2024-06-14   20:15:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Open Nordic Championship and Stockholm International Paragames

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag kl. 10.00 (Insim kl. 08.45)

20_S
Gren 20, 50m Free Women 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Funktionsnedsttning  Bassng  Anmtid  Status 









 
75  Lindberg Pernilla  1994  SWEDEN  S14  50 m  29.67   
78  Watz Lina  1996  SWEDEN  S10  50 m  29.89   
41  Pap Bianca  2000  HUNGARY  S10  50 m  30.50   
96  Alda-Stefansdottir Kolbrun  1997  ICELAND  S14  50 m  30.73   
77  Reichard Maja  1991  SWEDEN  S11  50 m  31.75   
40  Racz Nikolett  1997  HUNGARY  S10  50 m  32.50   
29  Winther Amalie  1995  DENMARK  S8  50 m  32.53   
149  Morkore Krista  1998  FRARNA  S10  50 m  32.72   
110  Hjelmstad Rona  1993  NORGE  S14  50 m  33.72   
10  147  Jnsson Malin  FIFH MALM  S10  50 m  34.00   
11  53  Lehtola Tytti  1995  FINLAND  S14  50 m  34.24   
12  108  Fors Ragna  1998  NORGE  S13  50 m  35.04   
13  169  Bckman Linna  1989  SOLENS IF  S14  50 m  35.56   
14  112  Heggertveit Marte  1999  NORGE  S9  50 m  35.61   
15  166  Baanders Dominique  1993  NPC  S9  50 m  36.33   
16  134  Egel Elisabeth  2000  ESTONIA  S11  50 m  37.03   
17  180  Den Braber Lisa  1992  NPC  S8  50 m  37.20   
18  55  Mkinen Meri-Maari  1992  FINLAND  S7  50 m  38.13   
19  133  Remmelg Anette  2000  ESTONIA  S10  50 m  38.40   
20  64  Aagaard Camilla  2000  DENMARK  S13  50 m  40.70   
21  74  Joala Anni  1998  EMHSO  S14  50 m  40.81   
22  93  Bjrg-Bjrnsdottir Thelma  1996  ICELAND  S6  50 m  40.94   
23  171  Engberg Ellenor  1982  SOLENS IF  S14  50 m  40.95   
24  132  Janimgi Keit  1991  ESTONIA  S8  50 m  41.15   
25  150  Kubica Katarzyna  1995  SZANSA  S9  50 m  41.58   
26  170  Sderholm Ylva  1993  SOLENS IF  S14  50 m  41.91   
27  94  Gunnarsdottir Sandra  1999  ICELAND  S13  50 m  42.53   
28  73  Tverskaja Diana  1995  EMHSO  S14  50 m  42.68   
29  172  Hasselryd Johanna  1982  SOLENS IF  S14  50 m  43.31   
30  119  Wennberg Johanna  1997  MASS  S9  50 m  44.92   
31  109  Hanssen Sara Josefine  1995  NORGE  S6  50 m  45.16   
32  62  Winsley Louise  1998  DENMARK  S8  50 m  45.44   
33  63  Bast Louise  1998  DENMARK  S8  50 m  46.30   
34  153  Carlsson Maria  1983  NJURUNDA  S14  50 m  46.65   
35  151  Harasim Malwina  2001  POLEN  S10  50 m  48.03   
36  148  Andersson-Wulf Ida  FIFH MALM  S6  50 m  48.84   
37  43  Kezdi Reka  1985  HUNGARY  S5  50 m  49.00   
38  14  Kraujelyte Rugile  1996  RUGILE  S7  50 m  49.55   
39  152  Kacik Nikola  2001  POLEN  S8  50 m  49.77   
40  Kramer Agnes  1998  TRE HJRTA  S6  50 m  50.14   
41  76  Ekstrm Jennie  1991  SWEDEN  S4  50 m  52.43   
42  193  Idesj Emma  1999  NACKA HIF  K2  50 m  56.24   
43  57  Riekstina Juta  1975  LETTLAND  S6  50 m  59.50   
44  195  Nsslander-Cruz Katrina  1994  NACKA HIF  S6  50 m  1:00.15   
45  Bengtsson Emelie  1997  TRE HJRTA  K1  50 m  1:00.33   
46  189  Broberg Ella  2002  NACKA HIF  K2  50 m  1:06.66   
47  188  Nordstrm Linna  2002  NACKA HIF  K2  50 m  1:08.32   
48  118  Sjlin Lisa  1982  MASS  S14  50 m  1:09.20   
49  192  Danielsson Emma  2002  NACKA HIF  K2  50 m  1:10.44   
50  116  Bengtsson Anna-Maria  1994  MASS  K4  50 m  1:12.71   
51  120  Grahm Maja  1994  MASS  S6  50 m  1:15.73   
52  196  Kritz Filippa  1998  NACKA HIF  K2  50 m  1:21.08   
53  44  Adami Zsanett  1994  HUNGARY  S2  50 m  1:26.50   
54  71  Nilsson-Furberg Lina  1999  SA  K3  50 m  1:39.27   
55  92  Axelsdottir Karen  1992  ICELAND  S2  50 m  1:53.39   
56  117  Brnnman Karolina  1997  MASS  K2  50 m  2:36.82   
57  18  Park Semi  1992  BUSAN  S10  50 m     
58  70  Lf Rebecca  2002  SA  K1  50 m     
59  111  Skjendvold Heidi-Ann  1997  NORGE  S9  50 m     
60  113  Thunem Ingrid  1989  NORGE  S5  50 m     
61  155  Orrby-Tillander Mrta  EKSJ SLS  K3  50 m     
62  181  Mattsson Therese  1998  KROKOM HIF  K1  50 m     
63  184  Eskilsson Jennie  1987  KROKOM HIF  S14  50 m     
64  187  Hammarkvist Elin  2004  NACKA HIF  K2  50 m     
65  190  Wandel Ellinor  2004  NACKA HIF  K3  50 m     
66  191  Wimo Sderlund Elina  2004  NACKA HIF  K3  50 m     
67  197  Gidlf Amanda  2001  NACKA HIF  K2  50 m     
68  198  Ekdahl Olivia  2002  NACKA HIF  K1  50 m     
69  216  Andersson Maria  1999  LULE SS  K1  50 m  1:06.10  EFT 
70  215  Bergbom Elsa  1990  LULE SS  S4  50 m  1:38.71  EFT 
71  209  Essberg Carina  1959  NACKA HIF  S4  50 m    EFT 
72  210  Nyberg Margareta  1962  NACKA HIF  S4  50 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  01 november 2013 
Licensierad till: Sprvgens Simfrening  Utskriftstid  05:32 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner