Ohjelma Strängnäs Simcup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 2, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 37 | Skoglund Simon | 1991 | ESKILSTUNA | AH0191 | 25 m | 23.46 | |
2 | 29 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 24.11 | |
3 | 111 | Lindholm Pontus | 1994 | STRÄNGNÄS | AQ7194 | 25 m | 25.06 | |
4 | 31 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 25.54 | |
5 | 34 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 25.66 | |
6 | 93 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 25.74 | |
7 | 66 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 26.26 | |
8 | 124 | Westerlund Andreas | 1996 | STRÄNGNÄS | AV0396 | 25 m | 26.35 | |
9 | 36 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 26.60 | |
10 | 115 | Oosterveld Timo | 1998 | STRÄNGNÄS | AC5398 | 25 m | 27.17 | |
11 | 21 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 27.29 | |
12 | 17 | Mastrangeli Jonathan | 1999 | SK ENA | AP3599 | 25 m | 27.31 | |
13 | 20 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 27.45 | |
14 | 107 | Idesten Jakob | 1999 | STRÄNGNÄS | AI6399 | 25 m | 27.98 | |
15 | 62 | Eriksson Axel | 1998 | NKK | AM5598 | 25 m | 27.99 | |
16 | 12 | Walo Carl | 1997 | BÅLSTA SK | AV6197 | 25 m | 28.12 | |
17 | 41 | Aldrin John | 2001 | KATRINEHOL | AI8101 | 25 m | 28.51 | |
18 | 88 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 28.68 | |
19 | 134 | Karlsson Max | 1997 | UPPLANDS-B | AV9997 | 25 m | 28.96 | |
20 | 25 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 29.70 | |
21 | 19 | Bidebo Carl | 2000 | ESKILSTUNA | AN9900 | 25 m | 30.09 | |
22 | 42 | Ekström Lundemo Tim | 1999 | KATRINEHOL | AT8799 | 25 m | 30.66 | |
23 | 39 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 31.12 | |
24 | 91 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 25 m | 31.13 | |
25 | 10 | Sjösten Linus | 1999 | BÅLSTA SK | AI5199 | 25 m | 31.92 | |
26 | 60 | Wellander Emil | 2000 | LINDESBERG | AS8900 | 25 m | 31.96 | |
27 | 35 | Shahverdyan Artush | 2000 | ESKILSTUNA | AM3100 | 25 m | 32.59 | |
28 | 73 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | 32.83 | |
29 | 46 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 33.00 | |
30 | 40 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 33.20 | |
31 | 68 | Näslund Johannes | 1999 | NKK | AL9399 | 25 m | 34.29 | |
32 | 133 | Johansson Joakim | 2000 | UPPLANDS-B | AO9100 | 25 m | 35.32 | |
33 | 132 | Eriksson Ludvig | 2002 | UPPLANDS-B | AE9102 | 25 m | 38.45 | |
34 | 50 | Rautiainen Filip | 2001 | KATRINEHOL | AO3501 | 25 m | 40.10 | |
35 | 78 | Ahmadi Emil | 1999 | OXELÖSUND | AH4599 | 25 m | 41.20 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 01 mars 2014 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 10:09 |