Ohjelma DMÃ… kortbane Universitetshallen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:39.30 | |
2 | 253 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:43.01 | |
3 | 364 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:43.76 | |
4 | 118 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 2:44.40 | |
5 | 349 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:46.38 | |
6 | 111 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:46.55 | |
7 | 324 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:47.74 | |
8 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:47.86 | |
9 | 77 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:48.74 | |
10 | 257 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:49.03 | |
11 | 283 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:49.29 | |
12 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:49.38 | |
13 | 149 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 2:49.55 | |
14 | 198 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 2:50.07 | |
15 | 259 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 2:50.64 | |
16 | 214 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:50.66 | |
17 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 2:51.35 | |
18 | 133 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:52.12 | |
19 | 140 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:52.28 | |
20 | 234 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:52.67 | |
21 | 41 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:53.20 | |
22 | 11 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:53.85 | |
23 | 319 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:53.97 | |
24 | 365 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 2:54.39 | |
25 | 86 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:55.12 | |
26 | 9 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 2:55.53 | |
27 | 197 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 2:55.69 | |
28 | 269 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:55.93 | |
29 | 285 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 2:55.98 | |
30 | 255 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:56.31 | |
31 | 350 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:57.32 | |
32 | 115 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 2:57.52 | |
33 | 397 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:58.96 | |
34 | 72 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:59.38 | |
35 | 116 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 2:59.72 | |
36 | 277 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 2:59.84 | |
37 | 82 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:00.45 | |
38 | 238 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:00.68 | |
39 | 22 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 3:01.39 | |
40 | 327 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:01.46 | |
41 | 161 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 3:01.72 | |
42 | 205 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 3:01.90 | |
43 | 169 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 3:02.10 | |
44 | 266 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 3:02.37 | |
45 | 156 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:03.61 | |
46 | 81 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 3:05.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 2:33.61 | |
2 | 403 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:34.17 | |
3 | 342 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:34.55 | |
4 | 5 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 2:35.42 | |
5 | 136 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:35.66 | |
6 | 295 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:36.10 | |
7 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:36.15 | |
8 | 256 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:36.46 | |
9 | 73 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:36.91 | |
10 | 17 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:38.83 | |
11 | 293 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:39.39 | |
12 | 335 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 25 m | 2:40.32 | |
13 | 236 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:40.86 | |
14 | 227 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:41.13 | |
15 | 87 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 2:41.36 | |
16 | 88 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:41.44 | |
17 | 222 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:41.73 | |
18 | 242 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:42.13 | |
19 | 405 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:42.41 | |
20 | 135 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:42.62 | |
21 | 309 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:42.62 | |
22 | 389 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 2:42.67 | |
23 | 93 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:42.71 | |
24 | 272 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:42.85 | |
25 | 332 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:42.89 | |
26 | 328 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:43.37 | |
27 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:43.67 | |
28 | 267 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:43.73 | |
29 | 18 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:43.79 | |
30 | 301 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 2:45.00 | |
31 | 201 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 2:45.20 | |
32 | 172 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 2:45.81 | |
33 | 137 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:45.97 | |
34 | 224 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:46.14 | |
35 | 14 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 2:46.70 | |
36 | 105 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:46.86 | |
37 | 414 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:47.55 | |
38 | 39 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:48.62 | |
39 | 174 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:48.67 | |
40 | 141 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:48.84 | |
41 | 289 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 2:48.95 | |
42 | 239 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:49.42 | |
43 | 173 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:49.45 | |
44 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 2:49.62 | |
45 | 120 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 2:50.34 | |
46 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:50.73 | |
47 | 57 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:50.74 | |
48 | 312 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 2:50.75 | |
49 | 59 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:50.84 | |
50 | 306 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 2:51.31 | |
51 | 248 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 2:51.79 | |
52 | 92 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:52.46 | |
53 | 359 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:53.18 | |
54 | 147 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:53.20 | |
55 | 386 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:53.31 | |
56 | 299 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 2:53.42 | |
57 | 287 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 2:53.45 | |
58 | 313 | Nielsen Jonas Klarskov | 2003 | HERNING | 0317AM | 25 m | 2:54.06 | |
59 | 139 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:54.27 | |
60 | 213 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 2:54.55 | |
61 | 123 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 2:55.21 | |
62 | 36 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:55.53 | |
63 | 1 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:55.97 | |
64 | 191 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:56.08 | |
65 | 68 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 2:57.18 | |
66 | 300 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 2:57.94 | |
67 | 71 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 3:08.99 | |
68 | 360 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 3:11.31 | |
69 | 122 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:25.74 | |
2 | 33 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:26.30 | |
3 | 199 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 2:26.86 | |
4 | 143 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:28.14 | |
5 | 43 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:29.32 | |
6 | 297 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:31.07 | |
7 | 209 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:31.24 | |
8 | 44 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:31.38 | |
9 | 164 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:31.38 | |
10 | 35 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 2:31.51 | |
11 | 324 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:31.82 | |
12 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:31.98 | |
13 | 12 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:32.12 | |
14 | 115 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 2:32.18 | |
15 | 47 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:32.56 | |
16 | 321 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:33.13 | |
17 | 273 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:34.41 | |
18 | 196 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 2:35.86 | |
19 | 415 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 2:36.23 | |
20 | 226 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:36.43 | |
21 | 187 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:36.44 | |
22 | 197 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 2:36.83 | |
23 | 8 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 2:37.02 | |
24 | 367 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:37.10 | |
25 | 265 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 2:37.27 | |
26 | 85 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:38.24 | |
27 | 352 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:38.40 | |
28 | 238 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:38.81 | |
29 | 402 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:39.30 | |
30 | 72 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:39.50 | |
31 | 198 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 2:39.58 | |
32 | 100 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:39.80 | |
33 | 109 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 2:39.93 | |
34 | 314 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:40.97 | |
35 | 95 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 2:43.09 | |
36 | 375 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 2:43.31 | |
37 | 361 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:47.47 | |
38 | 63 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 2:48.52 | |
39 | 235 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 2:49.00 | |
40 | 23 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 2:50.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:13.39 | |
2 | 7 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 2:13.48 | |
3 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:13.53 | |
4 | 282 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:14.47 | |
5 | 108 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:15.83 | |
6 | 256 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:16.95 | |
7 | 380 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:17.34 | |
8 | 243 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:18.97 | |
9 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:19.20 | |
10 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:19.31 | |
11 | 104 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:19.68 | |
12 | 413 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:20.54 | |
13 | 181 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:20.70 | |
14 | 180 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:20.81 | |
15 | 19 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:20.86 | |
16 | 177 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:21.38 | |
17 | 194 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:21.61 | |
18 | 170 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:22.03 | |
19 | 152 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:22.07 | |
20 | 62 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 2:22.44 | |
21 | 97 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 2:22.66 | |
22 | 333 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 2:23.94 | |
23 | 144 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:24.02 | |
24 | 233 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:24.33 | |
25 | 151 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:24.97 | |
26 | 66 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 2:25.45 | |
27 | 254 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 2:25.72 | |
28 | 61 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:26.50 | |
29 | 332 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:26.86 | |
30 | 168 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:27.56 | |
31 | 408 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 2:27.79 | |
32 | 381 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:28.16 | |
33 | 244 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:28.27 | |
34 | 201 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 2:28.30 | |
35 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:28.53 | |
36 | 192 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:28.78 | |
37 | 120 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 2:29.27 | |
38 | 280 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:30.04 | |
39 | 274 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:30.29 | |
40 | 155 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:31.22 | |
41 | 208 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 2:31.63 | |
42 | 294 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:31.81 | |
43 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 2:32.30 | |
44 | 328 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:32.46 | |
45 | 191 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:33.22 | |
46 | 396 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 2:34.31 | |
47 | 142 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:34.35 | |
48 | 103 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:34.41 | |
49 | 188 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:34.87 | |
50 | 24 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 2:38.77 | |
51 | 175 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:45.59 | |
52 | 37 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 2:49.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 5, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:27.31 | |
2 | 33 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 2:28.62 | |
3 | 260 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:30.29 | |
4 | 110 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:31.08 | |
5 | 182 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:34.71 | |
6 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:35.95 | |
7 | 395 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:37.10 | |
8 | 43 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:37.79 | |
9 | 145 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:37.90 | |
10 | 296 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:40.26 | |
11 | 357 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:41.06 | |
12 | 285 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 2:43.74 | |
13 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:44.79 | |
14 | 410 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 2:44.96 | |
15 | 13 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:45.48 | |
16 | 400 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:45.79 | |
17 | 261 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 2:46.08 | |
18 | 327 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:46.42 | |
19 | 113 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 2:46.43 | |
20 | 273 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:47.81 | |
21 | 399 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:51.02 | |
22 | 27 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:51.05 | |
23 | 162 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:51.53 | |
24 | 281 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:52.12 | |
25 | 148 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:53.17 | |
26 | 179 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:54.80 | |
27 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:54.94 | |
28 | 65 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 2:55.37 | |
29 | 230 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:56.07 | |
30 | 343 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 2:56.37 | |
31 | 404 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:56.47 | |
32 | 268 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 2:56.55 | |
33 | 316 | Fevre Sofie Le | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 2:56.93 | |
34 | 20 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 3:03.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 6, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 318 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:13.31 | |
2 | 228 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 2:16.39 | |
3 | 322 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:18.28 | |
4 | 42 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:21.90 | |
5 | 180 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:23.62 | |
6 | 369 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:26.25 | |
7 | 150 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:26.69 | |
8 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:26.91 | |
9 | 146 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:26.98 | |
10 | 165 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:27.97 | |
11 | 2 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:28.30 | |
12 | 406 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:30.00 | |
13 | 56 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:31.32 | |
14 | 276 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:31.73 | |
15 | 309 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:31.90 | |
16 | 194 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:32.45 | |
17 | 262 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:32.57 | |
18 | 356 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 2:33.09 | |
19 | 290 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:33.82 | |
20 | 347 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:33.94 | |
21 | 329 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:33.97 | |
22 | 159 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:34.04 | |
23 | 308 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:34.18 | |
24 | 87 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 2:35.28 | |
25 | 78 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:35.85 | |
26 | 383 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:35.90 | |
27 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:35.92 | |
28 | 292 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 2:36.97 | |
29 | 302 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:37.32 | |
30 | 40 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:38.96 | |
31 | 240 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:39.44 | |
32 | 15 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:39.72 | |
33 | 332 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:39.76 | |
34 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:40.07 | |
35 | 200 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 2:40.85 | |
36 | 183 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:41.21 | |
37 | 351 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 2:41.30 | |
38 | 279 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:41.67 | |
39 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:42.90 | |
40 | 102 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 2:43.09 | |
41 | 127 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:44.39 | |
42 | 26 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:45.22 | |
43 | 38 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:47.94 | |
44 | 355 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:48.03 | |
45 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:48.34 | |
46 | 419 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:49.52 | |
47 | 157 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 3:00.02 | |
48 | 241 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:04.48 | |
49 | 264 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Lyngby Lions 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:59.03 | ||
2 | 45 | Helsingør Mix | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 1:59.18 | ||
3 | 16 | Agf Mix | 2003 | AGF | 25 m | 2:00.26 | ||
4 | 317 | Hovedstads Mix 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:00.30 | ||
5 | 130 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:00.35 | ||
6 | 393 | Gsc Mix 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:00.75 | ||
7 | 29 | Gentofte Mix 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:01.24 | ||
8 | 131 | Sigma Mix 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:01.55 | ||
9 | 215 | Aarhus Swim 1 | 2003 | AAS | 25 m | 2:01.82 | ||
10 | 270 | Esbjerg 1 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 2:02.60 | ||
11 | 163 | Kvik Mix | 2003 | KVIK | 25 m | 2:03.40 | ||
12 | 216 | Aarhus Swim 2 | 2003 | AAS | 25 m | 2:03.69 | ||
13 | 303 | 1 Vejle | 0 | VEJLE | 25 m | 2:04.34 | ||
14 | 326 | Hovedstads Mix 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:04.72 | ||
15 | 75 | Gti Medley Mix | 0 | GTI | 25 m | 2:05.91 | ||
16 | 418 | Eritsø Mix | 2003 | ERRITSØ | 25 m | 2:06.00 | ||
17 | 218 | A6 Mix 1 | 0 | A6 | 25 m | 2:06.12 | ||
18 | 30 | Gentofte Mix 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.41 | ||
19 | 184 | Vg17 Vest Mix | 0 | VEST | 25 m | 2:07.01 | ||
20 | 60 | Vs Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 2:07.13 | ||
21 | 217 | Aarhus Swim 3 | 2003 | AAS | 25 m | 2:07.69 | ||
22 | 211 | Aalborg Mix 1 | 2004 | AALBORG | 25 m | 2:08.01 | ||
23 | 304 | Nord Mix | 2003 | NORD | 25 m | 2:08.50 | ||
24 | 232 | Lyngby Lions 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 2:08.82 | ||
25 | 271 | Esbjerg 2 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 2:09.60 | ||
26 | 394 | Gsc Mix 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.95 | ||
27 | 291 | Pingvinen Mix | 0 | PINGVINEN | 25 m | 2:10.00 | ||
28 | 373 | Vat Copenhagen | 0 | VAT CPH | 25 m | 2:10.21 | ||
29 | 31 | Gentofte Mix 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.67 | ||
30 | 340 | H2Odense Mix | 0 | H2Odense | 25 m | 2:11.30 | ||
31 | 363 | Nyborg Mix | 0 | NYBORG | 25 m | 2:11.53 | ||
32 | 374 | S68 | 0 | S 68 | 25 m | 2:12.07 | ||
33 | 219 | A6 Mix 2 | 0 | A6 | 25 m | 2:12.66 | ||
34 | 154 | Søllerød Mix | 0 | SØLLERØD | 25 m | 2:13.00 | ||
35 | 96 | Hvidovre Mix | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 2:16.55 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 8, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 59.66 | |
2 | 182 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 59.72 | |
3 | 77 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:00.12 | |
4 | 110 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:00.56 | |
5 | 33 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:01.05 | |
6 | 321 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:01.07 | |
7 | 260 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:01.37 | |
8 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:01.76 | |
9 | 115 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 1:02.01 | |
10 | 399 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:02.08 | |
11 | 47 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:02.14 | |
12 | 296 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:02.19 | |
13 | 229 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:02.36 | |
14 | 273 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 1:02.53 | |
15 | 12 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:02.66 | |
16 | 253 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:02.67 | |
17 | 35 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:02.77 | |
18 | 367 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:03.31 | |
19 | 9 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:03.33 | |
20 | 72 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:03.42 | |
21 | 400 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:03.42 | |
22 | 199 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 1:03.46 | |
23 | 44 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:03.48 | |
24 | 85 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:03.53 | |
25 | 13 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:03.59 | |
26 | 10 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:03.70 | |
27 | 397 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 1:03.76 | |
28 | 209 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:03.84 | |
29 | 214 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:03.86 | |
30 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:03.91 | |
31 | 343 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 1:03.91 | |
32 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:03.96 | |
33 | 91 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 1:04.05 | |
34 | 133 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:04.24 | |
35 | 90 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 1:04.28 | |
36 | 286 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:04.28 | |
37 | 378 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:04.40 | |
38 | 230 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:04.41 | |
39 | 357 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:04.41 | |
40 | 64 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:04.63 | |
41 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:04.70 | |
42 | 113 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:04.82 | |
43 | 162 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:04.90 | |
44 | 107 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:04.95 | |
45 | 101 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:05.09 | |
46 | 261 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:05.38 | |
47 | 143 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:05.41 | |
48 | 20 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:05.98 | |
49 | 353 | Møller Olivia Lindballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:06.19 | |
50 | 126 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 1:06.45 | |
51 | 190 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:06.54 | |
52 | 70 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:06.71 | |
53 | 55 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:06.97 | |
54 | 80 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:07.58 | |
55 | 337 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 1:08.99 | |
56 | 99 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:09.10 | |
57 | 372 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 1:26.61 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 9, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 51.59 | |
2 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 54.49 | |
3 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 54.79 | |
4 | 108 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 54.94 | |
5 | 151 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 55.13 | |
6 | 7 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 55.18 | |
7 | 170 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 55.18 | |
8 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 55.28 | |
9 | 78 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 55.74 | |
10 | 318 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 55.83 | |
11 | 308 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 55.98 | |
12 | 134 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 56.20 | |
13 | 136 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 56.69 | |
14 | 322 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 56.83 | |
15 | 15 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 57.11 | |
16 | 293 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 57.15 | |
17 | 389 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 57.62 | |
18 | 150 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 57.94 | |
19 | 42 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 58.03 | |
20 | 181 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 58.26 | |
21 | 380 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 58.34 | |
22 | 48 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 58.39 | |
23 | 128 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 58.52 | |
24 | 38 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 58.65 | |
25 | 403 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 58.65 | |
26 | 244 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 58.66 | |
27 | 125 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 58.83 | |
28 | 152 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 58.84 | |
29 | 18 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 59.03 | |
30 | 61 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 59.12 | |
31 | 66 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 59.16 | |
32 | 356 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 59.21 | |
33 | 379 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 59.31 | |
34 | 290 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 59.44 | |
35 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 59.45 | |
36 | 201 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 59.50 | |
37 | 275 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 59.57 | |
38 | 221 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 59.63 | |
39 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 59.66 | |
40 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 59.66 | |
41 | 124 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 59.76 | |
42 | 376 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 59.90 | |
43 | 414 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 1:00.07 | |
44 | 338 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 1:00.12 | |
45 | 279 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:00.17 | |
46 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:00.21 | |
47 | 177 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:00.32 | |
48 | 274 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:00.47 | |
49 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:00.73 | |
50 | 3 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:00.78 | |
51 | 158 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:00.84 | |
52 | 405 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:00.91 | |
53 | 276 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:01.17 | |
54 | 155 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:01.43 | |
55 | 83 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:01.45 | |
56 | 193 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:01.82 | |
57 | 53 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:01.85 | |
58 | 67 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 1:01.85 | |
59 | 204 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:01.90 | |
60 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:01.97 | |
61 | 247 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 1:02.70 | |
62 | 28 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:02.76 | |
63 | 249 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:02.85 | |
64 | 412 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 1:03.03 | |
65 | 176 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:03.17 | |
66 | 334 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:03.53 | |
67 | 237 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:03.69 | |
68 | 46 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:03.78 | |
69 | 49 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:03.87 | |
70 | 416 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:04.15 | |
71 | 98 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:04.50 | |
72 | 195 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:04.59 | |
73 | 24 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 1:04.95 | |
74 | 377 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m | 1:04.98 | |
75 | 94 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:05.35 | |
76 | 384 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:06.42 | |
77 | 411 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:06.55 | |
78 | 370 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:07.16 | |
79 | 74 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:07.44 | |
80 | 50 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:08.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:25.62 | |
2 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:28.63 | |
3 | 321 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:28.80 | |
4 | 382 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:29.43 | |
5 | 110 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:30.03 | |
6 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:31.55 | |
7 | 349 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:32.12 | |
8 | 111 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:32.51 | |
9 | 77 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:32.67 | |
10 | 324 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:33.18 | |
11 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:33.19 | |
12 | 339 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:33.39 | |
13 | 43 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 2:33.55 | |
14 | 257 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 2:33.84 | |
15 | 296 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:33.87 | |
16 | 364 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:34.53 | |
17 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:34.80 | |
18 | 145 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:35.05 | |
19 | 13 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:35.24 | |
20 | 41 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 2:35.57 | |
21 | 350 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:35.64 | |
22 | 115 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 2:36.81 | |
23 | 118 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 2:37.37 | |
24 | 273 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:37.44 | |
25 | 197 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 2:37.56 | |
26 | 11 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 2:38.20 | |
27 | 207 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:38.47 | |
28 | 143 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:39.02 | |
29 | 327 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:40.18 | |
30 | 8 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 2:40.44 | |
31 | 269 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 2:40.44 | |
32 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:40.56 | |
33 | 307 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 2:40.69 | |
34 | 395 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:40.77 | |
35 | 255 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:44.82 | |
36 | 23 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 2:50.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 11, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 256 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:14.28 | |
2 | 322 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:16.86 | |
3 | 108 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:17.56 | |
4 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:18.10 | |
5 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:18.91 | |
6 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:19.20 | |
7 | 151 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:20.22 | |
8 | 243 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:20.49 | |
9 | 318 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:21.06 | |
10 | 62 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 2:21.87 | |
11 | 369 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:23.67 | |
12 | 309 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:23.79 | |
13 | 295 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:23.93 | |
14 | 338 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 2:24.29 | |
15 | 78 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:24.95 | |
16 | 292 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 2:25.02 | |
17 | 135 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 2:25.12 | |
18 | 104 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:25.46 | |
19 | 244 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:25.57 | |
20 | 258 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 2:25.76 | |
21 | 38 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 2:25.86 | |
22 | 227 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:25.89 | |
23 | 144 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:25.95 | |
24 | 15 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:26.06 | |
25 | 105 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:26.10 | |
26 | 146 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:26.28 | |
27 | 383 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:26.44 | |
28 | 180 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:27.21 | |
29 | 87 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 2:27.31 | |
30 | 2 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:27.42 | |
31 | 332 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:27.61 | |
32 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:27.83 | |
33 | 25 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 2:27.91 | |
34 | 252 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 2:27.96 | |
35 | 328 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:28.39 | |
36 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:28.80 | |
37 | 299 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 2:30.04 | |
38 | 168 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:30.36 | |
39 | 414 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:30.58 | |
40 | 290 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:31.18 | |
41 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:31.30 | |
42 | 200 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 2:31.58 | |
43 | 302 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:31.64 | |
44 | 329 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:32.37 | |
45 | 152 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:32.61 | |
46 | 388 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:32.74 | |
47 | 3 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:32.80 | |
48 | 280 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:32.89 | |
49 | 83 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:33.11 | |
50 | 174 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:33.37 | |
51 | 336 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 2:35.78 | |
52 | 84 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:36.23 | |
53 | 69 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 2:38.10 | |
54 | 287 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 2:40.08 | |
55 | 171 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:41.76 | |
56 | 396 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 2:43.22 | |
57 | 58 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:46.51 | |
58 | 241 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:46.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 33.46 | |
2 | 140 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 34.53 | |
3 | 77 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 35.08 | |
4 | 253 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 35.19 | |
5 | 133 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 35.31 | |
6 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 35.41 | |
7 | 349 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 35.54 | |
8 | 118 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 35.66 | |
9 | 283 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 35.70 | |
10 | 257 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 35.72 | |
11 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 35.79 | |
12 | 111 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 35.83 | |
13 | 364 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 35.97 | |
14 | 149 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 36.05 | |
15 | 285 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 36.22 | |
16 | 319 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 36.23 | |
17 | 234 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 36.43 | |
18 | 250 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 36.50 | |
19 | 385 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 36.68 | |
20 | 207 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 36.77 | |
21 | 324 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 36.88 | |
22 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 36.91 | |
23 | 41 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 36.95 | |
24 | 205 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 37.00 | |
25 | 11 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 37.01 | |
26 | 214 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 37.01 | |
27 | 198 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 37.05 | |
28 | 397 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 37.07 | |
29 | 22 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 37.13 | |
30 | 277 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 37.14 | |
31 | 259 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 37.40 | |
32 | 365 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 37.49 | |
33 | 9 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 37.50 | |
34 | 196 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 37.52 | |
35 | 161 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 37.54 | |
36 | 101 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 37.58 | |
37 | 82 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 37.66 | |
38 | 261 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 37.68 | |
39 | 197 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 37.97 | |
40 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 38.05 | |
41 | 72 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 38.15 | |
42 | 390 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 38.31 | |
43 | 99 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 38.42 | |
44 | 81 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 38.43 | |
45 | 266 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 38.47 | |
46 | 64 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 38.77 | |
47 | 116 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 39.65 | |
48 | 169 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 39.81 | |
49 | 79 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 42.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 136 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 32.23 | |
2 | 5 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 32.30 | |
3 | 51 | Quaade Mikkel | 2003 | HELSINGØR | 0393AD | 25 m | 32.37 | |
4 | 342 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 32.39 | |
5 | 165 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 32.95 | |
6 | 222 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 32.96 | |
7 | 17 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 33.10 | |
8 | 272 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 33.13 | |
9 | 293 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 33.14 | |
10 | 403 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 33.41 | |
11 | 88 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 33.44 | |
12 | 73 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 33.48 | |
13 | 18 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 33.51 | |
14 | 258 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 33.52 | |
15 | 389 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 33.74 | |
16 | 227 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 33.90 | |
17 | 256 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 33.92 | |
18 | 242 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 34.02 | |
19 | 309 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 34.24 | |
20 | 93 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 34.25 | |
21 | 328 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 34.26 | |
22 | 135 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 34.28 | |
23 | 252 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 34.28 | |
24 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 34.39 | |
25 | 262 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 34.42 | |
26 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 34.52 | |
27 | 306 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 34.55 | |
28 | 368 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 34.56 | |
29 | 301 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 34.58 | |
30 | 124 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 34.64 | |
31 | 138 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 34.73 | |
32 | 267 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 34.78 | |
33 | 201 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 34.85 | |
34 | 97 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 34.88 | |
35 | 14 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 34.96 | |
36 | 406 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 35.03 | |
37 | 53 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 35.04 | |
38 | 248 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 35.31 | |
39 | 147 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 35.39 | |
40 | 105 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 35.41 | |
41 | 173 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 35.44 | |
42 | 332 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 35.44 | |
43 | 289 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 35.49 | |
44 | 122 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 35.55 | |
45 | 236 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 35.57 | |
46 | 39 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 35.65 | |
47 | 405 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 35.67 | |
48 | 19 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 35.69 | |
49 | 240 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 35.72 | |
50 | 121 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 35.74 | |
51 | 1 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 35.75 | |
52 | 224 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 35.75 | |
53 | 92 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 35.81 | |
54 | 294 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 35.82 | |
55 | 245 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 35.86 | |
56 | 417 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 36.03 | |
57 | 313 | Nielsen Jonas Klarskov | 2003 | HERNING | 0317AM | 25 m | 36.06 | |
58 | 200 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 36.15 | |
59 | 386 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 36.53 | |
60 | 239 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 36.64 | |
61 | 355 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 36.65 | |
62 | 103 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 36.79 | |
63 | 341 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 36.79 | |
64 | 123 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 36.84 | |
65 | 276 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 36.85 | |
66 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 36.90 | |
67 | 120 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 36.96 | |
68 | 172 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 36.96 | |
69 | 57 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 36.98 | |
70 | 299 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 37.01 | |
71 | 189 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 37.03 | |
72 | 220 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 37.09 | |
73 | 141 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 37.20 | |
74 | 155 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 37.21 | |
75 | 348 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 37.33 | |
76 | 68 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 37.49 | |
77 | 371 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 37.59 | |
78 | 312 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 37.63 | |
79 | 188 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 37.71 | |
80 | 408 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 37.74 | |
81 | 300 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 37.78 | |
82 | 391 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 37.80 | |
83 | 359 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 37.84 | |
84 | 416 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 37.91 | |
85 | 411 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 37.93 | |
86 | 203 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 37.99 | |
87 | 311 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 38.01 | |
88 | 213 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 38.03 | |
89 | 46 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 38.05 | |
90 | 36 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 38.24 | |
91 | 210 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 38.25 | |
92 | 409 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 38.26 | |
93 | 139 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 38.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:07.43 | |
2 | 12 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:07.79 | |
3 | 33 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:07.86 | |
4 | 199 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 1:08.24 | |
5 | 143 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 1:08.75 | |
6 | 35 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:09.03 | |
7 | 339 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 1:09.26 | |
8 | 260 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:09.33 | |
9 | 47 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:09.74 | |
10 | 349 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:09.78 | |
11 | 44 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:09.88 | |
12 | 324 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:09.91 | |
13 | 43 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:10.10 | |
14 | 297 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 1:10.15 | |
15 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:10.20 | |
16 | 109 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:10.78 | |
17 | 321 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 1:10.78 | |
18 | 273 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 1:11.21 | |
19 | 415 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:11.31 | |
20 | 226 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:11.35 | |
21 | 187 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:11.76 | |
22 | 196 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 1:11.86 | |
23 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:11.88 | |
24 | 296 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:12.00 | |
25 | 229 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:12.41 | |
26 | 197 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:12.69 | |
27 | 269 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:13.04 | |
28 | 207 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:13.11 | |
29 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:13.16 | |
30 | 8 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:13.37 | |
31 | 72 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:13.65 | |
32 | 367 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:13.75 | |
33 | 402 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:13.75 | |
34 | 95 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 1:13.76 | |
35 | 352 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:13.94 | |
36 | 350 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:14.03 | |
37 | 298 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 1:14.04 | |
38 | 235 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:14.17 | |
39 | 265 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:14.30 | |
40 | 113 | Nørtoft Anne Sofie | 2004 | KOLDING | 0408AP | 25 m | 1:14.43 | |
41 | 285 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:14.59 | |
42 | 223 | Lillebæk Isabel Malou | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:14.62 | |
43 | 202 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 1:14.63 | |
44 | 375 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 1:14.68 | |
45 | 307 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:14.73 | |
46 | 238 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:15.28 | |
47 | 100 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:16.09 | |
48 | 314 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:16.60 | |
49 | 361 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:16.66 | |
50 | 80 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:17.45 | |
51 | 55 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:17.93 | |
52 | 79 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 1:18.25 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 15, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 1:00.44 | |
2 | 134 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:01.54 | |
3 | 7 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 1:01.55 | |
4 | 256 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:01.84 | |
5 | 177 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:02.01 | |
6 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:02.13 | |
7 | 318 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 1:02.33 | |
8 | 282 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:02.37 | |
9 | 170 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:02.58 | |
10 | 380 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:02.86 | |
11 | 62 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:04.04 | |
12 | 181 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:04.23 | |
13 | 413 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:04.59 | |
14 | 243 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:04.81 | |
15 | 97 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:05.03 | |
16 | 42 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:05.07 | |
17 | 19 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:05.08 | |
18 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:05.35 | |
19 | 262 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:05.71 | |
20 | 152 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:05.91 | |
21 | 254 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:06.16 | |
22 | 258 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:06.29 | |
23 | 38 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:06.55 | |
24 | 185 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:06.62 | |
25 | 61 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:07.06 | |
26 | 369 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:07.06 | |
27 | 135 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 1:07.23 | |
28 | 333 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 1:07.29 | |
29 | 308 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:07.39 | |
30 | 233 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:07.66 | |
31 | 48 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:07.67 | |
32 | 66 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 1:07.74 | |
33 | 18 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:07.76 | |
34 | 120 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 1:07.81 | |
35 | 280 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:08.07 | |
36 | 408 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 1:08.34 | |
37 | 295 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:08.43 | |
38 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 1:08.83 | |
39 | 278 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:09.46 | |
40 | 376 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 1:09.76 | |
41 | 381 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:09.98 | |
42 | 334 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 1:10.20 | |
43 | 192 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:10.21 | |
44 | 155 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:10.44 | |
45 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:10.48 | |
46 | 299 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:10.52 | |
47 | 348 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:10.58 | |
48 | 201 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:10.93 | |
49 | 208 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 1:10.93 | |
50 | 288 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 1:11.06 | |
51 | 279 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:11.12 | |
52 | 52 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:11.17 | |
53 | 274 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:11.25 | |
54 | 251 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:11.34 | |
55 | 142 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:11.45 | |
56 | 175 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:11.53 | |
57 | 191 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:11.57 | |
58 | 391 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:11.59 | |
59 | 329 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:11.83 | |
60 | 263 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:11.84 | |
61 | 137 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:13.02 | |
62 | 37 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 1:14.31 | |
63 | 354 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:14.37 | |
64 | 94 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 1:14.77 | |
65 | 370 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:18.26 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 16, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 4:37.96 | |
2 | 209 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 4:40.34 | |
3 | 230 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 4:41.94 | |
4 | 395 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 4:42.65 | |
5 | 110 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 4:44.25 | |
6 | 321 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 4:45.05 | |
7 | 85 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 4:45.27 | |
8 | 145 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 4:45.94 | |
9 | 115 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 4:46.36 | |
10 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 4:47.40 | |
11 | 399 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 4:49.56 | |
12 | 13 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 4:49.72 | |
13 | 253 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 4:50.71 | |
14 | 397 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 4:50.87 | |
15 | 140 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 4:52.06 | |
16 | 339 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 4:52.27 | |
17 | 148 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 4:52.36 | |
18 | 400 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 4:53.77 | |
19 | 167 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 4:54.36 | |
20 | 41 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 4:56.54 | |
21 | 101 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 4:57.07 | |
22 | 11 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 4:57.47 | |
23 | 8 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 4:57.89 | |
24 | 90 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 4:58.27 | |
25 | 297 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 4:58.59 | |
26 | 343 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 4:59.21 | |
27 | 364 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 4:59.73 | |
28 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 4:59.93 | |
29 | 126 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 5:02.17 | |
30 | 390 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 5:05.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:12.71 | |
2 | 228 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 4:16.91 | |
3 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 4:17.32 | |
4 | 151 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 4:19.41 | |
5 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 4:20.00 | |
6 | 144 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 4:21.09 | |
7 | 108 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:23.08 | |
8 | 180 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 4:24.62 | |
9 | 104 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 4:27.77 | |
10 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 4:29.83 | |
11 | 15 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 4:31.34 | |
12 | 146 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 4:31.65 | |
13 | 292 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 4:33.04 | |
14 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 4:34.26 | |
15 | 227 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 4:34.91 | |
16 | 244 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 4:34.96 | |
17 | 125 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 4:35.31 | |
18 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:35.52 | |
19 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 4:35.58 | |
20 | 158 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 4:35.62 | |
21 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 4:36.25 | |
22 | 414 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 4:36.68 | |
23 | 87 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 4:37.23 | |
24 | 405 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 4:37.24 | |
25 | 61 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 4:37.56 | |
26 | 56 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 4:37.83 | |
27 | 3 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 4:38.95 | |
28 | 233 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 4:39.02 | |
29 | 105 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 4:39.07 | |
30 | 78 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 4:39.11 | |
31 | 245 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 4:39.58 | |
32 | 183 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 4:41.97 | |
33 | 177 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 4:42.79 | |
34 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 4:42.96 | |
35 | 290 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 4:43.20 | |
36 | 58 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 4:43.25 | |
37 | 142 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 4:44.06 | |
38 | 419 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 4:44.09 | |
39 | 388 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 4:44.71 | |
40 | 371 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 4:45.68 | |
41 | 83 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 4:46.10 | |
42 | 172 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 4:46.97 | |
43 | 412 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 4:48.28 | |
44 | 328 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 4:48.75 | |
45 | 251 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 4:49.07 | |
46 | 174 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 4:49.72 | |
47 | 359 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 4:50.97 | |
48 | 246 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 4:51.28 | |
49 | 98 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 4:52.37 | |
50 | 67 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 5:00.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 18, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:05.84 | |
2 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:06.01 | |
3 | 110 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:07.72 | |
4 | 382 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:07.90 | |
5 | 109 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:08.05 | |
6 | 257 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:08.29 | |
7 | 145 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:08.71 | |
8 | 43 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:08.75 | |
9 | 296 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 1:09.72 | |
10 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:09.74 | |
11 | 357 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:09.88 | |
12 | 12 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:10.04 | |
13 | 327 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 1:10.06 | |
14 | 44 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:10.30 | |
15 | 260 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:10.33 | |
16 | 395 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:10.90 | |
17 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 1:10.96 | |
18 | 410 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:10.99 | |
19 | 273 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 1:11.51 | |
20 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:11.77 | |
21 | 202 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 1:12.56 | |
22 | 261 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:13.23 | |
23 | 285 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:13.30 | |
24 | 399 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:13.65 | |
25 | 65 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:13.75 | |
26 | 70 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:13.92 | |
27 | 187 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:14.12 | |
28 | 353 | Møller Olivia Lindballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:14.28 | |
29 | 316 | Fevre Sofie Le | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 1:14.29 | |
30 | 281 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:14.41 | |
31 | 286 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:14.43 | |
32 | 343 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 1:14.53 | |
33 | 133 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:14.54 | |
34 | 198 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:14.68 | |
35 | 350 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:14.72 | |
36 | 400 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:14.85 | |
37 | 118 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 1:14.87 | |
38 | 352 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 1:15.02 | |
39 | 268 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:15.14 | |
40 | 283 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:15.23 | |
41 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:15.40 | |
42 | 277 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 1:15.77 | |
43 | 197 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:15.96 | |
44 | 337 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 1:16.13 | |
45 | 226 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:16.29 | |
46 | 107 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:16.40 | |
47 | 148 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 1:16.59 | |
48 | 10 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:16.60 | |
49 | 223 | Lillebæk Isabel Malou | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:16.64 | |
50 | 111 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:16.72 | |
51 | 20 | Kristensen Karoline | 2004 | DELTA | 0438AO | 25 m | 1:16.80 | |
52 | 266 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:16.84 | |
53 | 27 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:17.00 | |
54 | 378 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:17.42 | |
55 | 63 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:17.78 | |
56 | 179 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:17.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 19, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 54.20 | |
2 | 318 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 57.99 | |
3 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 1:00.30 | |
4 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 1:00.35 | |
5 | 42 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:00.72 | |
6 | 165 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:01.48 | |
7 | 308 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:01.80 | |
8 | 2 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:01.95 | |
9 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:02.54 | |
10 | 282 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:03.26 | |
11 | 62 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 1:03.33 | |
12 | 18 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:03.74 | |
13 | 403 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:04.02 | |
14 | 369 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:04.03 | |
15 | 293 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 1:04.15 | |
16 | 356 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 1:04.58 | |
17 | 276 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:04.72 | |
18 | 150 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:04.82 | |
19 | 262 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:04.99 | |
20 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 1:05.00 | |
21 | 252 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:05.40 | |
22 | 338 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 1:05.51 | |
23 | 78 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:05.54 | |
24 | 180 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:05.69 | |
25 | 181 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.71 | |
26 | 48 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:05.81 | |
27 | 383 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:05.90 | |
28 | 38 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:05.93 | |
29 | 347 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:05.96 | |
30 | 243 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:06.01 | |
31 | 292 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 1:06.06 | |
32 | 406 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:06.17 | |
33 | 159 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:06.42 | |
34 | 290 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 1:06.60 | |
35 | 146 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:06.65 | |
36 | 97 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:06.84 | |
37 | 87 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 1:06.88 | |
38 | 309 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:07.12 | |
39 | 5 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:07.27 | |
40 | 413 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:07.38 | |
41 | 380 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:07.75 | |
42 | 254 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:07.94 | |
43 | 279 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:08.00 | |
44 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:08.21 | |
45 | 377 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m | 1:08.24 | |
46 | 206 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:08.41 | |
47 | 358 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:08.43 | |
48 | 25 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 1:08.50 | |
49 | 127 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:08.56 | |
50 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:08.70 | |
51 | 417 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:08.72 | |
52 | 157 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:08.74 | |
53 | 73 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:08.79 | |
54 | 185 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:08.87 | |
55 | 379 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 1:09.14 | |
56 | 247 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 1:09.23 | |
57 | 329 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:09.23 | |
58 | 200 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 1:09.34 | |
59 | 52 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:09.53 | |
60 | 14 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:09.86 | |
61 | 193 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 1:09.96 | |
62 | 278 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:10.11 | |
63 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:10.41 | |
64 | 168 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:10.55 | |
65 | 121 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 1:10.65 | |
66 | 171 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:10.65 | |
67 | 272 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:10.80 | |
68 | 222 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:10.93 | |
69 | 183 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:10.94 | |
70 | 405 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:11.04 | |
71 | 69 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 1:11.10 | |
72 | 102 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:11.20 | |
73 | 83 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:11.21 | |
74 | 299 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:11.26 | |
75 | 391 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:11.45 | |
76 | 40 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:11.72 | |
77 | 221 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:11.83 | |
78 | 28 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:11.85 | |
79 | 84 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:11.86 | |
80 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:11.98 | |
81 | 204 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:12.05 | |
82 | 355 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:12.69 | |
83 | 274 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:12.85 | |
84 | 220 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:13.03 | |
85 | 351 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:13.07 | |
86 | 264 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 1:13.64 | |
87 | 49 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:13.73 | |
88 | 71 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:13.79 | |
89 | 249 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 1:13.99 | |
90 | 26 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:14.25 | |
91 | 74 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:15.52 | |
92 | 50 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:15.86 | |
93 | 195 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 1:15.89 | |
94 | 92 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:19.98 | |
95 | 237 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:23.18 | |
96 | 336 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 1:23.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 20, 4x200m IM Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 317 | Hovedstads Mix 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:37.01 | ||
2 | 393 | Gsc Mix 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 9:51.56 | ||
3 | 326 | Hovedstads Mix 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 9:53.63 | ||
4 | 130 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 9:53.77 | ||
5 | 29 | Gentofte Mix 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 9:55.11 | ||
6 | 16 | Agf Mix | 2003 | AGF | 25 m | 9:55.45 | ||
7 | 270 | Esbjerg 1 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 9:58.70 | ||
8 | 303 | 1 Vejle | 0 | VEJLE | 25 m | 9:59.64 | ||
9 | 215 | Aarhus Swim 1 | 2003 | AAS | 25 m | 10:04.48 | ||
10 | 225 | Lyngby Lions 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 10:07.89 | ||
11 | 340 | H2Odense Mix | 0 | H2Odense | 25 m | 10:10.02 | ||
12 | 131 | Sigma Mix 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 10:11.74 | ||
13 | 216 | Aarhus Swim 2 | 2003 | AAS | 25 m | 10:13.29 | ||
14 | 218 | A6 Mix 1 | 0 | A6 | 25 m | 10:20.11 | ||
15 | 217 | Aarhus Swim 3 | 2003 | AAS | 25 m | 10:21.51 | ||
16 | 304 | Nord Mix | 2003 | NORD | 25 m | 10:24.19 | ||
17 | 345 | Køge Mix 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 10:24.57 | ||
18 | 163 | Kvik Mix | 2003 | KVIK | 25 m | 10:28.75 | ||
19 | 60 | Vs Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 10:28.86 | ||
20 | 211 | Aalborg Mix 1 | 2004 | AALBORG | 25 m | 10:30.10 | ||
21 | 271 | Esbjerg 2 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 10:31.10 | ||
22 | 96 | Hvidovre Mix | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 10:34.68 | ||
23 | 30 | Gentofte Mix 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 10:35.36 | ||
24 | 154 | Søllerød Mix | 0 | SØLLERØD | 25 m | 10:40.00 | ||
25 | 418 | Eritsø Mix | 2003 | ERRITSØ | 25 m | 10:41.00 | ||
26 | 291 | Pingvinen Mix | 0 | PINGVINEN | 25 m | 10:44.00 | ||
27 | 89 | Horsens 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 10:48.56 | ||
28 | 31 | Gentofte Mix 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 10:54.17 | ||
29 | 373 | Vat Copenhagen | 0 | VAT CPH | 25 m | 10:57.60 | ||
30 | 232 | Lyngby Lions 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 11:12.64 | ||
31 | 75 | Gti Medley Mix | 0 | GTI | 25 m | 11:51.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:12.17 | |
2 | 364 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:15.35 | |
3 | 77 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:15.44 | |
4 | 253 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:15.62 | |
5 | 349 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:16.04 | |
6 | 118 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 1:16.45 | |
7 | 257 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:16.57 | |
8 | 140 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:16.65 | |
9 | 111 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:18.04 | |
10 | 133 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:18.36 | |
11 | 106 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:18.46 | |
12 | 149 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:18.49 | |
13 | 283 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:18.63 | |
14 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:18.81 | |
15 | 9 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:18.84 | |
16 | 198 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:18.99 | |
17 | 319 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:19.18 | |
18 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:19.30 | |
19 | 11 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:19.35 | |
20 | 250 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:19.48 | |
21 | 285 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:19.59 | |
22 | 269 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:19.77 | |
23 | 261 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:19.81 | |
24 | 259 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:19.98 | |
25 | 214 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:20.23 | |
26 | 324 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:20.40 | |
27 | 234 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:20.50 | |
28 | 365 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:21.18 | |
29 | 197 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:21.65 | |
30 | 41 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:21.74 | |
31 | 277 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 1:21.85 | |
32 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 1:22.02 | |
33 | 22 | Asmussen Mathilde Thy | 2004 | ERRITSØ | 0426AT | 25 m | 1:22.14 | |
34 | 205 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:22.56 | |
35 | 207 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:22.58 | |
36 | 4 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:22.68 | |
37 | 86 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:23.21 | |
38 | 196 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 1:23.25 | |
39 | 82 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:23.45 | |
40 | 255 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:23.65 | |
41 | 161 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:23.86 | |
42 | 390 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:23.93 | |
43 | 156 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:24.58 | |
44 | 169 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 1:24.72 | |
45 | 64 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:25.18 | |
46 | 116 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | LYSENG | 0442AG | 25 m | 1:25.65 | |
47 | 99 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:26.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 1:09.47 | |
2 | 256 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:10.03 | |
3 | 403 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:10.07 | |
4 | 136 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:10.61 | |
5 | 5 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:10.67 | |
6 | 258 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 1:11.09 | |
7 | 272 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:12.04 | |
8 | 17 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 1:12.18 | |
9 | 51 | Quaade Mikkel | 2003 | HELSINGØR | 0393AD | 25 m | 1:12.62 | |
10 | 222 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:12.68 | |
11 | 165 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:12.73 | |
12 | 18 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:13.32 | |
13 | 295 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 1:13.49 | |
14 | 389 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:13.81 | |
15 | 242 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 1:13.95 | |
16 | 73 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:14.00 | |
17 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:14.00 | |
18 | 306 | Hjerrild-Jensen Gustav | 2003 | NORD | 0311AQ | 25 m | 1:14.35 | |
19 | 301 | Nguyen Kim Doan | 2003 | VEJLE | 0381AH | 25 m | 1:14.44 | |
20 | 88 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:14.56 | |
21 | 93 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:14.64 | |
22 | 135 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 1:14.64 | |
23 | 252 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:14.92 | |
24 | 309 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 1:14.97 | |
25 | 227 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:15.13 | |
26 | 328 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 1:15.35 | |
27 | 87 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 1:15.45 | |
28 | 201 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 1:15.49 | |
29 | 236 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:15.64 | |
30 | 406 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:15.82 | |
31 | 335 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 25 m | 1:15.91 | |
32 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 1:16.03 | |
33 | 105 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:16.04 | |
34 | 383 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:16.10 | |
35 | 332 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:16.26 | |
36 | 122 | Lindberg Tobias | 2003 | NAKSKOV | 0397AI | 25 m | 1:16.29 | |
37 | 14 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 1:16.66 | |
38 | 405 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:16.84 | |
39 | 245 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 1:17.18 | |
40 | 267 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:17.21 | |
41 | 19 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:17.44 | |
42 | 39 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:17.48 | |
43 | 224 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:17.49 | |
44 | 289 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 1:17.52 | |
45 | 138 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:17.79 | |
46 | 147 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:17.88 | |
47 | 239 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.95 | |
48 | 168 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:18.05 | |
49 | 53 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:18.06 | |
50 | 368 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:18.17 | |
51 | 120 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 1:18.22 | |
52 | 121 | Sloth William | 2003 | LYSENG | 0367AJ | 25 m | 1:18.36 | |
53 | 240 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:18.59 | |
54 | 97 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:18.69 | |
55 | 78 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:18.73 | |
56 | 1 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:18.74 | |
57 | 302 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 1:18.76 | |
58 | 200 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 1:18.79 | |
59 | 248 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 1:18.96 | |
60 | 287 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 1:18.99 | |
61 | 409 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:19.02 | |
62 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 1:19.06 | |
63 | 336 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 1:19.12 | |
64 | 276 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:19.14 | |
65 | 61 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:19.39 | |
66 | 141 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:19.44 | |
67 | 299 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 1:19.44 | |
68 | 333 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 1:19.50 | |
69 | 386 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:19.65 | |
70 | 173 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:19.84 | |
71 | 172 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:19.87 | |
72 | 92 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 1:19.98 | |
73 | 174 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:20.04 | |
74 | 206 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:20.06 | |
75 | 155 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:20.18 | |
76 | 355 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:20.40 | |
77 | 359 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:20.65 | |
78 | 341 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 1:20.77 | |
79 | 137 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:20.92 | |
80 | 152 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:20.96 | |
81 | 123 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:21.01 | |
82 | 312 | Torp Andreas | 2004 | NORD | 0409AA | 25 m | 1:21.02 | |
83 | 371 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:21.21 | |
84 | 192 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 1:21.27 | |
85 | 329 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 1:21.68 | |
86 | 220 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:21.71 | |
87 | 189 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:21.72 | |
88 | 57 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:22.18 | |
89 | 59 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:22.22 | |
90 | 36 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 1:22.23 | |
91 | 313 | Nielsen Jonas Klarskov | 2003 | HERNING | 0317AM | 25 m | 1:22.66 | |
92 | 191 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 1:22.76 | |
93 | 68 | Henriksen Kasper | 2004 | VIBORG | 0441AM | 25 m | 1:22.88 | |
94 | 391 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:23.13 | |
95 | 213 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 1:23.22 | |
96 | 210 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 1:23.33 | |
97 | 203 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:23.37 | |
98 | 139 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:23.88 | |
99 | 411 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:25.64 | |
100 | 112 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:28.89 | |
101 | 416 | Nielsen Tobias | 2004 | ODDER | 0497AB | 25 m | 1:29.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:08.40 | |
2 | 321 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:11.52 | |
3 | 209 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:13.39 | |
4 | 110 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:13.41 | |
5 | 399 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:13.42 | |
6 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:13.60 | |
7 | 85 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:15.41 | |
8 | 115 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 2:16.12 | |
9 | 145 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 2:16.22 | |
10 | 44 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 2:16.39 | |
11 | 77 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:16.79 | |
12 | 253 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:17.06 | |
13 | 296 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 2:17.20 | |
14 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:17.46 | |
15 | 72 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:17.81 | |
16 | 273 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:17.81 | |
17 | 397 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:17.89 | |
18 | 339 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 2:18.43 | |
19 | 148 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 2:18.74 | |
20 | 400 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:19.56 | |
21 | 357 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 2:19.57 | |
22 | 90 | Broersma Feline Flytkjær | 2004 | HORSENS | 0474AK | 25 m | 2:20.24 | |
23 | 13 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 2:20.33 | |
24 | 140 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:20.45 | |
25 | 10 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 2:20.62 | |
26 | 207 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 2:21.26 | |
27 | 8 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 2:21.43 | |
28 | 118 | Kildahl Sarah | 2004 | LYSENG | 0474AJ | 25 m | 2:21.47 | |
29 | 9 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 2:21.63 | |
30 | 101 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:21.64 | |
31 | 214 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:21.65 | |
32 | 298 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 2:21.74 | |
33 | 395 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:21.83 | |
34 | 91 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 2:21.93 | |
35 | 343 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 2:22.01 | |
36 | 230 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:22.04 | |
37 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:22.27 | |
38 | 367 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:22.41 | |
39 | 199 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 2:22.45 | |
40 | 126 | Bergmann Mille | 2004 | RØNNE | 0408AR | 25 m | 2:22.51 | |
41 | 327 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:22.60 | |
42 | 297 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 2:22.63 | |
43 | 162 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:22.66 | |
44 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:22.80 | |
45 | 167 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 2:22.84 | |
46 | 114 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:23.01 | |
47 | 378 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 2:25.52 | |
48 | 100 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:38.94 | |
49 | 372 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 3:15.30 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 1:57.97 | |
2 | 322 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:59.91 | |
3 | 151 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:00.06 | |
4 | 108 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:01.23 | |
5 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:01.33 | |
6 | 7 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 2:01.78 | |
7 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:01.82 | |
8 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 2:02.58 | |
9 | 308 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:03.10 | |
10 | 78 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:03.69 | |
11 | 134 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:04.34 | |
12 | 42 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:04.84 | |
13 | 136 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:05.04 | |
14 | 150 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:05.38 | |
15 | 144 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:06.21 | |
16 | 62 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 2:06.22 | |
17 | 403 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:06.85 | |
18 | 293 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:06.90 | |
19 | 358 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 2:06.93 | |
20 | 104 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:07.53 | |
21 | 170 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:07.84 | |
22 | 262 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:08.24 | |
23 | 380 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:08.93 | |
24 | 292 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 2:09.06 | |
25 | 56 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:09.23 | |
26 | 244 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:09.37 | |
27 | 282 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:09.58 | |
28 | 3 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:09.66 | |
29 | 295 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:10.21 | |
30 | 15 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:10.29 | |
31 | 290 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 2:10.29 | |
32 | 414 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 2:10.65 | |
33 | 413 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 2:10.79 | |
34 | 369 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:10.86 | |
35 | 279 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:10.93 | |
36 | 180 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:11.07 | |
37 | 333 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 2:11.32 | |
38 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:11.35 | |
39 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:11.52 | |
40 | 278 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:11.68 | |
41 | 405 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:11.81 | |
42 | 381 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:12.66 | |
43 | 231 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:12.68 | |
44 | 201 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 2:12.85 | |
45 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 2:13.28 | |
46 | 338 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 2:13.36 | |
47 | 274 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:13.55 | |
48 | 276 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:14.12 | |
49 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:14.62 | |
50 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:14.86 | |
51 | 371 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:14.94 | |
52 | 83 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:15.16 | |
53 | 177 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:15.54 | |
54 | 412 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 2:15.54 | |
55 | 419 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 2:16.68 | |
56 | 98 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 2:16.71 | |
57 | 388 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:17.04 | |
58 | 192 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 2:17.12 | |
59 | 183 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:17.14 | |
60 | 191 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 2:17.44 | |
61 | 158 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 2:17.58 | |
62 | 263 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 2:18.16 | |
63 | 246 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 2:19.06 | |
64 | 300 | Mikkelsen Peter Kvorning | 2004 | VEJLE | 0499AC | 25 m | 2:19.08 | |
65 | 58 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:20.11 | |
66 | 46 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:22.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 25, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.16 | |
2 | 33 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 29.50 | |
3 | 12 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 29.68 | |
4 | 109 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 29.86 | |
5 | 257 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 29.89 | |
6 | 260 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 29.93 | |
7 | 382 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 30.07 | |
8 | 110 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 30.15 | |
9 | 35 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 30.23 | |
10 | 44 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 30.34 | |
11 | 229 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 30.48 | |
12 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 30.73 | |
13 | 77 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 30.85 | |
14 | 43 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 30.88 | |
15 | 199 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 31.05 | |
16 | 296 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 31.10 | |
17 | 321 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 31.10 | |
18 | 133 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 31.17 | |
19 | 101 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 31.21 | |
20 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 31.21 | |
21 | 202 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 31.28 | |
22 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 31.55 | |
23 | 283 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 31.62 | |
24 | 395 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 31.63 | |
25 | 198 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 31.65 | |
26 | 187 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.73 | |
27 | 357 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 31.81 | |
28 | 286 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 31.83 | |
29 | 307 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 31.86 | |
30 | 327 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 31.95 | |
31 | 350 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 31.99 | |
32 | 353 | Møller Olivia Lindballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 32.03 | |
33 | 352 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 32.05 | |
34 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 32.06 | |
35 | 281 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 32.11 | |
36 | 196 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 32.12 | |
37 | 13 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 32.14 | |
38 | 316 | Fevre Sofie Le | 2004 | BRÆDSTRUP | 0448AX | 25 m | 32.15 | |
39 | 190 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 32.20 | |
40 | 277 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 32.31 | |
41 | 63 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 32.38 | |
42 | 10 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 32.50 | |
43 | 91 | Carstensen Clara Matilde | 2004 | HORSENS | 0436AP | 25 m | 32.52 | |
44 | 268 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 32.57 | |
45 | 230 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 32.59 | |
46 | 111 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 32.61 | |
47 | 400 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 32.62 | |
48 | 285 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 32.63 | |
49 | 410 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 32.67 | |
50 | 82 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 32.74 | |
51 | 343 | Pedersen Aurelia | 2004 | H2Odense | 0414AA | 25 m | 32.75 | |
52 | 226 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 32.79 | |
53 | 70 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 32.81 | |
54 | 337 | Grønning Ida Juul | 2004 | H2Odense | 0418AC | 25 m | 32.86 | |
55 | 107 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 33.50 | |
56 | 179 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 34.73 | |
57 | 81 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 35.47 | |
58 | 235 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 35.63 | |
59 | 114 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 36.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 26, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 25.30 | |
2 | 318 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 26.47 | |
3 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 26.91 | |
4 | 42 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 26.96 | |
5 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 27.06 | |
6 | 293 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 27.36 | |
7 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 27.43 | |
8 | 165 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 27.45 | |
9 | 15 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 27.56 | |
10 | 262 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 27.81 | |
11 | 2 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 27.88 | |
12 | 308 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 27.88 | |
13 | 342 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 28.14 | |
14 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 28.17 | |
15 | 18 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 28.41 | |
16 | 48 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 28.41 | |
17 | 279 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 28.41 | |
18 | 282 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 28.53 | |
19 | 356 | Landtved Christian | 2004 | RINGE | 0431AB | 25 m | 28.65 | |
20 | 150 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 28.66 | |
21 | 379 | Højbjerg Niklas | 2003 | S 68 | 0361AO | 25 m | 28.67 | |
22 | 62 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 28.71 | |
23 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 28.76 | |
24 | 406 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 28.76 | |
25 | 311 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 29.03 | |
26 | 38 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 29.05 | |
27 | 383 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 29.10 | |
28 | 97 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 29.19 | |
29 | 369 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 29.20 | |
30 | 181 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 29.33 | |
31 | 309 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 29.33 | |
32 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 29.35 | |
33 | 87 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 29.37 | |
34 | 347 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 29.45 | |
35 | 252 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 29.52 | |
36 | 389 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 29.57 | |
37 | 146 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 29.59 | |
38 | 377 | Egholm Jeppe | 2003 | S 68 | 0331AP | 25 m | 29.61 | |
39 | 19 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 29.62 | |
40 | 258 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 29.69 | |
41 | 413 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 29.70 | |
42 | 290 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 29.78 | |
43 | 272 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 29.90 | |
44 | 52 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 29.92 | |
45 | 299 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 29.92 | |
46 | 249 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | 30.00 | |
47 | 25 | Sigaard Laurits | 2003 | ERRITSØ | 0325AS | 25 m | 30.01 | |
48 | 276 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 30.07 | |
49 | 5 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 30.09 | |
50 | 127 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 30.09 | |
51 | 280 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 30.13 | |
52 | 128 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 30.24 | |
53 | 51 | Quaade Mikkel | 2003 | HELSINGØR | 0393AD | 25 m | 30.26 | |
54 | 233 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 30.27 | |
55 | 185 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 30.28 | |
56 | 206 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 30.39 | |
57 | 21 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 30.40 | |
58 | 221 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 30.41 | |
59 | 220 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 30.45 | |
60 | 124 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 30.46 | |
61 | 204 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 30.46 | |
62 | 417 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 30.47 | |
63 | 254 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 30.50 | |
64 | 193 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 30.54 | |
65 | 200 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 30.56 | |
66 | 329 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 30.57 | |
67 | 358 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 30.59 | |
68 | 368 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 30.62 | |
69 | 171 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 30.69 | |
70 | 159 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 30.70 | |
71 | 14 | Jensen Linus Folke | 2004 | AGF | 0427AO | 25 m | 30.74 | |
72 | 247 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 30.80 | |
73 | 222 | Kortegaard Anders K. | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 30.82 | |
74 | 138 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 30.85 | |
75 | 275 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 30.92 | |
76 | 178 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 30.94 | |
77 | 188 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 30.94 | |
78 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 31.30 | |
79 | 341 | Pedersen Christoffer R.S. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 25 m | 31.32 | |
80 | 176 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 31.35 | |
81 | 274 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 31.38 | |
82 | 28 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 31.41 | |
83 | 157 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 31.50 | |
84 | 278 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 31.50 | |
85 | 32 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 31.57 | |
86 | 355 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 31.58 | |
87 | 112 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 31.59 | |
88 | 74 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 31.60 | |
89 | 49 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 31.64 | |
90 | 328 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 31.69 | |
91 | 103 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 31.70 | |
92 | 69 | Kallesøe Andreas Weis | 2004 | VIBORG | 0491AM | 25 m | 31.71 | |
93 | 67 | Hedegaard Lukas | 2004 | VIBORG | 0483AM | 25 m | 31.77 | |
94 | 208 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 31.78 | |
95 | 189 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 31.80 | |
96 | 191 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 31.82 | |
97 | 83 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 31.86 | |
98 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 31.87 | |
99 | 120 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 31.90 | |
100 | 183 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 31.92 | |
101 | 50 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 31.96 | |
102 | 84 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 31.96 | |
103 | 40 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 32.05 | |
104 | 210 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 32.05 | |
105 | 391 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 32.06 | |
106 | 59 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 32.16 | |
107 | 71 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 32.26 | |
108 | 155 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 32.27 | |
109 | 213 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 32.34 | |
110 | 241 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 32.38 | |
111 | 288 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 32.39 | |
112 | 360 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 32.45 | |
113 | 370 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 32.51 | |
114 | 239 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 32.54 | |
115 | 237 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 32.59 | |
116 | 384 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 32.59 | |
117 | 264 | Mose Anders | 2004 | ESBJERG | 0411AD | 25 m | 33.04 | |
118 | 351 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 33.16 | |
119 | 409 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 33.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:44 |
Løb 27, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 33 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 31.24 | |
2 | 109 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 31.27 | |
3 | 12 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 31.32 | |
4 | 35 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 31.54 | |
5 | 47 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 31.74 | |
6 | 44 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 32.01 | |
7 | 199 | Jensen Mille Kjær | 2004 | SKOVBAKKEN | 0418AF | 25 m | 32.11 | |
8 | 164 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 32.33 | |
9 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 32.46 | |
10 | 77 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 32.49 | |
11 | 339 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 32.55 | |
12 | 43 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 32.86 | |
13 | 143 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 32.91 | |
14 | 187 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 33.14 | |
15 | 186 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 33.20 | |
16 | 297 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 33.28 | |
17 | 226 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 33.33 | |
18 | 349 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 33.36 | |
19 | 196 | Aagaard Sia | 2004 | SKOVBAKKEN | 0434AB | 25 m | 33.53 | |
20 | 207 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 33.59 | |
21 | 23 | Dumstrei Julie | 2004 | ERRITSØ | 0452AX | 25 m | 33.66 | |
22 | 95 | Madsen Caroline | 2004 | HORSENS | 0446AQ | 25 m | 33.70 | |
23 | 202 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 33.79 | |
24 | 209 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 34.06 | |
25 | 269 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 34.07 | |
26 | 324 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 34.11 | |
27 | 229 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 34.16 | |
28 | 385 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 34.17 | |
29 | 415 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 34.17 | |
30 | 72 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 34.20 | |
31 | 281 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 34.27 | |
32 | 115 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 34.30 | |
33 | 223 | Lillebæk Isabel Malou | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 34.37 | |
34 | 327 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 34.40 | |
35 | 352 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 34.51 | |
36 | 321 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 34.53 | |
37 | 402 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 34.58 | |
38 | 307 | Hassing Astrid Marie | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 34.61 | |
39 | 265 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 34.64 | |
40 | 375 | Jørgensen Kirstine | 2004 | S 68 | 0422AR | 25 m | 34.65 | |
41 | 198 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 34.71 | |
42 | 79 | Petersen Anna Lind | 2004 | HASLEV | 0488AE | 25 m | 34.78 | |
43 | 80 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 34.81 | |
44 | 55 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 34.83 | |
45 | 314 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 34.83 | |
46 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 34.84 | |
47 | 86 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 34.88 | |
48 | 277 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 34.89 | |
49 | 367 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 34.98 | |
50 | 400 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 35.14 | |
51 | 41 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 35.18 | |
52 | 82 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 35.19 | |
53 | 298 | Hvarre Mia | 2004 | VEJLE | 0498AH | 25 m | 35.24 | |
54 | 361 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 35.24 | |
55 | 8 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 35.30 | |
56 | 250 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 35.30 | |
57 | 114 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 35.38 | |
58 | 4 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 35.58 | |
59 | 190 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 36.30 | |
60 | 372 | From Mille Dige | 2004 | HØRSHOLM | 0438AW | 25 m | 45.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:25 |
Løb 28, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 380 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 28.78 | |
2 | 318 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 28.79 | |
3 | 62 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 29.05 | |
4 | 134 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 29.44 | |
5 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 29.52 | |
6 | 7 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 29.54 | |
7 | 282 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 29.54 | |
8 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 29.70 | |
9 | 19 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 30.01 | |
10 | 413 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 30.02 | |
11 | 243 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 30.14 | |
12 | 170 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 30.20 | |
13 | 97 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 30.33 | |
14 | 42 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 30.34 | |
15 | 177 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 30.47 | |
16 | 293 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 30.56 | |
17 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 30.61 | |
18 | 181 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 30.73 | |
19 | 280 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 30.86 | |
20 | 389 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 30.90 | |
21 | 152 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 30.91 | |
22 | 185 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 30.93 | |
23 | 38 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 30.94 | |
24 | 376 | Michaelsen Frederik P. | 2003 | S 68 | 0329AO | 25 m | 30.99 | |
25 | 262 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 31.03 | |
26 | 151 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 31.11 | |
27 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 31.18 | |
28 | 368 | Bruhn Fillip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 31.31 | |
29 | 150 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 31.38 | |
30 | 309 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 31.43 | |
31 | 61 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 31.45 | |
32 | 18 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 31.50 | |
33 | 120 | Rosenborg Lucas | 2004 | LYSENG | 0481AH | 25 m | 31.66 | |
34 | 263 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 31.73 | |
35 | 348 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 31.77 | |
36 | 333 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 31.85 | |
37 | 275 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 32.15 | |
38 | 334 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | 32.15 | |
39 | 135 | Kruse Villads | 2003 | ALLERØD | 0371AI | 25 m | 32.21 | |
40 | 366 | Sandison Jonas Lykke | 2004 | NYBORG | 0415AF | 25 m | 32.28 | |
41 | 24 | Lorey Christian | 2003 | ERRITSØ | 0367AQ | 25 m | 32.30 | |
42 | 254 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 32.32 | |
43 | 201 | Mikkelsen Mads | 2004 | SKOVBAKKEN | 0491AC | 25 m | 32.45 | |
44 | 188 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 32.51 | |
45 | 208 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 32.59 | |
46 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 32.60 | |
47 | 408 | Kjær Jeppe | 2004 | VATCPH-STT | 0419AB | 25 m | 32.65 | |
48 | 279 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 32.72 | |
49 | 128 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 32.80 | |
50 | 299 | Iversen Mads | 2004 | VEJLE | 0491AG | 25 m | 32.82 | |
51 | 192 | Mathiasen Asger | 2004 | THISTED | 0427AI | 25 m | 32.83 | |
52 | 52 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 32.87 | |
53 | 274 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 32.96 | |
54 | 359 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 33.00 | |
55 | 191 | Hansen Gustav | 2004 | THISTED | 0415AM | 25 m | 33.05 | |
56 | 258 | Elsgaard Elias Marius | 2004 | ESBJERG | 0451AI | 25 m | 33.05 | |
57 | 103 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 33.16 | |
58 | 155 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 33.18 | |
59 | 360 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 33.23 | |
60 | 288 | Pedersen Oscar | 2004 | PINGVINEN | 0445AE | 25 m | 33.26 | |
61 | 210 | Knakkergaard Asgar | 2004 | AALBORG | 0421AL | 25 m | 33.49 | |
62 | 176 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 33.52 | |
63 | 175 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 33.54 | |
64 | 311 | Sander Nikolai | 2003 | NORD | 0371AF | 25 m | 33.56 | |
65 | 94 | Johannesen Mathias H. | 2004 | HORSENS | 0421AB | 25 m | 33.70 | |
66 | 142 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 33.71 | |
67 | 251 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 33.86 | |
68 | 37 | Hyldig William Hoffmann | 2004 | GENTOFTE | 0471AQ | 25 m | 33.89 | |
69 | 278 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 33.92 | |
70 | 195 | Sørensen Viktor Enevold | 2004 | THISTED | 0457AL | 25 m | 34.02 | |
71 | 329 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 34.09 | |
72 | 3 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 34.10 | |
73 | 384 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 34.93 | |
74 | 354 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 35.03 | |
75 | 396 | Pedersen Magnus Dalsgaard | 2004 | DURUP | 0453AH | 25 m | 36.48 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:25 |
Løb 29, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 182 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 5:11.44 | |
2 | 260 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 5:11.92 | |
3 | 398 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 5:12.58 | |
4 | 110 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 5:12.61 | |
5 | 324 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:16.40 | |
6 | 111 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 5:16.65 | |
7 | 325 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 5:20.83 | |
8 | 13 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 5:21.74 | |
9 | 296 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | VEJLE | 0426AC | 25 m | 5:23.22 | |
10 | 145 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 5:24.50 | |
11 | 33 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 5:24.99 | |
12 | 350 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 5:27.80 | |
13 | 273 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 5:28.01 | |
14 | 143 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 5:28.72 | |
15 | 197 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 5:29.98 | |
16 | 101 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 5:30.39 | |
17 | 395 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 5:30.99 | |
18 | 230 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 5:31.22 | |
19 | 209 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 5:31.36 | |
20 | 364 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 5:32.22 | |
21 | 212 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 5:33.03 | |
22 | 259 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 5:33.09 | |
23 | 34 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 5:33.41 | |
24 | 261 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 5:34.34 | |
25 | 399 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 5:34.99 | |
26 | 11 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 5:38.33 | |
27 | 85 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:39.13 | |
28 | 327 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 5:39.70 | |
29 | 41 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 5:39.71 | |
30 | 214 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 5:39.82 | |
31 | 285 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 5:40.98 | |
32 | 339 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 25 m | 5:41.34 | |
33 | 160 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 5:41.73 | |
34 | 367 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 5:41.94 | |
35 | 266 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 5:42.02 | |
36 | 149 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 5:43.61 | |
37 | 161 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 5:44.78 | |
38 | 297 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | VEJLE | 0414AD | 25 m | 5:45.34 | |
39 | 148 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428AK | 25 m | 5:45.68 | |
40 | 352 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 5:47.05 | |
41 | 402 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 5:48.13 | |
42 | 65 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 5:49.01 | |
43 | 167 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 5:49.36 | |
44 | 397 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 5:49.72 | |
45 | 319 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 5:51.43 | |
46 | 156 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 5:51.58 | |
47 | 27 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 5:54.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:25 |
Løb 30, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 322 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 4:46.07 | |
2 | 256 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 4:50.78 | |
3 | 108 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 4:54.78 | |
4 | 144 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 4:56.41 | |
5 | 62 | Hansen Mads Peter | 2004 | VIBORG | 0453AM | 25 m | 4:59.10 | |
6 | 323 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 5:01.38 | |
7 | 320 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 5:01.89 | |
8 | 104 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 5:02.34 | |
9 | 166 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 5:04.39 | |
10 | 369 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 5:04.74 | |
11 | 243 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 5:06.77 | |
12 | 292 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 5:07.47 | |
13 | 331 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 5:07.62 | |
14 | 332 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 5:08.38 | |
15 | 338 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 25 m | 5:08.96 | |
16 | 227 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 5:09.11 | |
17 | 56 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 5:10.73 | |
18 | 168 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 5:11.13 | |
19 | 105 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 5:12.46 | |
20 | 119 | Lindholm Frederik | 2004 | LYSENG | 0451AC | 25 m | 5:12.52 | |
21 | 244 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 5:13.67 | |
22 | 335 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 25 m | 5:14.58 | |
23 | 329 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:15.17 | |
24 | 347 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 5:15.88 | |
25 | 165 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 5:16.31 | |
26 | 146 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 5:16.35 | |
27 | 242 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 5:18.73 | |
28 | 200 | Lamberg Viktor Lei | 2004 | SKOVBAKKEN | 0477AE | 25 m | 5:19.22 | |
29 | 383 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 5:19.75 | |
30 | 15 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 5:19.98 | |
31 | 358 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 5:20.31 | |
32 | 417 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 5:21.46 | |
33 | 174 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 5:21.59 | |
34 | 414 | Jürgensen Sander Møller | 2004 | ODDER | 0461AB | 25 m | 5:23.00 | |
35 | 102 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 5:23.15 | |
36 | 328 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 5:23.37 | |
37 | 330 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 5:23.41 | |
38 | 407 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 5:25.54 | |
39 | 239 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 5:26.27 | |
40 | 290 | Riisgaard-Jensen Lars | 2004 | PINGVINEN | 0411AC | 25 m | 5:27.02 | |
41 | 183 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 5:29.90 | |
42 | 208 | Jacobsen Sebastian | 2004 | AALBORG | 0465AJ | 25 m | 5:33.00 | |
43 | 26 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:34.19 | |
44 | 272 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 5:34.29 | |
45 | 172 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 5:34.83 | |
46 | 386 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 5:36.22 | |
47 | 276 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 5:36.32 | |
48 | 355 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 5:37.09 | |
49 | 391 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 5:37.76 | |
50 | 213 | Rijkhoff Joost | 2004 | AALBORG | 0499AB | 25 m | 5:37.81 | |
51 | 354 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 5:38.22 | |
52 | 419 | Neumann Emil | 2004 | SØNDERBORG | 0465AH | 25 m | 5:38.93 | |
53 | 246 | Hansen Kasper | 2004 | SILKEBORG | 0433AG | 25 m | 6:02.28 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:25 |
Løb 31, 4X100m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 317 | Hovedstads Mix 1 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 3:55.10 | ||
2 | 225 | Lyngby Lions 1 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 3:57.60 | ||
3 | 130 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 3:59.64 | ||
4 | 163 | Kvik Mix | 2003 | KVIK | 25 m | 4:01.35 | ||
5 | 29 | Gentofte Mix 1 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:01.69 | ||
6 | 16 | Agf Mix | 2003 | AGF | 25 m | 4:01.87 | ||
7 | 215 | Aarhus Swim 1 | 2003 | AAS | 25 m | 4:02.23 | ||
8 | 393 | Gsc Mix 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:03.51 | ||
9 | 218 | A6 Mix 1 | 0 | A6 | 25 m | 4:04.01 | ||
10 | 303 | 1 Vejle | 0 | VEJLE | 25 m | 4:04.46 | ||
11 | 131 | Sigma Mix 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 4:05.27 | ||
12 | 270 | Esbjerg 1 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 4:05.80 | ||
13 | 45 | Helsingør Mix | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 4:05.90 | ||
14 | 326 | Hovedstads Mix 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 25 m | 4:06.24 | ||
15 | 60 | Vs Mix | 0 | VIBORG | 25 m | 4:06.34 | ||
16 | 304 | Nord Mix | 2003 | NORD | 25 m | 4:09.09 | ||
17 | 184 | Vg17 Vest Mix | 0 | VEST | 25 m | 4:09.40 | ||
18 | 216 | Aarhus Swim 2 | 2003 | AAS | 25 m | 4:10.29 | ||
19 | 373 | Vat Copenhagen | 0 | VAT CPH | 25 m | 4:11.12 | ||
20 | 76 | Gti Mix | 0 | GTI | 25 m | 4:11.50 | ||
21 | 394 | Gsc Mix 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 4:11.59 | ||
22 | 232 | Lyngby Lions 2 | 2003 | LYNGBY | 25 m | 4:12.54 | ||
23 | 345 | Køge Mix 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 4:12.59 | ||
24 | 340 | H2Odense Mix | 0 | H2Odense | 25 m | 4:12.76 | ||
25 | 374 | S68 | 0 | S 68 | 25 m | 4:13.67 | ||
26 | 30 | Gentofte Mix 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:15.00 | ||
27 | 211 | Aalborg Mix 1 | 2004 | AALBORG | 25 m | 4:15.10 | ||
28 | 89 | Horsens 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:15.86 | ||
29 | 217 | Aarhus Swim 3 | 2003 | AAS | 25 m | 4:15.89 | ||
30 | 363 | Nyborg Mix | 0 | NYBORG | 25 m | 4:16.56 | ||
31 | 291 | Pingvinen Mix | 0 | PINGVINEN | 25 m | 4:17.00 | ||
32 | 96 | Hvidovre Mix | 0 | HVIDOVRE | 25 m | 4:19.88 | ||
33 | 219 | A6 Mix 2 | 0 | A6 | 25 m | 4:19.98 | ||
34 | 154 | Søllerød Mix | 0 | SØLLERØD | 25 m | 4:20.00 | ||
35 | 271 | Esbjerg 2 | 2003 | ESBJERG | 25 m | 4:20.40 | ||
36 | 346 | Køge Mix 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 4:22.32 | ||
37 | 418 | Eritsø Mix | 2003 | ERRITSØ | 25 m | 4:26.00 | ||
38 | 31 | Gentofte Mix 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 4:27.71 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 04 februar 2018 |
Licens til Odense Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 13:25 |