Program för Polisen HEAD Summer Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Head Summer Cup 2015 |
|
Utskriftsdatum |
26 juni 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:09 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 juni 2015 |
|
|
|
|
Gren 19, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
179 |
3 |
Emilia Lövstrand |
2002 |
AY8602 |
BORLÄNGE |
|
50m |
|
60 |
4 |
Ida Vinje |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
1:00.60 |
523 |
5 |
Ella Lundvall |
2002 |
BO2602 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
655 |
0 |
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
BO2403 |
SS04 |
|
25m |
51.51 |
323 |
1 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
45.95 |
113 |
2 |
Polina Rozova |
2003 |
|
SHARK |
|
50m |
43.38 |
238 |
3 |
Anna Nyberg |
2003 |
AP5603 |
FALUN |
|
25m |
42.97 |
559 |
4 |
Izabelle Lindberg |
2003 |
AX6603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.30 |
543 |
5 |
Emelie Bergwall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
42.63 |
535 |
6 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.28 |
59 |
7 |
Marie Eek |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
43.73 |
236 |
8 |
Amanda Lindow |
2002 |
AS5802 |
FALUN |
|
25m |
48.29 |
203 |
9 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
57.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
0 |
Henie Hurum Flaata |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
42.22 |
408 |
1 |
Ebba Worander |
2003 |
AS6403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
42.09 |
336 |
2 |
Ioana Danes |
2002 |
AY3802 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
41.93 |
56 |
3 |
Nora Dahl Elde |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
41.30 |
134 |
4 |
Veronica Heier |
2002 |
|
USK |
|
50m |
41.18 |
62 |
5 |
Una Borchgrevink |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
41.23 |
382 |
6 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
41.33 |
368 |
7 |
Meja Morota |
2003 |
BK6403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.99 |
520 |
8 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
42.10 |
281 |
9 |
Cassandra Sjösten |
2003 |
BR8803 |
SALA SS |
|
25m |
42.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
285 |
0 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
50m |
40.84 |
248 |
1 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
40.56 |
383 |
2 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.35 |
263 |
3 |
Julia Lundgren |
2002 |
BB1602 |
LIDINGÖ SK |
|
50m |
40.22 |
573 |
4 |
Maja Sköld |
2002 |
AP1602 |
TÄBY SIM |
|
50m |
39.85 |
410 |
5 |
Emma Öberg |
2003 |
AH4603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
40.08 |
2 |
6 |
Madicken Eriksson |
2003 |
ax8203 |
KANAANS SS |
|
50m |
40.31 |
659 |
7 |
Andrea Mitrovic |
2002 |
BC7802 |
SS04 |
|
25m |
40.38 |
528 |
8 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
40.58 |
531 |
9 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
41.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
365 |
0 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
39.78 |
480 |
1 |
Alice Jönsson |
2003 |
BN5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
39.40 |
406 |
2 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
38.97 |
414 |
3 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.81 |
420 |
4 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.65 |
352 |
5 |
Sofia Holmberg |
2002 |
AU1202 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
38.65 |
3 |
6 |
Lupin Flink |
2002 |
aw8402 |
KANAANS SS |
|
50m |
38.83 |
409 |
7 |
Alice Öberg |
2003 |
AN2803 |
SUNDSVALL |
|
50m |
39.23 |
239 |
8 |
Agnes Olsson |
2002 |
AH4402 |
FALUN |
|
25m |
39.62 |
403 |
9 |
Nathalie Pettersson |
2002 |
BP4602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
39.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
456 |
0 |
Michelle Aspberg |
2002 |
AT8402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.61 |
58 |
1 |
Rikke Omdahl Petersen |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
38.45 |
728 |
2 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
38.21 |
484 |
3 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
38.01 |
177 |
4 |
Louise Haglöv |
2003 |
BC9603 |
BORLÄNGE |
|
25m |
37.78 |
246 |
5 |
Alva Wiker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
25m |
37.99 |
168 |
6 |
Kristine Kleppestrand |
2002 |
|
Vestkant |
|
50m |
38.14 |
67 |
7 |
Lisa Holeberg |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
38.33 |
405 |
8 |
Hanna Sahlin |
2003 |
AS5403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
38.48 |
444 |
9 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
38.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
544 |
0 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.42 |
225 |
1 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
50m |
37.01 |
398 |
2 |
Sofia Lindkvist |
2002 |
BL2602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
36.73 |
90 |
3 |
Hanna-Grete Vutt |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
36.65 |
247 |
4 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
36.48 |
83 |
5 |
Tia Sasuthon |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
36.65 |
722 |
6 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
25m |
36.68 |
606 |
7 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
36.85 |
540 |
8 |
Elin Andersson |
2003 |
BG0803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
37.26 |
688 |
9 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
50m |
37.76 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
505 |
0 |
Alwa Widmark |
2002 |
AN4402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.30 |
364 |
1 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
35.84 |
271 |
2 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
35.73 |
73 |
3 |
Hedda Rörnes Bakke |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
35.68 |
541 |
4 |
Ellen Banestig |
2002 |
BT1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
35.18 |
345 |
5 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
35.20 |
265 |
6 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
35.73 |
711 |
7 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
SPIF SF |
|
25m |
35.82 |
396 |
8 |
Astrid Gustafsson |
2002 |
AZ7602 |
SUNDSVALL |
|
25m |
35.90 |
275 |
9 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
36.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
0 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
34.93 |
358 |
1 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
34.82 |
243 |
2 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
34.40 |
26 |
3 |
Kai Liis Kivirähk |
2003 |
|
AUD |
|
25m |
33.94 |
749 |
4 |
Katriin Hansalu |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
33.61 |
22 |
5 |
Grete Anette Treiman |
2002 |
|
AUD |
|
25m |
33.80 |
284 |
6 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
50m |
34.36 |
259 |
7 |
Daniella Berglund |
2002 |
BB8402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
34.53 |
658 |
8 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
25m |
34.83 |
166 |
9 |
Henriette Dale |
2003 |
|
Vestkant |
|
50m |
35.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
694 |
0 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
SPIF SF |
|
25m |
33.55 |
653 |
1 |
Sofia Karls |
2002 |
AH7202 |
SS04 |
|
25m |
33.18 |
272 |
2 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
32.95 |
21 |
3 |
Kaia Liis Tomak |
2002 |
|
AUD |
|
25m |
32.76 |
74 |
4 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
31.54 |
451 |
5 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.20 |
448 |
6 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.90 |
631 |
7 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
33.04 |
585 |
8 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
50m |
33.45 |
643 |
9 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
25m |
33.58 |
Skapad av WinGrodan 1.23.00 |
Utskriftsdatum |
26 juni 2015 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
15:09 |
|