2022-10-02   06:31:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Per gren: Färsingadoppet

Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.

# Gren Sponsor HeatlistaResultat
0 expand   Paus   
0 expand   Prisutdelning   
1 expand   50m Fjärilsim Damer 11-12 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
2 expand   50m Fjärilsim Herrar 11-12 år Final Tyr  Startlista
3 expand   50m Ryggsim Damer 13-14 år Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
4 expand   50m Ryggsim Herrar 13-14 år Final Teleservice  Startlista
5 expand   50m Bröstsim Damer 15-oä Final Ohlssons AB  Startlista
6 expand   50m Bröstsim Herrar 15-oä Final Leny Fastighets AB  Startlista
7 expand   50m Ryggsim Damer 11-12 år Final MBAS  Startlista
8 expand   50m Ryggsim Herrar 11-12 år Final Sjöbo Plåt  Startlista
9 expand   50m Bröstsim Damer 13-14 år Final Peri Viken  Startlista
10 expand   50m Bröstsim Herrar 13-14 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
11 expand   50m Frisim Damer 15-oä Final Tyr  Startlista
12 expand   50m Frisim Herrar 15-oä Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
13 expand   50m Bröstsim Damer 11-12 år Final Teleservice  Startlista
14 expand   50m Bröstsim Herrar 11-12 år Final Ohlssons AB  Startlista
15 expand   50m Frisim Damer 13-14 år Final Leny Fastighets AB  Startlista
16 expand   50m Frisim Herrar 13-14 år Final MBAS  Startlista
17 expand   50m Fjärilsim Damer 15-oä Final Sjöbo Plåt  Startlista
18 expand   50m Fjärilsim Herrar 15-oä Final Peri Viken  Startlista
19 expand   50m Frisim Damer 11-12 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
20 expand   50m Frisim Herrar 11-12 år Final Tyr  Startlista
21 expand   50m Fjärilsim Damer 13-14 år Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
22 expand   50m Fjärilsim Herrar 13-14 år Final Teleservice  Startlista
23 expand   50m Ryggsim Damer 15-oä Final Ohlssons AB  Startlista
24 expand   50m Ryggsim Herrar 15-oä Final Leny Fastighets AB  Startlista
25 expand   200m Frisim Damer öppen klass Final MBAS  Startlista
26 expand   200m Frisim Herrar öppen klass Final Sjöbo Plåt  Startlista
27 expand   50m Ryggsim Damer 10-oy Final Peri Viken  Startlista
28 expand   50m Ryggsim Herrar 10-oy Final Sparbanken Skåne  Startlista
29 expand   100m Bröstsim Damer 11 år Final Tyr  Startlista
30 expand   100m Bröstsim Herrar 11 år Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
31 expand   100m Ryggsim Damer 15-oä Final Teleservice  Startlista
32 expand   100m Ryggsim Herrar 15-oä Final Ohlssons AB  Startlista
33 expand   100m Bröstsim Damer 14 år Final Leny Fastighets AB  Startlista
34 expand   100m Bröstsim Herrar 14 år Final MBAS  Startlista
35 expand   100m Frisim Damer 13 år Final Sjöbo Plåt  Startlista
36 expand   100m Frisim Herrar 13 år Final Peri Viken  Startlista
37 expand   100m Fjärilsim Damer 12 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
38 expand   100m Fjärilsim Herrar 12 år Final Tyr  Startlista
39 expand   100m Bröstsim Damer 10-oy Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
40 expand   100m Bröstsim Herrar 10-oy Final Teleservice  Startlista
41 expand   400m Medley Damer öppen klass Final Ohlssons AB  Startlista
42 expand   400m Medley Herrar öppen klass Final Leny Fastighets AB  Startlista
43 expand   100m Frisim Damer 10-oy Final MBAS  Startlista
44 expand   100m Frisim Herrar 10-oy Final Sjöbo Plåt  Startlista
45 expand   100m Fjärilsim Damer 15-oä Final Peri Viken  Startlista
46 expand   100m Fjärilsim Herrar 15-oä Final Sparbanken Skåne  Startlista
47 expand   100m Frisim Damer 14 år Final Tyr  Startlista
48 expand   100m Frisim Herrar 14 år Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
49 expand   100m Fjärilsim Damer 13 år Final Teleservice  Startlista
50 expand   100m Fjärilsim Herrar 13 år Final Ohlssons AB  Startlista
51 expand   100m Bröstsim Damer 12 år Final Leny Fastighets AB  Startlista
52 expand   100m Bröstsim Herrar 12 år Final MBAS  Startlista
53 expand   100m Ryggsim Damer 11 år Final Sjöbo Plåt  Startlista
54 expand   100m Ryggsim Herrar 11 år Final Peri Viken  Startlista
55 expand   50m Bröstsim Damer 10-oy Final Sparbanken Skåne  Startlista
56 expand   50m Bröstsim Herrar 10-oy Final Tyr  Startlista
57 expand   200m Medley Damer öppen klass Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
58 expand   200m Medley Herrar öppen klass Final Teleservice  Startlista
59 expand   200m Bröstsim Damer öppen klass Final Ohlssons AB  Startlista
60 expand   200m Bröstsim Herrar öppen klass Final Leny Fastighets AB  Startlista
61 expand   100m Ryggsim Damer 10-oy Final MBAS  Startlista
62 expand   100m Ryggsim Herrar 10-oy Final Sjöbo Plåt  Startlista
63 expand   100m Ryggsim Damer 12 år Final Peri Viken  Startlista
64 expand   100m Ryggsim Herrar 12 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
65 expand   100m Ryggsim Damer 13 år Final Tyr  Startlista
66 expand   100m Ryggsim Herrar 13 år Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
67 expand   100m Frisim Damer 15-oä Final Teleservice  Startlista
68 expand   100m Frisim Herrar 15-oä Final Ohlssons AB  Startlista
69 expand   100m Ryggsim Damer 14 år Final Leny Fastighets AB  Startlista
70 expand   100m Ryggsim Herrar 14 år Final MBAS  Startlista
71 expand   100m Frisim Damer 11 år Final Sjöbo Plåt  Startlista
72 expand   100m Frisim Herrar 11 år Final Peri Viken  Startlista
73 expand   50m Fjärilsim Damer 10-oy Final Sparbanken Skåne  Startlista
74 expand   50m Fjärilsim Herrar 10-oy Final Tyr  Startlista
75 expand   200m Fjärilsim Damer öppen klass Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
76 expand   200m Fjärilsim Herrar öppen klass Final Teleservice  Startlista
77 expand   400m Frisim Damer öppen klass Final Ohlssons AB  Startlista
78 expand   400m Frisim Herrar öppen klass Final Leny Fastighets AB  Startlista
79 expand   50m Frisim Damer 10-oy Final MBAS  Startlista
80 expand   50m Frisim Herrar 10-oy Final Sjöbo Plåt  Startlista
81 expand   100m Fjärilsim Damer 11 år Final Peri Viken  Startlista
82 expand   100m Fjärilsim Herrar 11 år Final Sparbanken Skåne  Startlista
83 expand   100m Bröstsim Damer 13 år Final Tyr  Startlista
84 expand   100m Bröstsim Herrar 13 år Final Sjöbo Gästgivaregård  Startlista
85 expand   100m Bröstsim Damer 15-oä Final Teleservice  Startlista
86 expand   100m Bröstsim Herrar 15-oä Final Ohlssons AB  Startlista
87 expand   100m Fjärilsim Damer 14 år Final Leny Fastighets AB  Startlista
88 expand   100m Fjärilsim Herrar 14 år Final MBAS  Startlista
89 expand   100m Frisim Damer 12 år Final Sjöbo Plåt  Startlista
90 expand   100m Frisim Herrar 12 år Final Peri Viken  Startlista
91 expand   200m Ryggsim Damer öppen klass Final  Startlista
92 expand   200m Ryggsim Herrar öppen klass Final  Startlista
93 expand   200m Extralopp Damer Final  Startlista
94 expand   200m Extralopp Herrar Final  Startlista
95 expand   200m Extralopp Damer Final  Startlista
96 expand   200m Extralopp Herrar Final  Startlista
97 expand   200m Extralopp Damer Final  Startlista
98 expand   200m Extralopp Herrar Final  Startlista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner