Startliste for Regionsmesterskaber Nordsjælland gr. 2 + 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 9, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Nielsen Mathilde | 2001 | GENTOFTE | 0118AD | 25 m | 2:46.90 | |
2 | 243 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:49.12 | |
3 | 301 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:51.09 | |
4 | 305 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 2:58.01 | |
5 | 363 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | SLANGERUP | 0102AA | 25 m | 3:00.09 | |
6 | 371 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 3:05.27 | |
7 | 317 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 3:05.62 | |
8 | 209 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 3:07.72 | |
9 | 327 | Ryding Olivia Iris | 2001 | BIRKERØD | 0136AD | 50 m | 3:07.97 | |
10 | 240 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 3:10.25 | |
11 | 307 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 25 m | 3:12.02 | |
12 | 125 | Jensen Frida Sidenius | 2001 | ALLERØD | 0128AC | 50 m | 3:12.95 | |
13 | 381 | Rasmusen Sofia | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 3:16.11 | |
14 | 356 | Terp Rebecca Hauerberg | 2001 | JYLLINGE | 0164AP | 25 m | 3:22.59 | |
15 | 169 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 3:23.48 | |
16 | 13 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 3:25.26 | |
17 | 11 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 3:27.06 | |
18 | 252 | Ricci Beatrice | 2001 | GENTOFTE | 0158AQ | 25 m | 3:30.09 | |
19 | 3 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 3:30.77 | |
20 | 176 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 3:30.86 | |
21 | 1 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:31.23 | |
22 | 380 | Rasmusen Clara | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 3:31.39 | |
23 | 239 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 3:32.82 | |
24 | 222 | Ebbesen Elisabeth Sabro | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 3:35.34 | |
25 | 248 | Petersen Natalie Clara | 2002 | GENTOFTE | 0296AB | 25 m | 3:37.29 | |
26 | 247 | Petersen Bjørk Nelsing | 2002 | GENTOFTE | 0264AE | 25 m | 3:38.06 | |
27 | 321 | Pedersen Mia Rahlff | 2001 | BIRKERØD | 0186AD | 25 m | 3:42.28 | |
28 | 138 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 3:45.57 | |
29 | 187 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 3:48.54 | |
30 | 324 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 3:52.63 | |
31 | 133 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 3:53.94 | |
32 | 159 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 3:56.47 | |
33 | 74 | Crow Emma Eistrup | 2002 | FARUM | 0224AI | 25 m | 4:00.21 | |
34 | 298 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 25 m | 4:16.27 | |
35 | 181 | Bakx Kira | 2002 | FR.VÆRK | 0232AD | 25 m | 4:21.45 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 02 november 2012 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 10:14 |