Program for Vårsimiaden Distrikt, Tumba
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 9
|
Tvling |
Vrsimiaden distrikt(frsk) |
|
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
|
|
Tvlingsort |
Tumba |
|
Utskriftstid |
08:25 |
|
|
Arrangr |
Botkyrka Rnninge & Stockholms simfrbund |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Brstsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
205 |
2 |
Sofia Bergstrm |
2003 |
AX8603 |
TBY SIM |
|
50m |
2:07.66 |
303 |
3 |
Yasmine Jezzini |
2003 |
BI2403 |
TUREBERG |
|
25m |
2:00.46 |
124 |
4 |
Linda Lvqvist |
2003 |
BK5403 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:55.45 |
57 |
5 |
Sara Krvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
1:55.45 |
218 |
6 |
Emilia Forsberg |
2003 |
BN9203 |
TBY SIM |
|
25m |
2:01.53 |
307 |
7 |
Olivia Larsered |
2003 |
BT9803 |
TUREBERG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
71 |
1 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
1:54.46 |
119 |
2 |
Beata Krn |
2003 |
AX1603 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:53.35 |
139 |
3 |
Sophie Sundqvist |
2003 |
AU5603 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:52.94 |
227 |
4 |
Anna Gyllerup |
2003 |
BO9603 |
TBY SIM |
|
25m |
1:51.45 |
146 |
5 |
Elvira Weid |
2003 |
BI4203 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:52.45 |
172 |
6 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
1:53.05 |
127 |
7 |
Meja Morota |
2003 |
BK6403 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:53.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
298 |
1 |
Julia Hglund |
2003 |
AI1403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:48.72 |
33 |
2 |
Jenny Tunell |
2003 |
BK2603 |
DANDERYD |
|
25m |
1:47.91 |
177 |
3 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
1:45.80 |
16 |
4 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RNN |
|
25m |
1:44.34 |
263 |
5 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TBY SIM |
|
25m |
1:45.06 |
148 |
6 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:47.32 |
250 |
7 |
Kore Dana Plunkett |
2003 |
AX1803 |
TBY SIM |
|
25m |
1:48.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
217 |
1 |
Jennie Ewerbring |
2003 |
AT6603 |
TBY SIM |
|
25m |
1:43.43 |
206 |
2 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TBY SIM |
|
25m |
1:42.66 |
147 |
3 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:42.35 |
101 |
4 |
Mikaela Hedstrm |
2003 |
AK4403 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:40.36 |
314 |
5 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:41.88 |
135 |
6 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:42.36 |
123 |
7 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:43.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
289 |
1 |
Cornelia Ericsson |
2003 |
AT0603 |
TUREBERG |
|
25m |
1:40.30 |
306 |
2 |
Felicia Larsered |
2003 |
AW2803 |
TUREBERG |
|
25m |
1:38.53 |
235 |
3 |
Katie Hlleberg |
2003 |
AT3603 |
TBY SIM |
|
25m |
1:37.12 |
223 |
4 |
Saga Grindberg |
2003 |
AX5603 |
TBY SIM |
|
25m |
1:36.46 |
241 |
5 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TBY SIM |
|
25m |
1:36.91 |
41 |
6 |
Vera Backman |
2003 |
BB8403 |
SKK |
|
25m |
1:38.03 |
197 |
7 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TBY SIM |
|
25m |
1:39.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
259 |
1 |
Thilda Strm |
2003 |
AT5803 |
TBY SIM |
|
25m |
1:36.36 |
52 |
2 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
25m |
1:32.45 |
268 |
3 |
Beatrice stlund |
2003 |
BA5803 |
TBY SIM |
|
25m |
1:24.74 |
26 |
4 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
25m |
1:21.74 |
219 |
5 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TBY SIM |
|
25m |
1:24.22 |
167 |
6 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
1:31.90 |
122 |
7 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPRVGEN |
|
25m |
1:35.75 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
18 april 2015 |
Licensierad till: Botkyrka-Rnninge SS |
Utskriftstid |
08:25 |
|