Program för Summer Games
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Gren 105, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 356 | Andersson-Lind Tim | 1989 | POLISEN | AG1389 | 25 m | 57.63 | |
2 | 376 | Hägglund Mitchell | 1986 | POLISEN | AG6386 | 25 m | 58.27 | |
3 | 82 | Emanuelsson Erik | 1993 | SÖDERTÄLJE | AH2193 | 50 m | 1:00.65 | |
4 | 337 | Makhinya Robert | 1995 | SS04 | BC9595 | 50 m | 1:02.22 | |
5 | 394 | Salomonsson Rasmus | 1993 | POLISEN | AP0193 | 50 m | 1:02.57 | |
6 | 383 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 1:02.72 | |
7 | 604 | Mohammadasghari Farhad | 1996 | POLISEN | AW1996 | 50 m | 1:02.78 | |
8 | 201 | Johansson Sean | 1997 | UPSALA S | AO1197 | 50 m | 1:04.17 | |
9 | 293 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 50 m | 1:04.74 | |
10 | 91 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 1:04.77 | |
11 | 515 | Bjørkli Andreas | 1995 | Setermoen | 50 m | 1:05.13 | ||
12 | 229 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 1:05.28 | |
13 | 480 | Rabey Dimitri | 1994 | Alta SK | 50 m | 1:05.79 | ||
14 | 456 | Lilleorg Miko | 1998 | TOP | 50 m | 1:06.60 | ||
15 | 245 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 50 m | 1:06.64 | |
16 | 248 | Gustavsson Andreas | 1994 | VÄSBY SS | AM6794 | 25 m | 1:06.97 | |
17 | 420 | Habberstad Brage Flem | 1996 | Vestbyen | 25 m | 1:07.00 | ||
18 | 84 | Emanuelsson Oskar | 1994 | SÖDERTÄLJE | AL2394 | 25 m | 1:07.46 | |
19 | 78 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 1:08.05 | |
20 | 389 | Papantoniou Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | 1:08.37 | |
21 | 517 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 1:08.52 | ||
22 | 551 | Skjølingsta Olav Ravndal | 1995 | Stavang.SC | 50 m | 1:09.01 | ||
23 | 416 | Sandvik Tor Einar | 1996 | Narvik SK | 50 m | 1:10.08 | ||
24 | 134 | Abelsson Zack | 1998 | SÖDERTÖRN | AD4398 | 50 m | 1:10.89 | |
25 | 24 | Modin Sebastian | 1997 | JÄRFÄLLA S | AO8597 | 50 m | 1:11.95 | |
26 | 510 | Attanapola Manith Randula | 1997 | TS&LK | 50 m | 1:12.41 | ||
27 | 610 | Nieminen Aleksi | 1999 | LaUS | 50 m | 1:12.90 | ||
28 | 334 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:13.24 | |
29 | 110 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:13.90 | |
30 | 365 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:14.88 | |
31 | 511 | Søderlund Erlend | 1997 | TS&LK | 50 m | 1:15.87 | ||
32 | 556 | Turøy Jens Petter | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:16.14 | ||
33 | 136 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:16.34 | |
34 | 341 | Shamlou Arvin | 1997 | SS04 | AT1397 | 25 m | 1:16.80 | |
35 | 491 | Båtbukt Jon Olav | 1998 | TS&LK | 50 m | 1:16.83 | ||
36 | 56 | Gabriel Patricio | 1998 | SK NEPTUN | AL6998 | 50 m | 1:17.52 | |
37 | 18 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 50 m | 1:17.60 | |
38 | 20 | Josefsson-Rudberg William | 1998 | JÄRFÄLLA S | AA7998 | 50 m | 1:17.69 | |
39 | 31 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 50 m | 1:17.78 | |
40 | 114 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 1:18.44 | |
41 | 493 | Volden Kristian | 1998 | TS&LK | 50 m | 1:18.87 | ||
42 | 212 | Kahl Linus | 2001 | WISBY SS | AE1501 | 25 m | 1:18.97 | |
43 | 363 | Ericsson Philip | 1998 | POLISEN | AI7998 | 50 m | 1:19.52 | |
44 | 101 | Lind Alexander | 1997 | SÖDERTÄLJE | AI0397 | 25 m | 1:19.53 | |
45 | 113 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:19.72 | |
46 | 495 | Ystenes Bjørn Erik | 1995 | TS&LK | 50 m | 1:19.86 | ||
47 | 494 | Gjerde Joakim | 1998 | TS&LK | 50 m | 1:20.45 | ||
48 | 92 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:20.84 | |
49 | 54 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 50 m | 1:21.26 | |
50 | 144 | Jändel Viktor | 1996 | SÖDERTÖRN | AV6196 | 50 m | 1:21.75 | |
51 | 268 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:22.86 | |
52 | 497 | Loeng Kristoffer | 2001 | TS&LK | 50 m | 1:24.44 | ||
53 | 401 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 50 m | 1:25.71 | |
54 | 17 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 50 m | 1:26.46 | |
55 | 61 | Svensson Fredrik | 1997 | SK NEPTUN | AT7797 | 50 m | 1:26.49 | |
56 | 172 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:26.91 | |
57 | 228 | Bergfeldt Andreas | 1999 | VÄSBY SS | AK7599 | 25 m | 1:27.77 | |
58 | 26 | Olsson Fredrik | 1999 | JÄRFÄLLA S | AI2399 | 50 m | 1:28.39 | |
59 | 461 | Sovtsa Mark | 2001 | TOP | 50 m | 1:29.15 | ||
60 | 35 | Östrand Emil | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB2598 | 50 m | 1:29.45 | |
61 | 263 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 1:29.73 | |
62 | 544 | Jørmeland Ole | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:31.27 | ||
63 | 21 | Karlsson David | 1999 | JÄRFÄLLA S | AK1199 | 50 m | 1:31.42 | |
64 | 220 | Yttergren William | 2000 | WISBY SS | AL6700 | 25 m | 1:33.05 | |
65 | 218 | Thuresson Oskar | 1999 | WISBY SS | AB2399 | 25 m | 1:33.98 | |
66 | 545 | Kristensen Mathias Lamo | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:35.19 | ||
67 | 536 | Beneventi Mats Skretting | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:36.16 | ||
68 | 23 | Modin Axel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ5900 | 25 m | 1:36.69 | |
69 | 235 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:36.72 | |
70 | 496 | Wolfgang Eilert Juul | 2000 | TS&LK | 50 m | 1:40.88 | ||
71 | 616 | Koskinen Veeti | 1999 | LaUS | 50 m | 1:41.00 | ||
72 | 215 | Sharman Cosmos | 2000 | WISBY SS | AL4700 | 25 m | 1:43.48 | |
73 | 14 | Bladin Samuel | 1999 | JÄRFÄLLA S | AO4399 | 50 m | 1:43.53 | |
74 | 548 | Monslaup Sondre Lea | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:48.58 | ||
75 | 525 | Rojas Joakin Haug | 2000 | Kirkenes | 50 m | 1:49.28 | ||
76 | 3 | Lindberg Filip | 1998 | HUDIKSVALL | AO5798 | 25 m | 1:49.68 | |
77 | 639 | Johansson Oscar | 2000 | SK NEPTUN | AN1500 | 50 m | 1:53.00 | EFT |
78 | 547 | Monslaup Andreas Lea | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:58.69 | ||
79 | 208 | Öncu Roger | 1997 | UPSALA S | AQ3397 | 25 m | 2:11.32 | |
80 | 8 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 50 m | ||
81 | 147 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | AD6902 | 50 m | ||
82 | 273 | Parsa Arian | 2002 | VÄSBY SS | AD3302 | 50 m | ||
83 | 277 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 50 m | ||
84 | 403 | Wirdby-Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 50 m | ||
85 | 498 | Øfsti Christian Dahle | 2001 | TS&LK | 50 m | |||
86 | 272 | Packwood Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AD2302 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 04 juli 2012 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 15:30 |