2023-02-01   00:01:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Pr. løb: Adventsdoppet 3.0

Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.

# Løb Sponsor StartlisteResultat
0 expand   Paus   
0 expand   Prisutdelning gren 1-8   
0 expand   Prisutdelning gren 17-22   
0 expand   Prisutdelning gren 23-24   
0 expand   Prisutdelning gren 25-32   
0 expand   Prisutdelning gren 33-40   
0 expand   Prisutdelning gren 41-46   
0 expand   Prisutdelning gren 47-48   
0 expand   Prisutdelning gren 9-16   
1 expand   4x50m Frisim Mixed 12-13 år Final  Deltagerliste
2 expand   4x50m Medley Mixed 14 år-oä Final  Deltagerliste
3 expand   50m Fjärilsim Damer 12-13 år Final Sparbanken Skåne  Deltagerliste
4 expand   50m Fjärilsim Herrar 12-13 år Final TYR  Deltagerliste
5 expand   100m Bröstsim Damer 14 år-oä Final Teleservice  Deltagerliste
6 expand   100m Bröstsim Herrar 14 år-oä Final Per i Viken - Delikatess charkuterier  Deltagerliste
7 expand   50m Frisim Damer 12-13 år Final ICA Kvatum Sjöbo  Deltagerliste
8 expand   50m Frisim Herrar 12-13 år Final LENY Fastighets AB  Deltagerliste
9 expand   50m Frisim Damer 14 år-oä Final Sjöbo Plåt  Deltagerliste
10 expand   50m Frisim Herrar 14 år-oä Final Sparbanken Skåne  Deltagerliste
11 expand   100m Medley Damer 12-13 år Final TYR  Deltagerliste
12 expand   100m Medley Herrar 12-13 år Final Teleservice  Deltagerliste
13 expand   100m Fjärilsim Damer 14 år-oä Final Per i Viken - Delikatess charkuterier  Deltagerliste
14 expand   100m Fjärilsim Herrar 14 år-oä Final Sjöbo Plåt  Deltagerliste
15 expand   50m Ryggsim Damer 12-13 år Final LENY Fastighets AB  Deltagerliste
16 expand   50m Ryggsim Herrar 12-13 år Final Ekelunds Byggservice HB  Deltagerliste
17 expand   50m Ryggsim Damer 14 år-oä Final ICA Kvatum Sjöbo  Deltagerliste
18 expand   50m Ryggsim Herrar 14 år-oä Final TYR  Deltagerliste
19 expand   50m Bröstsim Damer 12-13 år Final Teleservice  Deltagerliste
20 expand   50m Bröstsim Herrar 12-13 år Final Per i Viken - Delikatess charkuterier  Deltagerliste
21 expand   200m Frisim Damer 14 år-oä Final MBAS Stenhus  Deltagerliste
22 expand   200m Frisim Herrar 14 år-oä Final LENY Fastighets AB  Deltagerliste
23 expand   100m Frisim Damer 12-13 år Final Sjöbo Plåt  Deltagerliste
24 expand   100m Frisim Herrar 12-13 år Final Sparbanken Skåne  Deltagerliste
25 expand   4x50m Frisim Mixed 11 år-oy Final  Deltagerliste
26 expand   4x50m Frisim Mixed 14 år-oä Final  Deltagerliste
27 expand   50m Fjärilsim Damer 11 år-oy Final ICA Kvatum Sjöbo  Deltagerliste
28 expand   50m Fjärilsim Herrar 11 år-oy Final Teleservice  Deltagerliste
29 expand   100m Frisim Damer 14 år-oä Final Per i Viken - Delikatess charkuterier  Deltagerliste
30 expand   100m Frisim Herrar 14 år-oä Final MBAS Stenhus  Deltagerliste
31 expand   50m Frisim Damer 11 år-oy Final LENY Fastighets AB  Deltagerliste
32 expand   50m Frisim Herrar 11 år-oy Final Ekelunds Byggservice HB  Deltagerliste
33 expand   50m Bröstsim Damer 14 år-oä Final Sparbanken Skåne  Deltagerliste
34 expand   50m Bröstsim Herrar 14 år-oä Final TYR  Deltagerliste
35 expand   100m Medley Damer 11 år-oy Final ICA Kvatum Sjöbo  Deltagerliste
36 expand   100m Medley Herrar 11 år-oy Final Per i Viken - Delikatess charkuterier  Deltagerliste
37 expand   100m Ryggsim Damer 14 år-oä Final Sjöbo Plåt  Deltagerliste
38 expand   100m Ryggsim Herrar 14 år-oä Final LENY Fastighets AB  Deltagerliste
39 expand   50m Ryggsim Damer 11 år-oy Final Ekelunds Byggservice HB  Deltagerliste
40 expand   50m Ryggsim Herrar 11 år-oy Final Sparbanken Skåne  Deltagerliste
41 expand   50m Fjärilsim Damer 14 år-oä Final TYR  Deltagerliste
42 expand   50m Fjärilsim Herrar 14 år-oä Final Teleservice  Deltagerliste
43 expand   50m Bröstsim Damer 11 år-oy Final ICA Kvatum Sjöbo  Deltagerliste
44 expand   50m Bröstsim Herrar 11 år-oy Final MBAS Stenhus  Deltagerliste
45 expand   200m Medley Damer 14 år-oä Final LENY Fastighets AB  Deltagerliste
46 expand   200m Medley Herrar 14 år-oä Final Ekelunds Byggservice HB  Deltagerliste
47 expand   100m Frisim Damer 11 år-oy Final Sparbanken Skåne  Deltagerliste
48 expand   100m Frisim Herrar 11 år-oy Final TYR  Deltagerliste
90 expand   200m Extralopp Damer Final  Deltagerliste
91 expand   200m Extralopp Herrar Final  Deltagerliste
92 expand   200m Extralopp Damer Final  Deltagerliste
93 expand   200m Extralopp Herrar Final  Deltagerliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner