2021-07-27   11:43:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: Ruskauinnit

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
0 expand   Pause   
1 expand   200m Backstroke Women Final Tateplan Oy  Osallistujaluettelo
2 expand   200m Backstroke Men Final Valmennuskeskus Voimala  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Freestyle Women Final  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Freestyle Women Heat  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Freestyle Men Final Parturi-Kampaamo Jing  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Freestyle Men Heat Parturi-Kampaamo Jing  Osallistujaluettelo
5 expand   100m Breaststroke Women Final Oulun yliopisto  Osallistujaluettelo
6 expand   100m Breaststroke Men Final Streamteam Nordic Oy  Osallistujaluettelo
7 expand   100m Individual Medley Women Final  Osallistujaluettelo
8 expand   100m Individual Medley Men Final  Osallistujaluettelo
9 expand   50m Butterfly Women Final  Osallistujaluettelo
10 expand   50m Butterfly Men Final Sähkö-Polar Oy  Osallistujaluettelo
11 expand   200m Freestyle Women Final  Osallistujaluettelo
12 expand   200m Freestyle Men Final Sebitti Oy  Osallistujaluettelo
13 expand   50m Backstroke Women Final  Osallistujaluettelo
14 expand   50m Backstroke Men Final  Osallistujaluettelo
15 expand   25m Freestyle Women Final  Osallistujaluettelo
16 expand   25m Freestyle Men Final  Osallistujaluettelo
17 expand   50m Freestyle Women Final  Osallistujaluettelo
18 expand   50m Freestyle Men Final  Osallistujaluettelo
19 expand   100m Butterfly Women Final  Osallistujaluettelo
20 expand   100m Butterfly Men Final  Osallistujaluettelo
21 expand   200m Breaststroke Women Final  Osallistujaluettelo
22 expand   200m Breaststroke Men Final Cad Sä Oy  Osallistujaluettelo
23 expand   200m Individual Medley Women Final Pipelife Finland Oy  Osallistujaluettelo
24 expand   200m Individual Medley Men Final Nallikari Lomakylä  Osallistujaluettelo
25 expand   50m Backstroke Women Final Lappset Group Oy  Osallistujaluettelo
26 expand   50m Backstroke Men Final  Osallistujaluettelo
27 expand   400m Freestyle Women Final  Osallistujaluettelo
28 expand   400m Freestyle Men Final Sebitti Oy  Osallistujaluettelo
29 expand   800m Freestyle Women Final  Osallistujaluettelo
30 expand   800m Freestyle Men Final  Osallistujaluettelo
31 expand   100m Backstroke Women Final  Osallistujaluettelo
32 expand   100m Backstroke Men Final Ailean Technologies Oy  Osallistujaluettelo
33 expand   50m Breaststroke Women Final Oulun Energia  Osallistujaluettelo
34 expand   50m Breaststroke Men Final  Osallistujaluettelo
35 expand   100m Freestyle Women Final Autofix1.com Oulu Oy  Osallistujaluettelo
36 expand   100m Freestyle Men Final Rakennus-Koskela Oy  Osallistujaluettelo
37 expand   200m Butterfly Women Final  Osallistujaluettelo
38 expand   200m Butterfly Men Final Sebitti Oy  Osallistujaluettelo
39 expand   400m Individual Medley Women Final ET Rengaspalvelu  Osallistujaluettelo
40 expand   400m Individual Medley Men Final  Osallistujaluettelo
41 expand   50m Vapaauinti Naiset Final  Osallistujaluettelo
42 expand   50m Vapaauinti Miehet Final  Osallistujaluettelo
43 expand   50m Rintauinti Naiset Final   
44 expand   50m Rintauinti Miehet Final   
45 expand   50m Selkäuinti Naiset Final   
46 expand   50m Selkäuinti Miehet Final   
47 expand   50m Perhosuinti Naiset Final   
48 expand   50m Perhosuinti Miehet Final   

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner