Program för Sydsim Swim Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 16, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 271 | Fredriksson Petter | 1997 | SK HAJEN | AJ4197 | 25 m | 1:57.69 | |
2 | 120 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 2:07.75 | |
3 | 177 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 25 m | 2:08.47 | |
4 | 435 | Lienau-Petersson Alexander | 1993 | YSTADS SS | AR5393 | 25 m | 2:09.47 | |
5 | 16 | Mogensen Anders L. | 1996 | AGF | 9629AN | 25 m | 2:09.93 | |
6 | 55 | Kroon Gustav | 1998 | HS | AM6398 | 25 m | 2:10.69 | |
7 | 8 | Bendix Frederik | 1995 | AGF | 9591AL | 25 m | 2:12.07 | |
8 | 255 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | AF4900 | 25 m | 2:12.98 | |
9 | 155 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 2:18.15 | |
10 | 418 | Christiansson Filip | 1999 | YSTADS SS | AO6199 | 25 m | 2:18.36 | |
11 | 292 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 25 m | 2:18.40 | |
12 | 207 | Hedre Alexander | 1999 | POSEIDON | AJ9799 | 25 m | 2:20.06 | |
13 | 119 | Larsson David | 1996 | JÖNKÖPING | AH7196 | 50 m | 2:20.08 | |
14 | 265 | Aminoff Andreas | 2000 | SK HAJEN | AB7900 | 25 m | 2:20.85 | |
15 | 78 | Rasmusson Oskar | 1999 | HS | AK2799 | 25 m | 2:21.38 | |
16 | 181 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 25 m | 2:22.20 | |
17 | 204 | Dahlén Alexander | 1999 | POSEIDON | AI4399 | 25 m | 2:22.61 | |
18 | 397 | Pettersson Robin | 2000 | VÄRNAMO SS | AD2500 | 25 m | 2:24.73 | |
19 | 398 | Stensson Erik | 2002 | VÄRNAMO SS | AC2902 | 25 m | 2:29.91 | |
20 | 294 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 25 m | 2:30.29 | |
21 | 45 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 50 m | 2:30.59 | |
22 | 372 | Dellhede Christoffer | 2001 | SS IDEN | AD0501 | 25 m | 2:31.40 | |
23 | 248 | Kaminski Marvin | 1999 | SIM ENGELH | AL8599 | 50 m | 2:34.41 | |
24 | 395 | Lindqvist Joseph | 1996 | TYRINGE SS | AJ7196 | 25 m | 2:34.43 | |
25 | 253 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 2:35.06 | |
26 | 22 | Jönsson Anton | 2001 | ESLÖVS SS | AL4501 | 25 m | 2:35.61 | |
27 | 112 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 2:36.22 | |
28 | 6 | LOSS GABRIELE | 2002 | SAL | 085844 | 25 m | 2:37.20 | |
29 | 346 | Grandin Thor | 2002 | SK TRITON | AG4502 | 25 m | 2:41.81 | |
30 | 39 | Fischer Daniel | 2002 | HS | AC0302 | 50 m | 2:49.66 | |
31 | 198 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 2:58.41 | |
32 | 135 | Persson Simon | 2003 | KK KARPEN | AA1703 | 25 m | 3:16.19 | |
33 | 385 | Olsson Erik | 2002 | TRELLEBORG | AF9502 | 25 m | 3:25.07 | |
34 | 319 | Franzén Jesper | 2002 | SK SYDSIM | AG3902 | 50 m | 3:32.76 | |
35 | 72 | Persson Gustav | 2000 | HS | AJ4500 | 50 m | ||
36 | 386 | Olsson Gabriel | 2004 | TRELLEBORG | AA3704 | 50 m | ||
37 | 440 | Nilsson Herman | 2002 | YSTADS SS | AI1502 | 50 m | ||
38 | 452 | Stoltz Hugo | 2004 | YSTADS SS | AF4904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 28 mars 2015 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 06:59 |