Program for VÃ¥rsimiaden Distrikt, Tumba
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 31, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 52 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SKK | AB5203 | 25 m | 1:08.28 | |
2 | 26 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 1:08.48 | |
3 | 101 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 1:10.21 | |
4 | 217 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:10.64 | |
5 | 177 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:11.38 | |
6 | 167 | Candelius Lisa | 2003 | SS04 | AT9803 | 25 m | 1:12.40 | |
7 | 259 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:13.29 | |
8 | 122 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 1:13.42 | |
9 | 16 | Udell Alva | 2003 | BOTK-RÖNN | AO4603 | 25 m | 1:16.22 | |
10 | 219 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:16.46 | |
11 | 306 | Larsered Felicia | 2003 | TUREBERG | AW2803 | 25 m | 1:16.68 | |
12 | 135 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 25 m | 1:17.19 | |
13 | 268 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 25 m | 1:17.67 | |
14 | 147 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 25 m | 1:18.18 | |
15 | 235 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | 1:18.26 | |
16 | 197 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:18.68 | |
17 | 303 | Jezzini Yasmine | 2003 | TUREBERG | BI2403 | 25 m | 1:18.69 | |
18 | 263 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:20.42 | |
19 | 289 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 1:20.48 | |
20 | 223 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | 1:20.51 | |
21 | 57 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | 1:21.02 | |
22 | 119 | Kårén Beata | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX1603 | 25 m | 1:22.47 | |
23 | 298 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 1:22.51 | |
24 | 148 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 1:22.86 | |
25 | 123 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 1:23.03 | |
26 | 206 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 25 m | 1:23.04 | |
27 | 241 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:23.67 | |
28 | 41 | Backman Vera | 2003 | SKK | BB8403 | 25 m | 1:23.99 | |
29 | 314 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 1:24.40 | |
30 | 33 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | 1:25.77 | |
31 | 124 | Lövqvist Linda | 2003 | SPÅRVÄGEN | BK5403 | 25 m | 1:25.85 | |
32 | 71 | Werme Anna | 2003 | SKK | BB3603 | 25 m | 1:26.40 | |
33 | 205 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 1:26.48 | |
34 | 172 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 1:27.61 | |
35 | 127 | Morota Meja | 2003 | SPÅRVÄGEN | BK6403 | 25 m | 1:28.44 | |
36 | 139 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU5603 | 25 m | 1:30.63 | |
37 | 293 | Hannerz Saga | 2003 | TUREBERG | BH8403 | 25 m | 1:31.16 | |
38 | 146 | Weid Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI4203 | 25 m | 1:32.57 | |
39 | 215 | Engvall Paulina | 2003 | TÄBY SIM | BN0403 | 25 m | 1:34.41 | |
40 | 250 | Plunkett Kore Danaë | 2003 | TÄBY SIM | AX1803 | 25 m | 1:34.45 | |
41 | 85 | Asmerom Sinna | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC3603 | 25 m | 1:37.61 | |
42 | 299 | Iwarsson Kajsa | 2003 | TUREBERG | BA9403 | 25 m | 1:40.64 | |
43 | 227 | Gyllerup Anna | 2003 | TÄBY SIM | BO9603 | 25 m | 1:43.20 | |
44 | 307 | Larsered Olivia | 2003 | TUREBERG | BT9803 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 16 april 2015 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 10:45 |