2022-10-01   19:29:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: Aarhus Open 2022

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
0 expand   Medalje overrækkelse 11+12   
0 expand   Medalje overrækkelse 13+14   
0 expand   Medalje overrækkelse 15+16   
0 expand   Medalje overrækkelse 17+18   
0 expand   Medalje overrækkelse 19+20   
0 expand   Medalje overrækkelse 19-22   
0 expand   Medalje overrækkelse 23+24   
0 expand   Medalje overrækkelse 25+26   
0 expand   Medalje overrækkelse 27+28   
0 expand   Medalje overrækkelse 29+30   
0 expand   Medalje overrækkelse 3+4   
0 expand   Medalje overrækkelse 31+32   
0 expand   Medalje overrækkelse 33+34   
0 expand   Medalje overrækkelse 35+36   
0 expand   Medalje overrækkelse 35-38   
0 expand   Medalje overrækkelse 39+40   
0 expand   Medalje overrækkelse 41+42   
0 expand   Medalje overrækkelse 5+6   
0 expand   Medalje overrækkelse 7+8+101   
0 expand   Medalje overrækkelse 9+10   
0 expand   Medalje overrækkelse løb 1+2   
1 expand   400m Medley Damer Final AROS BOARD  Osallistujaluettelo
2 expand   400m Medley Herrer Final Property Advice  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Brystsvømning Damer Finale Holst Advokater  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Brystsvømning Damer Indledende Holst Advokater  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Brystsvømning Herrer Finale Seier Fitness  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Brystsvømning Herrer Indledende Seier Fitness  Osallistujaluettelo
5 expand   50m Butterfly Damer Finale Yak Sport  Osallistujaluettelo
5 expand   50m Butterfly Damer Indledende Yak Sport  Osallistujaluettelo
6 expand   50m Butterfly Herrer Finale Anlægsgartner Peter Agger  Osallistujaluettelo
6 expand   50m Butterfly Herrer Indledende Anlægsgartner Peter Agger  Osallistujaluettelo
7 expand   400m Frisvømning Damer Final AC-AMS Media  Osallistujaluettelo
8 expand   400m Frisvømning Herrer Final AROS BOARD  Osallistujaluettelo
9 expand   200m Frisvømning Damer Final Property Advice  Osallistujaluettelo
10 expand   200m Frisvømning Herrer Final Holst Advokater  Osallistujaluettelo
11 expand   50m Rygsvømning Damer Finale Seier Fitness  Osallistujaluettelo
11 expand   50m Rygsvømning Damer Indledende Seier Fitness  Osallistujaluettelo
12 expand   50m Rygsvømning Herrer Finale Yak Sport  Osallistujaluettelo
12 expand   50m Rygsvømning Herrer Indledende Yak Sport  Osallistujaluettelo
13 expand   50m Frisvømning Damer Finale Anlægsgartner Peter Agger  Osallistujaluettelo
13 expand   50m Frisvømning Damer Indledende Anlægsgartner Peter Agger  Osallistujaluettelo
14 expand   50m Frisvømning Herrer Finale POWER Viby & Tilst  Osallistujaluettelo
14 expand   50m Frisvømning Herrer Indledende POWER Viby & Tilst  Osallistujaluettelo
15 expand   100m Brystsvømning Damer Finale AROS BOARD  Osallistujaluettelo
15 expand   100m Brystsvømning Damer Indledende AROS BOARD  Osallistujaluettelo
16 expand   100m Brystsvømning Herrer Finale Property Advice  Osallistujaluettelo
16 expand   100m Brystsvømning Herrer Indledende Property Advice  Osallistujaluettelo
17 expand   200m Butterfly Damer Final Holst Advokater  Osallistujaluettelo
18 expand   200m Butterfly Herrer Final Seier Fitness  Osallistujaluettelo
19 expand   100m Rygsvømning Damer Finale Yak Sport  Osallistujaluettelo
19 expand   100m Rygsvømning Damer Indledende Yak Sport  Osallistujaluettelo
20 expand   100m Rygsvømning Herrer Finale Anlægsgartner Peter Agger  Osallistujaluettelo
20 expand   100m Rygsvømning Herrer Indledende Anlægsgartner Peter Agger  Osallistujaluettelo
21 expand   1500m Frisvømning Damer Final AC-AMS Media  Osallistujaluettelo
22 expand   800m Frisvømning Herrer Final AROS BOARD  Osallistujaluettelo
23 expand   4x50m Medley Damer Final STOY  Osallistujaluettelo
24 expand   4x50m Medley Herrer Final STOY  Osallistujaluettelo
25 expand   4x100m Frisvømning Damer Final STATE ENERGY  Osallistujaluettelo
26 expand   4x100m Frisvømning Herrer Final STATE ENERGY  Osallistujaluettelo
27 expand   200m Rygsvømning Damer Final AROS BOARD  Osallistujaluettelo
28 expand   200m Rygsvømning Herrer Final Property Advice  Osallistujaluettelo
29 expand   100m Frisvømning Damer Finale Yak Sport  Osallistujaluettelo
29 expand   100m Frisvømning Damer Indledende Yak Sport  Osallistujaluettelo
30 expand   100m Frisvømning Herrer Finale Holst Advokater  Osallistujaluettelo
30 expand   100m Frisvømning Herrer Indledende Holst Advokater  Osallistujaluettelo
31 expand   200m Brystsvømning Damer Final Seier Fitness  Osallistujaluettelo
32 expand   200m Brystsvømning Herrer Final POWER Viby & Tilst  Osallistujaluettelo
33 expand   100m Butterfly Damer Finale AC-AMS Media  Osallistujaluettelo
33 expand   100m Butterfly Damer Indledende AC-AMS Media  Osallistujaluettelo
34 expand   100m Butterfly Herrer Finale AROS BOARD  Osallistujaluettelo
34 expand   100m Butterfly Herrer Indledende AROS BOARD  Osallistujaluettelo
35 expand   200m Medley Damer Finale Property Advice  Osallistujaluettelo
35 expand   200m Medley Damer Indledende Property Advice  Osallistujaluettelo
36 expand   200m Medley Herrer Finale Yak Sport  Osallistujaluettelo
36 expand   200m Medley Herrer Indledende Yak Sport  Osallistujaluettelo
37 expand   800m Frisvømning Damer Final Seier Fitness  Osallistujaluettelo
38 expand   1500m Frisvømning Herrer Final Holst Advokater  Osallistujaluettelo
39 expand   4x50m Frisvømning Damer Final STOY  Osallistujaluettelo
40 expand   4x50m Frisvømning Herrer Final STOY  Osallistujaluettelo
41 expand   4x100m Medley Damer Final STATE ENERGY  Osallistujaluettelo
42 expand   4x100m Medley Herrer Final STATE ENERGY  Osallistujaluettelo
101 expand   8x50m Frisvømning Mix Final Føtex Food Ceresbyen  Osallistujaluettelo
102 expand   200m Frisvømning Herrer Final Holst Advokater   

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner