2021-10-19   21:32:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: Gant ÅSK Games

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
1 expand   50m Vapaauinti Masters Naiset Final Disne Oy  Osallistujaluettelo
2 expand   50m Vapaauinti Masters Miehet Final Aquanetti  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Vapaauinti Vammaisuimarit Naiset Final Turun Tietopalvelu Oy  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Vapaauinti Vammaisuimarit Miehet Final Lähi-Tapiola Varsinais-Suomi  Osallistujaluettelo
5 expand   100m Sekauinti Naiset, T-12 Final Gant ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
6 expand   100m Sekauinti Miehet, P-13 Final Muovitech Finland Oy  Osallistujaluettelo
7 expand   50m Rintauinti Naiset, T-10 Final Suomen Asunnon Osto  Osallistujaluettelo
8 expand   50m Rintauinti Miehet, P-11 Final Turun Vapaavarasto Oy  Osallistujaluettelo
9 expand   100m Perhosuinti Naiset, T-12 Final Turun Satama Oy  Osallistujaluettelo
10 expand   100m Perhosuinti Miehet, P-13 Final Citywork  Osallistujaluettelo
11 expand   50m Selkäuinti Naiset, T-10 Final Disne Oy  Osallistujaluettelo
12 expand   50m Selkäuinti Miehet, P-11 Final Avori  Osallistujaluettelo
13 expand   50m Rintauinti Vammaisuimarit Naiset Final Avori  Osallistujaluettelo
14 expand   50m Rintauinti Vammaisuimarit Miehet Final X-copy  Osallistujaluettelo
15 expand   100m Vapaauinti Naiset, T-12 Final Tasehuolto Oy  Osallistujaluettelo
16 expand   100m Vapaauinti Miehet, P13 Final Boomerang ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
17 expand   50m Perhosuinti Naiset, T-10 Final Asianajotoimisto Aura Oy  Osallistujaluettelo
18 expand   50m Perhosuinti Miehet, P-11 Final Lähi-Tapiola Varsinais-Suomi  Osallistujaluettelo
19 expand   100m Rintauinti Naiset, T12 Final Polygon Finland Oy  Osallistujaluettelo
20 expand   100m Rintauinti Miehet, P-13 Final Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy  Osallistujaluettelo
21 expand   50m Vapaauinti Naiset, T-10 Final Topi Riivari Oy  Osallistujaluettelo
22 expand   50m Vapaauinti Miehet, P-11 Final Ortomat Herpola  Osallistujaluettelo
23 expand   100m Selkäuinti Naiset, T-12 Final Gant ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
24 expand   100m Selkäuinti Miehet, P-13 Final Muovitech Finland Oy  Osallistujaluettelo
25 expand   100m Sekauinti Masters Naiset Final Topi Riivari Oy  Osallistujaluettelo
26 expand   100m Sekauinti Masters Miehet Final Citywork  Osallistujaluettelo
27 expand   4x50m Sekauintiviesti Naiset, T-15 Final Turun Satama Oy  Osallistujaluettelo
28 expand   4x50m Sekauintiviesti Miehet, P-16 Final Turun Vapaavarasto Oy  Osallistujaluettelo

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner