Program för Kalundborg Swim Cup 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:25.02 | |
2 | 290 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:27.82 | |
3 | 328 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:31.97 | |
4 | 153 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:35.46 | |
5 | 337 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 2:36.03 | |
6 | 166 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:38.17 | |
7 | 335 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 2:39.17 | |
8 | 121 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:39.35 | |
9 | 139 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | 2:39.80 | |
10 | 295 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:40.25 | |
11 | 496 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 2:40.27 | |
12 | 66 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:43.30 | |
13 | 148 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 2:44.08 | |
14 | 423 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:46.53 | |
15 | 120 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:47.04 | |
16 | 174 | Vølund Olivia Olivarius | 2002 | LYNGBY | 0278AD | 25 m | 2:51.19 | |
17 | 354 | Koefoed Ida | 2001 | TVS IF | 0108AO | 25 m | 2:51.43 | |
18 | 363 | Krumbak Josefine | 2004 | HERLUFSHOL | 0458AD | 25 m | 2:51.57 | |
19 | 96 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:51.78 | |
20 | 271 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 2:53.20 | |
21 | 47 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:53.50 | |
22 | 435 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 2:53.50 | |
23 | 264 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:54.35 | |
24 | 123 | Christi Louise Engelhardt | 2001 | LYNGBY | 0138AR | 25 m | 2:54.47 | |
25 | 130 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:55.60 | |
26 | 168 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:56.31 | |
27 | 243 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 2:56.79 | |
28 | 257 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:56.81 | |
29 | 495 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:57.40 | |
30 | 281 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:00.59 | |
31 | 145 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 3:02.09 | |
32 | 379 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:02.84 | |
33 | 21 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 3:04.06 | |
34 | 143 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:04.16 | |
35 | 161 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:04.80 | |
36 | 19 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:05.54 | |
37 | 138 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:06.37 | |
38 | 42 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 3:06.57 | |
39 | 360 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 50 m | 3:07.47 | |
40 | 287 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:07.64 | |
41 | 26 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:11.05 | |
42 | 30 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 3:11.13 | |
43 | 51 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 3:11.90 | |
44 | 85 | Zachariassen Cecilie | 2001 | NÆSTVED | 0184BC | 25 m | 3:12.91 | |
45 | 314 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 3:13.05 | |
46 | 265 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:13.10 | |
47 | 262 | Larsen Marie Bylov | 2003 | VEST | 0312AJ | 25 m | 3:13.28 | |
48 | 387 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 3:15.11 | |
49 | 163 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:16.12 | |
50 | 241 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:17.83 | |
51 | 118 | Vaabengaard Natalie | 2002 | HERLUFSHOL | 0208AM | 25 m | 3:19.50 | |
52 | 502 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:21.62 | |
53 | 269 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:24.03 | |
54 | 498 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 3:24.23 | |
55 | 22 | Jensen Laura Thorlund | 2004 | HERLEV | 0436AJ | 25 m | 3:24.69 | RES |
56 | 97 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 3:26.55 | RES |
57 | 359 | Rademakers Lucca | 2004 | TVS IF | 0416AD | 25 m | 3:26.74 | RES |
58 | 13 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:27.16 | RES |
59 | 427 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 0432AQ | 25 m | 3:30.00 | RES |
60 | 252 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 3:30.41 | RES |
61 | 232 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 3:31.91 | RES |
62 | 464 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 3:37.16 | RES |
63 | 349 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | TVS IF | 0588AA | 25 m | 3:38.51 | RES |
64 | 345 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | TVS IF | 0256AV | 25 m | 3:38.70 | RES |
65 | 259 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:40.91 | RES |
66 | 73 | Maar Gaya Josefine | 2003 | NÆSTVED | 0318AQ | 25 m | 3:52.04 | RES |
67 | 493 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 25 m | 3:54.97 | RES | |
68 | 457 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:56.63 | RES |
69 | 90 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 4:36.39 | RES |
70 | 103 | Elmquist Nicoline | 2002 | HERLUFSHOL | 0228AX | 25 m | RES | |
71 | 136 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 26 oktober 2015 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 06:47 |