Program för Summer Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 124
|
Tävling |
Stockholm Summer Games 2012 |
|
Utskriftsdatum |
07 juli 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:30 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 juli 2012 |
|
|
|
|
Gren 124, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (24) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
315 |
3 |
Evelina Christensen |
2001 |
BE6201 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
50m |
|
390 |
4 |
Olivia Högstedt Petersén |
1999 |
BN5499 |
POLISEN |
|
50m |
|
275 |
5 |
Emelie Persson |
2002 |
AS9402 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
381 |
6 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
POLISEN |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
254 |
1 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
57.56 |
580 |
2 |
Mena Nelly Nurk |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
55.00 |
581 |
3 |
Lissy Ann Tilk |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
53.00 |
32 |
4 |
Linnea Wall |
2001 |
AV1601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
52.49 |
233 |
5 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
52.76 |
1 |
6 |
Alva Genberg |
2002 |
AN4602 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
54.95 |
76 |
7 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
56.34 |
122 |
8 |
Ellen Wadsten |
2002 |
AE3402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
59.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
579 |
1 |
Laura Lillepuu |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
51.27 |
438 |
2 |
Kristine Berg |
1995 |
|
Hammerfest |
|
50m |
51.10 |
531 |
3 |
Frid Torhild B Danielsen |
2002 |
|
Kirkenes |
|
50m |
50.01 |
52 |
4 |
Alice Albinzon |
2000 |
AY1200 |
SK NEPTUN |
|
50m |
49.22 |
483 |
5 |
Stine Søderholm |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
49.94 |
292 |
6 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
51.02 |
11 |
7 |
Suzan Afshar |
2000 |
BA1400 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
51.15 |
530 |
8 |
Siv Svanhild B Danielsen |
2001 |
|
Kirkenes |
|
50m |
52.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
577 |
1 |
Mariliis Palm |
2002 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
49.12 |
264 |
2 |
Sofia Nilsson-Godoy |
2000 |
AX2800 |
VÄSBY SS |
|
25m |
48.89 |
617 |
3 |
Roosa Penttinen |
2000 |
|
LaUS |
|
50m |
47.80 |
331 |
4 |
Erica Edlund |
1998 |
BL0698 |
SS04 |
|
25m |
47.72 |
619 |
5 |
Senni Ovaskainen |
2001 |
|
LaUS |
|
50m |
47.80 |
378 |
6 |
Alma Johansson |
2000 |
BE0200 |
POLISEN |
|
50m |
48.21 |
488 |
7 |
Andrea Mannsverk |
1999 |
|
Alta SK |
|
50m |
48.99 |
316 |
8 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
49.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Fanny Genberg |
2000 |
AZ0400 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
47.27 |
269 |
2 |
Moa Nygren |
2000 |
AL6500 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.12 |
290 |
3 |
Emmi Taraldsson |
2002 |
AH9202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.99 |
368 |
4 |
Jessica Gauffin |
1999 |
BH2499 |
POLISEN |
|
50m |
46.68 |
523 |
5 |
Nora Sørgård Lefdal |
1999 |
|
Setermoen |
|
50m |
46.72 |
150 |
6 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
46.99 |
319 |
7 |
Emma Walther |
2000 |
BB6400 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
47.24 |
432 |
8 |
Therese Heimark |
1997 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
47.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Frida Berndtson |
2000 |
BC3600 |
SS04 |
|
25m |
46.46 |
453 |
2 |
Arlene Baikov |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
46.21 |
395 |
3 |
Siri Sjöblom |
2001 |
AR1201 |
POLISEN |
|
50m |
46.04 |
329 |
4 |
Astrid Blomberg |
2000 |
AW5800 |
SS04 |
|
25m |
45.41 |
408 |
5 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
50m |
45.54 |
429 |
6 |
Stine Torsvik |
1997 |
|
AUSTEVOLL |
|
50m |
46.21 |
267 |
7 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.45 |
241 |
8 |
Anna Frisk-Garcia |
2002 |
AH6202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
46.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
537 |
1 |
Elena Bergfjord |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
45.17 |
342 |
2 |
Sara Södersten |
1995 |
BQ8895 |
SS04 |
|
25m |
44.76 |
487 |
3 |
Emilie Thomassen |
1999 |
|
Alta SK |
|
50m |
44.29 |
501 |
4 |
Thea Lervold Høffler |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
44.10 |
33 |
5 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
44.20 |
333 |
6 |
Elina Helleberg |
1996 |
BT6696 |
SS04 |
|
25m |
44.51 |
236 |
7 |
Mathilda Bärnau |
2000 |
AL6400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
45.10 |
576 |
8 |
Katariina Trööp |
2001 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
45.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
522 |
1 |
Maria Bjørkli |
2000 |
|
Setermoen |
|
50m |
43.81 |
238 |
2 |
Tara Ebrahimi |
2000 |
AO4600 |
VÄSBY SS |
|
25m |
43.33 |
405 |
3 |
Johanna Fisshaye |
1995 |
BR2695 |
SS04 |
|
50m |
43.10 |
182 |
4 |
Emily Lundgren |
1999 |
BI3499 |
TÄBY SIM |
|
25m |
43.01 |
51 |
5 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
43.04 |
227 |
6 |
Jennifer Backhoff Wahlund |
1999 |
AU9699 |
VÄSBY SS |
|
25m |
43.30 |
59 |
7 |
Louise Leijonberg |
2000 |
BG3600 |
SK NEPTUN |
|
50m |
43.66 |
486 |
8 |
Emma Strand Haugen |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
43.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Evelina Johansson |
2000 |
BG2400 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.80 |
83 |
2 |
Karin Emanuelsson |
1999 |
AJ8499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
42.57 |
176 |
3 |
Jenny Jonsson |
2000 |
AF6400 |
TÄBY SIM |
|
50m |
42.47 |
318 |
4 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
42.23 |
529 |
5 |
Christina Sesor |
2000 |
|
Kirkenes |
|
50m |
42.42 |
566 |
6 |
Kristin Xin Øie |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
42.56 |
77 |
7 |
Emelie Blomberg |
1999 |
AU4899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
42.65 |
210 |
8 |
Alba Ekepil |
2001 |
AL9601 |
WISBY SS |
|
25m |
42.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
439 |
1 |
Gunnhild Eriksen |
1996 |
|
Hammerfest |
|
50m |
42.20 |
298 |
2 |
Wilma Wiiand |
2001 |
AE9601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.99 |
321 |
3 |
Jasmine Aghazamani |
1998 |
AU7698 |
SS04 |
|
25m |
41.76 |
239 |
4 |
Åsa Eriksson |
1998 |
BK4298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.62 |
194 |
5 |
Mathilda Eriksson |
2001 |
AE2201 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
41.73 |
232 |
6 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
41.86 |
211 |
7 |
Nelly Gustafsson |
2000 |
AW6200 |
WISBY SS |
|
25m |
42.16 |
477 |
8 |
Teele Telgma |
2000 |
|
BRIIS |
|
50m |
42.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
543 |
1 |
Tessa Fransisca Janssen |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
41.46 |
324 |
2 |
Diana Bagheri |
1997 |
AZ9697 |
SS04 |
|
25m |
41.17 |
410 |
3 |
Hanne Melin Romstad |
1999 |
AK2499 |
VÄSBY SS |
|
50m |
41.06 |
197 |
4 |
Wilma Blom |
1998 |
BL6898 |
UPSALA S |
|
25m |
40.90 |
475 |
5 |
Melissa Priidel |
2002 |
|
BRIIS |
|
50m |
41.02 |
404 |
6 |
Erica Pilblad-Svahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
41.08 |
503 |
7 |
Camilla Dahle Øfsti |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
41.24 |
502 |
8 |
Oda Sem Austmo |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
41.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
40.75 |
484 |
2 |
Stine Lise Johansen |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
40.62 |
203 |
3 |
Lovisa Sved |
2000 |
BB0400 |
UPSALA S |
|
25m |
40.53 |
240 |
4 |
Dersim Esmaelzadeh |
1999 |
AN6299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.41 |
183 |
5 |
Julia Mikalsen |
1999 |
AK1499 |
TÄBY SIM |
|
50m |
40.52 |
42 |
6 |
Cecilia Barrena Forsberg |
1999 |
BM5499 |
KANAANS SS |
|
50m |
40.54 |
485 |
7 |
Andrine Svea |
2000 |
|
Alta SK |
|
50m |
40.63 |
575 |
8 |
Laura-Lotte Varvas |
2001 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
40.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
258 |
1 |
Ellinor Lantz |
1999 |
AK6299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.33 |
504 |
2 |
Ingrid Elverum |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
40.19 |
156 |
3 |
Josefin Öster |
1997 |
AT0297 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
39.94 |
251 |
4 |
Fanny Isaksson |
1999 |
AK8299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.82 |
252 |
5 |
Li Isaksson |
2002 |
AH4202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.91 |
4 |
6 |
Tova Moberg |
1998 |
AZ5898 |
HUDIKSVALL |
|
50m |
40.09 |
226 |
7 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.22 |
151 |
8 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
40.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Sepideh Assadi |
1996 |
BK0296 |
SS04 |
|
25m |
39.79 |
29 |
2 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
39.66 |
138 |
3 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.37 |
118 |
4 |
Sara Tillenius |
2000 |
AF3600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.33 |
542 |
5 |
Andrea HÃ¥varstein |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
39.34 |
358 |
6 |
Jessica Berg |
1998 |
BJ7698 |
POLISEN |
|
25m |
39.58 |
195 |
7 |
Hanna Hargsten |
1999 |
AH8899 |
UPPLANDS-B |
|
50m |
39.73 |
449 |
8 |
Sandra Maanurm |
2001 |
|
TOP |
|
50m |
39.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
63 |
1 |
Isabelle Wrejde |
1999 |
AV5299 |
SK NEPTUN |
|
50m |
39.24 |
476 |
2 |
Laura Andla |
2001 |
|
BRIIS |
|
50m |
39.10 |
602 |
3 |
Emely Lamb |
2000 |
|
ÖSMO SS |
|
50m |
39.09 |
255 |
4 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.02 |
500 |
5 |
Aurora Moen Wannebo |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
39.08 |
22 |
6 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
39.09 |
253 |
7 |
Sara Jeppsson |
1999 |
AH0299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
39.17 |
95 |
8 |
Tina Huslid |
2000 |
AF0600 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
1 |
Maja Stolpe |
1996 |
BH7696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
38.92 |
121 |
2 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.85 |
474 |
3 |
Ele Riin Luuk |
2000 |
|
BRIIS |
|
50m |
38.80 |
489 |
4 |
Vilde Pedersen |
1995 |
|
Alta SK |
|
50m |
38.68 |
564 |
5 |
Amalie Wee Tørlen |
1997 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
38.78 |
62 |
6 |
Caroline Wallenborg |
2000 |
AL3800 |
SK NEPTUN |
|
50m |
38.84 |
231 |
7 |
Ebba Bjurman |
1999 |
AE7299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
38.91 |
175 |
8 |
Cornelia Jerresand |
2000 |
AG6800 |
TÄBY SIM |
|
25m |
38.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
528 |
1 |
Ingvild Asheim |
1998 |
|
Kirkenes |
|
50m |
38.55 |
97 |
2 |
Elin Jansmarker |
1999 |
AI3499 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.41 |
100 |
3 |
Selma Kosevic |
1995 |
AT4695 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
38.21 |
478 |
4 |
Katinka Rossebø |
1999 |
|
CHRISTIANI |
|
50m |
38.12 |
98 |
5 |
Micaela Järnström |
1995 |
AT3695 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
38.20 |
230 |
6 |
Malin Bernmark |
1998 |
AP3698 |
VÄSBY SS |
|
25m |
38.32 |
28 |
7 |
Maja Plars |
1998 |
AD2498 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
38.53 |
499 |
8 |
Linn Amalie Aresvik |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
38.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
447 |
1 |
Reeli Marta Siimar |
2000 |
|
TOP |
|
50m |
38.10 |
472 |
2 |
Laura Ojamäe |
1999 |
|
BRIIS |
|
50m |
38.00 |
196 |
3 |
Linnea Björndahl |
2000 |
AP7800 |
UPSALA S |
|
25m |
37.79 |
149 |
4 |
Anna Reinholdz |
1999 |
AQ6499 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
37.68 |
16 |
5 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
37.75 |
518 |
6 |
Hanne Limo |
1999 |
|
Setermoen |
|
50m |
37.96 |
524 |
7 |
Stine Bjørkli |
1997 |
|
Setermoen |
|
50m |
38.07 |
234 |
8 |
Sofia Björnfot |
1998 |
BC6298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
38.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Madeleine Frisk-Garcia |
1997 |
AH2697 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.63 |
199 |
2 |
Mari Edlert |
1995 |
AX6695 |
UPSALA S |
|
25m |
37.47 |
295 |
3 |
Emma Wahlund |
1998 |
AB5298 |
VÄSBY SS |
|
25m |
36.90 |
85 |
4 |
Sara Emmesjö |
1998 |
AD5498 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.71 |
535 |
5 |
Ida Askeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
36.86 |
180 |
6 |
Sofia Lennerthson |
1999 |
BE4899 |
TÄBY SIM |
|
25m |
36.96 |
372 |
7 |
Emmeli Hansson |
1995 |
AZ0295 |
POLISEN |
|
25m |
37.49 |
141 |
8 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
37.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
448 |
1 |
Margaret Markvardt |
2000 |
|
TOP |
|
50m |
36.60 |
421 |
2 |
Cecilie Solberg Jørgensen |
1998 |
|
Vestbyen |
|
25m |
36.54 |
445 |
3 |
Meribel Saar |
2000 |
|
TOP |
|
50m |
36.50 |
527 |
4 |
Runa P Nesje |
1996 |
|
Kirkenes |
|
50m |
36.36 |
265 |
5 |
Vanessa Nordling |
1998 |
AI1498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
36.45 |
509 |
6 |
Sara Juul Wolfgang |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
36.53 |
109 |
7 |
Linn Olanders |
1996 |
AQ3896 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
36.58 |
444 |
8 |
Mai Riin Salumaa |
2000 |
|
TOP |
|
50m |
36.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
422 |
1 |
Mia Olden Larsen |
1998 |
|
Vestbyen |
|
25m |
36.30 |
70 |
2 |
Hanna Karlsson |
1995 |
AM7495 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
36.05 |
326 |
3 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
25m |
35.65 |
371 |
4 |
Nathalie Grigorenko |
1997 |
BN3897 |
POLISEN |
|
25m |
35.59 |
166 |
5 |
Vendela Norrman |
1995 |
AQ4495 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
35.63 |
443 |
6 |
Paula Brit Siimar |
1997 |
|
TOP |
|
50m |
35.99 |
567 |
7 |
Maren Øie |
1997 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
36.18 |
289 |
8 |
Elin Taraldsson |
1997 |
AY8897 |
VÄSBY SS |
|
25m |
36.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Viktoria Engsoo |
1996 |
AQ1696 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
35.50 |
541 |
2 |
Malin Haga |
1995 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
35.27 |
549 |
3 |
Andrea Marki Mork |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
35.20 |
391 |
4 |
Ida Pettersson |
1999 |
AP2699 |
POLISEN |
|
25m |
34.86 |
74 |
5 |
Josefin Agnekrans |
1994 |
AK2494 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
34.91 |
436 |
6 |
Oda Bygdnes |
1998 |
|
Harstad SK |
|
50m |
35.25 |
360 |
7 |
Ayleen Burt |
1997 |
BB5497 |
POLISEN |
|
25m |
35.35 |
442 |
8 |
Karin Iilane |
1996 |
|
TOP |
|
50m |
35.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Susanna Haverinen |
1994 |
BP6894 |
KANAANS SS |
|
25m |
34.66 |
72 |
2 |
Madeleine Svensson |
1997 |
AJ3697 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
34.35 |
594 |
3 |
Mari Miilpalu |
1999 |
|
WIRU |
|
50m |
34.26 |
332 |
4 |
Alexandra Gordon |
2000 |
AN2800 |
SS04 |
|
25m |
33.61 |
281 |
5 |
Kajsa Sparrman |
1999 |
AH4299 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.23 |
413 |
6 |
Emilie Elise Woll |
1996 |
|
Narvik SK |
|
50m |
34.33 |
492 |
7 |
Ida Tomine Glomsaker |
1997 |
|
Madla SK |
|
50m |
34.43 |
419 |
8 |
Sanna Husan Ehrnholm |
1997 |
|
Vestbyen |
|
25m |
34.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Alexandra Engsoo |
1998 |
AF3898 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
33.34 |
506 |
2 |
Viktoria Juel |
1996 |
|
TS&LK |
|
50m |
33.08 |
102 |
3 |
Camilla Lindquist |
1993 |
AK2893 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
31.93 |
507 |
4 |
Åse Vigdisdatter Nytrø |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
31.65 |
282 |
5 |
Tove Sparrman |
1996 |
AQ3296 |
VÄSBY SS |
|
25m |
31.78 |
198 |
6 |
Linnéa Carlsson |
1998 |
AC8298 |
UPSALA S |
|
50m |
32.93 |
81 |
7 |
Mathilda Dahlin |
1995 |
AG3495 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
33.29 |
219 |
8 |
Alva Werner |
1998 |
AE6498 |
WISBY SS |
|
25m |
33.58 |
Skapad av WinGrodan 1.19.01 |
Utskriftsdatum |
07 juli 2012 |
Licensierad till: Polisens IF |
Utskriftstid |
14:30 |
|