Lajeittain: Aarhus Open 2023
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
0 | Medalje overrækkelse 15-16 19-20 | |||
0 | Medalje overrækkelse 21-22 | |||
0 | Medalje overrækkelse 23-24 | |||
0 | Medalje overrækkelse 25-26 | |||
0 | Medalje overrækkelse 29-30 33-34 | |||
0 | Medalje overrækkelse 3-4 11-12 | |||
0 | Medalje overrækkelse 31-36 | |||
0 | Medalje overrækkelse 35-36 | |||
0 | Medalje overrækkelse 37-38 | |||
0 | Medalje overrækkelse 39-40 | |||
0 | Medalje overrækkelse 41-42 | |||
0 | Medalje overrækkelse 5-6 13-14 | |||
0 | Medalje overrækkelse løb 1-4 | |||
0 | Medalje overrækkelse løb 11-14 | |||
0 | Medalje overrækkelse løb 15-20 | |||
0 | Medalje overrækkelse løb 27-30 | |||
0 | Medalje overrækkelse løb 5-8 + 101 | |||
0 | Medalje overrækkelse løb 9-10 | |||
1 | 400m Medley Damer Final | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
2 | 400m Medley Herrer Final | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Brystsvømning Damer Finale | Swim King | Osallistujaluettelo | |
3 | 50m Brystsvømning Damer Indledende | Swim King | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m Brystsvømning Herrer Finale | Swim King | Osallistujaluettelo | |
4 | 50m Brystsvømning Herrer Indledende | Swim King | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Butterfly Damer Finale | AC/AMS Media | Osallistujaluettelo | |
5 | 50m Butterfly Damer Indledende | AC/AMS Media | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Butterfly Herrer Finale | AC/AMS Media | Osallistujaluettelo | |
6 | 50m Butterfly Herrer Indledende | AC/AMS Media | Osallistujaluettelo | |
7 | 400m Frisvømning Damer Final | Anlægsgartner Peter Agger | Osallistujaluettelo | |
8 | 400m Frisvømning Herrer Final | Anlægsgartner Peter Agger | Osallistujaluettelo | |
9 | 200m Frisvømning Damer Final | Power, Mega Syd | Osallistujaluettelo | |
10 | 200m Frisvømning Herrer Final | Power, Mega Syd | Osallistujaluettelo | |
11 | 50m Rygsvømning Damer Finale | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
11 | 50m Rygsvømning Damer Indledende | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
12 | 50m Rygsvømning Herrer Finale | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
12 | 50m Rygsvømning Herrer Indledende | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Frisvømning Damer Finale | AROS BOARD | Osallistujaluettelo | |
13 | 50m Frisvømning Damer Indledende | AROS BOARD | Osallistujaluettelo | |
14 | 50m Frisvømning Herrer Finale | AROS BOARD | Osallistujaluettelo | |
14 | 50m Frisvømning Herrer Indledende | AROS BOARD | Osallistujaluettelo | |
15 | 100m Brystsvømning Damer Finale | AC/AMS Media | Osallistujaluettelo | |
15 | 100m Brystsvømning Damer Indledende | AC/AMS Media | Osallistujaluettelo | |
16 | 100m Brystsvømning Herrer Finale | AC/AMS Media | Osallistujaluettelo | |
16 | 100m Brystsvømning Herrer Indledende | AC/AMS Media | Osallistujaluettelo | |
17 | 200m Butterfly Damer Final | Anlægsgartner Peter Agger | Osallistujaluettelo | |
18 | 200m Butterfly Herrer Final | Anlægsgartner Peter Agger | Osallistujaluettelo | |
19 | 100m Rygsvømning Damer Finale | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
19 | 100m Rygsvømning Damer Indledende | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
20 | 100m Rygsvømning Herrer Finale | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
20 | 100m Rygsvømning Herrer Indledende | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
21 | 1500m Frisvømning Damer Final | AROS BOARD | Osallistujaluettelo | |
22 | 800m Frisvømning Herrer Final | Havnens Perle | Osallistujaluettelo | |
23 | 4x50m Medley Damer Final | Vitamin Well | Osallistujaluettelo | |
24 | 4x50m Medley Herrer Final | Vitamin Well | Osallistujaluettelo | |
25 | 4x100m Frisvømning Damer Final | Vitamin Well | Osallistujaluettelo | |
26 | 4x100m Frisvømning Herrer Final | Vitamin Well | Osallistujaluettelo | |
27 | 200m Rygsvømning Damer Final | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
28 | 200m Rygsvømning Herrer Final | Yak Sport | Osallistujaluettelo | |
29 | 100m Frisvømning Damer Finale | Nabo Kiosk | Osallistujaluettelo | |
29 | 100m Frisvømning Damer Indledende | Nabo Kiosk | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Frisvømning Herrer Finale | Nabo Kiosk | Osallistujaluettelo | |
30 | 100m Frisvømning Herrer Indledende | Nabo Kiosk | Osallistujaluettelo | |
31 | 200m Brystsvømning Damer Final | Anlægsgartner Peter Agger | Osallistujaluettelo | |
32 | 200m Brystsvømning Herrer Final | Anlægsgartner Peter Agger | Osallistujaluettelo | |
33 | 100m Butterfly Damer Finale | Føtex Food, Bruunsgade | Osallistujaluettelo | |
33 | 100m Butterfly Damer Indledende | Føtex Food, Bruunsgade | Osallistujaluettelo | |
34 | 100m Butterfly Herrer Finale | Føtex Food, Bruunsgade | Osallistujaluettelo | |
34 | 100m Butterfly Herrer Indledende | Føtex Food, Bruunsgade | Osallistujaluettelo | |
35 | 200m Medley Damer Finale | Stoy | Osallistujaluettelo | |
35 | 200m Medley Damer Indledende | Stoy | Osallistujaluettelo | |
36 | 200m Medley Herrer Finale | Stoy | Osallistujaluettelo | |
36 | 200m Medley Herrer Indledende | Stoy | Osallistujaluettelo | |
37 | 800m Frisvømning Damer Final | Havnens Perle | Osallistujaluettelo | |
38 | 1500m Frisvømning Herrer Final | Power, Mega Syd | Osallistujaluettelo | |
39 | 4x50m Frisvømning Damer Final | Sportsmaster | Osallistujaluettelo | |
40 | 4x50m Frisvømning Herrer Final | Sportsmaster | Osallistujaluettelo | |
41 | 4x100m Medley Damer Final | Vitamin Well | Osallistujaluettelo | |
42 | 4x100m Medley Herrer Final | Brødrenes Original, Borggade | Osallistujaluettelo | |
101 | 8x50m Frisvømning Mix Final | Føtex Food, Bruunsgade | Osallistujaluettelo |