Program för SM/JSM
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
SM/JSM (50m) |
|
Utskriftsdatum |
03 juli 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
13:34 |
|
|
Arrangör |
SSF/SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 juli 2014 |
|
|
|
|
Gren 11, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (2) |
Sponsor: Streamcode |
SR: Michelle Coleman (1993) 2:10.56 2014-04-10 |
SR Juniorer: Henriette Stenkvist (1994) 2:12.64 2010-03-06 |
MR: Henriette Stenkvist (1994) 2:13.32 2011 FM: Sandra Hafström 2:16.90 |
EM-kval: 2:15.33 |
|
Heat B (2) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Emelie Stenhammar |
1993 |
BH4293 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:28.03 |
19 |
2 |
Linnéa Bielicz |
1994 |
BJ3294 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:25.99 |
246 |
3 |
Christine Ekman |
1994 |
AE8294 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:24.61 |
347 |
4 |
Anna Åhlin |
1991 |
AO7491 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:23.80 |
103 |
5 |
Johanna Pettersson |
1996 |
AL2696 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:24.34 |
476 |
6 |
Rebecca Håkansson |
1996 |
AV3296 |
VELLINGE-N |
|
50m |
2:25.83 |
81 |
7 |
Linda Baron |
1995 |
AB3495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:27.70 |
94 |
8 |
Maria Galic |
1995 |
AD9495 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:28.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
433 |
1 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
SK TRITON |
|
50m |
2:21.71 |
83 |
2 |
Josefin Eriksen |
1995 |
AS2495 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:21.06 |
336 |
3 |
Michelle Coleman |
1993 |
AM2493 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:17.87 |
40 |
4 |
Louise Hansson |
1996 |
AO1896 |
HS |
|
50m |
2:16.62 |
197 |
5 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
50m |
2:17.76 |
323 |
6 |
Marlene Pavlu Lewin |
1997 |
AH9497 |
SKURU IK |
|
50m |
2:20.76 |
294 |
7 |
Therese Svendsen |
1989 |
BM2689 |
SK RAN |
|
50m |
2:21.13 |
405 |
8 |
Hanna Jörlund |
1991 |
BL6891 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
2:23.63 |
Skapad av WinGrodan 1.22.16 |
Utskriftsdatum |
03 juli 2014 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
13:34 |
|