Program för Bockstensdoppet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 40
|
Tävling |
Bockstensdoppet |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
12:39 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 40, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (24) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
Wilma Åstrand |
2002 |
AR6402 |
ALVESTA SS |
|
50m |
|
639 |
4 |
Amanda Dihle |
2006 |
|
SK LÖDDE |
|
50m |
|
94 |
5 |
Ane Marie Senning |
1999 |
|
ASKER |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
520 |
2 |
Tintin Mehrens |
2001 |
BV1201 |
VARBERG |
|
50m |
|
657 |
3 |
Alma Larsson |
2006 |
|
SKENE SIM |
|
50m |
|
648 |
4 |
Filippa Sjögren |
2006 |
|
VARBERG |
|
50m |
|
190 |
5 |
Julia Johansson |
2004 |
|
HULTSFRED |
|
50m |
|
642 |
6 |
Tyra Sivtoft |
2006 |
|
SK LÖDDE |
|
50m |
|
83 |
7 |
Ella Magnussen |
2003 |
|
ASKER |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Margrete Johnsson |
1999 |
|
Poseidon |
|
50m |
|
376 |
2 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:01.94 |
261 |
3 |
Alma Winses |
2002 |
BL2202 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:00.30 |
144 |
4 |
Tindra Ejdestig |
2001 |
BK3401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
57.89 |
489 |
5 |
Nikki Berggren |
2005 |
AD9805 |
VARBERG |
|
50m |
58.99 |
374 |
6 |
Tilde Klehn |
2004 |
AY8804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:01.40 |
196 |
7 |
Ella Veenhuis |
2007 |
AA9407 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:36.82 |
640 |
8 |
Ida Husby |
2006 |
|
SK LÖDDE |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
187 |
1 |
Ellen Havskog |
2005 |
AD3805 |
HULTSFRED |
|
50m |
57.07 |
127 |
2 |
Elma Kjellin |
2003 |
AT5203 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
56.63 |
259 |
3 |
Elin Wetteskog |
2003 |
BE9603 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
56.42 |
361 |
4 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LÖDDE |
|
50m |
56.01 |
150 |
5 |
Teigan Hussey |
2002 |
BO8602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
56.18 |
154 |
6 |
Liv Johansson |
2002 |
BO0802 |
GÖTEBORG |
|
25m |
56.53 |
186 |
7 |
Stina Gunnarsson |
2006 |
AB2806 |
HULTSFRED |
|
25m |
56.94 |
353 |
8 |
Matilda Waide |
2005 |
AB5605 |
SK LAXEN |
|
50m |
57.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Elin Jansson |
2001 |
BT5801 |
GÖTEBORG |
|
50m |
53.64 |
534 |
2 |
Alva Tingstorp |
2005 |
AB6405 |
VARBERG |
|
25m |
52.82 |
514 |
3 |
Daniella Jonsson |
2002 |
BN4402 |
VARBERG |
|
50m |
52.45 |
499 |
4 |
Ylva Eklöv |
2003 |
BN6203 |
VARBERG |
|
25m |
51.70 |
576 |
5 |
Hanna Paulsson |
2002 |
AL7202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
51.72 |
500 |
6 |
Zella Eklöv |
2002 |
BM3402 |
VARBERG |
|
25m |
52.71 |
588 |
7 |
Ellen Westerblad |
2004 |
AM3204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
53.46 |
609 |
8 |
Alma Larsson |
2004 |
AJ4404 |
FALKENBERG |
|
25m |
53.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
263 |
1 |
Ida Öjefelt |
2001 |
BR9401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
51.49 |
570 |
2 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
50m |
50.94 |
325 |
3 |
Ella Ljungdahl |
2004 |
AP2804 |
SK LAXEN |
|
25m |
50.81 |
391 |
4 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.64 |
562 |
5 |
Nina Wulf-Andersson |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
50m |
50.73 |
460 |
6 |
Lithea Kottusch |
2003 |
AC4403 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
50.82 |
428 |
7 |
Stella Persengård |
2004 |
AL6804 |
SKENE SIM |
|
25m |
51.33 |
256 |
8 |
Izabella Svensson |
2003 |
BJ6403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
51.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
25m |
50.61 |
463 |
2 |
Mimmi Langer |
2001 |
AW7801 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
50.01 |
233 |
3 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
49.92 |
462 |
4 |
Chloé Laatikainen-Potts |
2002 |
AN9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
49.85 |
224 |
5 |
Hanna Bogren |
2001 |
BR4401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
49.88 |
632 |
6 |
Amanda Tholander |
2002 |
|
VARBERG |
|
50m |
49.92 |
511 |
7 |
Anna Jansson |
2003 |
BD4203 |
VARBERG |
|
25m |
50.47 |
379 |
8 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
50.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Rebecca Vondrak |
2002 |
BI9402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
49.29 |
363 |
2 |
Agnes Dansdotter |
2002 |
AI6402 |
SK LÖDDE |
|
50m |
49.09 |
140 |
3 |
Sofie Asterling |
2003 |
BD1203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
48.99 |
160 |
4 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
48.74 |
430 |
5 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
SKENE SIM |
|
25m |
48.85 |
569 |
6 |
Nellie Korunovska Skyttma |
2004 |
AT3804 |
VELLINGE-N |
|
50m |
49.08 |
168 |
7 |
Elin Swärd |
2002 |
BI4402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
49.20 |
322 |
8 |
Clara Laurell |
2004 |
AR6804 |
SK LAXEN |
|
50m |
49.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Felicia Rundström |
2002 |
BI2402 |
GÖTEBORG |
|
50m |
48.44 |
523 |
2 |
Alexandra Olausson |
2003 |
AP1603 |
VARBERG |
|
25m |
47.90 |
310 |
3 |
Ellen Gullberg |
2005 |
AJ3605 |
SK LAXEN |
|
25m |
47.32 |
566 |
4 |
Mathilda Kamper-Johnsson |
2002 |
AW9602 |
VELLINGE-N |
|
25m |
47.07 |
115 |
5 |
Tove Gustafsson |
2004 |
AH7204 |
ALVESTA SS |
|
25m |
47.28 |
284 |
6 |
Vanja Parsbbäck |
2003 |
AY7203 |
KUNGÄLV |
|
25m |
47.70 |
324 |
7 |
Zabrina Lindblad |
2000 |
BM6200 |
SK LAXEN |
|
25m |
48.37 |
446 |
8 |
Annie Ottosson |
2002 |
AT8802 |
SK STIMMET |
|
25m |
48.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
319 |
1 |
Henna Kjaergaard |
2003 |
AQ3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
46.80 |
488 |
2 |
Matilda Bengtsson |
2002 |
AK7802 |
VARBERG |
|
50m |
46.04 |
146 |
3 |
Fannie Gorowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
45.62 |
490 |
4 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
44.83 |
222 |
5 |
Ebba Björkman |
2002 |
BD8202 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
45.52 |
275 |
6 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
KUNGÄLV |
|
25m |
45.90 |
605 |
7 |
Maja Feldhusen |
2003 |
AP0803 |
FALKENBERG |
|
25m |
46.10 |
99 |
8 |
Vivian Doan Tran |
2003 |
|
ASKER |
|
50m |
46.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
90 |
1 |
Kristina Hovland Nordang |
2001 |
|
ASKER |
|
50m |
44.68 |
537 |
2 |
Majja Vaara |
2000 |
BL9400 |
VARBERG |
|
25m |
44.49 |
175 |
3 |
Sofia Öhman |
2003 |
BA2403 |
GÖTEBORG |
|
25m |
44.25 |
128 |
4 |
Amanda Lindahl Andersson |
2002 |
BC9202 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
44.02 |
338 |
5 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
44.04 |
87 |
6 |
Ines Nibler |
2001 |
|
ASKER |
|
50m |
44.30 |
383 |
7 |
Alessandra Påhlsson |
2003 |
AQ5403 |
SK LÖDDE |
|
25m |
44.54 |
166 |
8 |
Frida Skåring |
2002 |
BO5602 |
GÖTEBORG |
|
50m |
44.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Idunn Jørgensen Mohr |
2002 |
|
ASKER |
|
50m |
43.84 |
163 |
2 |
Torun Sandén |
2001 |
BS0401 |
GÖTEBORG |
|
50m |
43.72 |
228 |
3 |
Ylva Franck |
2000 |
BP6400 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
43.67 |
495 |
4 |
Thea Carlsson |
2002 |
AM9402 |
VARBERG |
|
25m |
43.32 |
171 |
5 |
Paulina Vondrak |
2002 |
BI0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.58 |
371 |
6 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
43.69 |
148 |
7 |
Tilda Gödicke |
2002 |
BI6202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
43.76 |
411 |
8 |
Elin Wendt |
1999 |
AJ2299 |
S 02 |
|
25m |
43.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
360 |
1 |
Sofia Abrahamsson |
2005 |
AB8605 |
LYSEKIL SS |
|
25m |
43.19 |
223 |
2 |
Sofia Blom |
2002 |
BK1402 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
43.10 |
434 |
3 |
Anna Lindberg |
2001 |
AH4401 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
43.02 |
364 |
4 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
42.96 |
456 |
5 |
Tilda Hellström |
2002 |
AX9402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
42.99 |
274 |
6 |
Sofia Eriksson |
2004 |
AE4604 |
KUNGÄLV |
|
25m |
43.07 |
388 |
7 |
Victoria Segerdahl |
2001 |
AS1801 |
SK LÖDDE |
|
25m |
43.12 |
155 |
8 |
Anna-Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Kristine Johnsson |
2001 |
|
Poseidon |
|
50m |
42.87 |
321 |
2 |
Carolina Kvarnhäll |
2000 |
BO2600 |
SK LAXEN |
|
25m |
42.47 |
579 |
3 |
Annie Runesson |
2001 |
BT3601 |
VELLINGE-N |
|
25m |
42.33 |
466 |
4 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
42.08 |
294 |
5 |
Nathalie Barrington |
2002 |
AY9202 |
SK LAXEN |
|
25m |
42.22 |
470 |
6 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
42.43 |
432 |
7 |
Sofia Åstedt |
2003 |
AF1403 |
SKENE SIM |
|
25m |
42.68 |
611 |
8 |
Yulia Smirnova |
2001 |
BN3601 |
FALKENBERG |
|
50m |
42.95 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
332 |
1 |
Elin Norrman |
2001 |
AX4601 |
SK LAXEN |
|
25m |
41.84 |
303 |
2 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
41.70 |
390 |
3 |
Olivia Skog |
2002 |
AI1602 |
SK LÖDDE |
|
25m |
41.63 |
590 |
4 |
Alicia Virgili |
2000 |
AP5600 |
VELLINGE-N |
|
50m |
41.10 |
484 |
5 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
25m |
41.26 |
378 |
6 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
41.70 |
177 |
7 |
Elin Andersson |
1999 |
AG1499 |
SK GÖTENE |
|
50m |
41.76 |
323 |
8 |
Cazzandra Lindblad |
2003 |
AQ5803 |
SK LAXEN |
|
25m |
42.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
433 |
1 |
Sara Helgesson |
2000 |
AX5400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
41.08 |
143 |
2 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.89 |
96 |
3 |
Mina Victoria Stensland |
2002 |
|
ASKER |
|
50m |
40.74 |
305 |
4 |
Nathalie Grahn |
2000 |
BE7800 |
SK LAXEN |
|
25m |
40.52 |
282 |
5 |
Gabriella Milusic |
2004 |
AJ0404 |
KUNGÄLV |
|
25m |
40.62 |
468 |
6 |
Sara Metcalfe |
2002 |
AL8602 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
40.86 |
244 |
7 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
41.04 |
357 |
8 |
Julia Wollentz |
2002 |
AO1202 |
SK LAXEN |
|
50m |
41.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
477 |
1 |
Cornelia Almqvist |
2002 |
AJ6602 |
VARBERG |
|
25m |
40.27 |
505 |
2 |
Maja Hedström |
2001 |
AI0201 |
VARBERG |
|
25m |
40.16 |
413 |
3 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
S 02 |
|
25m |
40.13 |
194 |
4 |
Kim Torkelsson |
1999 |
AK9499 |
HULTSFRED |
|
50m |
40.07 |
469 |
5 |
Melina Robertsson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
40.09 |
449 |
6 |
Kinga Szczesniak |
2001 |
AL5801 |
SK STIMMET |
|
25m |
40.15 |
568 |
7 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
50m |
40.16 |
142 |
8 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
40.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
571 |
1 |
Ida Larsson |
2002 |
AL8202 |
VELLINGE-N |
|
50m |
39.79 |
426 |
2 |
Nora Lidbom |
2002 |
AP0202 |
SKENE SIM |
|
25m |
39.55 |
308 |
3 |
Lovisa Gröndahl |
2000 |
AW7400 |
SK LAXEN |
|
25m |
39.30 |
435 |
4 |
Emma Lundgren |
2000 |
AG7400 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
38.96 |
614 |
5 |
Jouline Svensson |
1999 |
BJ2899 |
FALKENBERG |
|
25m |
39.05 |
234 |
6 |
Felicia Hallingborn-Ask |
1999 |
BO8899 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
39.46 |
400 |
7 |
Amanda Böhn |
2001 |
AB2201 |
S 02 |
|
25m |
39.62 |
191 |
8 |
Emma Juneskog |
1998 |
AU2298 |
HULTSFRED |
|
50m |
40.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
204 |
1 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
38.65 |
436 |
2 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
38.41 |
453 |
3 |
Emelie Fast |
2004 |
AR4204 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.33 |
540 |
4 |
Sara Westholm |
2001 |
AL8801 |
VARBERG |
|
50m |
38.09 |
587 |
5 |
Emma Taylor |
1998 |
AZ8498 |
VELLINGE-N |
|
50m |
38.26 |
580 |
6 |
Frida Rödin |
2000 |
AI3800 |
VELLINGE-N |
|
50m |
38.38 |
348 |
7 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
25m |
38.55 |
184 |
8 |
Ellen Carlsson |
1999 |
AK6499 |
HULTSFRED |
|
50m |
38.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
448 |
1 |
Klara Stigsson |
2001 |
AL0201 |
SK STIMMET |
|
25m |
37.98 |
122 |
2 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
ANDERSTORP |
|
50m |
37.90 |
200 |
3 |
Disa Gladher |
2002 |
AA2202 |
KARLSKRONA |
|
25m |
37.75 |
508 |
4 |
Ebba Hultgren |
2000 |
AL8400 |
VARBERG |
|
25m |
37.72 |
116 |
5 |
Lamia Kaltak |
2001 |
AP3201 |
ALVESTA SS |
|
50m |
37.74 |
366 |
6 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
37.88 |
502 |
7 |
Linnéa Gustafsson |
1999 |
BK0299 |
VARBERG |
|
25m |
37.91 |
591 |
8 |
Julia Virgili |
1998 |
AZ2698 |
VELLINGE-N |
|
50m |
38.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
206 |
1 |
Yara Waked |
1998 |
BL8898 |
KARLSKRONA |
|
50m |
37.58 |
380 |
2 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
25m |
37.15 |
113 |
3 |
Stina Bengtsson |
1998 |
AS5498 |
ALVESTA SS |
|
50m |
37.01 |
501 |
4 |
Maja Engström |
2000 |
AV3800 |
VARBERG |
|
25m |
36.88 |
327 |
5 |
Tilde Morin |
2002 |
AM5202 |
SK LAXEN |
|
25m |
36.92 |
600 |
6 |
Trine Forss |
2003 |
AD8403 |
BILLINGEN |
|
25m |
37.02 |
372 |
7 |
Matilda Johansdotter |
2000 |
BE1400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
37.32 |
398 |
8 |
Alice Aurell |
2001 |
AB1201 |
S 02 |
|
50m |
37.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
606 |
1 |
Nathalie Johansson |
1999 |
BO9899 |
FALKENBERG |
|
50m |
36.86 |
526 |
2 |
Matilda Pettersson |
1999 |
AK6699 |
VARBERG |
|
25m |
36.56 |
486 |
3 |
Sofia Bekken |
2001 |
AE6601 |
VARBERG |
|
25m |
36.37 |
373 |
4 |
Erica Johnsson |
1996 |
AY8896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
36.20 |
119 |
5 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
50m |
36.36 |
179 |
6 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
50m |
36.43 |
410 |
7 |
Denise Persson |
1998 |
BK8298 |
S 02 |
|
25m |
36.85 |
141 |
8 |
Andrea Berggren |
2000 |
BC5800 |
GÖTEBORG |
|
25m |
36.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
355 |
1 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
25m |
36.13 |
117 |
2 |
Sandra Lange |
1999 |
AK0699 |
ALVESTA SS |
|
50m |
35.94 |
216 |
3 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
35.56 |
385 |
4 |
Viktoria Ramkvist |
1996 |
AC1496 |
SK LÖDDE |
|
25m |
35.46 |
407 |
5 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
BA7694 |
S 02 |
|
25m |
35.51 |
195 |
6 |
Linnea Waldemarsson |
1996 |
AN8696 |
HULTSFRED |
|
50m |
35.78 |
67 |
7 |
Emma Lu Eikemo |
2000 |
|
ASKER |
|
50m |
35.95 |
296 |
8 |
Moa Bergstedt |
2000 |
AV1400 |
SK LAXEN |
|
25m |
36.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
465 |
1 |
Elin Lokrantz |
2000 |
AM2200 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
35.09 |
207 |
2 |
Sanna Westerberg |
1998 |
AP9898 |
KARLSKRONA |
|
25m |
34.19 |
408 |
3 |
Tilde Lundmark |
1995 |
AD1495 |
S 02 |
|
25m |
32.46 |
7 |
4 |
Stine Marie Karlberg |
1999 |
|
Poseidon |
|
50m |
31.68 |
370 |
5 |
Johanna Holmberg |
1993 |
BH9693 |
SK LÖDDE |
|
25m |
32.18 |
93 |
6 |
Karina Rønning |
2000 |
|
ASKER |
|
50m |
32.93 |
392 |
7 |
Sara Sällberg |
2001 |
AF7201 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.87 |
516 |
8 |
Linnea Kobel |
1996 |
AN4496 |
VARBERG |
|
25m |
35.17 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
12:39 |
|