Program för Scandic Syd Cup feb 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 7, 400m Frisim Damer |
Sponsor: Synops/Ville Karlssons Å. |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 180 | Luthman Nellie | 2002 | UMEÅ SS | AP7802 | 25 m | 1:39.07 | |
2 | 121 | Hägglund-Björklund Sara | 1995 | SÖDERTÖRN | BB3695 | 25 m | 4:24.05 | |
3 | 126 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | BB4695 | 25 m | 4:25.33 | |
4 | 123 | Jörlund Hanna | 1991 | SÖDERTÖRN | BL6891 | 25 m | 4:29.53 | |
5 | 221 | Näsén Karolina | 1996 | SK ÄGIR | AO0296 | 25 m | 4:42.36 | |
6 | 60 | Hedlund Frida | 1999 | SUNDSVALL | AG5699 | 25 m | 4:45.48 | |
7 | 52 | Bergqvist Lina | 1998 | SUNDSVALL | AG3498 | 25 m | 4:47.81 | |
8 | 87 | Westberg Eveline | 1997 | SUNDSVALL | AH8297 | 25 m | 4:48.64 | |
9 | 86 | Vestberg Matilda | 1996 | SUNDSVALL | AH8496 | 25 m | 4:53.01 | |
10 | 183 | Sandberg Elin | 1997 | UMEÅ SS | AN4497 | 25 m | 4:57.30 | |
11 | 64 | Lundblom Amelia | 1999 | SUNDSVALL | AF3499 | 25 m | 5:00.27 | |
12 | 274 | Persson Wilma | 2001 | SUNDSVALL | AC0401 | 25 m | 5:02.16 | |
13 | 96 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 5:02.35 | |
14 | 145 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | BA7600 | 25 m | 5:08.11 | |
15 | 66 | Mannela Sofia | 2001 | SUNDSVALL | AC9201 | 25 m | 5:12.08 | |
16 | 32 | Näslund Ellen | 2000 | NJURUNDA | AC4400 | 25 m | 5:18.12 | |
17 | 182 | Orre Sandström Tuva | 2001 | UMEÅ SS | AD1601 | 25 m | 5:18.59 | |
18 | 172 | Granström Thea | 2000 | UMEÅ SS | AJ5200 | 25 m | 5:19.89 | |
19 | 262 | Reistadbakk Maria | 1999 | Namsos SK | 50 m | 5:30.90 | ||
20 | 269 | Westermann Stina | 2001 | Namsos SK | 25 m | 5:33.26 | ||
21 | 149 | Sehmi Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | AR9899 | 25 m | 5:33.28 | |
22 | 93 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AH2600 | 25 m | 5:36.01 | |
23 | 55 | Danielsson Julia | 2000 | SUNDSVALL | AM8400 | 25 m | 5:38.37 | |
24 | 33 | Olsson Vilma | 1999 | NJURUNDA | BM8299 | 25 m | 5:40.63 | |
25 | 29 | Forslund Tilde | 2000 | NJURUNDA | BL7400 | 25 m | 5:45.39 | |
26 | 205 | Ferdèn Emma | 2000 | SK ÄGIR | BB7400 | 25 m | 5:48.58 | |
27 | 249 | Sikora Malgorzata | 1983 | IKSU | AF4683 | 25 m | 6:00.92 | |
28 | 227 | Poznanska Wiktoria | 2001 | SK ÄGIR | AZ6601 | 25 m | 6:04.48 | |
29 | 168 | Ahlm Olivia | 2001 | UMEÅ SS | AL7601 | 25 m | 6:05.89 | |
30 | 234 | Skårstedt Hanna | 2001 | SK ÄGIR | AT3601 | 25 m | 6:13.36 | |
31 | 239 | Zachrisson Selma | 2003 | SK ÄGIR | AS6803 | 25 m | 7:53.14 | |
32 | 212 | Jakobsson Filippa | 2003 | SK ÄGIR | AY0603 | 25 m | 8:18.45 | |
33 | 220 | Näsén Josefina | 2005 | SK ÄGIR | AF7805 | 25 m | 8:32.68 | |
34 | 20 | Graaf Emma | 1984 | LUDVIKA SS | AB2684 | 25 m | ||
35 | 232 | Skylare Berglöf Anna | 2003 | SK ÄGIR | AY2603 | 25 m | ||
36 | 250 | Johnsson Julia | 2000 | HÄRJEDALEN | AW1200 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.06 | Utskriftsdatum | 22 februari 2014 |
Licensierad till: Simklubben Ägir | Utskriftstid | 08:00 |