Program för TYR Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Tyr Swim Meet |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
09:24 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 juni 2013 |
|
|
|
|
Gren 4, 100m Bröstsim Damer |
Försök (11) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
339 |
3 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
50m |
|
368 |
4 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
50m |
|
678 |
5 |
Wanja Biewer |
2003 |
|
TRELLEB K |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
499 |
1 |
Melina Torres |
2003 |
AS1203 |
MKK |
|
50m |
|
610 |
2 |
Kristjana Lind Olafsdottir |
2002 |
BA9602 |
MKK |
|
50m |
1:59.37 |
561 |
3 |
Hanna Björnsdotter |
2002 |
AW7402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:51.60 |
639 |
4 |
Cecilie Hartemann Bakketun |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
1:50.78 |
624 |
5 |
Synnöve Döskeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:51.26 |
338 |
6 |
Sofia Juliusson |
2002 |
AT3802 |
HS |
|
25m |
1:52.33 |
364 |
7 |
Ellinor Stenhård |
2002 |
AV8402 |
HS |
|
50m |
|
353 |
8 |
Mims Olsson |
2002 |
BA5402 |
HS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
409 |
1 |
Anna Viklund |
2001 |
AS4601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:49.80 |
354 |
2 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
50m |
1:48.71 |
486 |
3 |
Nicole Olofsson |
1999 |
AM7899 |
MKK |
|
50m |
1:48.15 |
361 |
4 |
Ellen Rosdahl |
2002 |
AO0802 |
HS |
|
25m |
1:45.42 |
396 |
5 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:46.67 |
470 |
6 |
Felicia Kennbäck |
2001 |
BF2201 |
MKK |
|
25m |
1:48.50 |
539 |
7 |
Josefine Franzén |
2000 |
AF0800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:49.47 |
343 |
8 |
Anna Lapadatovic |
2001 |
BP3401 |
HS |
|
25m |
1:50.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
580 |
1 |
Maja Åkesson |
2002 |
AJ6402 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:44.99 |
676 |
2 |
Amanda Trägårdh |
2001 |
|
HS |
|
50m |
1:42.68 |
389 |
3 |
Amanda Gunnarsson-Jonsson |
2000 |
AC4800 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:41.92 |
520 |
4 |
Fiona Olsson |
2000 |
AR9800 |
POSEIDON |
|
50m |
1:39.16 |
549 |
5 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:41.20 |
351 |
6 |
Erika Nilsson |
1998 |
AQ3698 |
HS |
|
25m |
1:42.58 |
324 |
7 |
Sara Edman |
2001 |
BL6401 |
HS |
|
25m |
1:44.21 |
400 |
8 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:45.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
656 |
1 |
Andrea Arstad Helmersen |
2001 |
|
Lambertset |
|
50m |
1:38.72 |
313 |
2 |
Linnea Andersson |
1998 |
BN3898 |
HS |
|
25m |
1:38.02 |
535 |
3 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
50m |
1:37.37 |
407 |
4 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:36.41 |
598 |
5 |
Marta Kruse Johansen |
2000 |
0068AP |
HELSINGØR |
|
50m |
1:36.69 |
583 |
6 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:37.85 |
526 |
7 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
50m |
1:38.30 |
348 |
8 |
Telma Maltesjö |
2002 |
AR3602 |
HS |
|
25m |
1:39.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
404 |
1 |
Ebba Steen |
1999 |
BC3699 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:34.83 |
622 |
2 |
Celina Enholm Carlmark |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:34.74 |
642 |
3 |
Mari Solemslie Saether |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
1:33.41 |
517 |
4 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
25m |
1:32.78 |
472 |
5 |
Julia Kraljevic |
1999 |
AM6899 |
MKK |
|
25m |
1:32.78 |
558 |
6 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:34.69 |
579 |
7 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:34.78 |
635 |
8 |
Amanda Bjerkan |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
1:36.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
449 |
1 |
Marlina Degirmenci |
1994 |
AZ7694 |
MKK |
|
25m |
1:32.07 |
342 |
2 |
Ida Kroon |
2001 |
AO3201 |
HS |
|
25m |
1:31.33 |
668 |
3 |
Helene. J Klepp |
1996 |
|
Lambertset |
|
50m |
1:30.82 |
602 |
4 |
Isabella Ringbæk |
1998 |
9818BD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:30.65 |
386 |
5 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:30.68 |
670 |
6 |
P.kristin Lindsgård |
1997 |
|
Lambertset |
|
50m |
1:31.05 |
414 |
7 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:32.02 |
446 |
8 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
MKK |
|
25m |
1:32.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
340 |
1 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
1:30.31 |
597 |
2 |
Mathilde Huberts |
2000 |
0002AM |
HELSINGØR |
|
50m |
1:29.62 |
560 |
3 |
Rebecca Örmon |
2000 |
AZ2400 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:28.80 |
557 |
4 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:28.61 |
595 |
5 |
Simone H. Holst-Hansen |
1995 |
9598AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:28.63 |
540 |
6 |
Michelle Hansen |
1994 |
AG3894 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:28.80 |
399 |
7 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:30.02 |
568 |
8 |
Tilde Larsson |
2001 |
AT5801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:30.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
537 |
1 |
Britt-Marie Bjerkhagen |
1971 |
AA8471 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:27.23 |
514 |
2 |
Jenny Le |
2000 |
AP2800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:25.18 |
641 |
3 |
Hedda Öritsland |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
1:23.09 |
531 |
4 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
50m |
1:18.61 |
614 |
5 |
Marie Sveingard |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:21.43 |
666 |
6 |
Sarah Lillebrg Safavifard |
1998 |
|
Lambertset |
|
50m |
1:23.54 |
322 |
7 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:26.20 |
592 |
8 |
Asta Skovgaard Eriksen |
1998 |
9874AI |
HELSINGØR |
|
50m |
1:28.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
463 |
1 |
Frida Hemby |
1999 |
AR9499 |
MKK |
|
25m |
1:26.62 |
429 |
2 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:24.80 |
638 |
3 |
Andrea Holmboe |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
1:22.59 |
542 |
4 |
Erika Hultman |
1994 |
AG2894 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:18.02 |
594 |
5 |
Rebekka Gustafson |
1997 |
9792AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:20.46 |
433 |
6 |
Erika Sällberg |
1997 |
AT3497 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:23.38 |
310 |
7 |
Sara Edenfelt |
1992 |
CG0692 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:26.10 |
448 |
8 |
Felicia Brandao |
1999 |
AW0499 |
MKK |
|
25m |
1:28.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
667 |
1 |
Martine Kjos Bråthen |
1996 |
|
Lambertset |
|
50m |
1:26.21 |
640 |
2 |
Charlotte Lia |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
1:24.60 |
347 |
3 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
1:21.98 |
509 |
4 |
Agnes Ekfors-Elvin |
1995 |
BK9895 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.81 |
369 |
5 |
Moa Williamsson |
2000 |
AF5800 |
HS |
|
25m |
1:20.34 |
673 |
6 |
Anna Mortensen Finstad |
1996 |
|
Lambertset |
|
50m |
1:23.33 |
621 |
7 |
Helene Baxter |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:25.63 |
321 |
8 |
Maja Danielsson |
1999 |
AW0899 |
HS |
|
25m |
1:27.40 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2013 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:24 |
|