Startliste for Alm Brand Aalborg Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 13, 100m Medley Damer |
Sponsor: IL Restorante Fellini |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 298 | Sørensen Isabella K. | 1994 | AALBORG | 9466AE | 25 m | 1:04.30 | |
2 | 293 | Schøn Lisa | 1999 | AALBORG | 9956AR | 25 m | 1:04.84 | |
3 | 196 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:07.68 | |
4 | 368 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:09.46 | |
5 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:09.73 | |
6 | 178 | Lamberg Sigrid Lei | 2002 | AAS | 0288AI | 25 m | 1:09.88 | |
7 | 232 | Holm Line Sloth | 2001 | AALBORG | 0198AO | 25 m | 1:10.68 | |
8 | 287 | Porsmose Maria M. | 2000 | AALBORG | 0062AN | 25 m | 1:10.68 | |
9 | 385 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 1:10.93 | |
10 | 260 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 1:11.17 | |
11 | 466 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:11.23 | |
12 | 195 | Andersen Emma A | 2000 | AALBORG | 0034AH | 25 m | 1:12.29 | |
13 | 401 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:12.36 | |
14 | 335 | Gertz Line | 2001 | AGF | 0156AT | 25 m | 1:12.38 | |
15 | 292 | Schøn Lea Serup | 2002 | AALBORG | 0266AI | 25 m | 1:12.76 | |
16 | 370 | Rye Maria | 2001 | PINGVINEN | 0142AN | 25 m | 1:12.79 | |
17 | 288 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:13.09 | |
18 | 538 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 25 m | 1:13.56 | |
19 | 541 | Nielsen Anne | 1999 | AARS | 9968BC | 25 m | 1:13.57 | |
20 | 243 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 1:14.17 | |
21 | 306 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:14.98 | |
22 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:15.16 | |
23 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:15.20 | |
24 | 652 | Kjærsgaard Maiken | 2002 | S 68 | 0296AN | 25 m | 1:16.09 | |
25 | 378 | Sørensen Helena M. S. | 2001 | AALBORG | 0118AJ | 25 m | 1:16.45 | |
26 | 542 | Ibsen Maja | 2001 | AARS | 0148AY | 25 m | 1:16.53 | |
27 | 154 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 1:17.03 | |
28 | 403 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 1:17.24 | |
29 | 469 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:17.47 | |
30 | 122 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:17.51 | |
31 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:17.56 | |
32 | 476 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:17.75 | |
33 | 467 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 1:18.15 | |
34 | 543 | Jensen Victoria Femhøj | 2002 | AARS | 0282AV | 25 m | 1:18.31 | |
35 | 650 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:18.45 | |
36 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:19.05 | |
37 | 324 | Christensen Smilla Bruun | 2001 | AGF | 0154BC | 25 m | 1:19.48 | |
38 | 338 | Hansen Alberte Bloch | 2002 | AGF | 0288BB | 25 m | 1:19.64 | |
39 | 207 | Byrgesen Amalie Falk | 1999 | AALBORG | 9904AT | 25 m | 1:19.91 | |
40 | 512 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:21.14 | |
41 | 397 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:21.66 | |
42 | 175 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:21.86 | |
43 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:21.97 | |
44 | 125 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:22.63 | |
45 | 152 | Jørgensen Randi | 2002 | NYBORG | 0286AR | 25 m | 1:22.87 | |
46 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:22.94 | |
47 | 406 | Tilsted Julie | 2001 | THISTED | 0184BB | 25 m | 1:25.43 | |
48 | 374 | Madsen Mette Krogstrup | 2000 | AARS | 0094BA | 25 m | 1:25.98 | |
49 | 568 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:26.20 | |
50 | 199 | Bengtson Iben Kjær | 2002 | AALBORG | 0292AS | 25 m | 1:27.03 | |
51 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:27.24 | |
52 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 25 m | 1:27.81 | |
53 | 65 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:28.98 | |
54 | 651 | Gadegaard Emma Oline | 2002 | S 68 | 0298AR | 25 m | 1:30.37 | |
55 | 571 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:32.45 | |
56 | 579 | Bak Sofia | 2002 | HOBRO | 0238AO | 25 m | 1:35.69 | |
57 | 485 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 25 m | 1:36.42 | |
58 | 380 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | 1:40.00 | ||
59 | 592 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 0238BD | 25 m | 1:41.07 | |
60 | 533 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m |
Årg. 2003-2004 |
1 | 450 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:10.43 | |
2 | 80 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:12.27 | |
3 | 430 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:12.55 | |
4 | 168 | Fogh Laura | 2003 | AAS | 0352AI | 25 m | 1:13.13 | |
5 | 173 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 25 m | 1:13.33 | |
6 | 428 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:13.42 | |
7 | 429 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:13.57 | |
8 | 414 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:14.55 | |
9 | 464 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:14.99 | |
10 | 151 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:15.32 | |
11 | 39 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:15.98 | |
12 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:16.32 | |
13 | 525 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:16.66 | |
14 | 78 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:17.04 | |
15 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:17.54 | |
16 | 12 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:17.69 | |
17 | 185 | Mols Katrine | 2003 | AAS | 0326AP | 25 m | 1:17.79 | |
18 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 25 m | 1:18.14 | |
19 | 302 | Thomsen Thea Holm | 2003 | AALBORG | 0328AP | 25 m | 1:18.46 | |
20 | 456 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:18.49 | |
21 | 318 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:18.50 | |
22 | 393 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:18.53 | |
23 | 69 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:18.71 | |
24 | 176 | Justesen Frida Saks | 2004 | AAS | 0452AM | 25 m | 1:18.81 | |
25 | 171 | Hjort Eva | 2004 | AAS | 0452AE | 25 m | 1:18.91 | |
26 | 183 | Lysgaard Caroline | 2003 | AAS | 0318AP | 25 m | 1:19.17 | |
27 | 337 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:19.49 | |
28 | 212 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:19.57 | |
29 | 526 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:19.58 | |
30 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 1:19.83 | |
31 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:19.93 | |
32 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:19.93 | |
33 | 472 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 0312AU | 25 m | 1:20.49 | |
34 | 609 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:21.09 | |
35 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 25 m | 1:21.31 | |
36 | 630 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:21.31 | |
37 | 18 | Nielsen Maria Østergaard | 2004 | VIBORG | 0474AS | 25 m | 1:21.48 | |
38 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:21.62 | |
39 | 562 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:21.84 | |
40 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:21.94 | |
41 | 633 | Jensen Catherina Juul | 2003 | S 68 | 0326AX | 25 m | 1:22.02 | |
42 | 639 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:22.02 | |
43 | 564 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:22.09 | |
44 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:22.13 | |
45 | 471 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:22.48 | |
46 | 637 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:22.50 | |
47 | 123 | Troldborg Ida | 2003 | AABYBRO | 0372AS | 25 m | 1:22.53 | |
48 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 25 m | 1:22.64 | |
49 | 117 | Selbo Pipaluk | 2003 | TRITON V | 0336AZ | 25 m | 1:22.89 | |
50 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:23.40 | |
51 | 172 | Jensen Agnes Bojsen | 2004 | AAS | 0442AG | 25 m | 1:23.47 | |
52 | 435 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:23.55 | |
53 | 634 | Christensen Pernille | 2003 | S 68 | 0308AR | 25 m | 1:24.41 | |
54 | 520 | Lauridse Matilde Dalgaard | 2003 | ODDER | 0396AV | 25 m | 1:24.54 | |
55 | 482 | Hassing Astrid | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:24.72 | |
56 | 110 | Jæger Marie | 2003 | TRITON V | 0336AX | 25 m | 1:24.77 | |
57 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:25.02 | |
58 | 109 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TRITON V | 0496AO | 25 m | 1:25.47 | |
59 | 17 | Larsen Josephine | 2004 | VIBORG | 0476AQ | 25 m | 1:25.78 | |
60 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:26.25 | |
61 | 566 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:26.38 | |
62 | 569 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:26.73 | |
63 | 25 | Skipper Selma | 2004 | VIBORG | 0452AS | 25 m | 1:27.81 | |
64 | 636 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:28.15 | |
65 | 61 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:28.72 | |
66 | 22 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:28.73 | |
67 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:29.20 | |
68 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:29.47 | |
69 | 145 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 25 m | 1:29.99 | |
70 | 436 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:30.06 | |
71 | 638 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:30.06 | |
72 | 297 | Svendsen Zille Haarh | 2004 | AALBORG | 0436AI | 25 m | 1:30.12 | |
73 | 360 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 1:30.61 | |
74 | 28 | Andersen Maria Aakmann | 2004 | VIBORG | 0444AV | 25 m | 1:31.47 | |
75 | 480 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:32.01 | |
76 | 580 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 1:32.78 | |
77 | 73 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:32.89 | |
78 | 492 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:33.37 | |
79 | 477 | Andersen Anne-Sophie | 2004 | NORD | 0424AP | 25 m | 1:33.58 | |
80 | 214 | Djørup Laura Ildal | 2004 | AALBORG | 0422AP | 25 m | 1:33.92 | |
81 | 513 | Jensen Julie | 2003 | ODDER | 0352BC | 25 m | 1:34.13 | |
82 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:34.46 | |
83 | 23 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 25 m | 1:34.53 | |
84 | 29 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:34.65 | |
85 | 589 | Nielsen Mie Holst | 2004 | HOBRO | 0482AU | 25 m | 1:35.47 | |
86 | 140 | Lindberg Sille | 2003 | AABYBRO | 0348BB | 25 m | 1:36.44 | |
87 | 159 | Pedersen Kristine Kipper | 2004 | NYBORG | 0494AV | 25 m | 1:36.44 | |
88 | 529 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:39.59 | |
89 | 591 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398BC | 25 m | 1:39.77 | |
90 | 149 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 25 m | 1:41.65 | |
91 | 5 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 1:43.17 | |
92 | 387 | Christensen Ida Jul | 2004 | THISTED | 0496AN | 25 m | 1:43.65 | |
93 | 496 | Sørensen Anne K. B. | 2004 | NORD | 0484AX | 25 m | 2:00.24 | |
94 | 530 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 2:02.13 | |
95 | 514 | Jensen Leonora Holst | 2004 | ODDER | 0408AS | 25 m | ||
96 | 527 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | ||
97 | 587 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 0334BD | 25 m | ||
98 | 588 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 0468AX | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 439 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:19.19 | |
2 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:20.42 | |
3 | 631 | Fuglsang Anna Munk | 2005 | S 68 | 0538AI | 25 m | 1:21.12 | |
4 | 48 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:21.88 | |
5 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:23.33 | |
6 | 301 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:23.89 | |
7 | 565 | Larsen Laura Vedel | 2005 | ST-NEPTUN | 0554AK | 25 m | 1:24.72 | |
8 | 452 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:25.67 | |
9 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:25.80 | |
10 | 242 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:27.67 | |
11 | 386 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:27.79 | |
12 | 457 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:27.95 | |
13 | 250 | Kjelstrup Karoline | 2006 | AALBORG | 0634AK | 25 m | 1:28.63 | |
14 | 216 | Frost Camilla Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0588AM | 25 m | 1:29.00 | |
15 | 108 | Moberg Emilie | 2005 | TRITON V | 0534AI | 25 m | 1:29.12 | |
16 | 389 | Hovmark Ida | 2005 | THISTED | 0528AG | 25 m | 1:29.27 | |
17 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 25 m | 1:29.84 | |
18 | 578 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:30.51 | |
19 | 198 | Bager Mathilde | 2005 | AALBORG | 0524AN | 25 m | 1:31.52 | |
20 | 118 | Steen Emma Phaff | 2005 | TRITON V | 0508AE | 25 m | 1:31.74 | |
21 | 620 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:32.18 | |
22 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:33.35 | |
23 | 217 | Frost Cecilie Nørgaard | 2005 | AALBORG | 0598AM | 25 m | 1:34.25 | |
24 | 75 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:35.50 | |
25 | 114 | Rainer Laura Frost | 2005 | TRITON V | 0542AK | 25 m | 1:36.01 | |
26 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:36.01 | |
27 | 42 | Laustsen Anne | 2005 | SMUT | 0506AQ | 25 m | 1:37.47 | |
28 | 523 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:37.61 | |
29 | 237 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 1:38.95 | |
30 | 649 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:40.56 | |
31 | 648 | Gade Signe | 2005 | S 68 | 0598AQ | 25 m | 1:40.88 | |
32 | 647 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:41.53 | |
33 | 340 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 25 m | 1:43.21 | ||
34 | 41 | Lauritsen Sofie Kielgast | 2005 | SMUT | 0574AQ | 25 m | 1:44.65 | |
35 | 552 | Ibsen Line | 2005 | AARS | 0518AK | 25 m | 1:45.92 | |
36 | 43 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:48.74 | |
37 | 53 | Worm Freya | 2006 | SMUT | 0658AL | 25 m | 1:49.00 | |
38 | 333 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:49.18 | |
39 | 582 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 2:01.93 | |
40 | 508 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |