Program för Sum-Sim Region 5, Göteborg
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördagen 9 november 2013 kl. 09.00
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Sum-Sim region (reg. nr 5) |
|
Utskriftsdatum |
08 november 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
13:43 |
|
|
Arrangör |
Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 november 2013 |
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim P 13 o y |
Finaler (3) |
VSSF Sum-Sim region rekord: |
13 år och yngre: Joseph Zlotnick (1999) 4:27.43 2012-11-10 |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Oliver Einarsson |
2000 |
AO0300 |
MASS |
|
25m |
5:30.36 |
181 |
2 |
Julius Gustavsson |
2002 |
AD0102 |
SK LAXEN |
|
50m |
5:22.67 |
99 |
3 |
William Segerdahl |
2001 |
AI4301 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:21.49 |
321 |
4 |
Leo Vartoomian |
2000 |
AJ1300 |
S 02 |
|
25m |
5:20.19 |
125 |
5 |
Axel Gustavsson |
2000 |
AO8100 |
SK GÖTENE |
|
25m |
5:21.38 |
359 |
6 |
Robin Johansson |
2000 |
AC7100 |
SS STIMMET |
|
25m |
5:21.98 |
24 |
7 |
Jonathan Arvidsson |
2000 |
AE1900 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:29.32 |
193 |
8 |
Ludvig Schriever-Abeln |
2000 |
AR7700 |
SK LAXEN |
|
25m |
5:31.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Alexander Fredholm |
2001 |
AE2301 |
MASS |
|
25m |
5:16.86 |
262 |
2 |
Viktor Sjöström |
2001 |
AB2101 |
MASS |
|
25m |
5:11.24 |
395 |
3 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
5:06.23 |
95 |
4 |
Alex Phu |
2000 |
AP6700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:59.54 |
250 |
5 |
Daniel Någård |
2001 |
AE0701 |
MASS |
|
25m |
5:05.89 |
265 |
6 |
Sam Taheri |
2000 |
AF5300 |
MASS |
|
25m |
5:09.00 |
87 |
7 |
Oscar Linder |
2000 |
AU8700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:16.24 |
129 |
8 |
Ted Niklasson |
2001 |
AD4701 |
KARLSBORG |
|
25m |
5:18.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Elias Lidberg |
2000 |
AR1300 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:57.27 |
253 |
2 |
Sebastian Petersson |
2000 |
AB1500 |
MASS |
|
25m |
4:48.99 |
23 |
3 |
David Wollersjö |
2000 |
AD1900 |
ALINGSÅS |
|
25m |
4:42.77 |
178 |
4 |
Dennis Dukic |
2000 |
AC4500 |
SK LAXEN |
|
25m |
4:28.23 |
39 |
5 |
Melker Olsson |
2000 |
AC5100 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:39.97 |
452 |
6 |
Erik Storberg |
2000 |
AK1300 |
FALKENBERG |
|
25m |
4:44.55 |
271 |
7 |
Tobias Åberg |
2000 |
AB2500 |
MASS |
|
25m |
4:55.56 |
435 |
8 |
Oskar Robertsson |
2000 |
AE6100 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:59.53 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
08 november 2013 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
13:43 |
|