Startliste for Høststævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
HØSTSTÆVNE |
|
Udskriftsdato |
05 oktober 2013 |
|
|
Stævne by |
VALLENSBÆK |
|
Udskriftstidspunkt |
09:36 |
|
|
Arrangør |
VI39 SVØMMEKLUB |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
05 oktober 2013 |
|
|
|
|
Løb 15, 100m Medley Damer |
Finaler (7) |
Sponsor: Havecentret |
|
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
187 |
2 |
Caroline Veggerby |
2003 |
|
VI39 |
|
25m |
|
4 |
3 |
Lillian Do |
2002 |
0292AO |
AIF |
|
25m |
2:10.00 |
143 |
4 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
|
127 |
5 |
Juliane Camille Mathiasen |
2004 |
|
HELSINGØR |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Cornelia Vâmosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:55.40 |
60 |
2 |
Anna Wrist-Elkjær |
2003 |
0398AE |
STT |
|
25m |
1:52.46 |
152 |
3 |
Maria L. C. Pedersen |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:50.00 |
9 |
4 |
Julie Gerner Knudsen |
2002 |
|
AIF |
|
25m |
1:50.00 |
141 |
5 |
Ulrikke Juul Søeborg |
2003 |
0366AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:52.79 |
131 |
6 |
Julie Nissen |
2002 |
0278AS |
HELSINGØR |
|
25m |
1:57.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Karoline Christensen |
2002 |
0268AT |
HELSINGØR |
|
25m |
1:49.51 |
137 |
2 |
Mathilde Schrøder |
2002 |
0204AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:47.97 |
197 |
3 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
VI39 |
|
25m |
1:46.47 |
100 |
4 |
Johanna Juul Bay-Smidt |
2002 |
0262AU |
HELSINGØR |
|
25m |
1:47.91 |
135 |
5 |
Frida Roed |
2001 |
0158AU |
HELSINGØR |
|
25m |
1:48.14 |
1 |
6 |
Sarah Andersson |
2002 |
0234AO |
AIF |
|
25m |
1:50.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
10 |
1 |
Mathilde Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:45.54 |
106 |
2 |
Josefine Fast |
2003 |
0382AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:43.50 |
150 |
3 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
1:41.28 |
105 |
4 |
Lærke Højsted Eriksen |
2002 |
0298AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:41.36 |
58 |
5 |
Camilla Hougaard |
2002 |
0282AJ |
STT |
|
25m |
1:43.83 |
8 |
6 |
Kathrine S. Jørgensen |
2002 |
0258AJ |
AIF |
|
25m |
1:45.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
5 |
1 |
Freja H. Bremholm Hansen |
2002 |
0272AF |
AIF |
|
25m |
1:40.14 |
121 |
2 |
Natasha Laigaard |
2002 |
0246AR |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.83 |
59 |
3 |
Marceline Lermark |
2003 |
0346AF |
STT |
|
25m |
1:37.05 |
145 |
4 |
Fie Tönshoff |
2002 |
0276AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.51 |
101 |
5 |
Fiona Burmester |
2003 |
0356AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:39.87 |
139 |
6 |
Signe Skjærbæk |
2000 |
0022BA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:40.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
87 |
1 |
Ida T Mose |
2002 |
0242AK |
GSK |
|
25m |
1:36.11 |
161 |
2 |
Caroline Friis Thirstrup |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:33.15 |
108 |
3 |
Luna Green-Birch |
2001 |
0168AO |
HELSINGØR |
|
25m |
1:30.64 |
75 |
4 |
Signe Brandt |
2001 |
0144AI |
GSK |
|
25m |
1:32.57 |
142 |
5 |
Amalie Louise Thorsen |
2002 |
0246AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:33.61 |
7 |
6 |
Julie Jessen |
2001 |
0198AW |
AIF |
|
25m |
1:37.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Mathilde Menck Nielsen |
2002 |
0246AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:29.82 |
193 |
2 |
Victoria Vorm |
2001 |
0104AF |
VI39 |
|
25m |
1:27.36 |
167 |
3 |
Josefine Nickelsen |
2001 |
0146AO |
STT |
|
25m |
1:17.59 |
125 |
4 |
Regitze Lyngfeldt |
2002 |
0286AC |
HELSINGØR |
|
25m |
1:26.15 |
190 |
5 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
1:29.57 |
162 |
6 |
Johanne Vium-Heinesen |
2000 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:30.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
05 oktober 2013 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 |
Udskriftstidspunkt |
09:36 |
|