Program for Vest Ã…rgangs Mesterskaber Gruppe 1
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Seedede heat Løb 19
|
Stævne navn |
Vest Årgang Gruppe 1 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2012 |
|
|
Stævne by |
Haderslev |
|
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Haderslev Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
07 december 2012 |
|
|
|
|
Løb 19, 4X100m Medley Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
278 |
2 |
V B Piger 2 |
0 |
|
TRITON V |
|
25m |
5:40.41 |
167 |
3 |
Thisted Piger |
1999 |
|
THISTED |
|
25m |
5:24.54 |
154 |
4 |
Sønderborg |
0 |
|
SØNDERBORG |
|
25m |
5:25.60 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
Haderslev Piger |
0 |
|
HSK |
|
25m |
5:20.00 |
200 |
3 |
As Piger 2 |
0 |
|
AALBORG |
|
25m |
5:12.00 |
86 |
4 |
Odder Piger |
2000 |
|
ODDER |
|
25m |
5:14.72 |
123 |
5 |
Mannschaft, 1. |
1999 |
|
SKOVBAKKEN |
|
25m |
5:23.55 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
145 |
1 |
S68 Hjørring |
1999 |
|
S 68 |
|
25m |
5:08.68 |
135 |
2 |
Struers Gamle Sild |
1999 |
|
STRUER |
|
25m |
5:07.23 |
57 |
3 |
Smokey Girls |
0 |
|
KOLDING |
|
25m |
5:03.70 |
39 |
4 |
Hsc Damer 1 |
0 |
|
HOLSTEBRO |
|
25m |
5:05.00 |
277 |
5 |
V B Piger 1 |
0 |
|
TRITON V |
|
25m |
5:08.66 |
163 |
6 |
Sto Piger 2 |
0 |
|
STO |
|
25m |
5:10.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
255 |
1 |
Piger Esbjerg |
0 |
|
ESBJERG |
|
25m |
5:00.00 |
108 |
2 |
Silkeborg Piger |
2000 |
|
SILKEBORG |
|
25m |
4:54.13 |
212 |
3 |
Agf Piger |
0 |
|
AGF |
|
25m |
4:32.09 |
199 |
4 |
As Piger 1 |
0 |
|
AALBORG |
|
25m |
4:48.00 |
162 |
5 |
Sto Piger |
0 |
|
STO |
|
25m |
4:57.00 |
290 |
6 |
Stm 1 |
0 |
|
STM |
|
25m |
5:00.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
08 december 2012 |
Licens til Haderslev Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
08:54 |
|