Startliste for XXIX Turku Super Games
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lauantai
# | Løb | Runde | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|---|
1 | 100m Vapaauinti N Masters | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
2 | 100m Vapaauinti M Masters | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
3 | 400m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
4 | 400m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
5 | 50m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
6 | 50m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
7 | 100m Rintauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
8 | 100m Rintauinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
9 | N, T-15 50m vu | Indledende | MuoviTech Finland | Deltagerliste | Startliste |
9 | 200m Perhosuinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
10 | M, P-16 50m vu | Indledende | Kone-Kunttila | Deltagerliste | Startliste |
10 | 200m Perhosuinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
11 | N, T-15 100m su | Indledende | Raision EkoTori | Deltagerliste | Startliste |
11 | 400m Sekauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
12 | M, P-16 100m su | Indledende | A-Paalutus | Deltagerliste | Startliste |
12 | 400m Sekauinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
13 | N 200m vu | Indledende | ProFashion Oy Gant | Deltagerliste | Startliste |
13 | 50m Perhosuinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
14 | M 200m vu | Indledende | Intersport Hansa, Turku | Deltagerliste | Startliste |
14 | 50m Perhosuinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
15 | N, T-15 100m pu | Indledende | Ins.tsto Markku Kauriala | Deltagerliste | Startliste |
15 | 100m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
16 | M, P-16 100m pu | Indledende | ProFashion Oy Boomerang | Deltagerliste | Startliste |
16 | 100m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
17 | N, T-15 100m ru | Indledende | LähiTapiola | Deltagerliste | Startliste |
17 | 200m Rintauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
18 | M, P-16 100m ru | Indledende | Amslift Oy | Deltagerliste | Startliste |
18 | 200m Rintauinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
19 | 50m Selkäuinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
20 | 50m Selkäuinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
21 | 100m Perhosuinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
22 | 100m Perhosuinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
23 | 200m Sekauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
24 | 200m Sekauinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
25 | 1500m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
26 | 1500m Vapaauinti Miehet | Direkte finale | Deltagerliste | Startliste | |
27 | 20x50m Vapaauinti Naiset | Direkte finale | NCC Roads Oy | Deltagerliste | Startliste |