Program för Strängnäs Simcup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Strängnäs Simcup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
02 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Strängnäs |
|
Utskriftstid |
08:50 |
|
|
Arrangör |
Strängnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 2, 50m Frisim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
Emil Ahmadi |
1999 |
AH4599 |
OXELÖSUND |
|
25m |
41.20 |
132 |
3 |
Ludvig Eriksson |
2002 |
AE9102 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
38.45 |
50 |
4 |
Filip Rautiainen |
2001 |
AO3501 |
KATRINEHOL |
|
25m |
40.10 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Joakim Johansson |
2000 |
AO9100 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
35.32 |
46 |
2 |
Emil Kernen |
2002 |
AC7702 |
KATRINEHOL |
|
25m |
33.00 |
35 |
3 |
Artush Shahverdyan |
2000 |
AM3100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
32.59 |
73 |
4 |
Kevin Wåhlin |
2000 |
AD8300 |
NKK |
|
25m |
32.83 |
40 |
5 |
Axel Witt |
2000 |
AE5100 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
33.20 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
91 |
1 |
Oskar Sandberg |
1998 |
AG0998 |
SALA SS |
|
25m |
31.13 |
42 |
2 |
Tim Ekström Lundemo |
1999 |
AT8799 |
KATRINEHOL |
|
25m |
30.66 |
25 |
3 |
Arvid Heikinniemi |
2001 |
AL6301 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
29.70 |
19 |
4 |
Carl Bidebo |
2000 |
AN9900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
30.09 |
39 |
5 |
Viktor Syrén |
2000 |
AH5900 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
31.12 |
60 |
6 |
Emil Wellander |
2000 |
AS8900 |
LINDESBERG |
|
25m |
31.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
88 |
1 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
28.68 |
12 |
2 |
Carl Walo |
1997 |
AV6197 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
28.12 |
107 |
3 |
Jakob Idesten |
1999 |
AI6399 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
27.98 |
62 |
4 |
Axel Eriksson |
1998 |
AM5598 |
NKK |
|
25m |
27.99 |
41 |
5 |
John Aldrin |
2001 |
AI8101 |
KATRINEHOL |
|
25m |
28.51 |
134 |
6 |
Max Karlsson |
1997 |
AV9997 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
28.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
17 |
1 |
Jonathan Mastrangeli |
1999 |
AP3599 |
SK ENA |
|
25m |
27.31 |
36 |
2 |
Erik Skogfors |
1996 |
AP1996 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
26.60 |
66 |
3 |
Calle Lindroth |
1998 |
AC8998 |
NKK |
|
25m |
26.26 |
124 |
4 |
Andreas Westerlund |
1996 |
AV0396 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
26.35 |
115 |
5 |
Timo Oosterveld |
1998 |
AC5398 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
27.17 |
20 |
6 |
Marko Biscevic |
1998 |
AM7398 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
27.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
34 |
1 |
Christofer Röbech |
1994 |
AT0394 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
25.66 |
111 |
2 |
Pontus Lindholm |
1994 |
AQ7194 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
25.06 |
37 |
3 |
Simon Skoglund |
1991 |
AH0191 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
23.46 |
29 |
4 |
Alexander Kotevski |
1994 |
AI8994 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
24.11 |
31 |
5 |
Karl Lindoff |
1998 |
AT1598 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
25.54 |
93 |
6 |
David Westin |
1995 |
AH7795 |
SALA SS |
|
25m |
25.74 |
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
02 mars 2014 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
08:50 |
|