Program för Polisen HEAD Summer Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 95, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Palm Mariliis | 2002 | AUD | 25 m | 29.30 | ||
2 | 272 | Simander Ella | 2002 | RONNEBY SS | AU4802 | 25 m | 29.39 | |
3 | 74 | Skaug Vilde | 2002 | Bærum | 50 m | 30.47 | ||
4 | 451 | Yu Hammarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 30.97 | |
5 | 541 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 31.01 | |
6 | 749 | Hansalu Katriin | 2003 | BRIIS | 50 m | 31.12 | ||
7 | 258 | Granström Emma | 2002 | LEKSAND | AY6402 | 25 m | 31.53 | |
8 | 243 | Sander Hilda | 2002 | FALUN | AE5202 | 25 m | 31.71 | |
9 | 144 | Jörgensen Hege | 2002 | TS | 50 m | 31.82 | ||
10 | 711 | Mehari Hanna | 2003 | SPIF SF | AJ0203 | 25 m | 31.84 | |
11 | 448 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 31.86 | |
12 | 284 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 50 m | 31.97 | |
13 | 574 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 50 m | 32.06 | |
14 | 631 | Tsirona Dimitra | 2002 | VÄSBY SS | AP3602 | 25 m | 32.07 | |
15 | 345 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 25 m | 32.10 | |
16 | 554 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 32.20 | |
17 | 322 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 32.27 | |
18 | 177 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 32.37 | |
19 | 83 | Sasuthon Tia | 2003 | Bærum | 50 m | 32.38 | ||
20 | 271 | Haxhiu Astina | 2002 | RONNEBY SS | AV4802 | 25 m | 32.43 | |
21 | 90 | Vutt Hanna-Grete | 2003 | TOP | 50 m | 32.48 | ||
22 | 166 | Dale Henriette | 2003 | Vestkant | 50 m | 32.49 | ||
23 | 265 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 32.49 | |
24 | 145 | Lund Edle | 2003 | TS | 50 m | 32.50 | ||
25 | 168 | Kleppestrand Kristine | 2002 | Vestkant | 50 m | 32.51 | ||
26 | 653 | Karls Sofia | 2002 | SS04 | AH7202 | 25 m | 32.53 | |
27 | 490 | Osterman Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | AP8802 | 25 m | 32.54 | |
28 | 396 | Gustafsson Astrid | 2002 | SUNDSVALL | AZ7602 | 25 m | 32.65 | |
29 | 247 | Wikström Alva | 2002 | FALUN | AN2402 | 25 m | 32.68 | |
30 | 750 | Hanvere Hanne Grete | 2003 | BRIIS | 50 m | 32.80 | ||
31 | 2 | Eriksson Madicken | 2003 | KANAANS SS | ax8203 | 50 m | 32.88 | |
32 | 364 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 32.90 | |
33 | 178 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 32.92 | |
34 | 505 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | AN4402 | 25 m | 33.05 | |
35 | 722 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | AM5303 | 50 m | 33.10 | |
36 | 382 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 33.11 | |
37 | 658 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 33.12 | |
38 | 409 | Öberg Alice | 2003 | SUNDSVALL | AN2803 | 25 m | 33.15 | |
39 | 718 | Niring Cornelia | 2002 | SPIF SF | AY3202 | 25 m | 33.15 | |
40 | 694 | Grill Julia | 2002 | SPIF SF | AL4602 | 25 m | 33.23 | |
41 | 67 | Holeberg Lisa | 2002 | Bærum | 50 m | 33.25 | ||
42 | 225 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 33.25 | |
43 | 582 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 25 m | 33.29 | |
44 | 352 | Holmberg Sofia | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU1202 | 50 m | 33.34 | |
45 | 531 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 33.36 | |
46 | 405 | Sahlin Hanna | 2003 | SUNDSVALL | AS5403 | 25 m | 33.43 | |
47 | 6 | Segerström Nora | 2002 | KANAANS SS | BM0802 | 50 m | 33.61 | |
48 | 25 | Nurk Mena Nelly | 2003 | AUD | 25 m | 33.65 | ||
49 | 358 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 33.67 | |
50 | 544 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 33.68 | |
51 | 484 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 33.77 | |
52 | 403 | Pettersson Nathalie | 2002 | SUNDSVALL | BP4602 | 50 m | 33.84 | |
53 | 398 | Lindkvist Sofia | 2002 | SUNDSVALL | BL2602 | 25 m | 33.88 | |
54 | 297 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 33.91 | |
55 | 645 | Edlundh Jessica | 2002 | SS04 | BC3402 | 50 m | 34.04 | |
56 | 688 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | AX0403 | 25 m | 34.04 | |
57 | 659 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 50 m | 34.10 | |
58 | 406 | Sundström Melina | 2002 | SUNDSVALL | AP8202 | 25 m | 34.29 | |
59 | 456 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | AT8402 | 25 m | 34.31 | |
60 | 367 | Malm Lovisa | 2002 | SPÅRVÄGEN | BD4402 | 50 m | 34.34 | |
61 | 685 | Danielsson Victoria | 2002 | SPIF SF | BP6802 | 25 m | 34.35 | |
62 | 3 | Flink Lupin | 2002 | KANAANS SS | aw8402 | 50 m | 34.41 | |
63 | 540 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 34.50 | |
64 | 63 | Johannessen Ella Kristine | 2002 | Bærum | 50 m | 34.52 | ||
65 | 444 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 34.54 | |
66 | 487 | Norling Tindra | 2003 | SÖDERTÖRN | BH7203 | 25 m | 34.57 | |
67 | 459 | Barrios Isabell | 2002 | SÖDERTÖRN | AP8602 | 25 m | 34.60 | |
68 | 266 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | AU1603 | 25 m | 34.65 | |
69 | 728 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 50 m | 34.67 | |
70 | 246 | Wiker Alva | 2003 | FALUN | BC1403 | 25 m | 34.70 | |
71 | 134 | Heier Veronica | 2002 | USK | 50 m | 34.75 | ||
72 | 420 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 34.82 | |
73 | 573 | Sköld Maja | 2002 | TÄBY SIM | AP1602 | 25 m | 34.87 | |
74 | 576 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 34.92 | |
75 | 553 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 50 m | 34.96 | |
76 | 285 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 50 m | 35.01 | |
77 | 73 | Rörnes Bakke Hedda | 2002 | Bærum | 50 m | 35.03 | ||
78 | 414 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | 35.12 | |
79 | 480 | Jönsson Alice | 2003 | SÖDERTÖRN | BN5403 | 25 m | 35.20 | |
80 | 365 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 35.29 | |
81 | 294 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 50 m | 35.33 | |
82 | 408 | Worander Ebba | 2003 | SUNDSVALL | AS6403 | 25 m | 35.39 | |
83 | 546 | Elhouar Chloe | 2002 | TÄBY SIM | BC8402 | 25 m | 35.42 | |
84 | 410 | Öberg Emma | 2003 | SUNDSVALL | AH4603 | 25 m | 35.60 | |
85 | 248 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 35.65 | |
86 | 559 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 35.71 | |
87 | 579 | Wernros Olofsson Julia | 2002 | TÄBY SIM | AQ4802 | 25 m | 35.80 | |
88 | 652 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 35.94 | |
89 | 57 | Hurum Flaata Henie | 2002 | Bærum | 50 m | 36.11 | ||
90 | 438 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 36.11 | |
91 | 34 | Eskel Emili | 2003 | AUD | 25 m | 36.16 | ||
92 | 35 | Sarap Isabel | 2003 | AUD | 25 m | 36.16 | ||
93 | 239 | Olsson Agnes | 2002 | FALUN | AH4402 | 25 m | 36.24 | |
94 | 62 | Borchgrevink Una | 2003 | Bærum | 50 m | 36.31 | ||
95 | 702 | Karlbom Zelma | 2002 | SPIF SF | AR1802 | 25 m | 36.33 | |
96 | 59 | Eek Marie | 2003 | Bærum | 50 m | 36.50 | ||
97 | 520 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 36.52 | |
98 | 58 | Omdahl Petersen Rikke | 2002 | Bærum | 50 m | 36.60 | ||
99 | 383 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 36.66 | |
100 | 278 | Hedlund Filippa | 2003 | SALA SS | BG1203 | 25 m | 36.67 | |
101 | 543 | Bergwall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 36.73 | |
102 | 354 | Hägerdal Tove | 2002 | SPÅRVÄGEN | BJ3602 | 50 m | 37.06 | |
103 | 56 | Dahl Elde Nora | 2002 | Bærum | 50 m | 37.16 | ||
104 | 332 | Bergström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BK0402 | 25 m | 37.41 | |
105 | 535 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 37.49 | |
106 | 217 | Sivertsen Runa | 2002 | ESKILSTUNA | AZ4402 | 25 m | 37.59 | |
107 | 575 | Svensson Ida | 2002 | TÄBY SIM | BR3402 | 25 m | 37.59 | |
108 | 205 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 37.63 | |
109 | 288 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJÖB | AN4603 | 25 m | 37.68 | |
110 | 238 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 37.83 | |
111 | 323 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 37.99 | |
112 | 507 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 25 m | 38.31 | |
113 | 361 | Kårén Beata | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX1603 | 25 m | 38.65 | |
114 | 91 | Tamm Elisa | 2003 | TOP | 50 m | 38.90 | ||
115 | 314 | Orrung Emma | 2003 | SKURU IK | BK7803 | 25 m | 39.07 | |
116 | 522 | Lindholm Emelie | 2003 | TYRESÖ SS | AL6403 | 25 m | 39.10 | |
117 | 231 | Engdahl Ida | 2003 | FALUN | AP3603 | 25 m | 39.23 | |
118 | 179 | Lövstrand Emilia | 2002 | BORLÄNGE | AY8602 | 25 m | 40.24 | |
119 | 640 | Berngrim Maja | 2003 | SS04 | BR5403 | 25 m | 40.27 | |
120 | 615 | Kellokoski Shirina | 2003 | VÄSBY SS | AI9203 | 25 m | 40.38 | |
121 | 381 | Weid Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI4203 | 25 m | 40.48 | |
122 | 203 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 40.53 | |
123 | 61 | Kvadsheim Carina | 2003 | Bærum | 50 m | 40.61 | ||
124 | 60 | Vinje Ida | 2003 | Bærum | 50 m | 40.89 | ||
125 | 377 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU5603 | 25 m | 41.36 | |
126 | 419 | Bethiso Jennifer | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT5203 | 25 m | 41.39 | |
127 | 368 | Morota Meja | 2003 | SPÅRVÄGEN | BK6403 | 50 m | 41.72 | |
128 | 230 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 42.51 | |
129 | 609 | Azarian Diana | 2003 | VÄSBY SS | AV6803 | 25 m | 42.70 | |
130 | 329 | Asmerom Sinna | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC3603 | 25 m | 42.83 | |
131 | 655 | Klang Fornehed Gabriella | 2003 | SS04 | BO2403 | 25 m | 43.40 | |
132 | 242 | S. Persson Emma | 2002 | FALUN | BJ5402 | 25 m | 44.48 | |
133 | 523 | Lundvall Ella | 2002 | TYRESÖ SS | BO2602 | 25 m | 44.56 | |
134 | 435 | Miro Elinor | 2003 | SÖDERTÄLJE | BL3403 | 25 m | 45.84 | |
135 | 489 | Nygren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | BP3203 | 25 m | 46.18 | |
136 | 616 | Krause Dorota | 2002 | VÄSBY SS | BU3802 | 25 m | 47.50 | |
137 | 618 | Nyberg Ronkainen Mea | 2002 | VÄSBY SS | BU2802 | 25 m | 54.51 | |
138 | 439 | Premat Josephine | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT8203 | 50 m | ||
139 | 453 | Zoubairi Josefine | 2003 | SÖDERTÄLJE | BT7203 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.23.00 | Utskriftsdatum | 26 juni 2015 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF | Utskriftstid | 08:27 |