Program för UGP 2 - Väsby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 9, 400m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 29 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 5:08.42 | |
2 | 42 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 5:14.49 | |
3 | 294 | Bring Emma | 1995 | SKK | BG5695 | 25 m | 5:20.22 | |
4 | 265 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 5:21.81 | |
5 | 3 | Berglund Frida | 1998 | DANDERYD | AW7298 | 25 m | 5:23.39 | |
6 | 16 | Sundberg Alice | 1999 | DANDERYD | AS1299 | 25 m | 5:25.83 | |
7 | 149 | Wallenbro Klara | 1997 | SPÅRVÄGEN | AS4897 | 25 m | 5:41.25 | |
8 | 19 | Österman Ida | 1998 | DANDERYD | BA0298 | 25 m | 5:41.62 | |
9 | 120 | Kuhlins Saskia | 1996 | SPÅRVÄGEN | BA4496 | 25 m | 5:43.55 | |
10 | 261 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 5:43.71 | |
11 | 21 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 25 m | 5:45.43 | |
12 | 25 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 25 m | 5:47.05 | |
13 | 166 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 5:49.43 | |
14 | 146 | Tukonen Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AK7298 | 25 m | 5:50.60 | |
15 | 34 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 6:02.11 | |
16 | 71 | Adlerborn Caroline | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR3498 | 25 m | 6:03.23 | |
17 | 156 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 6:08.63 | |
18 | 99 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 6:09.14 | |
19 | 91 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 6:14.01 | |
20 | 22 | Atran Malin | 1998 | JÄRFÄLLA S | AN7698 | 25 m | 6:14.09 | |
21 | 83 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 6:15.18 | |
22 | 139 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 25 m | 6:16.10 | |
23 | 128 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 6:23.24 | |
24 | 243 | Thomessen Linn | 1999 | VÄSBY SS | BE1299 | 25 m | 6:24.07 | |
25 | 95 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 25 m | 6:24.29 | |
26 | 64 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 50 m | 7:18.23 | |
27 | 152 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 50 m | 7:20.33 | |
28 | 132 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 50 m | 7:21.19 | |
29 | 119 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 50 m | 7:49.10 | |
30 | 7 | Brännlund Linda | 1998 | DANDERYD | AW6298 | 25 m | ||
31 | 55 | Andreé Malin | 2001 | SKK | AN4201 | 25 m | ||
32 | 67 | Skarin Saga | 2000 | SKK | AP3400 | 25 m | ||
33 | 68 | Thomée Agnes | 2000 | SKK | BF1200 | 25 m | ||
34 | 74 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 25 m | ||
35 | 75 | Arnarsdottir Rannveig | 2001 | SPÅRVÄGEN | AX9601 | 25 m | ||
36 | 77 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | ||
37 | 78 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | SPÅRVÄGEN | BM5499 | 25 m | ||
38 | 89 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 25 m | ||
39 | 92 | Franzén Alice | 1998 | SPÅRVÄGEN | AZ0898 | 25 m | ||
40 | 98 | Garmelius Emma | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9499 | 25 m | ||
41 | 130 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | ||
42 | 142 | Sundqvist Clara | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU4801 | 25 m | ||
43 | 144 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | ||
44 | 161 | Eriksson Mathilda | 2001 | SS04 | AE2201 | 25 m | ||
45 | 178 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | AD1201 | 25 m | ||
46 | 188 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | ||
47 | 189 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | ||
48 | 207 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | ||
49 | 231 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | ||
50 | 286 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | al2601 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.06 | Utskriftsdatum | 07 mars 2013 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 12:16 |