Ohjelma Espoo Swim Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 52, 200m Sekauinti Pojat |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Kiiskinen Valtteri | 1998 | ORCA | 98A658 | 25 m | 2:26.40 | 2:26.40 | |
2 | Upornikov Alexei | 1998 | Poseidon | 98A080 | 25 m | 2:27.10 | 2:27.10 | |
3 | Laakkonen Saku | 1999 | VanVe | 99A326 | 25 m | 2:33.40 | 2:33.40 | |
4 | Pushkin Denis | 2000 | Dolphin | 25 m | 2:35.50 | 2:35.50 | ||
5 | Nenonen Konsta | 1998 | Cetus | 98A164 | 50 m | 2:36.74 | 2:36.74 | |
6 | Virta Rasmus | 1998 | Cetus | 98B044 | 25 m | 2:46.18 | 2:46.18 | |
7 | Rissanen Nikolas | 1998 | JUK | 98B189 | 25 m | 2:48.13 | 2:48.13 | |
8 | Somero Valtteri | 1998 | Poseidon | 98A810 | 50 m | 2:49.93 | 2:49.93 | |
9 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 50 m | 2:50.64 | 2:50.64 | |
10 | Helin Anton | 1999 | Cetus | 99A748 | 25 m | 2:53.96 | 2:53.96 | |
11 | Lepistö Miko | 1998 | ORCA | 98A209 | 50 m | 2:55.66 | 2:55.66 | |
12 | Saraneva Tuomas | 2000 | RiUS | 00A326 | 25 m | 3:02.71 | 3:02.71 | |
13 | Lindfors Joonatan | 1999 | Cetus | 99A765 | 25 m | 3:03.85 | 3:03.85 | |
14 | Heikkilä Hermes | 2001 | SGR | 01A230 | 50 m | 3:05.08 | 3:05.08 | |
15 | Lehtinen Antti | 1999 | Cetus | 99A730 | 25 m | 3:05.42 | 3:05.42 | |
16 | Envalds Kasper | 2001 | Poseidon | 01A496 | 25 m | 3:07.72 | 3:07.72 | |
17 | Haimi Jesse | 2001 | Poseidon | 01A062 | 25 m | 3:07.79 | 3:07.79 | |
18 | Jernvall Juha | 2000 | KoVe-Ve | 00A085 | 25 m | 3:12.70 | 3:12.70 | |
19 | Antila Frans | 1998 | Cetus | 98A910 | 50 m | 3:14.63 | 3:14.63 | |
20 | Ruuskanen Joona | 2000 | Cetus | 00A503 | 50 m | 3:18.29 | 3:18.29 | |
21 | Isosuo Eetu | 2000 | Cetus | 00A623 | 25 m | 3:18.41 | 3:18.41 | |
22 | Laaksonen Teemu | 2000 | BS-PU | 00A546 | 50 m | 3:21.93 | 3:21.93 | |
23 | Kallio Elmo | 2001 | La-Ka | 01A183 | 50 m | 3:26.50 | 3:26.50 | |
24 | Åström Harald | 2001 | SGR | 01A008 | 50 m | 3:26.90 | 3:26.90 | |
25 | Nuottajärvi Anton | 2000 | Cetus | 00A294 | 25 m | 3:30.46 | 3:30.46 | |
26 | Mir Isapur Ulduz | 1998 | HU | 98B213 | 50 m | 3:32.36 | 3:32.36 | |
27 | Ruuskanen Juho | 2001 | Cetus | 01A356 | 25 m | 3:34.50 | 3:34.50 | |
28 | Isotalo Jetro | 2001 | Cetus | 01A553 | 25 m | 3:38.53 | 3:38.53 | |
29 | Martola Henrik | 2000 | Cetus | 00A534 | 50 m | 3:39.73 | 3:39.73 | |
30 | Lauslahti Ville | 2001 | SGR | 01A254 | 50 m | 3:47.31 | 3:47.31 | |
31 | Lehtonen Leo | 2001 | Cetus | 01A681 | 25 m | |||
32 | Särkkä Ville | 2000 | RiUS | 00A611 | 25 m | |||
33 | Keho Oliver | 2000 | Cetus | 00A824 | 25 m | |||
34 | Heinonen Samuel | 1998 | VanVe | 98B067 | 25 m | |||
35 | Jokinen Henri | 2002 | KeUi | 02A245 | 25 m | |||
36 | Myllynen Antti | 1999 | JUK | 99A725 | 25 m | |||
37 | Jämsén Lauri | 2000 | JUK | 00A637 | 25 m | |||
38 | Eskelinen Mortti | 1999 | HU | 99B010 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 16 marraskuu 2012 |
Lisenssinhaltija: CETUS | Tulostusaika | 08:52 |