Program for Sum-Sim region 6, Lund
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 Lördagen 14 november 2015 kl. 09.00
Gren 3, 200m Frisim P 14 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Åberg Victor | 2001 | HS | AH2501 | 25 m | 2:05.54 | |
2 | 505 | Persson Max | 2001 | YSTADS SS | AE9501 | 25 m | 2:07.59 | |
3 | 53 | Hansson Gustaf | 2001 | HS | AD5101 | 25 m | 2:07.65 | |
4 | 4 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 2:10.43 | |
5 | 198 | Dellhede Christoffer | 2001 | LANDSKRONA | AD0501 | 25 m | 2:11.03 | |
6 | 250 | Stenberg Philip | 2001 | MKK | AB9101 | 25 m | 2:11.41 | |
7 | 576 | Brinkhagen Tim | 2001 | SK LÖDDE | AC9901 | 25 m | 2:11.55 | |
8 | 230 | Hinderup Filip | 2001 | MKK | AH5101 | 25 m | 2:11.75 | |
9 | 417 | Palmqvist Gustaf | 2001 | SK TRITON | AC5101 | 25 m | 2:11.89 | |
10 | 253 | Wiktor Samuel | 2001 | MKK | AJ5301 | 25 m | 2:12.32 | |
11 | 100 | Vollmer Dante | 2001 | HS | AH3501 | 50 m | 2:12.63 | |
12 | 424 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 2:12.92 | |
13 | 504 | Persson Gustaf | 2001 | YSTADS SS | AJ4301 | 25 m | 2:12.98 | |
14 | 225 | Falk Robin | 2001 | MKK | AJ9101 | 25 m | 2:13.55 | |
15 | 68 | Lindén Isac | 2001 | HS | AK7901 | 25 m | 2:14.57 | |
16 | 73 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 2:14.67 | |
17 | 20 | Modigh Joar | 2001 | SK HAJEN | AO1101 | 25 m | 2:15.24 | |
18 | 5 | Andrén Axel | 2001 | ESLÖVS SS | AD6301 | 25 m | 2:15.49 | |
19 | 49 | Giambalvo Alessio | 2001 | HS | AR4701 | 25 m | 2:15.88 | |
20 | 223 | Englund Gustav | 2001 | MKK | AO6701 | 25 m | 2:15.97 | |
21 | 354 | Börjesson Jakob | 2001 | SJÖBO SS | AG9901 | 25 m | 2:17.41 | |
22 | 82 | Philipsson Eriksson André | 2001 | HS | AH1501 | 25 m | 2:17.88 | |
23 | 284 | Björkman Pascal | 2001 | POSEIDON | AF6701 | 25 m | 2:18.40 | |
24 | 58 | Johansson Joel | 2001 | HS | AR2701 | 25 m | 2:18.74 | |
25 | 518 | Andersson Philip | 2001 | ÄNGELHOLM | AG6501 | 25 m | 2:20.14 | |
26 | 237 | Liljegren Karl | 2001 | MKK | AE7901 | 25 m | 2:20.53 | |
27 | 334 | Thulin Ahlström Douglas | 2001 | SK RAN | AQ0901 | 25 m | 2:21.06 | |
28 | 203 | Larsson Oliver | 2001 | LANDSKRONA | AU1301 | 25 m | 2:22.17 | |
29 | 33 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 50 m | 2:22.19 | |
30 | 248 | Scott Arvid | 2001 | MKK | AO0901 | 25 m | 2:23.58 | |
31 | 489 | Jespersen Emil | 2001 | YSTADS SS | AI9901 | 25 m | 2:27.29 | |
32 | 227 | Ghidini Simon | 2001 | MKK | AR9701 | 25 m | 2:28.38 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 13 november 2015 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon | Utskriftstid | 20:02 |