2021-10-28   07:53:48
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Pr. løb: Sparekassen Thy Cup 2021

Her vises alle stævnets løb. Klik på startliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets program- og resultatlister.

# Løb Sponsor ProgramlisteResultat
0 expand   Medalje overrækkelse   
1 expand   100m Medley Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
2 expand   100m Medley Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
3 expand   50m Brystsvømning Herrer Finale Sportigan  Startliste
4 expand   50m Brystsvømning Damer Finale Sparekassen Thy  Startliste
5 expand   800m Frisvømning Herrer Finale Nordvestjysk Elservice  Startliste
6 expand   800m Frisvømning Damer Finale Revision Limfjord  Startliste
7 expand   50m Rygsvømning Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
8 expand   50m Rygsvømning Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
9 expand   100m Butterfly Herrer Finale Sportigan  Startliste
10 expand   100m Butterfly Damer Finale Sparekassen Thy  Startliste
11 expand   100m Frisvømning Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
12 expand   100m Frisvømning Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
13 expand   200m Brystsvømning Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
14 expand   200m Brystsvømning Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
15 expand   50m Butterfly Herrer Finale Sportigan  Startliste
16 expand   50m Butterfly Damer Finale Sparekassen Thy  Startliste
17 expand   400m Frisvømning Herrer Finale Nordvestjysk Elservice  Startliste
18 expand   400m Frisvømning Damer Finale Revision Limfjord  Startliste
19 expand   200m Medley Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
20 expand   200m Medley Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
21 expand   50m Frisvømning Herrer Finale Sportigan  Startliste
22 expand   50m Frisvømning Damer Finale Sparekassen Thy  Startliste
23 expand   200m Rygsvømning Herrer Finale Nordvestjysk Elservice  Startliste
24 expand   200m Rygsvømning Damer Finale Revision Limfjord  Startliste
25 expand   4X50m Medley Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
26 expand   4X50m Medley Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
27 expand   200m Frisvømning Herrer Finale Sportigan  Startliste
28 expand   200m Frisvømning Damer Finale Sparekassen Thy  Startliste
29 expand   400m Medley Herrer Finale Nordvestjysk Elservice  Startliste
30 expand   400m Medley Damer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
31 expand   100m Rygsvømning Herrer Finale Revision Limfjord  Startliste
32 expand   100m Rygsvømning Damer Finale Sparekassen Thy  Startliste
33 expand   200m Butterfly Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
34 expand   200m Butterfly Damer Finale Nordvestjysk Elservice  Startliste
35 expand   100m Brystsvømning Herrer Finale Revision Limfjord  Startliste
36 expand   100m Brystsvømning Damer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
37 expand   4X100m Medley Herrer Finale Sportigan  Startliste
38 expand   4X100m Medley Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
103 expand   50m Brystsvømning Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
104 expand   50m Brystsvømning Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
107 expand   50m Rygsvømning Herrer Finale Sportigan  Startliste
108 expand   50m Rygsvømning Damer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
115 expand   50m Butterfly Herrer Finale Nordvestjysk Elservice  Startliste
116 expand   50m Butterfly Damer Finale Revision Limfjord  Startliste
121 expand   50m Frisvømning Herrer Finale Klaus Guldsmed  Startliste
122 expand   50m Frisvømning Damer Finale Erling Grønkjær Fiskeexport  Startliste
207 expand   50m Rygsvømning Herrer Final  Startliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner