Program för Höstsimiaden-Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Höstsimiaden 23-24/11 |
|
Utskriftsdatum |
23 november 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
08:33 |
|
|
Arrangör |
Åkersberga SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 november 2013 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
240 |
2 |
Veronica Marcowicz |
2002 |
BF3802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
261 |
3 |
Maria Schuman |
2002 |
BM7402 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
225 |
4 |
Josefin Hydén |
2002 |
BF2802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
238 |
1 |
Hilda Lydahl |
2002 |
BF4802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
208 |
2 |
Chloe Elhouar |
2002 |
BC8402 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
312 |
3 |
Nora Holmberg |
2002 |
BB6802 |
TUREBERG |
|
25m |
|
120 |
4 |
Elsa Edblom |
2002 |
BM4202 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
|
85 |
5 |
Melissa Pirkizri |
2002 |
AA5602 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
140 |
1 |
Yildiz Soyal |
2002 |
AK8402 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
464 |
2 |
Katja Ökvist |
2002 |
AR7202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:03.10 |
370 |
3 |
Tilda Sandberg |
2002 |
BB0402 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:57.11 |
367 |
4 |
Wilma Remmelg |
2002 |
BL1402 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:57.44 |
396 |
5 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:13.09 |
345 |
6 |
Smilla Wretman |
2002 |
BB7802 |
TUREBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Stella Alin |
2002 |
BC1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:55.15 |
179 |
2 |
Lovisa Schmidt |
2002 |
BF9602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:54.31 |
308 |
3 |
Wilma Haglund |
2002 |
BI7602 |
TUREBERG |
|
25m |
1:53.97 |
461 |
4 |
Felicia Wächter |
2002 |
AX1802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:53.98 |
366 |
5 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:54.98 |
339 |
6 |
Julia Wernros Olofsson |
2002 |
AQ4802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:55.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
374 |
1 |
Klara Tryding |
2002 |
BF9802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:51.37 |
458 |
2 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.34 |
185 |
3 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:48.35 |
434 |
4 |
Anastasia Marinou |
2002 |
BC1602 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.18 |
76 |
5 |
Julia Ignell |
2002 |
AG7802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:51.16 |
341 |
6 |
Clara Wettergren |
2002 |
AQ3802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:53.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Jennifer Barnå |
2002 |
BC7602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:46.34 |
318 |
2 |
Agnes Jägerskog |
2002 |
BB9801 |
TUREBERG |
|
25m |
1:45.73 |
451 |
3 |
Jana Smeds |
2002 |
AR5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:43.23 |
181 |
4 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:44.11 |
263 |
5 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:46.10 |
113 |
6 |
Olivia Ekdahl |
2002 |
BC6402 |
DANDERYD |
|
25m |
1:48.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
391 |
1 |
Sunanda Aronsson |
2002 |
AQ7802 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:40.74 |
264 |
2 |
Elma Starrost |
2002 |
BI5802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:37.45 |
69 |
3 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:25.32 |
82 |
4 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:26.92 |
327 |
5 |
Victoria Norén |
2002 |
AK4802 |
TUREBERG |
|
25m |
1:39.46 |
97 |
6 |
Tina Westmoreland |
2002 |
AG5802 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:41.46 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
23 november 2013 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
08:33 |
|