Program för Tureberg knatte cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Tureberg knatte cup 2013 |
|
Utskriftsdatum |
07 december 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Sollentuna |
|
Utskriftstid |
15:30 |
|
|
Arrangör |
Turebergs simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 december 2013 |
|
|
|
|
Gren 19, 50 m frisim pojkar B |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
253 |
3 |
Siavash Vatani |
2003 |
|
SKURU IK |
|
25m |
|
173 |
4 |
Fredrik Blomqvist |
2002 |
|
TUREBERG |
|
25m |
|
147 |
5 |
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
128 |
6 |
Matyas Török |
2002 |
AQ3502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Victor Ahmands |
2003 |
AL9903 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
57.05 |
69 |
2 |
Oskar Sundqvist |
2003 |
AH3303 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
56.67 |
151 |
3 |
Ivar Simonsson |
2002 |
AO9502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
53.91 |
222 |
4 |
Nils Wijk |
2003 |
AO7703 |
TUREBERG |
|
25m |
51.75 |
71 |
5 |
Ted Wiker |
2004 |
AE1304 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
52.37 |
53 |
6 |
Samuel Ekström |
2002 |
AO2702 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
54.49 |
153 |
7 |
Marcus Sundberg |
2002 |
AQ2302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
56.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Hampus Pernkrans |
2003 |
|
SKK |
|
25m |
51.50 |
64 |
2 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AG2703 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
49.86 |
121 |
3 |
Jonathan Pålsson |
2002 |
AR5902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
49.47 |
86 |
4 |
Lukas Åkerblom |
2002 |
AO2302 |
SKURU IK |
|
25m |
48.62 |
95 |
5 |
Jacob Berhanu Birke |
2002 |
AS9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.95 |
220 |
6 |
Filip Westlund |
2003 |
AL9703 |
TUREBERG |
|
25m |
49.60 |
215 |
7 |
Leo Svanfeldt |
2002 |
AG7102 |
TUREBERG |
|
25m |
50.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
42.43 |
133 |
2 |
Linus Öberg |
2003 |
AK1703 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.61 |
36 |
3 |
Isak Tell |
2002 |
AL4302 |
SKK |
|
25m |
39.74 |
2 |
4 |
Linus Wickström |
2003 |
AK8303 |
DANDERYD |
|
25m |
38.69 |
15 |
5 |
Sebastian Gadler |
2002 |
AO4302 |
SKK |
|
25m |
39.34 |
73 |
6 |
Johan Allberg |
2002 |
AH7502 |
SKURU IK |
|
25m |
39.76 |
166 |
7 |
Philip Granado Persson |
2002 |
AP1702 |
SK NEPTUN |
|
25m |
42.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
132 |
1 |
Mårten Wikman |
2002 |
AL0902 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.64 |
31 |
2 |
Otto Reithner |
2003 |
AE4303 |
SKK |
|
25m |
36.76 |
3 |
3 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
DANDERYD |
|
25m |
36.35 |
214 |
4 |
John Sun |
2002 |
AD4302 |
TUREBERG |
|
25m |
35.95 |
130 |
5 |
Andreas Wallén |
2002 |
AP9302 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.14 |
123 |
6 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.40 |
4 |
7 |
Oskar Arvidsson |
2002 |
AN5902 |
DANDERYD |
|
25m |
37.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
212 |
1 |
Michael Stille |
2002 |
AD7902 |
TUREBERG |
|
25m |
35.91 |
38 |
2 |
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
SKK |
|
25m |
35.38 |
144 |
3 |
Isac Böschen |
2002 |
AF3102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.57 |
22 |
4 |
David Kågström |
2002 |
AC9702 |
SKK |
|
50m |
31.23 |
40 |
5 |
Carl Wennerholm |
2002 |
AH3902 |
SKK |
|
25m |
31.38 |
146 |
6 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
50m |
35.18 |
148 |
7 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
35.45 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
07 december 2013 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
15:30 |
|