2024-06-14   11:58:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för SM/JSM

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 5 Fredag 4/7 kl. 09.00

19_J
Gren 19, 50m Brstsim Herrar Junior 
 
Sponsor: Terry & Friends 
SR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 
JSR: Johannes Skagius (1995) 27.16 2013-07-30 
MR Senior: Martin Gustavsson (1980) 27.93 2008 FM: Jacob Zeidler 28.83 
EM-kval: 27.80 
 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 









 
367  Skagius Johannes  1995  SUNDSVALL  AH8595  50 m  27.16   
186  Zeidler Jacob  1994  SK LDDE  AB5394  50 m  28.76   
130  Persson Erik  1994  KUNGSBACKA  AB6794  50 m  29.08   
91  Dobrescu Sebastian  1994  JNKPING  AC0794  50 m  29.22   
97  Johansson Erik  1994  JNKPING  AF0394  50 m  29.53   
107  Thorvaldsson Kevin  1995  JNKPING  AA9595  50 m  29.76   
555  Falk Hansson Joel  1994  POLISEN  AT7394  50 m  29.78   
148  Bjrudd Alfred  1996  SK LAXEN  AQ4596  50 m  29.80   
363  Morgan Alexander  1996  SKK  AE9796  50 m  29.94   
10  452  Andersson Christoffer  1994  TYRES SS  AM3594  50 m  30.01   
11  464  Strand Ludvig  1994  TBY SIM  AE5794  50 m  30.11   
12  544  Koch Noa  1996  UDDEVALLA  AA0396  50 m  30.27   
13  44  Kertes Viktor  1996  HS  AP5196  50 m  30.38   
14  72  Persson Mika  1998  HGANS SS  AM7798  50 m  30.81   
15  55  Schippert Otto  1996  HS  AG7996  50 m  30.99   
16  Reinholdsson William  1997  ELFSBORG  AP8597  50 m  31.02   
17  437  Wetterborg Rasmus  1996  SK TRITON  AC9396  50 m  31.22   
18  315  Lindberg Benjamin  1995  SKELLEFTE  AJ6195  50 m  31.25   
19  274  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  50 m  31.37   
20  Hammarlund Emil  1995  ELFSBORG  AT1195  50 m  31.47   
21  221  Holmqvist Filip  1994  MASS  AL8594  50 m  31.51   
22  62  Williamsson Olle  1998  HS  AH4198  50 m  31.55   
23  539  Andersson Johan  1995  UDDEVALLA  AB9595  50 m  31.64   
24  487  Ozerov Alexander  1996  VSBY SS  AS0396  50 m  31.82   
25  449  Bolle Henrik  1996  TUREBERG  AO3196  50 m  31.98   
26  11  Ackerstierna Adam  1995  SK ENA  AH4995  50 m  32.26   
27  15  Kotevski Alexander  1994  ESKILSTUNA  AI8994  50 m  32.65   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.16  Utskriftsdatum  01 juli 2014 
Licensierad till: IC Control  Utskriftstid  20:14 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner