2021-05-15   15:38:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Ullbergstrofén 2015

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försök fredag

7_S
Gren 7, 100m Fjrilsim Damer 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
18 r och ldre 
408  Podus Elin  1997  NKK  AE8297  25 m  1:01.01   
376  Diaz-Nilsson Rebecca  1996  NKK  AD8296  25 m  1:02.84   
123  Kristensson Inez  1997  GTEBORG  AK1897  25 m  1:03.35   
474  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  1:03.93   
584  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  1:04.90   
463  Andersson Johanna  1996  S 02  AW4496  25 m  1:06.42   
96  Ekstedt Christina  1996  GTEBORG  AM2296  25 m  1:08.68   
308  Lange Heln  1996  SK LAXEN  AN1296  25 m  1:09.40   
302  Cederholm Hanna  1997  SK LAXEN  AM4497  50 m  1:09.48   
10  385  Grundmark Anna  1997  NKK  AL2697  25 m  1:09.60   
11  393  Klipic Hanna  1996  NKK  AO0896  25 m  1:11.07   
12  182  Juliusson Klara  1997  HGANS SS  AH3897  25 m  1:11.84   
13  350  Janzn My  1997  MASS  AF2497  25 m  1:12.84   
14  119  Kewenter Matilda  1997  GTEBORG  AK0897  25 m  1:14.73   
15  413  Sterner Linnea  1996  NKK  AZ2296  25 m  1:17.54   
16  533  Johansson Amanda  1997  TROLLHTTA  BJ4497  25 m  1:17.69   
17  495  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  1:20.79   
18  531  Hkansson Marie  1992  TROLLHTTA  CH2292  25 m  1:21.45   
19  120  Kjellander Josefine  1997  GTEBORG  BA2897  25 m  1:25.64   
16 - 17 r 
435  Christiansen Emilia  1999  S 71  AL8499  25 m  1:02.65   
40  Fahlberg Linna  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  1:06.39   
356  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  25 m  1:07.41   
586  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  1:07.81   
21  Dimitriou Sagr Emma  1999  ALINGSS  AO4699  25 m  1:07.95   
562  Jensen Annie  1999  NGELHOLM  AF2699  25 m  1:09.53   
553  Andersson Matilda  1999  NGELHOLM  AH6699  25 m  1:11.42   
209  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  1:13.65   
419  Vestgrd Andrea  1998  NKK  AN6698  25 m  1:13.70   
10  601  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  50 m  1:14.59   
11  633  Hallkvist Louise  1999  SK ALINGS  AE0299  25 m  1:15.50   
12  208  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  25 m  1:19.08   
13  259  Pettersson Matilda  1999  KUNGSBACKA  AK6699  25 m  1:19.58   
14  420  Wgman Ebba  1999  NKK  BR9499  25 m  1:22.58   
15  470  Brogren Isabella  1999  S 02  BB7499  25 m  1:22.68   
14 - 15 r 
35  Berntsson Michelle  2000  ELFSBORG  BD6200  25 m  1:05.40   
346  Gradinarska Kamelia  2001  MASS  AI3601  25 m  1:05.81   
365  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  1:06.33   
353  Lundborg Linna  2000  MASS  AZ5600  25 m  1:06.39   
437  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  25 m  1:06.61   
542  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  1:09.53   
579  Nederman Lina  2000  SA  AP0600  25 m  1:09.86   
578  Nederman Ida  2000  SA  AU7400  50 m  1:10.26   
191  Arberg Agnes  2001  JNKPING  AF6201  25 m  1:11.47   
10  513  Lvgren Ida  2001  SKVDE SS  AB2801  25 m  1:12.12   
11  547  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  1:12.39   
12  514  Rosebrink Tuva  2001  SKVDE SS  AJ7601  50 m  1:13.19   
13  539  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHTTA  AA2600  25 m  1:13.53   
14  223  Bekken Sofia  2001  KUNGSBACKA  AE6601  25 m  1:14.13   
15  511  Lundgren Emma  2000  SKVDE SS  AG7400  25 m  1:14.35   
16  304  Grndahl Lovisa  2000  SK LAXEN  AW7400  25 m  1:14.42   
17  537  Ltt Annie  2001  TROLLHTTA  AO0601  25 m  1:14.71   
18  307  Johansson Petronella  2000  SK LAXEN  AW0600  25 m  1:14.88   
19  337  kesson Erika  2000  LJUNGBY SS  AA6600  25 m  1:15.06   
20  99  Fallenhag Daniella  2000  GTEBORG  AR7800  25 m  1:15.43   
21  390  Hrdelin Josefine  2001  NKK  AF4601  25 m  1:15.45   
22  635  Svantesson Agnes  2001  SK ALINGS  AM2201  25 m  1:17.16   
23  507  Helgesson Sara  2000  SKVDE SS  AX5400  25 m  1:17.42   
24  248  Johansson Michaela  2000  KUNGSBACKA  AJ8400  25 m  1:17.66   
25  576  Momats Clara  2000  SA  AG9800  25 m  1:18.17   
26  521  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  1:18.18   
27  317  Norrman Elin  2001  SK LAXEN  AX4601  25 m  1:18.36   
28  628  Strmberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  1:18.53   
29  81  Berggren Andrea  2000  GTEBORG  BC5800  25 m  1:18.82   
30  42  Holstrm Linea  2000  ELFSBORG  AC4600  25 m  1:20.51   
31  331  Torn Matilda  2001  LIDKPING  AO1601  25 m  1:20.71   
32  269  Westholm Sara  2001  KUNGSBACKA  AL8801  25 m  1:21.17   
33  59  Trollsfjord Filippa  2001  ELFSBORG  BE4601  25 m  1:21.59   
34  235  Erlandsson Lovisa  2000  KUNGSBACKA  BN4200  25 m  1:21.96   
35  283  Gilley Rebecca  2001  KUNGLV  AV7601  25 m  1:22.66   
36  153  Persson Tilde  2001  GTEBORG  BK2201  25 m  1:22.99   
37  561  Ingvarsson Miranda  2001  NGELHOLM  AE6401  25 m  1:24.35   
38  98  Eriksson Felicia  2000  GTEBORG  BI7200  25 m  1:26.49   
39  43  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m  1:27.80   
40  271  Wetteskog Emma  2001  KUNGSBACKA  BI6801  25 m  1:27.80   
41  380  Eriksson Ebba  2000  NKK  AM1600  25 m  1:27.85   
42  487  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  1:28.09   
13 r och yngre 
146  Nordenmark Michelle  2002  GTEBORG  AN6602  25 m  1:08.50   
325  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  25 m  1:10.52   
216  Persson Linna  2002  KK KARPEN  AA5802  25 m  1:11.13   
573  Johansson Cornelia  2003  SA  AF1803  25 m  1:12.30   
335  Persson Ida  2002  LJUNGBY SS  AF7402  50 m  1:13.01   
516  Suchomel Linn  2003  SKVDE SS  AD2203  25 m  1:14.42   
641  Simander Ella  2002  RONNEBY SS  au4802  50 m  1:15.97   
619  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  1:16.50   
334  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  25 m  1:17.40   
10  263  Schyum Alexandra  2002  KUNGSBACKA  AN8202  25 m  1:19.86   
11  418  Westerberg Sofia  2002  NKK  AP9402  25 m  1:20.08   
12  214  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  1:20.57   
13  443  Nilsson Tova  2002  S 71  AC0202  25 m  1:21.06   
14  395  Lagher Hanna  2002  NKK  AP8402  25 m  1:21.83   
15  423  hrn Lovisa  2002  NKK  AJ8802  25 m  1:24.36   
16  141  Wierzbowska Oliwia  2003  GTEBORG  BD6803  25 m  1:24.74   
17  163  Simonsson Ella  2002  GTEBORG  BK2202  25 m  1:25.15   
18  374  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  1:25.61   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  24 april 2015 
Licensierad till: Gteborg Sim  Utskriftstid  12:11 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner