Prijave
40 expand   50m Ryggsim Damer Final Itäväylä  Prijave
41 expand   4x100m Medley Herrar Final Pasi Volanen Oy  Prijave
42 expand   4x100m Frisim Damer Final Pasi Volanen Oy  Prijave
43 expand   4x50m Medley Herrar Final Pasi Volanen Oy  Prijave
44 expand   4x50m Frisim Damer Final Pasi Volanen Oy  Prijave

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner