Deltagarlista Gren 1-34 
 
  Tävling  Citadellsim 2017    Utskriftsdatum  23 maj 2017   
  Tävlingsort  Landskrona    Utskriftstid  06:41   
  Arrangör  Landskrona Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  10 juni 2017         
 
 
Gren 1, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
287  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  9:38.48   
923  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  9:41.89   
76  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  10:01.92   
255  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  10:07.40   
560  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  10:11.20   
561  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  10:15.41   
483  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  10:18.93   
613  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  10:22.98   
437  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  10:31.69  RES 
10  445  Liljekvist Matilda  2004  SK LÖDDE  AD7204  25 m  10:41.47  RES 
11  318  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  10:42.91  RES 
12  926  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  10:52.62  RES 
13  487  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  10:58.44  RES 
14  370  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  11:01.27  RES 
15  867  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  11:06.94  RES 
16  634  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  11:20.97  RES 
17  209  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  11:39.40  RES 
18  886  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  12:05.08  RES 
19  547  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  12:35.85  RES 
20  233  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  12:36.16  RES 
21  893  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  12:43.80  RES 
22  714  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  13:17.52  RES 
23  161  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  50 m    RES 
24  334  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  50 m    RES 
15 - 16 år 
549  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  25 m  9:04.83   
713  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  9:10.74   
704  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  9:14.92   
612  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  9:21.37   
129  Findahl Andersen Laura  2001  KVIK  0142AA  25 m  9:25.01   
699  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  9:38.89   
308  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  9:40.68   
857  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  9:47.68   
689  Tufvesson Linn  2001  POSEIDON  AT5201  25 m  9:49.52  RES 
10  217  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  9:53.46  RES 
11  468  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  9:54.93  RES 
12  259  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  9:56.17  RES 
13  649  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  9:58.38  RES 
14  824  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  10:03.08  RES 
15  284  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  10:09.35  RES 
16  776  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  10:10.83  RES 
17  826  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  25 m  10:11.96  RES 
18  806  Nolén Nina  2002  SK TRITON  AY1402  25 m  10:19.85  RES 
19  894  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  10:25.57  RES 
20  639  Hägg Siri  2002  POSEIDON  BA0202  25 m  10:29.13  RES 
21  153  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  50 m    RES 
17 - 99 år 
103  Grandt Maria  1998  HOVEDSTAD  9806AF  50 m  9:03.50   
293  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  25 m  9:05.80   
335  Ülger Olivia  2000  HS  AK3800  25 m  9:06.68   
386  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  9:20.31   
81  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  50 m  9:32.51   
862  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  9:40.54   
642  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  9:42.60   
611  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  50 m  9:43.61   
344  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  9:46.90  RES 
10  274  Lindahl Hanna  2000  HS  AN6200  25 m  9:51.67  RES 
11  212  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  9:54.07  RES 
12  322  Söderberg Johanna  1999  HS  AE6899  25 m  10:04.25  RES 
13  272  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  25 m  10:05.79  RES 
14  618  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  10:08.62  RES 
15  26  Huryn Xenia  2000  HERLEV  0088AW  50 m  10:44.24  RES 
16  240  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  10:46.95  RES 
17  761  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  11:21.89  RES 
 
Gren 2, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 - 12 år 
325  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  1:02.07   
830  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:05.12   
553  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:05.66   
843  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:06.10   
116  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  1:07.16   
200  Olsen Cornelius  2005  FARUM  0515AD  25 m  1:08.00   
904  Choinski Nielsen Daniel  2005  TRELLEBORG  AD8905  25 m  1:08.02   
11  Bayer Christensen Jeppe  2005  HERLEV  0581AD  25 m  1:08.87   
388  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  1:09.38   
10  818  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:09.51   
11  620  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:09.64   
12  526  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:09.78   
13  343  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  1:09.81   
14  481  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  1:10.40   
15  452  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:10.67   
16  93  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:11.92   
17  914  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:12.18   
18  382  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:13.24   
19  216  Tidén Jakob  2006  ESLÖVS SS  AD2906  25 m  1:13.54   
20  728  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  1:14.13   
21  777  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:14.52   
22  16  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  50 m  1:15.50   
23  729  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  1:15.95   
24  420  Wohlquist Oliver  2005  LANDSKRONA  AK8905  25 m  1:16.21   
25  195  Velschow Malmolin Andreas  2005  FARUM  0541AE  25 m  1:16.28   
26  85  Mørk Rasmussen Gustav  2005  HOLBÆK  0563AJ  50 m  1:16.36   
27  464  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:17.52   
28  740  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  1:17.90   
29  358  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:18.02   
30  451  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:18.14   
31  581  Slavnov Andrey  2005  MKK  AM7105  25 m  1:18.50   
32  123  Slot Matthias  2005  HOVEDSTAD  0517AB  50 m  1:19.21   
33  91  Abildgaard Gustav  2005  HOVEDSTAD  0553AD  25 m  1:19.22   
34  760  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  1:20.29   
35  609  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  1:21.11   
36  628  Ekström Måns  2006  POSEIDON  AG8106  25 m  1:21.88   
37  731  Harju Jonas  2005  SKK  AH8905  25 m  1:22.71   
38  727  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  1:22.90   
39  724  Berggren David  2005  SKK  AH5905  25 m  1:25.15   
40  440  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:25.18   
41  661  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  1:25.29   
42  676  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  1:25.47   
43  678  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:25.92   
44  632  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:26.18   
45  732  Helmersson Jimmy  2005  SKK  AH9705  25 m  1:26.20   
46  513  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  25 m  1:33.83   
47  78  Norlander Oscar  2006  HOLBÆK  0647AL  50 m  1:33.87   
48  340  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  1:34.17   
49  723  Alveskär Lundfeldt Simon  2005  SKK  AG4505  25 m  1:35.00  RES 
50  592  Sörum Hugo  2006  MKK  AL4706  25 m  1:36.06  RES 
51  337  Albrektsson Elias  2006  SS IDEN  AF4706  25 m  1:38.28  RES 
52  341  Jongen Ludwig  2005  SS IDEN  AU1905  25 m  1:39.60  RES 
53  551  Neziri Edmond Heset  2006  MKK  AO1706  50 m    RES 
13 - 14 år 
449  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  55.30   
501  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  55.32   
227  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  55.45   
150  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  56.62   
101  Li Fuhrmann Jet  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  56.87   
426  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  56.91   
480  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  57.34   
321  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  58.42   
167  Heyn Stage Carl  2003  KVIK  0331AD  25 m  58.52   
10  870  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  58.55   
11  353  Bevréus William  2003  KK KARPEN  AA5703  25 m  59.38   
12  802  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m  59.48   
13  187  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  50 m  1:00.06   
14  439  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:00.45   
15  423  Eriksson Albin  2003  LULEÅ SS  AF3503  25 m  1:00.83   
16  281  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  1:00.86   
17  282  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:00.95   
18  706  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:01.38   
19  360  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:01.45   
20  751  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  1:01.55   
21  104  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:01.63   
22  832  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  1:01.90   
23  476  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  1:01.99   
24  587  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  1:02.29   
25  148  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  1:02.36   
26  687  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  1:02.43   
27  878  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  1:02.45   
28  925  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:02.60   
29  17  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:02.69   
30  637  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:02.82   
31  329  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:03.07   
32  135  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:03.38   
33  404  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  1:03.44   
34  861  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  1:03.45   
35  573  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:03.56   
36  231  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  1:03.99   
37  366  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  1:04.13   
38  816  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:04.36   
39  136  Wiese Dobel Niklas  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:04.41   
40  99  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  1:04.42   
41  467  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  1:04.43   
42  355  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  1:04.66   
43  256  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:04.75   
44  846  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:04.86   
45  662  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:04.91   
46  177  Als-Nielsen Simon  2003  FARUM  0383AG  50 m  1:04.94   
47  833  Nielsen Sammi  2003  VARBERG  AG2503  25 m  1:04.95   
48  73  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363AA  25 m  1:05.08   
49  102  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:05.15   
50  Bendix Beiter Gustav  2003  HERLEV  0321AB  25 m  1:05.32   
51  270  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:06.05   
52  356  Lesmac Liam  2003  KK KARPEN  AS2103  25 m  1:06.07   
53  928  Hua Vincent  2004  HÖRBY SK  AS2704  25 m  1:06.09   
54  401  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:06.33   
55  291  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  1:06.37   
56  929  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SK  AO2304  25 m  1:06.41   
57  598  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:06.64   
58  185  Hougaard Benjamin  2003  FARUM  0327AM  50 m  1:07.01   
59  42  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  1:07.16   
60  850  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  1:07.40   
61  43  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:07.43   
62  684  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  1:07.56   
63  191  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  25 m  1:07.59   
64  778  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:07.60   
65  265  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  1:07.70  RES 
66  774  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:07.74  RES 
67  290  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:08.28  RES 
68  629  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:08.86  RES 
69  257  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:09.25  RES 
70  215  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  1:09.49  RES 
71  241  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:09.93  RES 
72  62  Brixner Oliver  2003  HOLBÆK  0383AJ  50 m  1:10.32  RES 
73  219  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  1:10.33  RES 
74  189  Reber Knudsen Lars  2003  FARUM  0365AR  25 m  1:10.41  RES 
75  25  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  1:10.58  RES 
76  682  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:11.05  RES 
77  603  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  1:12.13  RES 
78  206  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:13.00  RES 
79  395  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  1:13.51  RES 
80  660  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:13.51  RES 
81  646  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:14.09  RES 
82  77  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  1:14.36  RES 
83  667  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:15.31  RES 
84  214  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  1:04.97  STR 
85  415  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  1:16.18  STR 
86  623  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:16.61  STR 
87  557  Nyhlén Alexander  2003  MKK  AZ3103  25 m  1:18.24  STR 
88  710  Persson-Bodén Filip  2003  S 71  AW9903  25 m  1:18.37  STR 
89  742  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  25 m  1:20.19  STR 
90  792  Wilson Mattias  2003  SÖSDALA SS  AQ2703  25 m  1:20.45  STR 
91  635  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  25 m  1:24.17  STR 
92  626  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:28.39  STR 
93  765  Magnusson Alvin  2004  SK SYDSIM  AF1904  25 m  1:35.52  STR 
94  748  El Berjiji Yassin  2003  SK SYDSIM  AV7303  50 m  1:52.68  STR 
95  594  Torres Gabriel  2004  MKK  AX9904  50 m    STR 
96  669  Nilsson Gustav  2004  POSEIDON  AU9904  50 m    STR 
97  672  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  50 m    STR 
15 - 16 år 
147  M. Jørgensen Jonas  2001  KVIK  0193AA  25 m  52.86   
823  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  53.40   
127  Vestergaard Mathias  2001  HOVEDSTAD  0175AC  25 m  53.79   
45  Lund Felix  2001  HERLEV  0123AM  50 m  54.22   
898  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  54.39   
369  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  54.45   
89  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  25 m  54.48   
51  Östman Pedersen Nicklas  2002  HERLEV  0231AC  25 m  54.84   
202  Nysøe Rehling Viktor  2001  FARUM  0191AF  25 m  54.86   
10  871  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  55.05   
11  194  Letting Malthe  2001  FARUM  0111AB  25 m  55.08   
12  130  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  25 m  55.23   
13  238  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  25 m  55.29   
14  746  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  55.37   
15  753  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  55.70   
16  502  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  25 m  56.00   
17  54  Weilguny August  2001  HERLEV  0131AF  25 m  56.24   
18  273  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  25 m  56.36   
19  441  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  56.39   
20  813  Wetterborg Felix  2001  SK TRITON  AC6101  25 m  56.50   
21  64  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  56.64   
22  562  Patzer Lukas  2002  MKK  AG5902  25 m  56.70   
23  801  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  25 m  56.86   
24  Bendix Beiter Victor  2001  HERLEV  0113AG  25 m  57.26   
25  752  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  25 m  57.33   
26  213  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  57.45   
27  84  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  57.65   
28  35  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  57.79   
29  220  Alderbrink Johan  2001  HS  AO7701  25 m  58.01   
30  616  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  58.10   
31  498  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  25 m  58.14   
32  300  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  58.16   
33  364  Bonnevier Simon  2001  LANDSKRONA  AH7301  25 m  58.29   
34  505  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  58.42   
35  319  Stålbrand Oliver  2002  HS  AP3302  25 m  58.51   
36  885  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  58.51   
37  285  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  25 m  58.55   
38  239  Giambalvo Alessio  2001  HS  AR4701  25 m  58.58   
39  585  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  25 m  58.60   
40  883  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  58.73   
41  453  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  58.77   
42  473  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  25 m  58.79   
43  640  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  58.81   
44  234  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  58.87   
45  61  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  59.03   
46  803  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  59.11   
47  56  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  59.19   
48  197  Thode Møller Rasmus  2002  FARUM  0281AR  50 m  59.24   
49  895  Nilsson Herman  2002  YSTADS SS  AI1502  25 m  59.34   
50  822  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  59.66   
51  577  Scott Arvid  2001  MKK  AO0901  25 m  59.72   
52  312  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  59.75   
53  59  Andersen Jonas  2001  HOLBÆK  0165AC  25 m  59.81   
54  743  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  25 m  1:00.43   
55  508  Granath Joakim  2001  MKK  AT9301  25 m  1:00.62   
56  633  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:00.64   
57  180  Daugelis Alens  2002  FARUM  0275AJ  50 m  1:00.65   
58  183  Ong Hansen Christian  2001  FARUM  0129AI  25 m  1:00.86   
59  655  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:00.88   
60  19  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  1:01.53   
61  780  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:01.61   
62  367  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  1:01.65   
63  500  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  1:01.70   
64  572  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:01.71   
65  873  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:02.56  RES 
66  254  Härstedt Joel  2001  HS  AU6301  25 m  1:02.83  RES 
67  412  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  1:03.15  RES 
68  849  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  1:03.29  RES 
69  653  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  1:03.75  RES 
70  205  Steenberg Boris  2002  FARUM  0215AE  50 m  1:04.64  RES 
71  529  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:04.75  RES 
72  83  E. Pedersen Alexander  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  1:04.88  RES 
73  Benli Adar  2001  HERLEV  0143AR  50 m  1:04.94  RES 
74  203  Cano Rosenvold David  2001  FARUM  0153AR  25 m  1:05.05  RES 
75  416  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  1:05.30  RES 
76  534  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:05.57  RES 
77  677  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:05.81  RES 
78  28  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  1:06.07  RES 
79  827  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  25 m  1:06.13  RES 
80  192  K. Larsen Johannes  2002  FARUM  0257AE  25 m  1:06.17  RES 
81  907  Hansson Viktor  2002  TRELLEBORG  AY3302  25 m  1:06.57  RES 
82  829  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  1:07.26  RES 
83  750  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:09.08  RES 
84  860  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:10.49  RES 
85  772  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:20.94  STR 
17 - 99 år 
235  Eliasson Isak  1996  HS  AJ5596  25 m  48.75   
489  Carlsson Mattias  1990  MKK  AP3590  25 m  48.80   
170  Krøyer Svendsen Marcus  1997  KVIK  9787AB  25 m  49.54   
105  Grillo Giano  1998  HOVEDSTAD  9827AL  25 m  50.11   
133  Bragason Johan  1999  KVIK  9959AB  25 m  50.36   
226  Björk Jesper  1993  HS  AU5793  25 m  50.88   
336  Zeidler Jacob  1994  HS  AB5394  25 m  51.07   
379  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  51.18   
283  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  51.39   
10  262  Kertes Viktor  1996  HS  AP5196  25 m  51.47   
11  144  Härstedt Rasmus  1994  KVIK  9455AA  25 m  51.79   
12  275  Lindekrantz Karl  1999  HS  AN0599  25 m  52.17   
13  126  Vestergaard Andreas  1999  HOVEDSTAD  9997AG  50 m  52.63   
14  696  Östlund Gustav  2000  POSEIDON  AH1100  25 m  52.98   
15  411  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  53.03   
16  614  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  53.24   
17  168  Storm Lukas  1999  KVIK  9977AA  25 m  53.32   
18  717  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  53.59   
19  63  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  50 m  53.62   
20  65  Brønnum Joakim  1997  HOLBÆK  9759AT  25 m  53.84   
21  330  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  53.85   
22  916  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  54.02   
23  230  Dolk Filip  1996  HS  AG5996  25 m  54.11   
24  668  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  54.17   
25  143  Holm Viktor  1996  KVIK  9607AD  25 m  54.58   
26  911  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  54.73   
27  157  Midtbøll Mads  1998  KVIK  9841AP  25 m  54.74   
28  232  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  54.78   
29  695  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  25 m  54.82   
30  142  Hedegaard Emil  1999  KVIK  9905AA  25 m  54.87   
31  625  Dahlén Alexander  1999  POSEIDON  AI4399  25 m  54.94   
32  810  Skarin Oskar  1999  SK TRITON  AD0999  25 m  54.98   
33  68  Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  50 m  54.99   
34  171  Krøyer Svendsen Simon  1999  KVIK  9961AA  25 m  55.11   
35  296  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  55.24   
36  711  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  56.00   
37  264  Klingeryd Jalamo Victor  2000  HS  AT4500  25 m  56.08   
38  128  Koefoed Weiss Linus  1999  HOVEDSTAD  9969AJ  50 m  56.18   
39  805  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  56.65   
40  512  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  56.72   
41  80  Ottosen Mads  1997  HOLBÆK  9745AH  50 m  56.75   
42  173  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  56.81   
43  88  Toft Emil  1998  HOLBÆK  9807AI  25 m  56.83   
44  890  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  56.89   
45  795  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  57.01   
46  605  Andersson Sebastian  1999  POSEIDON  AE0599  25 m  57.40   
47  442  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  57.41   
48  398  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  57.77   
49  389  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  57.82   
50  657  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  57.95   
51  571  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  58.15   
52  643  Johansson Oscar  2000  POSEIDON  AH4500  25 m  58.39   
53  831  Löfvenborg Hjalmar  1999  VARBERG  AU3999  25 m  58.65   
54  900  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  58.77   
55  323  Tanaskovic Filip  2000  HS  AL3100  25 m  58.88   
56  901  Stoltz Martin  2000  YSTADS SS  AR4900  25 m  59.13   
57  663  Mamichev Alexander  2000  POSEIDON  AY6700  25 m  59.29   
58  456  Ranevi Tobias  1999  SK LÖDDE  AK7999  25 m  59.31   
59  115  Müller Jonathan  1997  HOVEDSTAD  9751AB  25 m  1:01.68   
60  817  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:01.77   
61  835  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  1:02.44   
62  906  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  1:03.11   
63  828  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  1:03.21   
64  788  Jahnke Maximilian  1998  SÖSDALA SS  AS2198  25 m  1:05.60   
 
Gren 3, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
10 år och yngre 
705  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  35.18   
927  Hua Isabella  2007  HÖRBY SK  AE0607  25 m  36.08   
496  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  36.53   
700  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  37.09   
338  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  37.76   
908  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  37.78   
532  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  37.97   
937  Nilsson Bina  2007  TYRINGE SS  AI2807  25 m  38.09   
688  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  38.95   
10  399  Pettersson Ia  2008  LANDSKRONA  AA6208  25 m  41.10   
11  20  Marie Frederiksen Ida  2008  HERLEV  0828AD  25 m  41.27   
12  563  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  41.31   
13  14  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  41.56   
14  497  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  42.29   
15  645  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  42.52   
16  558  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  42.57   
17  433  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  43.63   
18  348  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  44.65   
19  762  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  44.94   
20  564  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  44.97   
21  769  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  47.01   
22  58  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  47.94   
23  396  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  48.76   
24  414  Thomsen Lily  2007  LANDSKRONA  AO2407  25 m  50.39   
25  362  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  51.00   
26  479  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  51.64   
27  741  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  53.61   
28  485  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  58.52   
29  511  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m  58.98   
30  756  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  1:00.78   
31  394  Nielsen Linnea  2007  LANDSKRONA  AO3807  50 m     
11 - 12 år 
918  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  29.22   
92  Egeskov Andersen Jasmin  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  29.40   
100  Li Fuhrmann Coco  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  29.52   
132  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  25 m  29.81   
95  Melody Christensen Malu  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  30.13   
53  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  30.14   
905  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  30.50   
139  Karoline Guldberg Emma  2005  KVIK  0578AK  25 m  30.67   
120  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  30.79   
10  884  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  30.81   
11  119  Vejsager Nøddekær Ofelia  2005  HOVEDSTAD  0582AF  50 m  30.89   
12  644  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  31.10   
13  112  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  31.15   
14  47  Da Silva B. Madsen Amanda  2005  HERLEV  0554AB  25 m  31.74   
15  125  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  31.77   
16  670  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  31.77   
17  15  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  50 m  31.82   
18  163  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  32.05   
19  113  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  32.10   
20  869  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  32.11   
21  405  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  32.12   
22  584  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  32.64   
23  876  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  32.65   
24  199  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  25 m  32.89   
25  839  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  33.04   
26  149  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  33.05   
27  373  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  33.26   
28  518  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  33.28   
29  474  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  33.54   
30  915  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  33.78   
31  96  Skou Clausen Nanette  2005  HOVEDSTAD  0514AE  50 m  33.87   
32  409  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  33.89   
33  82  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  33.91   
34  400  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  33.92   
35  734  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  33.95   
36  701  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  34.10   
37  738  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  34.14   
38  408  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  34.19   
39  722  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  34.28   
40  739  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  34.29   
41  190  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  50 m  34.40   
42  32  Waag Kallesøe Kaja  2005  HERLEV  0576AM  50 m  34.55   
43  836  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  34.57   
44  607  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  34.66   
45  759  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  34.79   
46  697  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  34.88   
47  820  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  34.98   
48  71  Mundt Karup Anna  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  35.03   
49  569  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  35.07   
50  122  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  50 m  35.13   
51  935  Hörgerud Melina  2005  TYRINGE SS  AM6405  25 m  35.21   
52  744  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  35.24   
53  114  Sarauw Lundsgaard Juliane  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  35.25   
54  385  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  35.33   
55  726  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  35.38   
56  716  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  35.41   
57  444  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  35.47   
58  87  Toft Annette  2006  HOLBÆK  0672AC  25 m  35.52   
59  432  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  35.52   
60  517  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  35.55   
61  121  Dreyer Riis Charlotte  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  35.68   
62  503  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  35.71   
63  109  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  35.78   
64  737  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  36.13   
65  559  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  36.25   
66  725  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  36.36   
67  702  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  36.50   
68  94  Kaarup Andersen Sara  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  36.72   
69  859  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  36.83   
70  228  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  36.94   
71  736  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  36.97   
72  111  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  37.03   
73  754  Hilfing Clara  2005  SK SYDSIM  AX7605  25 m  37.23   
74  707  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  37.29   
75  297  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  25 m  37.41   
76  767  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  25 m  37.42   
77  516  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  37.44   
78  548  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  37.61   
79  44  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  37.73   
80  60  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  37.76   
81  624  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  37.81   
82  Simoni Alfast Ellen  2006  HERLEV  0604AI  25 m  37.83   
83  730  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  37.95   
84  475  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  38.14   
85  771  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  38.14   
86  733  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  38.41   
87  921  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  38.91   
88  641  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  39.14   
89  375  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  39.20   
90  23  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  39.32   
91  842  Arntell Thea  2005  VELLINGE-N  BP9405  25 m  39.36   
92  410  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  50 m  39.42   
93  679  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  39.63   
94  430  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  40.01   
95  251  Holst Saga  2006  HS  BA6606  25 m  40.04   
96  523  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  40.11   
97  41  Dahl Lewinsky Karoline  2006  HERLEV  0642AK  25 m  40.25   
98  225  Berg Ella  2006  HS  AQ0606  25 m  40.27   
99  260  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  40.27   
100  458  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  40.46   
101  469  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  40.61   
102  659  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  40.72   
103  36  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  41.50   
104  531  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  41.51   
105  864  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  41.60   
106  397  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  41.62   
107  755  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  41.67   
108  600  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  41.89   
109  466  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  50 m  41.90   
110  29  Fisker Jensen Frederikke  2006  HERLEV  0678AM  25 m  42.01   
111  630  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  42.04   
112  38  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  42.09   
113  685  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  42.72   
114  33  Waag Kallesøe Liv  2006  HERLEV  0634AF  25 m  43.55   
115  936  Lamminsaari Katri  2005  TYRINGE SS  BA6205  25 m  43.73   
116  693  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  43.98   
117  664  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  43.99   
118  536  Lakomski Karolina  2005  MKK  BI1805  25 m  44.52   
119  459  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  25 m  47.29   
120  391  Miftari Elåna  2006  LANDSKRONA  BH2406  50 m     
121  578  Shamina Laura  2006  MKK  BI3206  50 m     
 
Gren 4, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
156  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  25 m  2:29.90   
175  Nørlund Wentzel Freya  2003  KVIK  0374AC  25 m  2:31.80   
18  Kruse Enemærke Amalie  2003  HERLEV  0392AI  25 m  2:34.25   
825  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  2:36.70   
57  Wrist-Elkjær Anna  2003  HERLEV  0398AE  25 m  2:39.93   
675  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:39.94   
277  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  2:40.89   
255  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:41.77   
863  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  50 m  2:49.83  RES 
10  31  F. Johansen Thea  2003  HERLEV  0324AA  25 m  2:51.49  RES 
11  383  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  2:52.91  RES 
12  470  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  2:56.61  RES 
13  875  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  3:09.93  RES 
14  856  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  3:11.14  RES 
15  299  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  50 m    RES 
16  547  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m    RES 
15 - 16 år 
137  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  2:11.95   
106  Fich Hansen Signe  2002  HOVEDSTAD  0248AC  25 m  2:21.77   
280  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  2:22.63   
359  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  2:23.92   
48  T Mose Ida  2002  HERLEV  0242AK  50 m  2:25.54   
324  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  25 m  2:27.69   
472  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  2:33.79   
217  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  2:36.11   
709  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:40.45  RES 
10  857  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:40.56  RES 
11  284  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  2:42.05  RES 
12  858  Löfgren Ebba  2001  VELLINGE-N  BU9601  50 m  2:46.47  RES 
13  468  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:46.93  RES 
14  457  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  25 m  2:54.57  RES 
15  608  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  2:56.30  RES 
17 - 99 år 
55  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  50 m  2:14.76   
698  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  2:15.50   
98  Donde Feilberg Luna  2000  HOVEDSTAD  0036AJ  25 m  2:16.93   
331  Vikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  2:18.82   
164  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  2:21.15   
165  Schütt Ida  1996  KVIK  9642AI  25 m  2:21.69   
854  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N  AH1299  25 m  2:25.08   
365  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  2:29.86   
118  Strand Nielsen Josefine  2000  HOVEDSTAD  0048AI  50 m  2:30.58  RES 
10  770  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  2:33.42  RES 
11  176  Sejr Aagaard Sarah  2000  FARUM  0048AF  25 m  2:35.74  RES 
12  272  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  25 m  2:39.02  RES 
13  538  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  2:47.57  RES 
14  22  M Hansen Alberte  2000  HERLEV  0004AC  50 m  2:59.79  RES 
 
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
167  Heyn Stage Carl  2003  KVIK  0331AD  25 m  2:22.03   
101  Li Fuhrmann Jet  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  2:22.86   
802  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m  2:25.16   
174  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:26.42   
637  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:27.38   
449  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  2:27.94   
925  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  2:31.02   
467  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  2:31.57   
104  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  2:31.99   
10  870  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  2:33.58   
11  846  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  2:35.04   
12  321  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  2:36.89   
13  102  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  2:37.10   
14  227  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  2:37.36   
15  778  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:39.23   
16  Bendix Beiter Gustav  2003  HERLEV  0321AB  25 m  2:39.46   
17  256  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  2:40.72   
18  282  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  2:43.28   
19  17  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  2:44.41  RES 
20  25  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  2:44.86  RES 
21  587  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:45.41  RES 
22  281  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  2:46.86  RES 
23  861  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  2:46.92  RES 
24  69  Rytter Eliasen Simon  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  2:48.84  RES 
25  629  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:49.23  RES 
26  43  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  2:50.24  RES 
27  684  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  2:51.80  RES 
28  850  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  2:52.68  RES 
29  291  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  2:53.59  RES 
30  598  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  50 m  2:54.65  RES 
31  816  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  2:55.07  RES 
32  774  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  2:55.31  RES 
33  290  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:55.45  RES 
34  833  Nielsen Sammi  2003  VARBERG  AG2503  25 m  2:55.79  RES 
35  401  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  2:57.92  RES 
36  476  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  50 m  2:59.05  RES 
37  660  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  3:04.02  RES 
38  603  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  25 m  3:10.32  RES 
39  214  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  2:42.55  STR 
40  654  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  50 m  3:29.03  STR 
41  878  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  50 m  3:33.74  STR 
42  231  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  50 m    STR 
43  241  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  50 m    STR 
44  257  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  50 m    STR 
45  329  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m    STR 
46  742  Andersson Melvin  2003  SK SYDSIM  AK7903  50 m    STR 
15 - 16 år 
51  Östman Pedersen Nicklas  2002  HERLEV  0231AC  25 m  2:05.78   
160  Strunge Nissen Jakob  2002  KVIK  0291AC  25 m  2:07.37   
871  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  2:09.80   
Dam Brenner Luccas  2001  HERLEV  0193AK  25 m  2:12.10   
465  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:12.79   
61  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  2:14.99   
245  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  2:16.38   
540  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  2:17.26   
238  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  25 m  2:17.75   
10  127  Vestergaard Mathias  2001  HOVEDSTAD  0175AC  50 m  2:18.25   
11  441  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  2:19.82   
12  752  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  25 m  2:20.13   
13  84  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  2:20.97   
14  64  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  2:24.71   
15  19  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  2:25.23   
16  529  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:25.93   
17  616  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  2:29.35  RES 
18  677  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:34.69  RES 
19  453  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  2:36.72  RES 
20  254  Härstedt Joel  2001  HS  AU6301  25 m  2:37.82  RES 
21  873  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  2:38.60  RES 
22  83  E. Pedersen Alexander  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  2:39.94  RES 
23  655  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:44.41  RES 
24  28  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  50 m  2:50.10  RES 
25  750  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  50 m  2:57.22  RES 
26  829  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  3:02.03  RES 
27  743  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  25 m  3:05.41  RES 
28  849  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  3:09.27  RES 
29  416  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  50 m    RES 
17 - 99 år 
70  Henriksen Mikkel  1999  HOLBÆK  9975AJ  25 m  2:04.36   
146  M. Jørgensen Jacob  1997  KVIK  9737AB  25 m  2:05.05   
128  Koefoed Weiss Linus  1999  HOVEDSTAD  9969AJ  25 m  2:07.07   
379  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  2:07.27   
411  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  2:08.68   
124  Frost Thomsen Jesper  1997  HOVEDSTAD  9723AE  25 m  2:09.62   
155  Alexander Meng Lucas  2000  KVIK  0003AC  25 m  2:13.44   
916  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  2:14.84   
805  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  2:16.30   
10  668  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  2:16.89   
11  900  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  2:23.35   
12  512  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  2:24.12   
13  68  Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  50 m  2:27.38   
14  711  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  2:29.35   
 
Gren 6, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 - 12 år 
918  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:20.34   
905  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:20.62   
100  Li Fuhrmann Coco  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:22.02   
132  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:23.87   
884  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  1:24.03   
409  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:25.34   
876  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:25.93   
119  Vejsager Nøddekær Ofelia  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  1:26.87   
112  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:27.13   
10  92  Egeskov Andersen Jasmin  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:27.84   
11  120  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:28.18   
12  53  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:28.48   
13  149  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:28.72   
14  738  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:29.44   
15  518  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:29.83   
16  836  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  1:30.34   
17  113  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:31.57   
18  95  Melody Christensen Malu  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:31.74   
19  697  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  1:32.11   
20  820  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:32.24   
21  569  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:32.45   
22  869  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  1:33.02   
23  734  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  1:33.57   
24  722  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:33.96   
25  109  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  1:34.02   
26  474  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:34.15   
27  503  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  1:34.85   
28  737  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  1:35.25   
29  702  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  1:35.80   
30  114  Sarauw Lundsgaard Juliane  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:36.57   
31  644  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:36.70   
32  670  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  1:36.74   
33  163  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:36.75   
34  408  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:37.00   
35  260  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  1:37.20   
36  87  Toft Annette  2006  HOLBÆK  0672AC  25 m  1:37.21   
37  726  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  1:37.28   
38  730  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  1:37.38   
39  405  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:37.44   
40  679  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  1:37.53   
41  111  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:37.71   
42  559  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:38.72   
43  400  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  1:39.12   
44  432  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:39.23   
45  739  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  1:39.56   
46  921  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:40.45   
47  32  Waag Kallesøe Kaja  2005  HERLEV  0576AM  25 m  1:41.08   
48  71  Mundt Karup Anna  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  1:41.46   
49  125  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:41.64  RES 
50  607  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:42.13  RES 
51  94  Kaarup Andersen Sara  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:42.15  RES 
52  121  Dreyer Riis Charlotte  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  1:42.34  RES 
53  915  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:43.10  RES 
54  859  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:43.35  RES 
55  839  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:43.51  RES 
56  430  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  1:45.67  RES 
57  707  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  1:45.92  RES 
58  624  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  1:46.02  RES 
59  516  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  1:47.23  RES 
60  659  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:47.39  RES 
61  82  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  1:47.87  RES 
62  410  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:48.43  RES 
63  228  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  1:48.62  RES 
64  725  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  1:48.81  RES 
65  759  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:49.06  RES 
66  744  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  1:49.09  RES 
67  864  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:49.22  RES 
68  716  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  1:49.54  RES 
69  641  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:50.68  STR 
70  458  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  1:52.77  STR 
71  755  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  1:53.67  STR 
72  375  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  1:53.99  STR 
73  60  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  50 m  1:55.55  STR 
74  771  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:56.40  STR 
75  251  Holst Saga  2006  HS  BA6606  25 m  2:00.58  STR 
76  630  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  2:02.00  STR 
77  842  Arntell Thea  2005  VELLINGE-N  BP9405  25 m  2:02.86  STR 
78  685  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  2:06.58  STR 
79  754  Hilfing Clara  2005  SK SYDSIM  AX7605  25 m  2:10.97  STR 
80  225  Berg Ella  2006  HS  AQ0606  50 m    STR 
81  297  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  50 m    STR 
82  767  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  50 m    STR 
13 - 14 år 
86  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  1:12.77   
134  Brink Caroline  2003  KVIK  0316AE  25 m  1:13.09   
154  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  1:13.23   
159  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  1:17.48   
821  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  1:17.64   
794  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:18.79   
888  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:19.63   
303  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  1:19.76   
18  Kruse Enemærke Amalie  2003  HERLEV  0392AI  25 m  1:20.10   
10  380  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:21.01   
11  837  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  1:21.02   
12  390  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:21.03   
13  560  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  1:21.26   
14  509  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:21.44   
15  445  Liljekvist Matilda  2004  SK LÖDDE  AD7204  25 m  1:21.52   
16  178  Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  25 m  1:21.68   
17  786  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  1:21.93   
18  809  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  1:22.40   
19  550  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  1:23.14   
20  613  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:23.40   
21  301  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:23.62   
22  712  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:23.63   
23  856  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:23.83   
24  541  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:24.02   
25  926  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:24.03   
26  406  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:24.12   
27  903  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:24.36   
28  138  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  25 m  1:24.40   
29  874  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:24.46   
30  443  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:24.98   
31  875  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  1:25.28   
32  145  Fyller Jacobsen Luna  2003  KVIK  0308AO  25 m  1:25.68   
33  450  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  1:25.72   
34  909  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  1:26.20   
35  924  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  1:26.52   
36  896  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  1:27.72   
37  210  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  1:27.81   
38  735  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  1:28.04   
39  305  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:28.11   
40  318  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:28.26   
41  27  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  1:28.44   
42  561  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  1:28.68   
43  681  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:29.26   
44  834  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  1:29.39   
45  233  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:29.49   
46  690  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  1:29.49   
47  Xin Andersen Anja  2004  HERLEV  0444AD  25 m  1:30.25   
48  152  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  1:30.38   
49  196  Thode Møller Line  2004  FARUM  0424AU  25 m  1:30.40  RES 
50  867  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  1:30.87  RES 
51  429  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:31.55  RES 
52  66  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  1:32.49  RES 
53  599  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:32.52  RES 
54  658  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:32.73  RES 
55  372  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  1:33.66  RES 
56  892  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  1:33.75  RES 
57  674  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:33.95  RES 
58  634  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:34.14  RES 
59  277  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:34.29  RES 
60  298  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:34.54  RES 
61  491  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  1:35.36  RES 
62  619  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:35.46  RES 
63  50  Oest Ida  2003  HERLEV  0386AS  25 m  1:35.47  RES 
64  381  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:35.67  RES 
65  847  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  1:36.93  RES 
66  539  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:37.69  RES 
67  749  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  1:37.71  RES 
68  249  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:38.52  RES 
69  881  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:38.66  STR 
70  392  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  1:39.83  STR 
71  221  Allard Estelle  2003  HS  AX3203  25 m  1:40.04  STR 
72  413  Thell Elsa  2004  LANDSKRONA  AY5804  25 m  1:40.07  STR 
73  891  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  1:40.32  STR 
74  376  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  25 m  1:43.35  STR 
75  448  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  1:43.64  STR 
76  74  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  50 m  1:45.55  STR 
77  715  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  50 m  1:46.06  STR 
78  431  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  1:47.69  STR 
79  787  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:59.05  STR 
80  779  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:59.46  STR 
81  757  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  2:03.68  STR 
82  588  Sundahl Asha  2003  MKK  CA2403  50 m    STR 
83  789  Renud Thea  2003  SÖSDALA SS  AF7203  50 m    STR 
15 - 16 år 
141  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  1:11.88   
253  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  1:12.59   
713  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  1:12.88   
224  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  1:13.57   
815  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  1:13.86   
263  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:15.02   
703  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  1:15.04   
472  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  1:15.35   
636  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  1:16.31   
10  838  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  1:16.34   
11  361  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:16.37   
12  21  Jensdottir Fremming Ida  2002  HERLEV  0298AO  25 m  1:16.84   
13  292  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  1:17.17   
14  649  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  1:18.35   
15  357  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:18.36   
16  586  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  25 m  1:18.39   
17  542  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  1:18.70   
18  108  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  25 m  1:19.61   
19  460  Skog Olivia  2002  SK LÖDDE  AI1602  25 m  1:19.79   
20  284  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  1:20.02   
21  535  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:20.31   
22  919  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  1:22.38   
23  819  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:23.12   
24  747  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:24.34   
25  902  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  1:24.59   
26  79  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  1:24.96   
27  808  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  1:25.11   
28  811  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:26.10   
29  796  Degler Amalia  2001  SK TRITON  AG2601  25 m  1:26.18   
30  484  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  1:26.31   
31  853  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:26.36   
32  784  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:26.90   
33  457  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  25 m  1:26.97   
34  656  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:27.09   
35  363  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  1:28.81   
36  90  Wendel Zara  2002  HOLBÆK  0222AW  50 m  1:31.99   
37  768  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  1:32.01   
38  289  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  1:36.98   
39  845  Bothén Malin  2002  VELLINGE-N  BQ4802  25 m  1:38.71   
40  773  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  50 m  1:39.49   
41  851  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:40.34   
42  346  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  1:42.56   
43  316  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  1:43.28   
44  579  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  1:43.36   
45  582  slavnova Dasha  2001  MKK  BX2401  25 m  1:44.83   
46  931  Pålsson Elina  2002  HÖRBY SK  BN9202  25 m  1:54.00   
47  522  Jankovic Nikolina  2002  MKK  BY3602  50 m    RES 
17 - 99 år 
247  Hansson Sophie  1998  HS  AM1298  25 m  1:05.26   
151  Lindblad Anne-Sofie  1997  KVIK  9716AF  25 m  1:09.63   
97  H. Falck-Schmith Amalie  1989  HOVEDSTAD  8924AD  25 m  1:11.50   
611  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  25 m  1:12.00   
328  Wallin Sarah  2000  HS  AH9800  25 m  1:12.12   
455  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  25 m  1:12.32   
271  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  1:12.94   
10  Termark Brock Celine  2000  HERLEV  0038AA  25 m  1:13.98   
236  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  25 m  1:14.19   
10  642  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  1:14.45   
11  365  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:14.78   
12  651  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:14.95   
13  574  Rydgren My  1999  MKK  AT5699  25 m  1:14.96   
14  761  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:16.48   
15  913  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:17.59   
16  910  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  1:19.33   
17  117  Maagøe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  1:22.85   
18  34  Keller Karen  1999  HERLEV    50 m  1:23.37   
19  98  Donde Feilberg Luna  2000  HOVEDSTAD  0036AJ  25 m  1:23.44   
20  877  Virgili Alicia  2000  VELLINGE-N  AP5600  25 m  1:24.41   
21  107  Staun Hansen Vera  1999  HOVEDSTAD  9938AO  50 m  1:24.57   
22  351  Bengtsson Alice  2000  KK KARPEN  AM0200  25 m  1:25.42   
23  402  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  1:26.40   
24  240  Gren Annika  1999  HS  BL2499  50 m  1:26.84   
25  770  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  1:28.71   
26  791  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  25 m  1:42.22   
 
Gren 7, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
10 år och yngre 
937  Nilsson Bina  2007  TYRINGE SS  AI2807  25 m  45.64   
705  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  45.81   
927  Hua Isabella  2007  HÖRBY SK  AE0607  25 m  46.83   
338  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  47.37   
496  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  48.01   
532  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  48.64   
558  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  50.38   
700  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  51.80   
497  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  52.44   
10  399  Pettersson Ia  2008  LANDSKRONA  AA6208  25 m  52.48   
11  414  Thomsen Lily  2007  LANDSKRONA  AO2407  25 m  53.13   
12  564  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  54.39   
13  908  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  54.97   
14  762  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  55.16   
15  563  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  56.46   
16  348  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  58.23   
17  20  Marie Frederiksen Ida  2008  HERLEV  0828AD  25 m  58.32   
18  645  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  58.40   
19  58  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  58.44   
20  688  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  58.87   
21  479  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  58.91   
22  433  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  1:00.29   
23  396  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  1:00.69   
24  756  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  1:01.22   
25  769  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  1:01.57   
26  14  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  1:01.59   
27  394  Nielsen Linnea  2007  LANDSKRONA  AO3807  25 m  1:02.10   
28  362  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  1:03.13   
29  741  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  1:06.00   
30  511  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m  1:07.77   
31  485  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  1:09.49   
11 - 12 år 
112  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  37.32   
132  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  25 m  38.05   
92  Egeskov Andersen Jasmin  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  38.29   
47  Da Silva B. Madsen Amanda  2005  HERLEV  0554AB  25 m  38.65   
409  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  38.87   
120  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  39.04   
119  Vejsager Nøddekær Ofelia  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  39.39   
876  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  40.08   
738  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  40.41   
10  113  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  41.89   
11  722  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  42.08   
12  109  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  42.28   
13  869  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  42.38   
14  644  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  43.04   
15  670  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  44.07   
16  737  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  44.12   
17  122  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  44.40   
18  859  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  44.73   
19  679  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  44.89   
20  405  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  45.24   
21  921  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  45.40   
22  726  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  45.46   
23  408  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  45.52   
24  400  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  45.58   
25  730  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  45.88   
26  915  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  46.57   
27  385  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  46.67   
28  96  Skou Clausen Nanette  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  47.67   
29  935  Hörgerud Melina  2005  TYRINGE SS  AM6405  25 m  48.32   
30  864  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  48.39   
31  469  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  48.59   
32  584  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  48.86   
33  607  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  48.95   
34  744  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  49.08   
35  373  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  49.09   
36  839  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  49.18   
37  725  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  49.33   
38  701  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  49.44   
39  736  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  49.54   
40  375  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  25 m  49.62   
41  759  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  49.73   
42  15  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  49.79   
43  410  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  50.49   
44  755  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  50.96   
45  767  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  25 m  51.00   
46  548  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  51.05   
47  754  Hilfing Clara  2005  SK SYDSIM  AX7605  25 m  51.15   
48  444  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  51.68   
49  659  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  51.79   
50  936  Lamminsaari Katri  2005  TYRINGE SS  BA6205  25 m  51.80   
51  517  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  51.99   
52  733  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  52.65   
53  Simoni Alfast Ellen  2006  HERLEV  0604AI  25 m  52.73   
54  44  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  53.48   
55  23  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  53.68   
56  842  Arntell Thea  2005  VELLINGE-N  BP9405  25 m  53.72   
57  41  Dahl Lewinsky Karoline  2006  HERLEV  0642AK  25 m  54.14   
58  771  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  54.69   
59  33  Waag Kallesøe Liv  2006  HERLEV  0634AF  25 m  54.89   
60  531  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  55.31   
61  36  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  55.35   
62  536  Lakomski Karolina  2005  MKK  BI1805  25 m  55.85   
63  630  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  55.92   
64  38  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  56.43   
65  693  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  56.91   
66  523  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  57.90   
67  600  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  57.97   
68  29  Fisker Jensen Frederikke  2006  HERLEV  0678AM  25 m  1:01.22   
69  664  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  1:01.53   
70  692  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m  1:01.70   
71  466  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  25 m  1:04.39   
72  475  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:05.09   
73  459  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  25 m  1:05.51   
74  391  Miftari Elåna  2006  LANDSKRONA  BH2406  50 m     
75  578  Shamina Laura  2006  MKK  BI3206  50 m     
 
Gren 8, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
706  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  5:22.62   
104  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  5:25.60   
99  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  5:25.90   
148  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  5:26.07   
637  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  5:27.81   
687  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  5:29.27   
136  Wiese Dobel Niklas  2004  KVIK  0433AB  25 m  5:42.06   
878  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  5:51.85   
662  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  5:55.49  RES 
10  629  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  6:57.27  RES 
11  751  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  50 m    RES 
12  929  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SK  AO2304  50 m    RES 
15 - 16 år 
160  Strunge Nissen Jakob  2002  KVIK  0291AC  25 m  4:41.61   
61  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  4:43.25   
213  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  4:47.69   
Bendix Beiter Victor  2001  HERLEV  0113AG  25 m  4:49.55   
436  Brinkhagen Tim  2001  SK LÖDDE  AC9901  25 m  4:50.25   
64  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  4:53.80   
465  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  4:58.69   
89  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  50 m  5:00.03   
208  Jönsson Anton  2001  ESLÖVS SS  AL4501  25 m  5:02.07  RES 
10  473  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  25 m  5:04.88  RES 
11  Dam Brenner Luccas  2001  HERLEV  0193AK  25 m  5:12.75  RES 
12  59  Andersen Jonas  2001  HOLBÆK  0165AC  25 m  5:16.47  RES 
13  801  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  25 m  5:16.90  RES 
14  746  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  5:20.44  RES 
15  640  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  5:25.53  RES 
16  412  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  5:27.12  RES 
17  822  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  5:34.08  RES 
18  500  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  5:36.09  RES 
19  56  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  5:37.98  RES 
20  750  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  6:08.78  RES 
17 - 99 år 
146  M. Jørgensen Jacob  1997  KVIK  9737AB  25 m  4:16.28   
330  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  4:30.74   
911  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  4:31.43   
717  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  4:39.93   
143  Holm Viktor  1996  KVIK  9607AD  50 m  4:41.60   
124  Frost Thomsen Jesper  1997  HOVEDSTAD  9723AE  50 m  4:46.51   
157  Midtbøll Mads  1998  KVIK  9841AP  25 m  4:48.21   
65  Brønnum Joakim  1997  HOLBÆK  9759AT  50 m  4:53.68   
155  Alexander Meng Lucas  2000  KVIK  0003AC  25 m  4:54.41  RES 
10  70  Henriksen Mikkel  1999  HOLBÆK  9975AJ  25 m  4:55.51  RES 
11  232  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  4:55.79  RES 
12  442  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  4:58.18  RES 
13  389  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  4:58.29  RES 
14  80  Ottosen Mads  1997  HOLBÆK  9745AH  50 m  5:00.02  RES 
15  817  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  5:10.01  RES 
16  657  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  50 m  5:27.78  RES 
17  828  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  5:30.98  RES 
18  668  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  5:57.00  RES 
 
Gren 9, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
218  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  27.83   
161  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  28.01   
162  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  25 m  28.11   
57  Wrist-Elkjær Anna  2003  HERLEV  0398AE  50 m  28.32   
140  Sirek Hansen Sarah  2003  KVIK  0352AB  25 m  28.40   
903  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  28.45   
923  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  28.45   
158  Yde Munkebæk Mathilde  2003  KVIK  0386AC  25 m  28.65   
809  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  28.87   
10  550  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  28.90   
11  131  Findahl Andersen Sofie  2003  KVIK  0382AB  25 m  28.95   
12  786  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  29.12   
13  277  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  29.19   
14  371  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  29.19   
15  383  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  29.30   
16  303  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  29.42   
17  794  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  29.47   
18  287  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  29.50   
19  31  F. Johansen Thea  2003  HERLEV  0324AA  25 m  29.54   
20  888  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  29.62   
21  867  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  29.64   
22  299  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  29.72   
23  352  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  29.73   
24  390  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  29.74   
25  825  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  29.74   
26  863  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  29.90   
27  318  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  30.06   
28  675  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  30.07   
29  166  Heyn Stage Alma  2004  KVIK  0462AC  25 m  30.18   
30  184  Ehlers Hansen Maya  2004  FARUM  0432AI  50 m  30.19   
31  222  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  30.19   
32  86  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  50 m  30.28   
33  483  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  30.41   
34  24  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  30.43   
35  378  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  30.48   
36  381  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  30.66   
37  924  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m  30.81   
38  374  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  30.88   
39  613  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  30.89   
40  286  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  30.91   
41  926  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  30.94   
42  896  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  30.97   
43  186  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m  31.02   
44  909  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  31.03   
45  403  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  31.05   
46  437  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  31.16   
47  406  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  31.19   
48  712  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  31.29   
49  76  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  50 m  31.47   
50  179  Holm Clausen Sarah  2004  FARUM  0486AG  25 m  31.51   
51  380  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  31.52   
52  233  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  31.54   
53  334  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  31.56   
54  634  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  31.67   
55  834  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  31.68   
56  178  Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  25 m  31.72   
57  690  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  31.79   
58  821  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  31.80   
59  443  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  31.89   
60  294  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  31.90   
61  198  Nevermann Marike  2003  FARUM  0354AQ  25 m  31.93   
62  509  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  31.97   
63  470  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  31.98   
64  196  Thode Møller Line  2004  FARUM  0424AU  25 m  32.07   
65  298  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  32.13   
66  658  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  50 m  32.18   
67  487  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  32.28   
68  181  Dige Naya  2003  FARUM  0352AP  25 m  32.37   
69  37  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  32.38   
70  370  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  32.44   
71  74  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  32.50   
72  541  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  32.52   
73  881  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  32.55   
74  847  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  32.65   
75  210  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  32.68   
76  789  Renud Thea  2003  SÖSDALA SS  AF7203  25 m  32.70   
77  891  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  32.70   
78  735  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  32.73   
79  Xin Andersen Anja  2004  HERLEV  0444AD  25 m  32.79   
80  301  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  50 m  32.84   
81  305  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  32.85   
82  372  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  32.91   
83  429  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  32.96   
84  745  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  32.96   
85  892  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  33.12   
86  886  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  33.20   
87  681  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  50 m  33.35   
88  450  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  33.41   
89  30  Thorlund Jensen Laura  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  33.42   
90  539  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  33.56   
91  619  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  50 m  33.58   
92  715  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  33.75   
93  221  Allard Estelle  2003  HS  AX3203  25 m  33.78   
94  152  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  34.00   
95  27  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  34.03   
96  491  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  34.12   
97  837  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  34.16   
98  599  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  34.20   
99  392  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  34.46   
100  66  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  34.58   
101  193  K. Larsen Karoline  2004  FARUM  0484AJ  25 m  34.75   
102  683  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  34.80   
103  249  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  34.85   
104  708  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  34.97   
105  647  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  35.00   
106  49  Nygaard Emmanuella  2003  HERLEV  0392AV  25 m  35.01   
107  714  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  35.32   
108  893  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  35.81   
109  917  Schiöler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  25 m  36.98   
110  376  Gustavsson Nelly  2004  LANDSKRONA  BD7804  25 m  37.82   
111  787  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  37.94   
112  413  Thell Elsa  2004  LANDSKRONA  AY5804  25 m  38.62   
113  749  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  38.73   
114  431  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  38.90   
115  448  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  39.38   
116  757  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  40.48   
117  779  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  46.90   
118  588  Sundahl Asha  2003  MKK  CA2403  25 m  52.36   
15 - 16 år 
169  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  25 m  26.44   
612  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  26.87   
407  Sandwång Ida  2001  LANDSKRONA  AM3601  25 m  26.98   
713  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  27.04   
108  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  50 m  27.12   
253  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  27.40   
838  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  27.72   
542  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  27.73   
201  Sahl Rasmussen Carolina  2001  FARUM  0126AB  25 m  28.16   
10  224  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  28.17   
11  919  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  28.23   
12  48  T Mose Ida  2002  HERLEV  0242AK  25 m  28.25   
13  858  Löfgren Ebba  2001  VELLINGE-N  BU9601  25 m  28.37   
14  649  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  28.45   
15  703  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  28.47   
16  90  Wendel Zara  2002  HOLBÆK  0222AW  25 m  28.49   
17  393  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  28.51   
18  261  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  28.62   
19  484  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  28.85   
20  636  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  28.91   
21  106  Fich Hansen Signe  2002  HOVEDSTAD  0248AC  50 m  29.08   
22  292  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  29.28   
23  424  Gonzalez-Glanberg Alva  2002  LULEÅ SS  AA1802  25 m  29.33   
24  21  Jensdottir Fremming Ida  2002  HERLEV  0298AO  25 m  29.43   
25  826  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  25 m  29.43   
26  819  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  29.52   
27  709  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  29.54   
28  704  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  29.69   
29  425  Larsson Tuva  2002  LULEÅ SS  BG2202  25 m  29.70   
30  289  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  29.78   
31  316  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  29.80   
32  535  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  29.92   
33  776  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  29.92   
34  347  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  29.96   
35  815  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  30.15   
36  615  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  30.20   
37  902  Åkesson Maja  2002  YSTADS SS  AJ6402  25 m  30.23   
38  879  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  30.43   
39  608  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  30.55   
40  263  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  30.57   
41  784  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  30.69   
42  824  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  25 m  30.77   
43  796  Degler Amalia  2001  SK TRITON  AG2601  25 m  30.93   
44  699  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  30.99   
45  808  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  31.30   
46  894  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  31.42   
47  747  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  31.44   
48  79  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  50 m  31.45   
49  845  Bothén Malin  2002  VELLINGE-N  BQ4802  50 m  31.97   
50  211  Lindahl Andersson Amanda  2002  ESLÖVS SS  BC9202  25 m  32.00   
51  768  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  32.07   
52  363  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  32.10   
53  457  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  50 m  32.38   
54  872  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  32.66   
55  621  Carlberg Matilda  2002  POSEIDON  AX6402  25 m  32.94   
56  656  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  50 m  33.73   
57  579  Sjöström Felicia  2002  MKK  BU9402  25 m  33.85   
58  773  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  50 m  34.28   
59  811  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  34.80   
60  346  Rosén Sundström Tuva  2002  SS IDEN  AT7802  25 m  35.03   
61  851  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  35.11   
62  931  Pålsson Elina  2002  HÖRBY SK  BN9202  25 m  36.69   
63  522  Jankovic Nikolina  2002  MKK  BY3602  50 m     
64  582  slavnova Dasha  2001  MKK  BX2401  50 m     
17 - 99 år 
799  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  24.72   
331  Vikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  26.11   
314  Sjöberg Sofie  1994  HS  BV0494  25 m  26.41   
165  Schütt Ida  1996  KVIK  9642AI  25 m  26.56   
574  Rydgren My  1999  MKK  AT5699  25 m  26.56   
110  Jensen Tenna  1998  HOVEDSTAD  9828AH  25 m  26.71   
698  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  26.95   
271  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  27.07   
55  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  25 m  27.37   
10  854  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N  AH1299  25 m  27.41   
11  804  Nilsson Johanna  1996  SK TRITON  AD0696  25 m  27.63   
12  26  Huryn Xenia  2000  HERLEV  0088AW  50 m  27.92   
13  913  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  28.03   
14  386  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  28.12   
15  97  H. Falck-Schmith Amalie  1989  HOVEDSTAD  8924AD  25 m  28.23   
16  107  Staun Hansen Vera  1999  HOVEDSTAD  9938AO  25 m  28.26   
17  117  Maagøe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  28.32   
18  402  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  28.52   
19  75  Maria Nielsen Ida  2000  HOLBÆK  0002AR  50 m  28.53   
20  98  Donde Feilberg Luna  2000  HOVEDSTAD  0036AJ  25 m  28.63   
21  172  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  28.69   
22  665  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  28.87   
23  595  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  28.95   
24  204  Marott Schelde Clara  2000  FARUM  0092AD  25 m  28.97   
25  862  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  25 m  29.12   
26  118  Strand Nielsen Josefine  2000  HOVEDSTAD  0048AI  25 m  29.17   
27  22  M Hansen Alberte  2000  HERLEV  0004AC  25 m  29.24   
28  236  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  25 m  29.27   
29  188  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  25 m  29.39   
30  770  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  29.42   
31  618  Bontidean Annamaria  2000  POSEIDON  BA0200  25 m  29.65   
32  365  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  29.68   
33  81  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  50 m  29.74   
34  651  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  29.84   
35  212  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  30.11   
36  785  Vesterlund Kocsis Tilda  1999  SK SYDSIM  AW4699  25 m  30.23   
37  631  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  30.45   
38  877  Virgili Alicia  2000  VELLINGE-N  AP5600  25 m  30.68   
39  339  Hansen Elin  2000  SS IDEN  AV6600  25 m  31.46   
40  182  Pii Frederiksen Kathrine  2000  FARUM  0036AA  25 m  31.54   
41  790  Rènud Wilma  2000  SÖSDALA SS  AS0600  25 m  32.25   
42  791  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  25 m  32.35   
43  814  Öhlin Nora  2000  SK TRITON  BR1400  25 m  34.45   
 
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
587  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:45.98   
99  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  2:47.48   
798  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  2:48.62   
637  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:48.77   
231  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  2:49.54   
73  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363AA  25 m  2:51.05   
537  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  50 m  2:52.51   
136  Wiese Dobel Niklas  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:54.36   
360  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  50 m  2:54.50   
10  135  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:54.80   
11  832  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  2:55.65   
12  763  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  2:59.93   
13  265  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  3:01.09   
14  270  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  3:01.54   
15  439  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  3:01.68   
16  598  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  3:01.93   
17  282  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  3:04.95  RES 
18  355  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  50 m  3:06.97  RES 
19  850  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  3:07.77  RES 
20  43  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  3:08.74  RES 
21  148  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  50 m  3:09.49  RES 
22  929  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SK  AO2304  25 m  3:09.56  RES 
23  Bendix Beiter Gustav  2003  HERLEV  0321AB  25 m  3:10.20  RES 
24  480  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  50 m  3:10.72  RES 
25  928  Hua Vincent  2004  HÖRBY SK  AS2704  25 m  3:11.76  RES 
26  852  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  50 m  3:14.05  RES 
27  395  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  3:15.24  RES 
28  662  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  3:16.75  RES 
29  215  Ståhl Hampus  2004  ESLÖVS SS  AK8304  25 m  3:17.41  RES 
30  415  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  3:18.42  RES 
31  77  Nielsen Mikkel  2004  HOLBÆK  0403AC  25 m  3:19.82  RES 
32  667  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  3:20.44  RES 
33  629  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  3:22.84  RES 
34  846  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  50 m  3:23.12  RES 
35  291  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  3:29.06  RES 
36  25  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  3:29.95  RES 
37  684  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  25 m  3:31.18  STR 
38  654  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:42.84  STR 
39  257  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  50 m    STR 
40  467  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m    STR 
41  635  Hallstäde David  2004  POSEIDON  AN9704  50 m    STR 
42  638  Henriksson Markus  2004  POSEIDON  AW0704  50 m    STR 
43  669  Nilsson Gustav  2004  POSEIDON  AU9904  50 m    STR 
44  710  Persson-Bodén Filip  2003  S 71  AW9903  50 m    STR 
45  765  Magnusson Alvin  2004  SK SYDSIM  AF1904  50 m    STR 
15 - 16 år 
505  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  2:25.90   
498  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  25 m  2:26.65   
898  Persson Gustaf  2001  YSTADS SS  AJ4301  25 m  2:28.01   
45  Lund Felix  2001  HERLEV  0123AM  25 m  2:33.25   
238  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  25 m  2:36.35   
Bendix Beiter Victor  2001  HERLEV  0113AG  25 m  2:36.54   
220  Alderbrink Johan  2001  HS  AO7701  25 m  2:38.63   
653  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  2:42.19   
465  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:44.44   
10  412  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  2:44.57   
11  473  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  25 m  2:44.85   
12  803  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  2:45.10   
13  534  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:45.53   
14  506  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  2:47.30   
15  59  Andersen Jonas  2001  HOLBÆK  0165AC  25 m  2:47.86   
16  829  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  2:48.42   
17  780  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  2:54.13  RES 
18  800  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  2:54.48  RES 
19  827  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  25 m  2:55.79  RES 
20  572  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  2:56.67  RES 
21  860  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  3:08.46  RES 
22  416  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  3:10.09  RES 
23  312  Sandström David  2002  HS  AN5102  50 m  3:12.21  RES 
17 - 99 år 
146  M. Jørgensen Jacob  1997  KVIK  9737AB  25 m  2:11.62   
379  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  2:16.84   
296  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  2:17.80   
554  Nilsson Felix  1990  MKK  AM6590  25 m  2:20.00   
269  Kähr Erik  1995  HS  BC7595  50 m  2:22.35   
566  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  2:23.47   
124  Frost Thomsen Jesper  1997  HOVEDSTAD  9723AE  25 m  2:25.14   
88  Toft Emil  1998  HOLBÆK  9807AI  25 m  2:28.34   
232  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  2:28.42   
10  389  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  50 m  2:28.71   
11  828  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  2:30.53   
12  795  Boos Erik  1999  SK TRITON  AD1399  25 m  2:31.52   
13  680  Postema Luke  1995  POSEIDON  AS6195  25 m  2:33.27   
14  349  Wede Jonatan  1988  SS IDEN  AB7388  25 m  2:36.06   
15  313  Segerlund Måns  2000  HS  AH1900  25 m  2:36.44   
16  835  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  2:36.51   
17  65  Brønnum Joakim  1997  HOLBÆK  9759AT  50 m  2:37.29  RES 
18  115  Müller Jonathan  1997  HOVEDSTAD  9751AB  50 m  2:38.41  RES 
19  668  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  3:00.70  RES 
 
Gren 11, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 - 12 år 
918  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:10.93   
100  Li Fuhrmann Coco  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:16.18   
92  Egeskov Andersen Jasmin  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:16.56   
120  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:20.72   
119  Vejsager Nøddekær Ofelia  2005  HOVEDSTAD  0582AF  50 m  1:20.90   
122  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:20.92   
95  Melody Christensen Malu  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:21.11   
820  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:21.32   
876  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:23.35   
10  644  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  1:23.48   
11  734  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  1:23.63   
12  96  Skou Clausen Nanette  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:24.93   
13  400  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  1:25.07   
14  607  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:26.13   
15  839  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:27.17   
16  125  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  50 m  1:27.28   
17  113  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:28.55   
18  409  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  1:28.86   
19  739  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  1:29.53   
20  112  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:29.58   
21  149  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:29.96   
22  405  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:31.16   
23  114  Sarauw Lundsgaard Juliane  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:31.21   
24  109  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  1:32.42   
25  373  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m  1:32.43   
26  726  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  1:32.60   
27  121  Dreyer Riis Charlotte  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  1:32.95   
28  408  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:34.90   
29  94  Kaarup Andersen Sara  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:35.09  RES 
30  869  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  50 m  1:36.74  RES 
31  111  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:39.79  RES 
32  725  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  1:43.06  RES 
33  915  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:54.22  RES 
34  670  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  50 m    RES 
35  905  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  50 m    RES 
13 - 14 år 
162  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  25 m  1:05.34   
57  Wrist-Elkjær Anna  2003  HERLEV  0398AE  25 m  1:07.06   
86  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  1:07.81   
131  Findahl Andersen Sofie  2003  KVIK  0382AB  25 m  1:08.32   
218  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  1:09.00   
277  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:09.68   
175  Nørlund Wentzel Freya  2003  KVIK  0374AC  25 m  1:09.93   
18  Kruse Enemærke Amalie  2003  HERLEV  0392AI  25 m  1:10.08   
912  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  1:10.11   
10  721  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  1:10.36   
11  383  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  1:10.70   
12  825  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  1:10.71   
13  422  Alman Sabina  2003  LULEÅ SS  AL0403  25 m  1:11.20   
14  255  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:11.36   
15  462  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:11.80   
16  863  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  1:11.92   
17  295  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:12.00   
18  903  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:12.67   
19  287  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  1:12.97   
20  299  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  1:13.45   
21  390  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:13.49   
22  222  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  1:14.21   
23  561  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  1:15.16   
24  887  Kertzscher Erlandsson Olga  2004  YSTADS SS  AD8204  50 m  1:15.49   
25  470  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:15.84   
26  613  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  1:16.70   
27  867  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  1:16.81   
28  380  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:17.12   
29  875  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  1:17.37  RES 
30  318  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:17.49  RES 
31  712  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  1:18.02  RES 
32  74  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  1:18.30  RES 
33  856  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:18.37  RES 
34  76  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  1:19.46  RES 
35  509  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:19.47  RES 
36  381  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:19.71  RES 
37  179  Holm Clausen Sarah  2004  FARUM  0486AG  50 m  1:19.87  RES 
38  429  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:21.05  RES 
39  809  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  1:21.24  RES 
40  920  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  1:22.00  RES 
41  874  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:22.01  RES 
42  221  Allard Estelle  2003  HS  AX3203  25 m  1:22.28  RES 
43  Xin Andersen Anja  2004  HERLEV  0444AD  25 m  1:22.66  RES 
44  658  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:23.44  RES 
45  758  Johansson Eva  2004  SK SYDSIM  AB4604  25 m  1:24.93  RES 
46  298  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:25.01  RES 
47  301  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:25.39  RES 
48  591  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:25.41  RES 
49  374  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:26.08  STR 
50  541  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:26.44  STR 
51  378  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  50 m  1:26.73  STR 
52  619  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:27.48  STR 
53  334  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:28.14  STR 
54  715  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  1:28.25  STR 
55  634  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:29.63  STR 
56  834  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  1:29.79  STR 
57  690  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  50 m  1:31.42  STR 
58  847  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  1:34.45  STR 
59  491  Curan Adna  2003  MKK  BK4803  25 m  1:36.69  STR 
60  37  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  1:37.26  STR 
61  714  Sköld Olivia  2004  S 71  BI9804  25 m  1:40.25  STR 
62  886  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  1:41.86  STR 
63  893  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  1:42.31  STR 
15 - 16 år 
137  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  1:01.41   
169  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  1:02.60   
280  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  1:03.73   
359  Persson Linnéa  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:04.20   
407  Sandwång Ida  2001  LANDSKRONA  AM3601  25 m  1:04.40   
324  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  25 m  1:04.44   
612  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  1:04.52   
141  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  1:05.11   
106  Fich Hansen Signe  2002  HOVEDSTAD  0248AC  25 m  1:05.24   
10  524  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  25 m  1:05.92   
11  48  T Mose Ida  2002  HERLEV  0242AK  25 m  1:06.10   
12  649  Lagoguez Mary  2001  POSEIDON  BD9801  25 m  1:06.70   
13  472  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  1:07.06   
14  784  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:07.37   
15  542  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  1:07.48   
16  858  Löfgren Ebba  2001  VELLINGE-N  BU9601  25 m  1:07.49   
17  306  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  1:09.01   
18  261  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  1:09.26   
19  857  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  1:09.60   
20  242  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  1:10.11   
21  308  Rosdahl Ellen  2002  HS  AO0802  25 m  1:10.84   
22  709  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:11.12   
23  819  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  1:11.21   
24  350  Aronsson Clara  2002  KK KARPEN  AE4202  25 m  1:11.49   
25  316  Stenhård Ellinor  2002  HS  AV8402  25 m  1:13.29   
26  284  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  1:13.53   
27  217  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  1:13.93   
28  608  Bengtsson Isabelle  2002  POSEIDON  AV1802  25 m  1:14.03   
29  894  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  1:14.97  RES 
30  457  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  25 m  1:15.36  RES 
31  808  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  1:15.90  RES 
32  258  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:16.22  RES 
33  259  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  1:16.36  RES 
34  289  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  1:17.18  RES 
35  347  Sjö Elin  2001  SS IDEN  AX5801  25 m  1:17.85  RES 
36  879  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  1:20.83  RES 
37  211  Lindahl Andersson Amanda  2002  ESLÖVS SS  BC9202  25 m  1:22.20  RES 
38  872  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:22.35  RES 
39  79  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  50 m  1:22.92  RES 
40  796  Degler Amalia  2001  SK TRITON  AG2601  25 m  1:23.03  RES 
41  636  Hegardt Tova  2002  POSEIDON  AV3802  25 m  1:25.02  RES 
42  853  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:25.20  RES 
43  656  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:25.22  RES 
44  851  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:25.35  RES 
45  201  Sahl Rasmussen Carolina  2001  FARUM  0126AB  50 m    RES 
17 - 99 år 
55  Wiuff Cecilie  2000  HERLEV  0072AB  50 m  1:00.48   
107  Staun Hansen Vera  1999  HOVEDSTAD  9938AO  25 m  1:01.37   
331  Vikström Ronja  1996  HS  BQ0696  25 m  1:01.81   
698  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  1:02.03   
574  Rydgren My  1999  MKK  AT5699  25 m  1:03.72   
75  Maria Nielsen Ida  2000  HOLBÆK  0002AR  25 m  1:03.74   
164  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  1:03.82   
248  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  25 m  1:03.82   
317  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  1:03.85   
10  151  Lindblad Anne-Sofie  1997  KVIK  9716AF  25 m  1:06.59   
11  770  Nordefell Frida  2000  SK SYDSIM  AF1800  25 m  1:07.90   
12  913  Parfitt Nicola  2000  TRELLEBORG  AE3400  25 m  1:08.41   
13  365  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:08.46   
14  204  Marott Schelde Clara  2000  FARUM  0092AD  25 m  1:08.65   
15  176  Sejr Aagaard Sarah  2000  FARUM  0048AF  25 m  1:08.98   
16  272  Lennberger Emmie  2000  HS  AN7200  25 m  1:09.04   
17  910  Lareva Davilda  2000  TRELLEBORG  AE4400  25 m  1:09.35   
18  117  Maagøe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  1:09.49   
19  304  Podric Sasa  2000  HS  BS0400  25 m  1:10.16   
20  97  H. Falck-Schmith Amalie  1989  HOVEDSTAD  8924AD  25 m  1:10.69   
21  118  Strand Nielsen Josefine  2000  HOVEDSTAD  0048AI  25 m  1:11.28   
22  538  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  1:11.33   
23  651  Le Jenny  2000  POSEIDON  AP2800  25 m  1:11.77   
24  631  Gravrogk-Linde Serena  2000  POSEIDON  AM8600  25 m  1:15.14   
25  188  Jørgensen Simone  1999  FARUM  9928AN  50 m  1:16.17   
26  26  Huryn Xenia  2000  HERLEV  0088AW  25 m  1:20.12   
27  790  Rènud Wilma  2000  SÖSDALA SS  AS0600  25 m  1:36.29   
28  865  Schulte Berenice  2000  VELLINGE-N  BS7600  50 m     
 
Gren 12, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
10 år och yngre 
705  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  40.93   
908  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  42.36   
927  Hua Isabella  2007  HÖRBY SK  AE0607  25 m  45.15   
20  Marie Frederiksen Ida  2008  HERLEV  0828AD  25 m  45.32   
338  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  45.58   
496  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  49.74   
700  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  50.46   
14  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  51.20   
348  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  50 m  54.82   
10  433  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  50 m  1:04.00   
11  58  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  50 m     
12  497  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  50 m     
13  511  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  50 m     
14  532  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  50 m     
15  558  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  50 m     
16  563  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  50 m     
17  564  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  50 m     
18  688  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  50 m     
19  762  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  50 m     
11 - 12 år 
92  Egeskov Andersen Jasmin  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  32.08   
47  Da Silva B. Madsen Amanda  2005  HERLEV  0554AB  25 m  32.56   
119  Vejsager Nøddekær Ofelia  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  33.19   
884  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  33.26   
120  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  33.35   
53  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  33.39   
132  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  25 m  34.26   
876  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  34.67   
112  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  35.61   
10  409  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  50 m  35.67   
11  869  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  35.84   
12  644  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  35.87   
13  839  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  35.87   
14  122  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  35.95   
15  400  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  36.26   
16  408  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  36.79   
17  569  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  36.98   
18  113  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  37.14   
19  15  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  50 m  37.20   
20  139  Karoline Guldberg Emma  2005  KVIK  0578AK  25 m  37.59   
21  739  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  37.71   
22  722  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  37.91   
23  607  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  38.18   
24  373  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  38.28   
25  725  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  38.49   
26  96  Skou Clausen Nanette  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  38.64   
27  405  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  38.65   
28  670  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  38.77   
29  697  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  39.21   
30  584  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  39.35   
31  738  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  39.42   
32  109  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  39.63   
33  32  Waag Kallesøe Kaja  2005  HERLEV  0576AM  50 m  39.65   
34  836  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  39.70   
35  759  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  40.30   
36  432  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  40.44   
37  385  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  50 m  40.47   
38  474  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  40.51   
39  71  Mundt Karup Anna  2005  HOLBÆK  0594AC  25 m  40.60   
40  82  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  50 m  40.69   
41  503  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  40.86   
42  915  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  41.06   
43  754  Hilfing Clara  2005  SK SYDSIM  AX7605  25 m  41.28   
44  517  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  41.54   
45  228  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  41.78   
46  624  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  42.05   
47  737  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  42.95   
48  87  Toft Annette  2006  HOLBÆK  0672AC  25 m  43.14   
49  744  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  43.25   
50  559  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  43.34   
51  458  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  43.35   
52  730  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  43.41   
53  260  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  43.42   
54  859  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  43.59   
55  297  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  25 m  43.72   
56  842  Arntell Thea  2005  VELLINGE-N  BP9405  25 m  43.77   
57  716  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  45.06   
58  518  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  45.11   
59  701  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  45.27   
60  548  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  45.49   
61  60  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  50 m  45.68   
62  733  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  45.79   
63  444  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  46.18   
64  921  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  46.29   
65  251  Holst Saga  2006  HS  BA6606  25 m  46.42   
66  736  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  46.89   
67  516  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  47.08   
68  33  Waag Kallesøe Liv  2006  HERLEV  0634AF  25 m  47.30   
69  397  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  48.00   
70  23  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  48.43   
71  36  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  48.47   
72  771  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  49.09   
73  Simoni Alfast Ellen  2006  HERLEV  0604AI  25 m  49.23   
74  430  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  49.62   
75  469  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  49.72   
76  225  Berg Ella  2006  HS  AQ0606  25 m  49.77   
77  29  Fisker Jensen Frederikke  2006  HERLEV  0678AM  25 m  49.94   
78  864  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  50.14   
79  475  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  50.34   
80  659  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  50.45   
81  755  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  50.94   
82  38  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  52.12   
83  936  Lamminsaari Katri  2005  TYRINGE SS  BA6205  25 m  52.24   
84  531  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  53.67   
85  44  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  55.63   
86  41  Dahl Lewinsky Karoline  2006  HERLEV  0642AK  25 m  55.88   
87  693  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  56.63   
88  767  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  25 m  58.57   
89  536  Lakomski Karolina  2005  MKK  BI1805  50 m     
90  600  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  50 m     
91  641  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  50 m     
92  679  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  50 m     
 
Gren 13, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
501  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  4:19.36   
150  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  4:22.03   
101  Li Fuhrmann Jet  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  4:29.83   
167  Heyn Stage Carl  2003  KVIK  0331AD  25 m  4:42.97   
537  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  4:43.00   
476  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  4:44.14   
426  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  4:44.15   
706  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  4:44.46   
321  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  4:44.51   
10  848  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  4:45.13   
11  73  Lystlund Oliver  2003  HOLBÆK  0363AA  50 m  4:45.52   
12  870  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  4:46.57   
13  802  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m  4:46.91   
14  281  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  4:47.58   
15  423  Eriksson Albin  2003  LULEÅ SS  AF3503  25 m  4:48.62   
16  751  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  4:49.41   
17  861  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  4:53.68  RES 
18  256  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  4:53.77  RES 
19  846  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  4:56.36  RES 
20  925  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  4:59.29  RES 
21  17  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  5:00.09  RES 
22  852  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  5:00.37  RES 
23  102  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  5:01.16  RES 
24  573  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  5:06.56  RES 
25  404  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  5:07.61  RES 
26  928  Hua Vincent  2004  HÖRBY SK  AS2704  25 m  5:08.17  RES 
27  241  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  5:12.86  RES 
28  778  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  5:15.08  RES 
29  878  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  5:16.79  RES 
30  774  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  5:17.11  RES 
31  206  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  5:42.82  RES 
32  187  Jørgensen Frederik  2003  FARUM  0393AL  50 m    RES 
33  329  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  50 m    RES 
34  603  af Trampe Elias  2004  POSEIDON  AN6704  50 m    RES 
15 - 16 år 
89  Toft Mads  2001  HOLBÆK  0175AL  25 m  4:11.14   
147  M. Jørgensen Jonas  2001  KVIK  0193AA  25 m  4:13.09   
130  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  25 m  4:15.05   
61  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  4:16.71   
883  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  4:21.25   
502  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  25 m  4:23.45   
213  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  4:23.60   
64  H. Brown Christopher  2002  HOLBÆK  0297AQ  25 m  4:24.29   
127  Vestergaard Mathias  2001  HOVEDSTAD  0175AC  25 m  4:24.58   
10  245  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  4:24.81   
11  801  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  25 m  4:26.27   
12  220  Alderbrink Johan  2001  HS  AO7701  25 m  4:27.90   
13  498  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  25 m  4:30.33   
14  585  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  25 m  4:30.63   
15  56  Wiuff Nicolai  2002  HERLEV  0243AB  25 m  4:31.13   
16  753  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  4:31.33   
17  54  Weilguny August  2001  HERLEV  0131AF  25 m  4:31.37  RES 
18  505  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  4:34.54  RES 
19  208  Jönsson Anton  2001  ESLÖVS SS  AL4501  25 m  4:34.77  RES 
20  616  Björkman Pascal  2001  POSEIDON  AF6701  25 m  4:38.41  RES 
21  465  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  4:38.63  RES 
22  59  Andersen Jonas  2001  HOLBÆK  0165AC  25 m  4:39.79  RES 
23  441  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  4:39.86  RES 
24  633  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  4:42.64  RES 
25  369  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  4:43.73  RES 
26  276  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  25 m  4:44.15  RES 
27  482  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  50 m  4:47.15  RES 
28  234  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  4:50.70  RES 
29  803  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  4:52.14  RES 
30  873  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  5:01.21  RES 
31  655  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  5:05.28  RES 
32  500  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  5:14.28  RES 
33  750  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  5:15.18  RES 
34  653  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  5:19.25  RES 
35  534  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  5:27.24  RES 
36  416  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  5:38.55  RES 
37  849  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  5:40.00  STR 
38  860  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  5:45.46  STR 
39  572  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  6:36.60  STR 
40  364  Bonnevier Simon  2001  LANDSKRONA  AH7301  50 m    STR 
17 - 99 år 
170  Krøyer Svendsen Marcus  1997  KVIK  9787AB  25 m  3:48.20   
235  Eliasson Isak  1996  HS  AJ5596  25 m  3:49.98   
133  Bragason Johan  1999  KVIK  9959AB  25 m  3:50.74   
143  Holm Viktor  1996  KVIK  9607AD  25 m  3:56.00   
168  Storm Lukas  1999  KVIK  9977AA  25 m  3:59.47   
330  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  4:00.00   
528  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  4:01.19   
283  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  4:02.36   
144  Härstedt Rasmus  1994  KVIK  9455AA  25 m  4:02.68   
10  68  Bøjsen Markus  1999  HOLBÆK  9987AE  25 m  4:03.34   
11  157  Midtbøll Mads  1998  KVIK  9841AP  25 m  4:03.57   
12  142  Hedegaard Emil  1999  KVIK  9905AA  25 m  4:07.28   
13  717  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  4:07.42   
14  70  Henriksen Mikkel  1999  HOLBÆK  9975AJ  25 m  4:10.99   
15  173  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  4:13.85   
16  275  Lindekrantz Karl  1999  HS  AN0599  25 m  4:15.83   
17  411  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  4:16.48  RES 
18  810  Skarin Oskar  1999  SK TRITON  AD0999  25 m  4:17.00  RES 
19  327  Wahlberg Martin  1999  HS  AQ1999  25 m  4:17.68  RES 
20  695  Östlund Gustav  1997  POSEIDON  AM8797  25 m  4:17.83  RES 
21  171  Krøyer Svendsen Simon  1999  KVIK  9961AA  25 m  4:18.19  RES 
22  805  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  4:19.01  RES 
23  Olsson Primus  2000  SK RAN  AV7100  25 m  4:20.22  RES 
24  65  Brønnum Joakim  1997  HOLBÆK  9759AT  50 m  4:22.22  RES 
25  711  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  4:25.06  RES 
26  543  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  4:25.33  RES 
27  719  Persson Alfred  2000  SJÖBO SS  AG4900  25 m  4:26.81  RES 
28  882  Hansson Felix  2000  YSTADS SS  AO9900  25 m  4:28.72  RES 
29  442  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  4:29.08  RES 
30  296  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  50 m  4:30.60  RES 
31  890  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  4:30.97  RES 
32  80  Ottosen Mads  1997  HOLBÆK  9745AH  50 m  4:31.87  RES 
33  657  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  4:33.68  RES 
34  610  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  25 m  4:37.36  RES 
35  668  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  5:10.27  RES 
 
Gren 14, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
154  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  2:26.03   
134  Brink Caroline  2003  KVIK  0316AE  25 m  2:26.13   
86  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  2:26.61   
159  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  2:31.96   
156  Michelsen Amalie  2003  KVIK  0308AC  25 m  2:31.98   
255  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:32.66   
277  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  2:33.22   
786  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  2:33.77   
131  Findahl Andersen Sofie  2003  KVIK  0382AB  25 m  2:34.31   
10  923  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:34.46   
11  821  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:35.59   
12  912  Olsson-Lindhé Hannah  2003  TRELLEBORG  AB6203  25 m  2:36.07   
13  303  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  2:36.17   
14  175  Nørlund Wentzel Freya  2003  KVIK  0374AC  25 m  2:36.43   
15  675  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:36.73   
16  462  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:37.04   
17  31  F. Johansen Thea  2003  HERLEV  0324AA  25 m  2:37.73   
18  371  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  2:38.26   
19  383  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  2:39.26   
20  794  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  2:39.33   
21  550  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  2:39.38   
22  560  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  2:39.86   
23  903  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  2:40.12   
24  926  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:40.68   
25  613  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:41.00   
26  390  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  2:41.17   
27  825  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  2:42.46   
28  299  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  2:43.69   
29  222  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  2:44.54   
30  888  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  2:45.60   
31  406  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  2:46.91   
32  856  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  2:47.02   
33  334  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  2:47.22  RES 
34  875  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  2:47.52  RES 
35  874  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:47.85  RES 
36  380  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  2:48.68  RES 
37  509  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:48.86  RES 
38  74  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  2:50.28  RES 
39  403  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  2:50.52  RES 
40  483  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  2:51.91  RES 
41  867  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  2:52.57  RES 
42  374  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  2:52.70  RES 
43  837  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  2:53.08  RES 
44  24  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  2:53.48  RES 
45  766  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:54.49  RES 
46  681  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  2:54.55  RES 
47  487  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  2:55.39  RES 
48  305  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  2:55.53  RES 
49  370  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  2:56.03  RES 
50  735  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m  2:56.20  RES 
51  658  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:56.99  RES 
52  152  Mathies Tanja-Marie  2004  KVIK  0408AQ  25 m  2:57.29  RES 
53  547  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m  2:57.32  STR 
54  27  Jacobsen Thea  2003  HERLEV  0338AC  25 m  2:58.34  STR 
55  37  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  2:58.44  STR 
56  76  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  50 m  2:58.45  STR 
57  381  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  2:58.55  STR 
58  437  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:58.58  STR 
59  591  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:59.03  STR 
60  881  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  3:00.67  STR 
61  210  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  3:00.75  STR 
62  372  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  3:02.22  STR 
63  892  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  3:02.42  STR 
64  834  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  3:03.15  STR 
65  920  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  3:03.26  STR 
66  429  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  3:03.49  STR 
67  30  Thorlund Jensen Laura  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  3:03.56  STR 
68  66  Buck Maja  2004  HOLBÆK  0456AP  25 m  3:03.89  STR 
69  715  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  3:04.00  STR 
70  909  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  3:05.34  STR 
71  237  Extergren Saga  2004  HS  AO7804  25 m  3:05.36  STR 
72  847  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  3:06.17  STR 
73  233  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  3:06.41  STR 
74  745  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  3:09.70  STR 
75  249  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  3:10.68  STR 
76  708  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  3:12.70  STR 
77  674  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  3:12.75  STR 
78  49  Nygaard Emmanuella  2003  HERLEV  0392AV  25 m  3:16.63  STR 
79  749  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  3:24.20  STR 
80  787  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  3:24.83  STR 
81  686  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  3:26.04  STR 
82  647  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  3:27.71  STR 
83  448  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  3:35.21  STR 
84  431  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  3:37.57  STR 
85  758  Johansson Eva  2004  SK SYDSIM  AB4604  50 m  3:41.47  STR 
86  757  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  3:42.16  STR 
87  186  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m    STR 
88  193  K. Larsen Karoline  2004  FARUM  0484AJ  50 m    STR 
89  779  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  50 m    STR 
90  789  Renud Thea  2003  SÖSDALA SS  AF7203  50 m    STR 
91  896  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  50 m    STR 
92  917  Schiöler Fanny  2004  TRELLEBORG  BP0404  50 m    STR 
15 - 16 år 
141  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  2:13.70   
129  Findahl Andersen Laura  2001  KVIK  0142AA  25 m  2:19.46   
137  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  2:20.25   
713  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  2:21.82   
472  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  2:27.89   
703  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  2:28.37   
597  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  25 m  2:30.64   
21  Jensdottir Fremming Ida  2002  HERLEV  0298AO  25 m  2:31.39   
108  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  50 m  2:32.00   
10  306  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  2:32.04   
11  292  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  2:32.19   
12  253  Horvath Daniella  2001  HS  AO9601  25 m  2:33.26   
13  153  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  25 m  2:34.19   
14  519  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  25 m  2:34.31   
15  857  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  2:34.87   
16  784  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  2:34.94   
17  704  Karlsson Moa  2002  S 71  AC1202  25 m  2:35.41   
18  838  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  25 m  2:35.68   
19  815  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  2:36.29   
20  217  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  2:36.46   
21  263  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  2:37.84   
22  393  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  2:39.53   
23  615  Björkman Amanda  2001  POSEIDON  AF3101  25 m  2:39.62   
24  819  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  2:40.19   
25  79  Nørlem Nynne  2002  HOLBÆK  0268AF  25 m  2:41.76   
26  919  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  2:42.44   
27  776  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  2:45.19   
28  796  Degler Amalia  2001  SK TRITON  AG2601  25 m  2:45.62   
29  747  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  2:46.72  RES 
30  808  Pålsson Malin  2002  SK TRITON  AO6402  25 m  2:47.33  RES 
31  363  Assarsson Elsa  2001  LANDSKRONA  AD1401  25 m  2:48.47  RES 
32  457  Segerdahl Victoria  2001  SK LÖDDE  AS1801  25 m  2:48.52  RES 
33  90  Wendel Zara  2002  HOLBÆK  0222AW  50 m  2:49.15  RES 
34  853  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:53.62  RES 
35  872  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  3:03.78  RES 
36  845  Bothén Malin  2002  VELLINGE-N  BQ4802  25 m  3:05.48  RES 
37  851  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  3:05.48  RES 
38  773  Nölev Mila  2002  SK SYDSIM  BH0402  25 m  3:14.45  RES 
39  768  Napierski Michelle  2001  SK SYDSIM  BN4801  25 m  3:15.09  RES 
17 - 99 år 
151  Lindblad Anne-Sofie  1997  KVIK  9716AF  25 m  2:20.75   
698  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  2:20.84   
164  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  2:21.96   
172  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  2:21.99   
34  Keller Karen  1999  HERLEV    50 m  2:23.17   
107  Staun Hansen Vera  1999  HOVEDSTAD  9938AO  25 m  2:24.50   
248  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  25 m  2:24.76   
574  Rydgren My  1999  MKK  AT5699  25 m  2:25.99   
611  Berglund Olivia  1998  POSEIDON  AR9898  25 m  2:26.62   
10  117  Maagøe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  2:26.64   
11  854  Klintberg Matilda  1999  VELLINGE-N  AH1299  25 m  2:26.79   
12  322  Söderberg Johanna  1999  HS  AE6899  25 m  2:27.14   
13  328  Wallin Sarah  2000  HS  AH9800  25 m  2:27.57   
14  365  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  2:29.04   
15  271  Lendt Sandra  2000  HS  AH0400  25 m  2:29.15   
16  642  Jendbro Sara  2000  POSEIDON  BA7800  25 m  2:29.32   
17  386  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  2:30.09   
18  344  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  2:30.88   
19  110  Jensen Tenna  1998  HOVEDSTAD  9828AH  25 m  2:30.98   
20  236  Ericsson Alva  2000  HS  AN8200  25 m  2:31.66   
21  761  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:33.00   
22  274  Lindahl Hanna  2000  HS  AN6200  25 m  2:33.70   
23  229  Dittlau Amanda  2000  HS  AN5200  25 m  2:34.20   
24  212  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  2:35.19   
25  10  Termark Brock Celine  2000  HERLEV  0038AA  25 m  2:35.75   
26  240  Gren Annika  1999  HS  BL2499  25 m  2:37.03   
27  81  Pallvi Mai  2000  HOLBÆK  0072AS  25 m  2:37.26   
28  176  Sejr Aagaard Sarah  2000  FARUM  0048AF  25 m  2:39.58   
29  402  Rundblad Elin  1999  LANDSKRONA  AN3299  25 m  2:40.44  RES 
30  791  Svensson Linn  1999  SÖSDALA SS  BQ3699  25 m  3:13.25  RES 
31  790  Rènud Wilma  2000  SÖSDALA SS  AS0600  25 m  3:16.97  RES 
32  182  Pii Frederiksen Kathrine  2000  FARUM  0036AA  50 m    RES 
 
Gren 15, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 - 12 år 
116  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  1:12.31   
325  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  1:14.22   
830  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  1:15.13   
620  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  1:15.43   
843  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:17.01   
553  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:18.01   
93  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:18.29   
452  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:19.75   
818  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  1:21.05   
10  16  Elmedyb Elias  2006  HERLEV  0601AC  25 m  1:22.19   
11  343  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  1:22.51   
12  11  Bayer Christensen Jeppe  2005  HERLEV  0581AD  25 m  1:22.72   
13  729  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  1:23.53   
14  358  Persson Anton  2006  KK KARPEN  AA2106  25 m  1:23.83   
15  382  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:23.97   
16  91  Abildgaard Gustav  2005  HOVEDSTAD  0553AD  25 m  1:26.30   
17  844  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m  1:28.07   
18  731  Harju Jonas  2005  SKK  AH8905  25 m  1:29.23   
19  777  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:29.35   
20  740  Åsbrink Gustav  2005  SKK  AE3505  25 m  1:29.37   
21  464  Wergeland Axel  2006  SK LÖDDE  AC5506  25 m  1:29.64   
22  581  Slavnov Andrey  2005  MKK  AM7105  25 m  1:29.88   
23  123  Slot Matthias  2005  HOVEDSTAD  0517AB  25 m  1:31.10   
24  85  Mørk Rasmussen Gustav  2005  HOLBÆK  0563AJ  50 m  1:31.20   
25  728  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  1:31.38   
26  732  Helmersson Jimmy  2005  SKK  AH9705  25 m  1:32.69   
27  760  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  1:33.21   
28  216  Tidén Jakob  2006  ESLÖVS SS  AD2906  25 m  1:35.02   
29  724  Berggren David  2005  SKK  AH5905  25 m  1:35.48   
30  420  Wohlquist Oliver  2005  LANDSKRONA  AK8905  25 m  1:36.71   
31  661  Lönnerfors Filip  2006  POSEIDON  AK4906  25 m  1:36.71   
32  632  Hagander David  2006  POSEIDON  AL7706  25 m  1:37.24   
33  609  Bengtsson Marcus  2005  POSEIDON  AK0505  25 m  1:37.54  RES 
34  676  Pettersson Alfred  2005  POSEIDON  AE2505  25 m  1:40.40  RES 
35  78  Norlander Oscar  2006  HOLBÆK  0647AL  25 m  1:44.30  RES 
36  727  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  1:44.76  RES 
37  388  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  1:47.17  RES 
38  451  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  50 m  1:47.99  RES 
39  592  Sörum Hugo  2006  MKK  AL4706  25 m  1:49.72  RES 
40  340  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  1:50.51  RES 
41  678  Pettersson Martin  2005  POSEIDON  AE1505  25 m  1:56.56  RES 
42  513  Herstedt Bruno  2006  MKK  AN8106  50 m    RES 
43  551  Neziri Edmond Heset  2006  MKK  AO1706  50 m    RES 
13 - 14 år 
802  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m  1:03.18   
501  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  1:03.79   
101  Li Fuhrmann Jet  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  1:04.97   
174  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:05.57   
449  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  1:06.37   
637  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  1:07.35   
467  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  1:07.74   
321  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  1:07.81   
870  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  1:07.99   
10  227  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  1:09.48   
11  104  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:09.92   
12  366  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  1:10.04   
13  687  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  1:10.06   
14  925  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:10.65   
15  329  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  1:10.89   
16  Bendix Beiter Gustav  2003  HERLEV  0321AB  25 m  1:10.91   
17  816  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  1:11.47   
18  256  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:11.59   
19  798  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  1:12.14   
20  587  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  1:12.36   
21  778  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:12.41   
22  282  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:12.70   
23  476  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  1:12.85   
24  102  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:13.30   
25  846  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:13.67   
26  17  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:13.80   
27  852  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  1:14.32   
28  42  Li Erik  2003  HERLEV  0391AF  25 m  1:15.09   
29  878  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  1:15.38   
30  231  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  1:15.47   
31  861  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  1:15.84   
32  291  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  1:15.85   
33  439  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  1:16.35   
34  833  Nielsen Sammi  2003  VARBERG  AG2503  25 m  1:16.38   
35  848  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  50 m  1:17.22  RES 
36  257  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:17.25  RES 
37  662  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:17.58  RES 
38  43  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:17.73  RES 
39  929  Huasson Anthon  2004  HÖRBY SK  AO2304  25 m  1:17.97  RES 
40  69  Rytter Eliasen Simon  2003  HOLBÆK  0319AE  25 m  1:18.22  RES 
41  290  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:18.77  RES 
42  598  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  1:19.07  RES 
43  191  Krüger Mats  2004  FARUM  0497AI  50 m  1:19.10  RES 
44  401  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:19.19  RES 
45  774  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:19.33  RES 
46  684  Sivolov Ivan  2003  POSEIDON  AH0903  50 m  1:20.14  RES 
47  660  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  1:20.50  RES 
48  629  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:20.64  RES 
49  682  Sandberg Axel  2004  POSEIDON  AA7307  25 m  1:22.69  RES 
50  25  Holm Peter  2003  HERLEV  0393AF  25 m  1:22.99  RES 
51  654  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  1:24.11  RES 
52  219  Alderbrink David  2003  HS  AR1503  25 m  1:24.74  RES 
53  646  Khan-Amidy Victor  2004  POSEIDON  AQ8904  25 m  1:26.66  RES 
54  214  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  1:15.03  STR 
55  557  Nyhlén Alexander  2003  MKK  AZ3103  25 m  1:26.90  STR 
56  623  Cimbritz Christoffer  2004  POSEIDON  AS8504  25 m  1:27.15  STR 
57  694  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  1:28.70  STR 
58  832  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  1:29.32  STR 
59  415  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  1:29.99  STR 
60  672  Olsson Alexander  2004  POSEIDON  AY9104  25 m  1:32.34  STR 
61  62  Brixner Oliver  2003  HOLBÆK  0383AJ  25 m  1:33.28  STR 
62  395  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  1:36.33  STR 
63  792  Wilson Mattias  2003  SÖSDALA SS  AQ2703  25 m  1:37.97  STR 
64  765  Magnusson Alvin  2004  SK SYDSIM  AF1904  25 m  1:39.63  STR 
65  626  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  25 m  1:43.59  STR 
66  594  Torres Gabriel  2004  MKK  AX9904  50 m    STR 
67  638  Henriksson Markus  2004  POSEIDON  AW0704  50 m    STR 
15 - 16 år 
51  Östman Pedersen Nicklas  2002  HERLEV  0231AC  25 m  56.97   
871  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  59.53   
823  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  25 m  59.63   
160  Strunge Nissen Jakob  2002  KVIK  0291AC  25 m  1:00.59   
Dam Brenner Luccas  2001  HERLEV  0193AK  25 m  1:01.21   
245  Hansson Gustaf  2001  HS  AD5101  25 m  1:01.56   
465  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  1:01.93   
238  Fischer Daniel  2002  HS  AC0302  25 m  1:02.63   
515  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  25 m  1:02.97   
10  61  Arneskov David  2002  HOLBÆK  0287AC  25 m  1:03.60   
11  752  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  25 m  1:05.01   
12  529  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:05.58   
13  183  Ong Hansen Christian  2001  FARUM  0129AI  25 m  1:05.68   
14  482  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  1:06.44   
15  885  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:06.44   
16  239  Giambalvo Alessio  2001  HS  AR4701  25 m  1:06.67   
17  746  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  1:06.82   
18  84  Pedersen Frederik  2002  HOLBÆK  0261AO  25 m  1:06.84   
19  441  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  1:07.74   
20  19  Eskjær-Køppen Peter  2002  HERLEV  0203AD  25 m  1:07.96   
21  202  Nysøe Rehling Viktor  2001  FARUM  0191AF  25 m  1:08.00   
22  192  K. Larsen Johannes  2002  FARUM  0257AE  50 m  1:09.03   
23  506  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  1:09.38   
24  800  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  1:09.68   
25  35  Kenskov Laurits  2001  HERLEV  0145AC  25 m  1:10.82   
26  677  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:10.82   
27  873  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:11.10   
28  780  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:11.77   
29  83  E. Pedersen Alexander  2002  HOLBÆK  0255AQ  25 m  1:13.99   
30  285  Mirsch Lukas  2001  HS  AJ8901  25 m  1:14.10   
31  28  Jelshøj Mathias  2001  HERLEV  0127AR  25 m  1:14.39   
32  895  Nilsson Herman  2002  YSTADS SS  AI1502  25 m  1:14.94   
33  254  Härstedt Joel  2001  HS  AU6301  50 m  1:14.99  RES 
34  655  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  1:16.08  RES 
35  822  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  1:16.74  RES 
36  508  Granath Joakim  2001  MKK  AT9301  25 m  1:17.09  RES 
37  416  Thunell Alfred  2002  LANDSKRONA  AI9902  25 m  1:18.03  RES 
38  827  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  25 m  1:18.66  RES 
39  750  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:19.54  RES 
40  849  Hiltonsson Linus  2002  VELLINGE-N  AD3902  25 m  1:22.44  RES 
41  829  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  1:23.42  RES 
42  860  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:23.68  RES 
43  772  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  1:39.34  RES 
17 - 99 år 
411  Svensson Hampus  1999  LANDSKRONA  AE5199  25 m  57.79   
604  Andersson Jonas  1996  POSEIDON  AE2396  25 m  57.84   
70  Henriksen Mikkel  1999  HOLBÆK  9975AJ  25 m  58.05   
379  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  58.09   
230  Dolk Filip  1996  HS  AG5996  25 m  58.12   
128  Koefoed Weiss Linus  1999  HOVEDSTAD  9969AJ  25 m  58.19   
911  Lloyd Victor  1996  TRELLEBORG  AH8796  25 m  58.23   
384  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  58.61   
115  Müller Jonathan  1997  HOVEDSTAD  9751AB  25 m  58.74   
10  668  Nagy Gergö  1995  POSEIDON  AZ6995  25 m  59.19   
11  268  Kroon Gustav  1998  HS  AM6398  25 m  59.59   
12  126  Vestergaard Andreas  1999  HOVEDSTAD  9997AG  25 m  59.89   
13  614  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  1:00.30   
14  155  Alexander Meng Lucas  2000  KVIK  0003AC  25 m  1:01.33   
15  916  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  1:02.86   
16  900  Stoltz Erik  1998  YSTADS SS  AV8598  25 m  1:03.71   
17  610  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  AP5391  25 m  1:04.95   
18  805  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  1:05.31   
19  711  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  1:05.89   
20  512  Hagerström Tim  1999  MKK  AH8799  25 m  1:05.97   
21  817  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  1:06.84   
22  63  Brixner Simon  2000  HOLBÆK  0001AL  50 m  1:07.20   
23  643  Johansson Oscar  2000  POSEIDON  AH4500  25 m  1:07.76   
24  831  Löfvenborg Hjalmar  1999  VARBERG  AU3999  25 m  1:08.73   
25  901  Stoltz Martin  2000  YSTADS SS  AR4900  25 m  1:08.75   
26  389  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  1:09.59   
27  398  Petersson Tim  1999  LANDSKRONA  AB9799  25 m  1:10.27   
28  571  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  1:11.58   
29  807  Palmqvist Oscar  2000  SK TRITON  AF9300  25 m  1:12.68   
30  906  Hansson Jesper  1998  TRELLEBORG  AD8198  25 m  1:13.05   
 
Gren 16, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
10 år och yngre 
705  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  39.31   
700  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  42.15   
927  Hua Isabella  2007  HÖRBY SK  AE0607  25 m  42.54   
338  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  42.87   
908  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  43.28   
645  Khan-Amidy Sofie  2007  POSEIDON  AP5407  25 m  43.71   
532  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  43.79   
496  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  44.33   
348  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  45.76   
10  688  Toth Hedda  2007  POSEIDON  AJ6807  25 m  46.49   
11  20  Marie Frederiksen Ida  2008  HERLEV  0828AD  25 m  46.78   
12  563  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  48.33   
13  762  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  48.39   
14  14  Dupont Kristine  2007  HERLEV  0788AL  25 m  48.86   
15  399  Pettersson Ia  2008  LANDSKRONA  AA6208  25 m  49.93   
16  433  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  50.07   
17  497  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  50.30   
18  58  Zobel Katharina  2007  HERLEV  0748AB  25 m  52.56   
19  558  Olsson Agnes  2007  MKK  AL1207  25 m  53.21   
20  396  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  53.69   
21  769  Nilsson Virc Olivia  2007  SK SYDSIM  AD8407  25 m  55.04   
22  414  Thomsen Lily  2007  LANDSKRONA  AO2407  25 m  55.41   
23  564  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  56.04   
24  362  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  58.19   
25  479  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  58.32   
26  756  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  1:00.06   
27  485  Blake Elna  2009  MKK  AC7609  25 m  1:00.28   
28  394  Nielsen Linnea  2007  LANDSKRONA  AO3807  25 m  1:06.80   
29  511  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  50 m     
11 - 12 år 
918  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  33.04   
92  Egeskov Andersen Jasmin  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  33.42   
53  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  33.84   
876  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  33.89   
120  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  34.91   
884  Jansson Frida  2006  YSTADS SS  AE7206  25 m  35.64   
125  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  35.79   
163  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  35.86   
670  Nordberg Ida  2006  POSEIDON  AB4406  25 m  35.88   
10  132  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  25 m  35.95   
11  139  Karoline Guldberg Emma  2005  KVIK  0578AK  25 m  36.01   
12  119  Vejsager Nøddekær Ofelia  2005  HOVEDSTAD  0582AF  25 m  36.50   
13  644  Johansson Vanessa  2006  POSEIDON  AA4606  25 m  37.43   
14  149  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  37.67   
15  122  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  37.81   
16  112  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  37.83   
17  100  Li Fuhrmann Coco  2006  HOVEDSTAD  0678AC  50 m  37.89   
18  503  Folklund Emilia  2006  MKK  AL6406  25 m  38.14   
19  15  Eie Signe  2005  HERLEV  0582AP  25 m  38.17   
20  47  Da Silva B. Madsen Amanda  2005  HERLEV  0554AB  25 m  38.30   
21  199  Nielsen Malou  2005  FARUM  0524AF  25 m  38.35   
22  697  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  38.37   
23  905  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  38.69   
24  869  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  38.77   
25  408  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  38.79   
26  113  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  38.80   
27  95  Melody Christensen Malu  2006  HOVEDSTAD  0636AF  50 m  38.81   
28  405  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  38.81   
29  839  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  38.82   
30  607  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  39.11   
31  474  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  39.34   
32  400  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  39.41   
33  584  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  39.43   
34  432  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  39.75   
35  373  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  39.80   
36  518  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  39.88   
37  726  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  39.88   
38  410  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  39.93   
39  71  Mundt Karup Anna  2005  HOLBÆK  0594AC  50 m  40.00   
40  569  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  40.19   
41  754  Hilfing Clara  2005  SK SYDSIM  AX7605  25 m  40.36   
42  409  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  40.67   
43  921  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  40.70   
44  734  Kärvestedt Elsa  2005  SKK  AG9605  25 m  40.75   
45  836  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  40.87   
46  739  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  40.88   
47  517  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  41.00   
48  915  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  41.07   
49  722  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  41.23   
50  32  Waag Kallesøe Kaja  2005  HERLEV  0576AM  25 m  41.28   
51  820  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  41.57   
52  121  Dreyer Riis Charlotte  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  41.70   
53  725  Bäck Amanda  2005  SKK  BM9205  25 m  41.79   
54  444  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  42.23   
55  96  Skou Clausen Nanette  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  42.27   
56  716  Thyberg Emmy  2006  S 71  AJ8406  25 m  42.41   
57  736  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  42.52   
58  94  Kaarup Andersen Sara  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  42.62   
59  111  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  42.67   
60  842  Arntell Thea  2005  VELLINGE-N  BP9405  25 m  42.89   
61  707  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  42.93   
62  702  Hart Alicia  2005  S 71  AE3805  25 m  43.26   
63  297  Persson Sally  2006  HS  AQ0806  25 m  43.62   
64  44  Lund Asta  2006  HERLEV  0658AD  25 m  43.71   
65  859  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  43.75   
66  109  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  43.80   
67  701  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  44.07   
68  548  Metovska Öznur  2005  MKK  BL6605  25 m  44.16   
69  82  Pedersen Alberte  2006  HOLBÆK  0618AB  25 m  44.17   
70  60  Andersen Nana  2006  HOLBÆK  0634AA  25 m  44.22   
71  33  Waag Kallesøe Liv  2006  HERLEV  0634AF  25 m  44.63   
72  523  Johansson Ida  2005  MKK  BL4605  25 m  44.70   
73  744  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  44.84   
74  36  Kiefer-Hansen Andrea  2006  HERLEV  0696AK  25 m  44.87   
75  375  Eliasson Thowe  2006  LANDSKRONA  AF6206  50 m  44.87   
76  41  Dahl Lewinsky Karoline  2006  HERLEV  0642AK  25 m  44.93   
77  458  Sivtoft Tyra  2006  SK LÖDDE  AF0406  25 m  45.06   
78  225  Berg Ella  2006  HS  AQ0606  25 m  45.11   
79  771  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  45.18   
80  87  Toft Annette  2006  HOLBÆK  0672AC  25 m  45.26   
81  114  Sarauw Lundsgaard Juliane  2006  HOVEDSTAD  0638AB  50 m  45.43   
82  516  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  45.55   
83  260  Jönsson Emma  2006  HS  AQ6406  25 m  45.91   
84  228  Cederlund Kerstin  2006  HS  AQ6806  25 m  45.96   
85  730  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  46.16   
86  624  Costa Caesar Linnea  2006  POSEIDON  AW7606  25 m  46.29   
87  664  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  46.41   
88  737  Sandquist Matilda  2005  SKK  AG1805  25 m  46.52   
89  755  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  AR3805  25 m  46.66   
90  Simoni Alfast Ellen  2006  HERLEV  0604AI  25 m  46.85   
91  23  Hartwig-Porsdal Sophie  2006  HERLEV  0614AH  25 m  46.96   
92  251  Holst Saga  2006  HS  BA6606  25 m  47.19   
93  397  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  50 m  47.22   
94  475  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  47.44   
95  469  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  47.45   
96  536  Lakomski Karolina  2005  MKK  BI1805  25 m  48.08   
97  733  Högfeldt Klara  2005  SKK  AL0205  25 m  48.11   
98  659  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  48.15   
99  641  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  48.79   
100  559  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  49.08   
101  600  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  49.28   
102  29  Fisker Jensen Frederikke  2006  HERLEV  0678AM  25 m  49.34   
103  679  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  50.02   
104  630  Gisselsson Lovisa  2006  POSEIDON  AX6606  25 m  50.27   
105  759  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  50.46   
106  693  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  51.03   
107  864  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  51.12   
108  692  Wedelsbäck Rebecka  2005  POSEIDON  BJ4205  25 m  51.16   
109  466  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  25 m  51.21   
110  531  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  52.25   
111  767  Mitic Natalia  2006  SK SYDSIM  AX0606  50 m  52.54   
112  459  Sjögren Eleonora  2006  SK LÖDDE  AW9206  50 m  53.01   
113  38  Kyndesen Emma  2006  HERLEV  0622AH  25 m  55.34   
114  190  Korndal-Henriksen Mille  2005  FARUM  0538AG  50 m     
115  391  Miftari Elåna  2006  LANDSKRONA  BH2406  50 m     
116  578  Shamina Laura  2006  MKK  BI3206  50 m     
 
Gren 17, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
161  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  2:09.13   
422  Alman Sabina  2003  LULEÅ SS  AL0403  25 m  2:10.63   
287  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  2:12.36   
923  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:12.38   
134  Brink Caroline  2003  KVIK  0316AE  25 m  2:12.84   
162  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  25 m  2:14.00   
86  Mørk Rasmussen Kirstine  2003  HOLBÆK  0352AQ  25 m  2:14.32   
277  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  2:15.34   
138  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  25 m  2:15.36   
10  495  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  25 m  2:15.72   
11  140  Sirek Hansen Sarah  2003  KVIK  0352AB  25 m  2:15.98   
12  675  Oredsson Ditte  2003  POSEIDON  AM9403  25 m  2:16.62   
13  158  Yde Munkebæk Mathilde  2003  KVIK  0386AC  25 m  2:16.78   
14  483  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  2:18.29   
15  76  Nielsen Mathilde  2003  HOLBÆK  0392AH  25 m  2:18.75   
16  550  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  2:18.81   
17  561  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  2:19.51   
18  145  Fyller Jacobsen Luna  2003  KVIK  0308AO  25 m  2:21.42   
19  371  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  2:21.50   
20  18  Kruse Enemærke Amalie  2003  HERLEV  0392AI  25 m  2:21.52   
21  613  Bergquist Boel  2003  POSEIDON  BI2803  25 m  2:22.00   
22  218  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  2:22.17   
23  352  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  2:22.32   
24  318  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  2:22.43   
25  303  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  2:22.90   
26  383  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  2:22.96   
27  31  F. Johansen Thea  2003  HERLEV  0324AA  25 m  2:23.41   
28  926  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:24.14   
29  863  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  50 m  2:24.43   
30  295  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  2:24.55   
31  896  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  2:25.07   
32  809  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  2:25.57   
33  560  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  50 m  2:26.55  RES 
34  470  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  2:26.72  RES 
35  286  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  2:27.10  RES 
36  867  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  2:27.29  RES 
37  766  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:27.34  RES 
38  74  Mørkedal Mie  2003  HOLBÆK  0324AD  25 m  2:28.28  RES 
39  166  Heyn Stage Alma  2004  KVIK  0462AC  25 m  2:28.54  RES 
40  198  Nevermann Marike  2003  FARUM  0354AQ  50 m  2:28.65  RES 
41  222  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  2:29.03  RES 
42  24  Hebeltoft Ida  2003  HERLEV  0378AD  25 m  2:29.23  RES 
43  547  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  2:29.68  RES 
44  370  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  2:30.07  RES 
45  634  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:30.57  RES 
46  378  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  2:30.76  RES 
47  299  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  2:31.03  RES 
48  184  Ehlers Hansen Maya  2004  FARUM  0432AI  25 m  2:32.41  RES 
49  487  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  2:32.63  RES 
50  233  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  2:32.73  RES 
51  403  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  2:32.99  RES 
52  210  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  2:34.04  RES 
53  874  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  2:34.29  STR 
54  909  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  2:34.63  STR 
55  305  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  2:35.69  STR 
56  690  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  2:36.64  STR 
57  658  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:36.79  STR 
58  37  Kongsfelt Clara  2003  HERLEV  0354AX  25 m  2:37.24  STR 
59  381  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  2:37.41  STR 
60  712  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  50 m  2:38.02  STR 
61  209  Kjellin Elma  2003  ESLÖVS SS  AT5203  25 m  2:38.68  STR 
62  875  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  2:38.93  STR 
63  298  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  2:38.96  STR 
64  619  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:39.57  STR 
65  374  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  2:39.74  STR 
66  30  Thorlund Jensen Laura  2004  HERLEV  0436AJ  25 m  2:40.07  STR 
67  681  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  2:40.07  STR 
68  856  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  2:40.33  STR 
69  735  Levin Maya  2004  SKK  AN3204  25 m