2022-11-27   20:49:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Pr. løb: Vestkyst Cup 2021

Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.

# Løb Sponsor StartlisteResultat
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 1-2   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 101-102   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 103-104   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 11-14   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 15-16, 19-20   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 17-18   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 21-22   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 23-28   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 29-34   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 3-8   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 35-36   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 9-10   
0 expand   Præmieoverrækkelse, løb 99   
1 expand   100m Medley Damer Finale 24/7 Tømrer og Snedker ApS  Deltagerliste
1 expand   100m Medley Damer Indledende 24/7 Tømrer og Snedker ApS  Deltagerliste
2 expand   100m Medley Herrer Finale Bent Pedersen A/S  Deltagerliste
2 expand   100m Medley Herrer Indledende Bent Pedersen A/S  Deltagerliste
3 expand   50m Frisvømning Damer Finale Bilka Esbjerg  Deltagerliste
4 expand   50m Frisvømning Herrer Finale Chr. Brinck & Søn  Deltagerliste
5 expand   50m Brystsvømning Damer Finale City Optik  Deltagerliste
6 expand   50m Brystsvømning Herrer Finale Dracea Invest Aps  Deltagerliste
7 expand   200m Butterfly Damer Finale DSV Road  Deltagerliste
8 expand   200m Butterfly Herrer Finale Esbjerg Galvano Industri  Deltagerliste
9 expand   50m Butterfly Damer Finale Esbjerg Lægerne  Deltagerliste
9 expand   50m Butterfly Damer Indledende Esbjerg Lægerne  Deltagerliste
10 expand   50m Butterfly Herrer Finale Frisør Mette Hauge  Deltagerliste
10 expand   50m Butterfly Herrer Indledende Frisør Mette Hauge  Deltagerliste
11 expand   50m Rygsvømning Damer Finale FysioDanmark Varde  Deltagerliste
12 expand   50m Rygsvømning Herrer Finale Hounisen Group  Deltagerliste
13 expand   200m Brystsvømning Damer Finale IAT A/S  Deltagerliste
14 expand   200m Brystsvømning Herrer Finale Jorton  Deltagerliste
15 expand   200m Rygsvømning Damer Finale Leg-Med  Deltagerliste
16 expand   200m Rygsvømning Herrer Finale Mitkursus.dk  Deltagerliste
17 expand   100m Frisvømning Damer Finale Møller Consult  Deltagerliste
17 expand   100m Frisvømning Damer Indledende Møller Consult  Deltagerliste
18 expand   100m Frisvømning Herrer Finale NorSea  Deltagerliste
18 expand   100m Frisvømning Herrer Indledende NorSea  Deltagerliste
19 expand   400m Medley Damer Finale SubC Partner  Deltagerliste
20 expand   400m Medley Herrer Finale Sønderjyllands Tagdækning A/S  Deltagerliste
21 expand   4X50m Frisvømning Mix Finale Telesikring  Deltagerliste
22 expand   4X100m Frisvømning Mix Finale TJ Malerfirma  Deltagerliste
23 expand   400m Frisvømning Damer Finale Torben Wolf  Deltagerliste
24 expand   400m Frisvømning Herrer Finale We Love Ideas ApS  Deltagerliste
25 expand   100m Rygsvømning Damer Finale Danske Fragtmænd  Deltagerliste
26 expand   100m Rygsvømning Herrer Finale 24/7 Tømrer og Snedker ApS  Deltagerliste
27 expand   200m Medley Damer Finale City Optik  Deltagerliste
28 expand   200m Medley Herrer Finale Telesikring  Deltagerliste
29 expand   100m Brystsvømning Damer Finale Bent Pedersen A/S  Deltagerliste
30 expand   100m Brystsvømning Herrer Finale Bilka Esbjerg  Deltagerliste
31 expand   100m Butterfly Damer Finale Chr. Brinck & Søn  Deltagerliste
32 expand   100m Butterfly Herrer Finale Dracea Invest Aps  Deltagerliste
33 expand   200m Frisvømning Damer Finale DSV Road  Deltagerliste
34 expand   200m Frisvømning Herrer Finale Esbjerg Galvano Industri  Deltagerliste
35 expand   4X50m Medley Mix Finale Esbjerg Lægerne  Deltagerliste
36 expand   4X100m Medley Mix Finale FysioDanmark Varde  Deltagerliste
99 expand   8x50m Medley Mix Finale Sønderjyllands Tagdækning A/S  Deltagerliste
101 expand   50m Lynudskillelse Damer 1. runde 24/7 Tømrer og Snedker ApS  Deltagerliste
101 expand   50m Lynudskillelse Damer 2. runde 24/7 Tømrer og Snedker ApS  Deltagerliste
101 expand   50m Lynudskillelse Damer 3. runde 24/7 Tømrer og Snedker ApS  Deltagerliste
102 expand   50m Lynudskillelse Herrer 1. runde City Optik  Deltagerliste
102 expand   50m Lynudskillelse Herrer 2. runde City Optik  Deltagerliste
102 expand   50m Lynudskillelse Herrer 3. runde City Optik  Deltagerliste
103 expand   50m Lynudskillelse Damer 1. runde SubC Partner  Deltagerliste
103 expand   50m Lynudskillelse Damer 2. runde SubC Partner  Deltagerliste
103 expand   50m Lynudskillelse Damer 3. runde SubC Partner  Deltagerliste
104 expand   50m Lynudskillelse Herrer 1. runde Telesikring  Deltagerliste
104 expand   50m Lynudskillelse Herrer 2. runde Telesikring  Deltagerliste
104 expand   50m Lynudskillelse Herrer 3. runde Telesikring  Deltagerliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner