Program för Vårsimiaden Distrikt, Tumba
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
19 april 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Tumba |
|
Utskriftstid |
08:16 |
|
|
Arrangör |
Botkyrka Rönninge & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
18 april 2015 |
|
|
|
|
Gren 31, 100m Frisim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
1 |
Olivia Larsered |
2003 |
BT9803 |
TUREBERG |
|
25m |
|
299 |
2 |
Kajsa Iwarsson |
2003 |
BA9403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:40.64 |
250 |
3 |
Kore Danaë Plunkett |
2003 |
AX1803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.45 |
146 |
4 |
Elvira Weid |
2003 |
BI4203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.57 |
215 |
5 |
Paulina Engvall |
2003 |
BN0403 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.41 |
85 |
6 |
Sinna Asmerom |
2003 |
BC3603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:37.61 |
227 |
7 |
Anna Gyllerup |
2003 |
BO9603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:43.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
293 |
1 |
Saga Hannerz |
2003 |
BH8403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:31.16 |
127 |
2 |
Meja Morota |
2003 |
BK6403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:28.44 |
205 |
3 |
Sofia Bergström |
2003 |
AX8603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:26.48 |
33 |
4 |
Jenny Tunell |
2003 |
BK2603 |
DANDERYD |
|
25m |
1:25.77 |
71 |
5 |
Anna Werme |
2003 |
BB3603 |
SKK |
|
25m |
1:26.40 |
172 |
6 |
Rebecka Ishaq |
2003 |
AY8403 |
SS04 |
|
25m |
1:27.61 |
139 |
7 |
Sophie Sundqvist |
2003 |
AU5603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:30.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
314 |
1 |
Astrid Nilsson |
2003 |
AQ9403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:24.40 |
241 |
2 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.67 |
123 |
3 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:23.03 |
298 |
4 |
Julia Häglund |
2003 |
AI1403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:22.51 |
148 |
5 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.86 |
206 |
6 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.04 |
41 |
7 |
Vera Backman |
2003 |
BB8403 |
SKK |
|
25m |
1:23.99 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Beata Kårén |
2003 |
AX1603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.47 |
223 |
2 |
Saga Grindberg |
2003 |
AX5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.51 |
263 |
3 |
Nina Takolander |
2003 |
AX0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.42 |
197 |
4 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.68 |
303 |
5 |
Yasmine Jezzini |
2003 |
BI2403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:18.69 |
289 |
6 |
Cornelia Ericsson |
2003 |
AT0603 |
TUREBERG |
|
25m |
1:20.48 |
57 |
7 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
1:21.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
235 |
1 |
Katie Hälleberg |
2003 |
AT3603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.26 |
135 |
2 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:17.19 |
219 |
3 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:16.46 |
122 |
4 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:13.42 |
16 |
5 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:16.22 |
306 |
6 |
Felicia Larsered |
2003 |
AW2803 |
TUREBERG |
|
25m |
1:16.68 |
147 |
7 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:18.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
259 |
1 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:13.29 |
177 |
2 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
1:11.38 |
101 |
3 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.21 |
52 |
4 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SKK |
|
25m |
1:08.28 |
26 |
5 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
25m |
1:08.48 |
217 |
6 |
Jennie Ewerbring |
2003 |
AT6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:10.64 |
167 |
7 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
1:12.40 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
19 april 2015 |
Licensierad till: Botkyrka-Rönninge SS |
Utskriftstid |
08:16 |
|