2022-07-02   01:13:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Alm Brand Aalborg Cup

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Lb 1, 200m Frisvmning Damer 
Sponsor: BDO 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2002 
305  Villesen Katrine Bukh  2000  AALBORG  0042AL  25 m  2:00.09   
219  Gade Jackie  1998  AALBORG  9836AS  25 m  2:05.12   
157  Olesen Karina Hybye  2001  NYBORG  0106AA  25 m  2:05.13   
148  Bak Iben  2001  NYBORG  0124AH  25 m  2:06.76   
208  Brentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  50 m  2:07.40   
196  Andersen Louise Bach  2001  AALBORG  0164AM  50 m  2:08.03   
288  Poulsen Johanne Marie  2001  AALBORG  0144AC  50 m  2:09.38   
290  Rijkhoff Lisa  2001  AALBORG  0136AF  50 m  2:12.40   
541  Nielsen Anne  1999  AARS  9968BC  25 m  2:13.63   
10  405  Srensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  25 m  2:13.90   
11  154  Larsen Maria Bredal  2002  NYBORG  0258AP  25 m  2:16.60   
12  510  Hingeberg Liv  2001  ODDER  0154AK  25 m  2:22.56   
13  406  Tilsted Julie  2001  THISTED  0184BB  25 m  2:50.28   
rg. 2003-2004 
80  Petersen Sofie Theophil  2003  TRITON V  0312AH  25 m  2:16.08   
294  Stecher Emma  2003  AALBORG  0316AJ  50 m  2:17.85   
632  Hgsted Lrke  2003  S 68  0332AG  25 m  2:18.25   
10  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  2:18.57   
450  Rudbeck Terese Kjller  2003  GLADSAXE  0342AQ  50 m  2:19.44   
320  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  25 m  2:20.59   
430  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  2:20.62   
241  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  50 m  2:21.19   
13  Bundgaard Sarah  2003  VIBORG  0312AY  25 m  2:21.50   
10  168  Fogh Laura  2003  AAS  0352AI  25 m  2:22.40   
11  82  Gregersen Svava Kj.  2004  TRITON V  0426AC  50 m  2:23.66   
12  363  Sejr Naya Hgholt  2003  AGF  0352AF  50 m  2:23.80   
13  658  Hingebjerg Cecilie  2004  TRITON V    25 m  2:24.01   
14  284  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  2:26.27   
15  451  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  2:26.43   
16  239  Iversen Matilde  2003  AALBORG  0316AX  25 m  2:26.68   
17  302  Thomsen Thea Holm  2003  AALBORG  0328AP  25 m  2:28.47   
18  562  Christense Alberte Kempel  2004  ST-NEPTUN  0492AE  25 m  2:35.16   
19  212  Danielsen Laura Rnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  2:35.77   
rg. 2005-2017 
48  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  25 m  2:31.64   
14  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  2:33.57   
362  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  25 m  2:35.74   
242  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  2:42.77   
301  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  2:45.09   
439  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  2:50.88   
389  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  2:54.46   
111  Svensen Silke Bruun  2005  TRITON V  0568AJ  25 m  2:55.57   
565  Larsen Laura Vedel  2005  ST-NEPTUN  0554AK  25 m  2:58.98   
10  523  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  3:02.47   
11  649  Hgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  3:15.60   
12  648  Gade Signe  2005  S 68  0598AQ  50 m  3:31.47   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
2_S
Lb 2, 200m Frisvmning Herrer 
Sponsor: BDO 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
331  Fallesen Magnus  1998  AGF  9869AB  25 m  1:52.64   
197  Bach Jens  1997  AALBORG  9789AC  25 m  1:52.89   
353  Madsen Peter Mandrup  1997  AGF  9733AH  25 m  2:00.07   
203  Brandborg Marcus  1997  AALBORG  9713AL  25 m  2:01.05   
642  Yde Magnus  1996  S 68  9629AB  25 m  2:01.56   
372  Mller Mads  2000  KALUNDBORG  0041AM  25 m  2:02.05   
332  Frederiksen Christian L H  2001  AGF  0103AL  25 m  2:02.92   
273  Nrgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  50 m  2:06.84   
558  Toft Mathias Maarbjerg  1998  AARS  9875AR  25 m  2:08.35   
10  373  Alnor Mads  2000  HEI  0005AM  25 m  2:10.65   
11  518  Jrgense Sebastian Mller  2001  ODDER  0141AB  25 m  2:10.96   
12  576  Rasmussen Esben Rjkjr  2001  ST-NEPTUN  0139AJ  25 m  2:13.07   
13  371  Kjr Kasper  2000  H.G.F.  0055AS  25 m  2:18.45   
14  551  Groen Tim  2001  AARS  0141AS  25 m  2:47.04   
rg. 2002-2003 
62  Holme Magnus Dyg  2002  IKAST  0205AG  25 m  2:00.30   
218  Frost Oliver Nrgaard  2002  AALBORG  0299AL  50 m  2:05.53   
347  Jegesi Artr  2002  AGF  0277AK  25 m  2:09.27   
84  Blaaberg Andreas  2002  TRITON V  0217AH  25 m  2:09.40   
434  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  50 m  2:10.23   
488  Knudsen Mathias  2003  NORD  0369AI  25 m  2:11.50   
349  Kock Nikolaj Petlin  2002  AGF  0241AC  25 m  2:11.96   
453  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  2:12.55   
169  Gallacher Daniel  2002  AAS  0235AK  25 m  2:12.70   
10  339  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  25 m  2:15.16   
11  88  Brinch Casper  2002  TRITON V  0209AI  25 m  2:16.00   
12  67  Nelander Oliver L  2002  IKAST  0295AF  25 m  2:18.14   
13  33  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  2:25.88   
14  130  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  2:59.93   
rg. 2004-2017 
595  Riisgaard-Jensen Lars  2004  PINGVINEN  0411AC  25 m  2:25.59   
184  Mikkelsen Mads  2004  AAS  0491AC  25 m  2:28.53   
34  Hedegaard Lukas  2004  VIBORG    25 m  2:30.26   
509  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  25 m  2:31.03   
519  Jrgensen Sander Mller  2004  ODDER  0461AB  25 m  2:31.92   
289  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  2:32.88   
93  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  TRITON V  0499AC  25 m  2:35.13   
177  Kristensen Ciano  2004  AAS  0445AJ  25 m  2:36.87   
392  Jrgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  2:37.51   
10  68  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  2:37.71   
11  431  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  2:38.54   
12  437  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  2:40.78   
13  341  Have Sren  2004  AGF  0449AE  25 m  2:41.58   
14  262  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  2:41.61   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
3_S
Lb 3, 50m Rygsvmning Damer 
Sponsor: BDO 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2002 
298  Srensen Isabella K.  1994  AALBORG  9466AE  25 m  27.87   
405  Srensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  25 m  30.73   
253  Kobbelgaard Ghita  1995  AALBORG  9528AG  25 m  31.86   
288  Poulsen Johanne Marie  2001  AALBORG  0144AC  25 m  32.02   
232  Holm Line Sloth  2001  AALBORG  0198AO  50 m  32.10   
287  Porsmose Maria M.  2000  AALBORG  0062AN  25 m  32.59   
195  Andersen Emma A  2000  AALBORG  0034AH  25 m  32.67   
279  Pallesen Victoria Haahr  2002  AALBORG  0226AC  50 m  32.75   
401  Poulsen Anette  1999  THISTED  9928AG  25 m  32.86   
10  256  Koch Stefanie Brun  2001  AALBORG  0196AC  25 m  32.95   
11  264  Madsen Nete Lund  2001  AALBORG  0186AZ  25 m  33.31   
12  350  Kristiansen Nicoline  2002  AGF  0278AL  25 m  33.48   
13  603  Nielsen Lrke Juul  2000  PINGVINEN  0006AN  25 m  33.56   
14  322  Bruun Selma  2001  AGF  0182AS  25 m  33.96   
15  586  Johnson Freya Bloch  2000  HOBRO  0074AB  25 m  34.06   
16  400  Petersen Julie Kappel  2002  THISTED  0282AN  25 m  34.11   
17  206  Brgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  25 m  34.14   
18  122  Larsen Emma Viborg  2001  AABYBRO  0112AT  25 m  34.42   
19  243  Jensen Mitzi D.  2002  AALBORG  0298AB  25 m  34.53   
20  292  Schn Lea Serup  2002  AALBORG  0266AI  25 m  34.53   
21  399  Mathiasen Anna  2000  THISTED  0066AP  25 m  34.61   
22  397  Lindemann-Larsen Lise  2002  THISTED  0254AR  25 m  35.02   
23  541  Nielsen Anne  1999  AARS  9968BC  25 m  35.24   
24  246  Johansen Sine  2000  AALBORG  0098AH  25 m  35.38   
25  278  Pallesen Rebecca Haahr  2000  AALBORG  0038AI  25 m  35.95   
26  484  Jensen Charlotte S.  2002  NORD  0242AF  25 m  36.12   
27  463  Hoff Julie Frisch  2002  HRSHOLM  0288AH  25 m  36.16   
28  550  Falch Sara  2002  AARS  0208BA  25 m  36.52   
29  512  Ingeberg Sofia  2002  ODDER  0252AV  25 m  36.79   
30  124  Andersen Cathrine Boe  2001  AABYBRO  0148BC  25 m  37.22   
31  152  Jrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  38.30   
32  324  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  25 m  38.45   
33  572  Johansen Mia Sommer  2002  ST-NEPTUN  0292AV  25 m  39.16   
34  338  Hansen Alberte Bloch  2002  AGF  0288BB  25 m  39.42   
35  605  Srensen Katrine Munch  2001  PINGVINEN  0164BD  25 m  39.96   
36  199  Bengtson Iben Kjr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  41.16   
37  374  Madsen Mette Krogstrup  2000  AARS  0094BA  25 m  41.47   
38  379  Johansen Caroline T.b.  1999  HINNERUP  9978BD  25 m  42.00   
39  380  Brimstrond Mirantee  2000  STIDSHOLT    25 m  42.00   
40  377  Egens Katrine  2000  DRAGSHOLM  0086BB  25 m  42.21   
41  139  Kanstrup Julie Heby  2002  AABYBRO  0284BA  25 m  42.87   
42  533  Sabroe Ida  2002  ODDER  0262BC  25 m  47.87   
rg. 2003-2004 
275  Olesen Ida S  2003  AALBORG  0356AA  25 m  32.47   
173  Jensen Mille Kjr  2004  AAS  0418AF  25 m  33.08   
11  Jakobsen Rebecca E.  2003  VIBORG  0318AO  25 m  33.32   
428  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  34.46   
79  Ehrenreich-Birn Alberte  2003  TRITON V  0382AJ  25 m  34.59   
630  Asmussen Lrke  2003  S 68  0306AN  25 m  34.72   
Klausen Sofie Trekr  2003  BRDSTRUP  0364AD  25 m  34.82   
521  Lauridsen Cecilie  2003  ODDER  0354AB  25 m  35.01   
191  Srensen Emilie Wolf  2003  AAS  0362AL  25 m  35.02   
10  526  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  35.08   
11  361  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  25 m  35.29   
12  323  Carugati Sarah  2004  AGF  0466AG  50 m  35.35   
13  402  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  25 m  35.46   
14  607  Fog Mathilde Wisborg  2003  PINGVINEN  0332BB  25 m  35.70   
15  104  Hvarre Mia  2004  TRITON V  0498AH  25 m  35.91   
16  414  Bttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  35.93   
17  185  Mols Katrine  2003  AAS  0326AP  25 m  36.00   
18  189  Skrydstrup Clara  2004  AAS  0488AK  25 m  36.24   
19  12  Heuer Josefine  2003  VIBORG  0386AM  25 m  36.31   
20  22  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  37.34   
21  164  Dige Laura Marie  2004  AAS  0404AE  25 m  37.56   
22  464  Holm Elena Westmark  2003  HRSHOLM  0336AD  50 m  37.60   
23  482  Hassing Astrid  2004  NORD  0494AM  50 m  37.82   
24  162  Bjerg Martha  2004  AAS  0454AK  25 m  37.98   
25  318  Birkebk Cathrine  2004  AGF  0478AG  50 m  38.11   
26  180  Larsen Sarah  2004  AAS  0474AJ  25 m  38.31   
27  299  Srensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  38.68   
28  81  Bruun Marie Egeskjold  2003  TRITON V  0324AN  50 m  39.14   
29  147  Bak Helga  2004  NYBORG  0494AA  25 m  39.28   
30  639  Winther Mille  2003  S 68  0346AW  25 m  39.53   
31  161  Aagaard Sia  2004  AAS  0434AB  25 m  39.60   
32  537  Winther Maria Dyrhauge  2004  ODDER  0468AN  25 m  39.64   
33  24  Kristensen Lea Kjr  2004  VIBORG  0466AS  25 m  40.12   
34  634  Christensen Pernille  2003  S 68  0308AR  25 m  40.18   
35  520  Lauridse Matilde Dalgaard  2003  ODDER  0396AV  25 m  40.40   
36  435  Krgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  41.16   
37  513  Jensen Julie  2003  ODDER  0352BC  25 m  41.39   
38  360  Rasmussen Lucca Bisgaard  2004  AGF  0448AN  25 m  41.52   
39  153  Kaysen Sofie  2004  NYBORG  0456AU  25 m  41.74   
40  17  Larsen Josephine  2004  VIBORG  0476AQ  25 m  42.13   
41  136  Bjerre Victoria  2003  AABYBRO  0334AW  25 m  42.27   
42  170  Hansen Mathilde Tilsted  2003  AAS  0306AR  25 m  42.29   
43  297  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  42.44   
44  477  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  50 m  42.58   
45  176  Justesen Frida Saks  2004  AAS  0452AM  25 m  42.88   
46  527  Nielsen Katrine Skyt  2003  ODDER  0326BB  25 m  43.09   
47  27  Mortensen Sille  2004  VIBORG  0484AL  25 m  43.43   
48  436  Kjrtsholtsen Laura  2004  GLADSAXE  0428AH  25 m  43.90   
49  149  Falkenstrm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  43.91   
50  472  Volden Victoria Husted  2003  HRSHOLM  0312AU  25 m  43.91   
51  235  Heg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  44.24   
52  636  Jensen Emma  2003  S 68  0322AT  25 m  44.47   
53  214  Djrup Laura Ildal  2004  AALBORG  0422AP  50 m  44.53   
54  140  Lindberg Sille  2003  AABYBRO  0348BB  25 m  45.02   
55  28  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  45.06   
56  396  Kristensen Ida  2004  THISTED  0498AQ  25 m  45.69   
57  183  Lysgaard Caroline  2003  AAS  0318AP  25 m  45.87   
58  536  Srensen Sofie Skovgaard  2004  ODDER  0418AV  25 m  47.99   
59  29  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  51.02   
60  530  Nonbye Kathrine  2004  ODDER  0474AL  25 m  51.17   
61  514  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  54.83   
62  Hansen Nanna Ballisager  2003  BRDSTRUP  0348AO  25 m  55.43   
63  619  Mhlenberg Sofie Se  2004  BSK08  0456AZ  25 m  57.81   
64  105  Blow Emilie Johanna  2003  TRITON V  0386AK  25 m     
65  280  Pedersen Anna Christine  2003  AALBORG    25 m     
66  564  Mller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m     
rg. 2005-2017 
14  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  35.42   
48  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  25 m  36.12   
20  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  39.13   
108  Moberg Emilie  2005  TRITON V  0534AI  25 m  39.93   
198  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  25 m  41.39   
620  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  41.97   
237  Iversen Karoline  2005  AALBORG  0528AM  25 m  42.05   
217  Frost Cecilie Nrgaard  2005  AALBORG  0598AM  25 m  42.45   
647  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  43.60   
10  53  Worm Freya  2006  SMUT  0658AL  25 m  47.25   
11  508  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  48.87   
12  340  Hansfort Karoline  2006  AGF    25 m  51.48   
13  333  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  51.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
4_S
Lb 4, 50m Rygsvmning Herrer 
Sponsor: Olka Sportsrejser 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
296  Strandberg Sebastian  1994  AALBORG  9481AG  25 m  25.61   
506  Dall Lasse  1997  ODDER  9763AR  25 m  26.43   
268  Mowinckel Johan Markus  1995  AALBORG  9525AS  25 m  27.01   
355  Mogensen Anders L.  1996  AGF  9629AN  25 m  27.11   
346  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  27.86   
331  Fallesen Magnus  1998  AGF  9869AB  50 m  28.22   
271  Nrgaard Marius  2001  AALBORG  0115AC  25 m  28.85   
303  Vestergaard Anders  2001  AALBORG  0121AJ  25 m  29.07   
231  Harde Lasse  1998  AALBORG  9829AN  25 m  29.44   
10  291  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  25 m  30.10   
11  286  Porsmose Andreas M.  1998  AALBORG  9883AQ  25 m  30.34   
12  248  Jrgensen Nikolaj J.  1998  AALBORG  9891AP  25 m  30.43   
13  598  Andersen Emil Viltoft  2000  PINGVINEN  0059AO  25 m  32.21   
14  249  Jrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  32.30   
15  486  Kleist Daniel Vang  2000  NORD  0095AS  50 m  32.78   
16  167  Elkjr Alexander Korsager  2001  AAS  0113AL  25 m  32.87   
17  259  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  33.02   
18  135  Berthelsen Kristian  1999  AABYBRO  9951AO  25 m  33.10   
19  295  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  33.11   
20  515  Jensen Per  1995  ODDER  9513AO  25 m  33.55   
21  133  Andersen Simon  2000  AABYBRO  0069AK  25 m  33.61   
22  146  Andersen Nicolai  1998  NYBORG  9837AF  25 m  33.93   
23  282  Pedersen Nicklas  2001  AALBORG  0181AJ  25 m  33.98   
24  462  Haugblle Martin Vennick  2001  HRSHOLM  0155AE  25 m  34.25   
25  150  Gadegaard Carl M  2001  NYBORG  0191AG  25 m  34.46   
26  375  Olesen Anton Kirkegaard  2000  VIBORG  0013AS  25 m  34.61   
27  351  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  34.71   
28  314  Ancker Magnus V.  2001  AGF  0163AL  50 m  34.77   
29  132  Elvens Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  35.34   
30  590  Pedersen Rasmus  2000  HOBRO  0065AI  25 m  36.24   
31  643  Nedergaard Amin  2001  S 68  0107AR  25 m  36.91   
32  137  Grn Rasmus  1999  AABYBRO  9993AS  25 m  41.78   
33  141  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  41.80   
34  371  Kjr Kasper  2000  H.G.F.  0055AS  25 m     
rg. 2002-2003 
395  Kloster Mads  2002  THISTED  0229AF  25 m  29.08   
524  Nedergaard Thor G.  2002  ODDER  0245AC  25 m  30.80   
181  Lasthein Wilfred Hove  2002  AAS  0279AJ  25 m  30.84   
561  Brunsgaard Thor  2003  ST-NEPTUN  0383AP  25 m  31.15   
347  Jegesi Artr  2002  AGF  0277AK  25 m  31.22   
625  Rasmussen Kristian B.  2003  S 68  0349AG  50 m  31.32   
349  Kock Nikolaj Petlin  2002  AGF  0241AC  25 m  32.43   
517  Johnsen Kasper  2003  ODDER  0357AC  25 m  32.43   
432  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  32.72   
10  316  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  25 m  32.77   
11  495  Pedersen Mikkel Juul  2002  NORD  0277AM  25 m  33.23   
12  31  sterballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  33.70   
13  57  Bjrn Alexander L.  2003  IKAST  0389AH  25 m  33.85   
14  601  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  33.93   
15  453  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  25 m  34.09   
16  356  Ottosen Christian  2002  AGF  0261AC  25 m  34.41   
17  119  Jensen Magnus T. M.  2002  TRITON V  0223AP  25 m  34.51   
18  459  Bruhn Filip  2003  HRSHOLM  0391AM  25 m  34.56   
19  101  Damsbo Daniel  2003  TRITON V  0397AH  25 m  34.78   
20  460  Brns Malte Egholm  2003  HRSHOLM  0331AC  50 m  34.79   
21  72  Nielsen Mathias M.  2002  IKAST  0233AL  25 m  35.20   
22  313  Ancker August  2003  AGF  0399AD  25 m  36.31   
23  505  Bundgaard Nicholas  2002  ODDER  0249AI  25 m  36.68   
24  116  Schaarup Sune  2003  TRITON V  0359AG  25 m  37.19   
25  465  Hove Christoffer  2002  HRSHOLM  0241AD  50 m  37.62   
26  174  Jeppesen Jacob Emil  2003  AAS  0353AH  25 m  37.91   
27  158  Pedersen Andreas  2003  NYBORG  0331AH  25 m  37.94   
28  283  Pedersen Oliver  2003  AALBORG  0317AJ  25 m  37.98   
29  91  Nguyen Kim Doan  2003  TRITON V  0381AH  25 m  38.48   
30  74  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  39.06   
31  548  Lauridsen Christoffer B.  2002  AARS  0203AO  25 m  39.36   
32  628  Hjbjerg Niklas  2003  S 68  0361AO  50 m  39.43   
33  127  Nrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  39.57   
34  470  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  25 m  39.67   
35  285  Pool Sander van der  2002  AALBORG  0237AM  25 m  39.91   
36  35  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  50 m  40.91   
37  113  Olesen Anders  2003  TRITON V  0333AN  50 m  41.13   
38  46  Hansen Andreas Strm  2002  SMUT  0293AR  25 m  41.71   
39  247  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  42.56   
40  546  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  43.30   
41  487  Kleist Markus Vang  2003  NORD  0313AM  50 m  44.05   
42  418  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  50 m  44.19   
43  531  Nrrevang Viktor  2003  ODDER  0307AN  50 m  44.39   
44  Gold Anton  2002  BRDSTRUP  0235AS  25 m  45.93   
45  498  Torres Kevin Alejandro  2002  NORD  0291AS  25 m  49.36   
46  532  Riis Anders Kammer  2003  ODDER  0323AR  25 m  51.17   
47  352  Kfer Rasmus Pilegaard  2003  AGF  0317AD  25 m     
rg. 2004-2017 
32  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  33.44   
160  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  25 m  35.77   
240  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  35.94   
593  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  36.07   
574  Odrich Per  2006  ST-NEPTUN  0635AA  25 m  36.35   
468  Larsen Sebastian Hviid  2004  HRSHOLM  0465AB  25 m  36.77   
245  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  25 m  36.96   
188  Rosenborg Lucas  2004  AAS  0481AH  25 m  37.15   
179  Lamberg Viktor Lei  2004  AAS  0477AE  25 m  38.26   
10  528  Nielsen Tobias  2004  ODDER  0497AB  25 m  38.42   
11  244  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  39.59   
12  394  Kjr Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  40.01   
13  424  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  50 m  40.20   
14  36  Kallese Andreas Weis  2004  VIBORG  0491AM  25 m  40.85   
15  390  Hoxer Gustav  2005  THISTED  0585AD  25 m  41.18   
16  611  Albk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  41.21   
17  443  Ohlsen Sren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  41.79   
18  281  Pedersen Mikkel  2004  AALBORG  0403AJ  25 m  42.17   
19  407  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  25 m  42.29   
20  423  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  42.42   
21  553  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  43.00   
22  441  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  43.19   
23  37  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  46.20   
24  507  Degn Valdemar  2004  ODDER  0417AJ  25 m  46.42   
25  319  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  25 m  46.75   
26  555  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  49.04   
27  511  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  49.45   
28  554  Jensen Nikolaj  2004  AARS  0401AL  25 m  51.86   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
5_S
Lb 5, 100m Brystsvmning Damer 
Sponsor: Olka Sportsrejser 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2002 
253  Kobbelgaard Ghita  1995  AALBORG  9528AG  25 m  1:11.53   
279  Pallesen Victoria Haahr  2002  AALBORG  0226AC  25 m  1:12.92   
293  Schn Lisa  1999  AALBORG  9956AR  25 m  1:14.68   
178  Lamberg Sigrid Lei  2002  AAS  0288AI  25 m  1:16.37   
290  Rijkhoff Lisa  2001  AALBORG  0136AF  25 m  1:17.37   
335  Gertz Line  2001  AGF  0156AT  25 m  1:17.40   
538  Winther Mette Dyrhauge  1998  ODDER  9854BB  25 m  1:17.92   
370  Rye Maria  2001  PINGVINEN  0142AN  25 m  1:17.97   
467  Kaas Emma Hjort  2002  HRSHOLM  0278AE  50 m  1:18.38   
10  403  Slvkjr Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  25 m  1:18.72   
11  556  Poulsen Kathrin B.  2000  AARS  0072AV  25 m  1:18.96   
12  200  Bertelsen Anne Bjstrup  2002  AALBORG  0204AU  25 m  1:19.26   
13  466  Jakobsen Marina Nissen  2000  HRSHOLM  0022AI  25 m  1:19.29   
14  206  Brgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  25 m  1:19.78   
15  315  Baack Mette  2000  AGF  0028AU  25 m  1:20.45   
16  266  Meinert Maja  2001  AALBORG  0118AO  25 m  1:21.12   
17  45  Christensen Caroline  1999  SMUT  9962AR  25 m  1:21.35   
18  366  Wichmann Josefine Bladt  2000  AGF  0076AQ  50 m  1:21.84   
19  378  Srensen Helena M. S.  2001  AALBORG  0118AJ  25 m  1:22.30   
20  260  Lausen Mille Moeslund  2002  AALBORG  0258AF  25 m  1:22.91   
21  469  Meyer Caroline  2002  HRSHOLM  0238AE  25 m  1:24.60   
22  604  Srensen Cecilie Tommerup  2001  PINGVINEN  0118AM  25 m  1:25.23   
23  494  Nielsen Karoline  1997  NORD  9736AL  25 m  1:27.63   
24  125  Treney Emma Rose  2002  AABYBRO  0216AU  25 m  1:28.91   
25  385  Bach Thea Se  2002  THISTED  0222AD  25 m  1:29.02   
26  66  Meyer Lrke  2000  IKAST  0032AU  25 m  1:29.80   
27  568  Volke Maja  2002  ST-NEPTUN  0228BC  25 m  1:30.34   
28  207  Byrgesen Amalie Falk  1999  AALBORG  9904AT  25 m  1:31.43   
29  476  Als Lrke  2002  NORD  0214AU  50 m  1:32.44   
30  175  Jespersen Astrid Crone  2002  AAS  0214AT  25 m  1:33.02   
31  572  Johansen Mia Sommer  2002  ST-NEPTUN  0292AV  25 m  1:34.50   
32  603  Nielsen Lrke Juul  2000  PINGVINEN  0006AN  50 m  1:35.54   
33  192  Srensen Gro  2002  AAS  0248BC  25 m  1:36.77   
34  651  Gadegaard Emma Oline  2002  S 68  0298AR  25 m  1:38.03   
35  199  Bengtson Iben Kjr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  1:39.61   
36  616  Nielsen Sofie  2001  PINGVINEN  0198AU  25 m  1:43.14   
rg. 2003-2004 
168  Fogh Laura  2003  AAS  0352AI  25 m  1:15.23   
409  Bartels Sara Damkjr  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  1:18.67   
294  Stecher Emma  2003  AALBORG  0316AJ  25 m  1:20.29   
78  Jensen Louise Sjrup  2003  TRITON V  0322AG  25 m  1:21.23   
471  Thimmer Astrid  2003  HRSHOLM  0302AQ  25 m  1:21.34   
151  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  1:21.39   
183  Lysgaard Caroline  2003  AAS  0318AP  50 m  1:23.99   
318  Birkebk Cathrine  2004  AGF  0478AG  25 m  1:24.48   
608  Dyrman Nicoline  2004  PINGVINEN  0446AM  25 m  1:25.35   
10  304  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  50 m  1:26.09   
11  40  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  1:26.38   
12  363  Sejr Naya Hgholt  2003  AGF  0352AF  25 m  1:26.51   
13  171  Hjort Eva  2004  AAS  0452AE  25 m  1:27.19   
14  123  Troldborg Ida  2003  AABYBRO  0372AS  25 m  1:27.23   
15  337  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  25 m  1:27.55   
16  164  Dige Laura Marie  2004  AAS  0404AE  25 m  1:27.57   
17  637  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  1:28.83   
18  180  Larsen Sarah  2004  AAS  0474AJ  25 m  1:28.87   
19  239  Iversen Matilde  2003  AALBORG  0316AX  25 m  1:29.18   
20  145  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  25 m  1:29.87   
21  564  Mller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  1:30.35   
22  172  Jensen Agnes Bojsen  2004  AAS  0442AG  25 m  1:30.54   
23  220  Gallop Nikoline V  2003  AALBORG  0396AR  25 m  1:30.68   
24  658  Hingebjerg Cecilie  2004  TRITON V    25 m  1:31.97   
25  609  Srensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  1:32.36   
26  639  Winther Mille  2003  S 68  0346AW  25 m  1:33.59   
27  104  Hvarre Mia  2004  TRITON V  0498AH  50 m  1:34.88   
28  610  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  25 m  1:36.26   
29  321  Brix Veronica  2003  AGF  0372AW  25 m  1:36.38   
30  18  Nielsen Maria stergaard  2004  VIBORG  0474AS  25 m  1:37.36   
31  636  Jensen Emma  2003  S 68  0322AT  25 m  1:38.22   
32  361  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  25 m  1:38.49   
33  159  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  1:38.69   
34  235  Heg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  1:40.86   
35  110  Jger Marie  2003  TRITON V  0336AX  25 m  1:41.06   
36  569  Rasmussen Freja Rjkjr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  25 m  1:41.07   
37  618  Mygdam Line  2003  BSK08  0382AX  50 m  1:41.19   
38  23  Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  25 m  1:42.74   
39  19  Srensen Rikke Struntze  2003  VIBORG  0344AY  25 m  1:42.77   
40  176  Justesen Frida Saks  2004  AAS  0452AM  25 m  1:43.47   
41  27  Mortensen Sille  2004  VIBORG  0484AL  25 m  1:44.08   
42  299  Srensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  1:46.77   
43  28  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  1:47.64   
44  387  Christensen Ida Jul  2004  THISTED  0496AN  25 m  1:49.52   
45  Hansen Nanna Ballisager  2003  BRDSTRUP  0348AO  25 m  1:55.57   
46  153  Kaysen Sofie  2004  NYBORG  0456AU  25 m  1:56.47   
47  25  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m     
48  619  Mhlenberg Sofie Se  2004  BSK08  0456AZ  25 m     
rg. 2005-2017 
631  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  1:27.82   
416  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:30.63   
389  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  1:35.99   
386  Bach Tilde Se  2005  THISTED  0524AH  25 m  1:36.20   
250  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  1:37.21   
58  Bjrn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  1:38.83   
118  Steen Emma Phaff  2005  TRITON V  0508AE  25 m  1:39.16   
620  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  1:39.34   
452  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  50 m  1:39.69   
10  648  Gade Signe  2005  S 68  0598AQ  50 m  1:45.42   
11  221  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  25 m  1:45.43   
12  114  Rainer Laura Frost  2005  TRITON V  0542AK  25 m  1:48.11   
13  457  Ulrich-Jrgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  50 m  1:48.16   
14  647  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  1:53.59   
15  340  Hansfort Karoline  2006  AGF    25 m  1:56.34   
16  234  Hyltoft Caroline Lrke  2006  AALBORG  0678AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
6_S
Lb 6, 100m Brystsvmning Herrer 
Sponsor: Olka Sportsrejser 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
203  Brandborg Marcus  1997  AALBORG  9713AL  25 m  1:03.15   
277  Pallesen Daniel Haahr  1998  AALBORG  9845AN  25 m  1:06.03   
270  Nielsen Morten Due  1999  AALBORG  9995AF  25 m  1:06.29   
314  Ancker Magnus V.  2001  AGF  0163AL  50 m  1:11.67   
336  Gertz Magnus  2000  AGF  0053AQ  25 m  1:11.89   
351  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  1:12.50   
Gelmark-Srensen Krestian  2001  BRDSTRUP  0111AR  25 m  1:13.06   
133  Andersen Simon  2000  AABYBRO  0069AK  25 m  1:13.88   
332  Frederiksen Christian L H  2001  AGF  0103AL  25 m  1:14.62   
10  388  Hovmark Christian  2001  THISTED  0155AF  25 m  1:15.98   
11  577  Str Alexander  2001  ST-NEPTUN  0185AC  25 m  1:16.05   
12  317  Basha Ehab  2000  AGF  0069AU  50 m  1:16.26   
13  557  Srensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  1:17.64   
14  534  Simonsen Mark  1997  ODDER  9719AH  25 m  1:19.92   
15  518  Jrgense Sebastian Mller  2001  ODDER  0141AB  25 m  1:21.08   
16  375  Olesen Anton Kirkegaard  2000  VIBORG  0013AS  25 m  1:26.18   
17  141  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  1:29.93   
18  551  Groen Tim  2001  AARS  0141AS  25 m  1:46.21   
19  342  Heerulff Kristoffer  2001  AGF  0131AL  25 m     
20  600  Juliansson Hugin  2000  PINGVINEN  0007AS  25 m     
rg. 2002-2003 
461  Hartvig Asger Vver  2002  HRSHOLM  0277AB  25 m  1:10.85   
62  Holme Magnus Dyg  2002  IKAST  0205AG  25 m  1:11.08   
156  Okkerholm Mingus  2002  NYBORG  0201AQ  25 m  1:11.68   
454  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  1:13.18   
86  Elkjr Malthe  2003  TRITON V  0367AF  25 m  1:13.41   
427  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  1:13.79   
218  Frost Oliver Nrgaard  2002  AALBORG  0299AL  25 m  1:14.82   
339  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  25 m  1:14.89   
85  Leth Anton  2002  TRITON V  0281AP  50 m  1:16.06   
10  100  Mikkelsen Rasmus Kvorning  2002  TRITON V  0283AL  25 m  1:16.94   
11  365  Toft Markus  2003  AGF  0377AK  25 m  1:17.52   
12  367  Wichmann Valdemar  2003  AGF  0305AJ  25 m  1:17.91   
13  459  Bruhn Filip  2003  HRSHOLM  0391AM  25 m  1:18.08   
14  489  Kornum Christian  2003  NORD  0323AH  25 m  1:18.71   
15  102  Ellekjr Lauritz Baad  2003  TRITON V  0323AG  25 m  1:18.81   
16  356  Ottosen Christian  2002  AGF  0261AC  25 m  1:19.46   
17  91  Nguyen Kim Doan  2003  TRITON V  0381AH  25 m  1:20.12   
18  204  Brandi Victor Abel  2003  AALBORG  0311AN  25 m  1:21.42   
19  190  Sloth William  2003  AAS  0367AJ  25 m  1:22.17   
20  559  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  1:22.23   
21  594  Riisgaard-Jensen Jens  2003  PINGVINEN  0369AF  25 m  1:25.03   
22  209  Christense Christopher Z.  2003  AALBORG  0393AG  25 m  1:26.12   
23  116  Schaarup Sune  2003  TRITON V  0359AG  50 m  1:27.12   
24  547  Kjr Matias  2002  AARS  0203AP  25 m  1:27.44   
25  128  Barslev Magnus stergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  1:28.41   
26  309  Werther Jonas L.  2002  AALBORG  0205AC  25 m  1:29.41   
27  163  Degn Simon  2003  AAS  0351AQ  25 m  1:30.16   
28  411  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  1:30.43   
29  596  Klein Malik Lodberg  2003  PINGVINEN  0359AI  25 m  1:30.65   
30  483  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  1:31.32   
31  285  Pool Sander van der  2002  AALBORG  0237AM  25 m  1:34.26   
32  Langkjr Mikkel  2002  BRDSTRUP  0213AT  25 m  1:34.64   
33  627  Jonsson Elias Hanghj  2002  S 68  0265AI  25 m  1:34.77   
34  129  Toft Jacob  2003  AABYBRO  0357AK  25 m  1:36.04   
35  599  Valbjrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  1:36.18   
36  155  Nissen Mikkel  2002  NYBORG  0245AQ  25 m  1:42.40   
37  115  Sandal Simon  2003  TRITON V  0325AQ  25 m  1:42.52   
38  113  Olesen Anders  2003  TRITON V  0333AN  25 m  1:43.61   
39  448  Poulsen Albert Vigs  2003  GLADSAXE  0347AB  25 m  1:45.04   
40  130  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  1:46.61   
41  455  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  50 m  1:47.69   
42  412  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  1:50.09   
43  251  Kjr Mathias  2003  AALBORG  0349AI  25 m  1:55.88   
44  498  Torres Kevin Alejandro  2002  NORD  0291AS  25 m  1:58.27   
rg. 2004-2017 
182  Lindholm Frederik  2004  AAS  0451AC  25 m  1:20.96   
184  Mikkelsen Mads  2004  AAS  0491AC  25 m  1:21.59   
468  Larsen Sebastian Hviid  2004  HRSHOLM  0465AB  25 m  1:25.53   
179  Lamberg Viktor Lei  2004  AAS  0477AE  25 m  1:28.11   
289  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  1:28.70   
90  Iversen Mads  2004  TRITON V  0491AG  50 m  1:29.22   
519  Jrgensen Sander Mller  2004  ODDER  0461AB  25 m  1:29.76   
93  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  TRITON V  0499AC  25 m  1:29.91   
252  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  25 m  1:31.14   
10  481  Feldtmose Mathias Frahm  2004  NORD  0425AL  25 m  1:32.70   
11  262  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  1:33.27   
12  63  Hkonsson Rasmus  2004  IKAST  0449AH  50 m  1:33.69   
13  341  Have Sren  2004  AGF  0449AE  25 m  1:35.48   
14  407  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  25 m  1:35.68   
15  443  Ohlsen Sren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  1:38.24   
16  438  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  50 m  1:39.67   
17  348  Jensen Linus Folke  2004  AGF  0427AO  25 m  1:42.32   
18  64  Jensen Kasper  2005  IKAST    25 m  1:46.28   
19  238  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  1:46.33   
20  442  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  1:47.42   
21  553  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  1:48.92   
22  437  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:51.94   
23  112  Kjlby Frederik  2004  TRITON V  0455AJ  25 m  1:53.84   
24  554  Jensen Nikolaj  2004  AARS  0401AL  25 m  1:58.90   
25  258  Kristensen Mikkel K.  2005  AALBORG  0519AJ  25 m  1:59.14   
26  233  Holm Silas Kjr  2006  AALBORG  0683AI  25 m  2:12.47   
27  194  Aggerholm Simon Lunde  2006  AALBORG  0621AD  25 m     
28  255  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m     
29  300  Srensen Rasmus  2005  AALBORG  0531AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
7_S
Lb 7, 50m Butterfly Damer 
Sponsor: Olka Sportsrejser 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2002 
298  Srensen Isabella K.  1994  AALBORG  9466AE  50 m  27.51   
293  Schn Lisa  1999  AALBORG  9956AR  50 m  28.49   
208  Brentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  50 m  29.15   
219  Gade Jackie  1998  AALBORG  9836AS  50 m  29.70   
178  Lamberg Sigrid Lei  2002  AAS  0288AI  25 m  29.94   
556  Poulsen Kathrin B.  2000  AARS  0072AV  25 m  30.20   
306  Villumsen Signe  2001  AALBORG  0146AQ  50 m  30.44   
368  Vissing Stine Mary  1997  AGF  9788AB  50 m  30.56   
232  Holm Line Sloth  2001  AALBORG  0198AO  50 m  30.76   
10  243  Jensen Mitzi D.  2002  AALBORG  0298AB  50 m  31.36   
11  195  Andersen Emma A  2000  AALBORG  0034AH  25 m  31.37   
12  350  Kristiansen Nicoline  2002  AGF  0278AL  25 m  32.38   
13  335  Gertz Line  2001  AGF  0156AT  50 m  32.50   
14  278  Pallesen Rebecca Haahr  2000  AALBORG  0038AI  50 m  32.63   
15  484  Jensen Charlotte S.  2002  NORD  0242AF  25 m  32.72   
16  440  Leth Victoria  2002  GLADSAXE  0236AO  50 m  32.96   
17  604  Srensen Cecilie Tommerup  2001  PINGVINEN  0118AM  25 m  33.10   
18  463  Hoff Julie Frisch  2002  HRSHOLM  0288AH  50 m  33.22   
19  490  Kornum Maria  2001  NORD  0114AV  25 m  33.53   
20  292  Schn Lea Serup  2002  AALBORG  0266AI  50 m  33.75   
21  264  Madsen Nete Lund  2001  AALBORG  0186AZ  25 m  33.77   
22  586  Johnson Freya Bloch  2000  HOBRO  0074AB  25 m  33.85   
23  215  Fischer Camilla  1992  AALBORG  9242AH  25 m  34.08   
24  Srensen Trine G.  1997  BRDSTRUP  9752AR  25 m  34.30   
25  512  Ingeberg Sofia  2002  ODDER  0252AV  25 m  34.38   
26  650  Christensen Signe  2001  S 68  0194AT  50 m  34.47   
27  398  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  34.52   
28  400  Petersen Julie Kappel  2002  THISTED  0282AN  50 m  34.59   
29  124  Andersen Cathrine Boe  2001  AABYBRO  0148BC  25 m  34.66   
30  510  Hingeberg Liv  2001  ODDER  0154AK  25 m  34.72   
31  322  Bruun Selma  2001  AGF  0182AS  25 m  34.74   
32  287  Porsmose Maria M.  2000  AALBORG  0062AN  25 m  34.97   
33  246  Johansen Sine  2000  AALBORG  0098AH  25 m  35.05   
34  152  Jrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  35.22   
35  397  Lindemann-Larsen Lise  2002  THISTED  0254AR  25 m  35.25   
36  652  Kjrsgaard Maiken  2002  S 68  0296AN  25 m  35.72   
37  467  Kaas Emma Hjort  2002  HRSHOLM  0278AE  50 m  35.80   
38  175  Jespersen Astrid Crone  2002  AAS  0214AT  25 m  35.95   
39  338  Hansen Alberte Bloch  2002  AGF  0288BB  25 m  36.04   
40  Harpth Julia  2002  BRDSTRUP  0208AX  25 m  36.67   
41  324  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  25 m  36.75   
42  406  Tilsted Julie  2001  THISTED  0184BB  25 m  36.89   
43  125  Treney Emma Rose  2002  AABYBRO  0216AU  25 m  37.44   
44  399  Mathiasen Anna  2000  THISTED  0066AP  25 m  37.47   
45  550  Falch Sara  2002  AARS  0208BA  25 m  38.27   
46  65  Jensen Sara Fiil  2002  IKAST  0272AT  25 m  39.80   
47  570  Lund Anna Maja  2002  ST-NEPTUN  0234BC  25 m  40.09   
48  571  Sndergaard Katrine  2002  ST-NEPTUN  0258BC  25 m  40.29   
49  379  Johansen Caroline T.b.  1999  HINNERUP  9978BD  25 m  40.79   
50  616  Nielsen Sofie  2001  PINGVINEN  0198AU  25 m  41.81   
51  485  Kanstrup Lykke  2002  NORD  0244AT  50 m  41.82   
52  192  Srensen Gro  2002  AAS  0248BC  25 m  42.90   
53  605  Srensen Katrine Munch  2001  PINGVINEN  0164BD  50 m  43.97   
54  651  Gadegaard Emma Oline  2002  S 68  0298AR  50 m  47.10   
55  533  Sabroe Ida  2002  ODDER  0262BC  25 m  48.84   
rg. 2003-2004 
294  Stecher Emma  2003  AALBORG  0316AJ  50 m  30.62   
430  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  50 m  30.86   
79  Ehrenreich-Birn Alberte  2003  TRITON V  0382AJ  50 m  30.94   
10  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  50 m  31.15   
450  Rudbeck Terese Kjller  2003  GLADSAXE  0342AQ  50 m  31.86   
11  Jakobsen Rebecca E.  2003  VIBORG  0318AO  25 m  32.14   
409  Bartels Sara Damkjr  2004  GLADSAXE  0478AC  50 m  32.32   
525  Nielsen Camilla Angaard  2003  ODDER  0386AJ  25 m  32.79   
464  Holm Elena Westmark  2003  HRSHOLM  0336AD  50 m  32.83   
10  471  Thimmer Astrid  2003  HRSHOLM  0302AQ  25 m  32.85   
11  13  Bundgaard Sarah  2003  VIBORG  0312AY  50 m  33.10   
12  173  Jensen Mille Kjr  2004  AAS  0418AF  50 m  33.11   
13  12  Heuer Josefine  2003  VIBORG  0386AM  25 m  33.13   
14  429  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  33.36   
15  320  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  25 m  33.38   
16  632  Hgsted Lrke  2003  S 68  0332AG  50 m  33.43   
17  185  Mols Katrine  2003  AAS  0326AP  25 m  33.79   
18  171  Hjort Eva  2004  AAS  0452AE  50 m  33.95   
19  97  Turner Holly Lnne  2003  TRITON V  0376AW  50 m  34.03   
20  608  Dyrman Nicoline  2004  PINGVINEN  0446AM  25 m  34.06   
21  257  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  50 m  34.07   
22  393  Kjr Camilla  2003  THISTED  0354AD  50 m  34.08   
23  607  Fog Mathilde Wisborg  2003  PINGVINEN  0332BB  25 m  34.26   
24  609  Srensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  34.37   
25  189  Skrydstrup Clara  2004  AAS  0488AK  50 m  34.64   
26  456  Srensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  50 m  34.66   
27  354  Mehlsen Maria  2003  AGF  0392AX  25 m  34.83   
28  610  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  50 m  34.89   
29  39  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  35.05   
30  98  Pedersen Mille Trier  2003  TRITON V  0386AI  25 m  35.19   
31  451  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  50 m  35.32   
32  69  Nielsen Anne Dybro  2003  IKAST  0336AW  25 m  35.68   
33  220  Gallop Nikoline V  2003  AALBORG  0396AR  25 m  35.69   
34  24  Kristensen Lea Kjr  2004  VIBORG  0466AS  25 m  36.09   
35  40  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  36.44   
36  633  Jensen Catherina Juul  2003  S 68  0326AX  25 m  36.49   
37  402  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  50 m  36.51   
38  472  Volden Victoria Husted  2003  HRSHOLM  0312AU  50 m  36.67   
39  161  Aagaard Sia  2004  AAS  0434AB  25 m  36.76   
40  17  Larsen Josephine  2004  VIBORG  0476AQ  50 m  37.40   
41  109  Kjr Kathrine Erbo  2004  TRITON V  0496AO  50 m  37.42   
42  566  Rasmussen Katrine  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  37.42   
43  520  Lauridse Matilde Dalgaard  2003  ODDER  0396AV  25 m  37.62   
44  25  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  37.79   
45  435  Krgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  38.41   
46  634  Christensen Pernille  2003  S 68  0308AR  25 m  38.42   
47  482  Hassing Astrid  2004  NORD  0494AM  25 m  38.45   
48  297  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  39.17   
49  18  Nielsen Maria stergaard  2004  VIBORG  0474AS  25 m  39.25   
50  147  Bak Helga  2004  NYBORG  0494AA  25 m  39.80   
51  477  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  40.39   
52  172  Jensen Agnes Bojsen  2004  AAS  0442AG  25 m  40.70   
53  637  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  40.71   
54  170  Hansen Mathilde Tilsted  2003  AAS  0306AR  25 m  40.81   
55  162  Bjerg Martha  2004  AAS  0454AK  25 m  40.90   
56  521  Lauridsen Cecilie  2003  ODDER  0354AB  25 m  41.10   
57  159  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  50 m  41.55   
58  145  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  25 m  42.08   
59  638  Kjrsgaard Lrke  2004  S 68  0488AQ  25 m  42.27   
60  22  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  42.96   
61  Klausen Sofie Trekr  2003  BRDSTRUP  0364AD  25 m  43.93   
62  73  Riis Agnete  2003  IKAST  0308AW  50 m  44.51   
63  71  Nielsen Louise Amanda  2003  IKAST  0334AQ  25 m  44.89   
64  396  Kristensen Ida  2004  THISTED  0498AQ  25 m  45.39   
65  29  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  46.79   
66  140  Lindberg Sille  2003  AABYBRO  0348BB  25 m  47.03   
67  480  Christensen Marie Martens  2004  NORD  0424AK  25 m  47.58   
68  387  Christensen Ida Jul  2004  THISTED  0496AN  50 m  49.51   
69  527  Nielsen Katrine Skyt  2003  ODDER  0326BB  25 m  50.59   
70  618  Mygdam Line  2003  BSK08  0382AX  50 m  50.85   
71  23  Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  25 m  53.07   
72  149  Falkenstrm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  54.52   
73  80  Petersen Sofie Theophil  2003  TRITON V  0312AH  25 m     
74  214  Djrup Laura Ildal  2004  AALBORG  0422AP  25 m     
75  280  Pedersen Anna Christine  2003  AALBORG    25 m     
76  513  Jensen Julie  2003  ODDER  0352BC  25 m     
rg. 2005-2017 
631  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  35.20   
362  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  25 m  36.75   
426  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  37.02   
457  Ulrich-Jrgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  37.17   
565  Larsen Laura Vedel  2005  ST-NEPTUN  0554AK  25 m  37.83   
216  Frost Camilla Nrgaard  2005  AALBORG  0588AM  25 m  38.39   
20  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  39.31   
452  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  40.39   
217  Frost Cecilie Nrgaard  2005  AALBORG  0598AM  25 m  40.61   
10  416  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  40.63   
11  386  Bach Tilde Se  2005  THISTED  0524AH  25 m  40.80   
12  108  Moberg Emilie  2005  TRITON V  0534AI  25 m  41.12   
13  75  Thormann Katrine Beg  2006  IKAST  0692AD  25 m  42.95   
14  114  Rainer Laura Frost  2005  TRITON V  0542AK  25 m  44.33   
15  53  Worm Freya  2006  SMUT  0658AL  25 m  44.55   
16  523  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  44.63   
17  118  Steen Emma Phaff  2005  TRITON V  0508AE  25 m  45.68   
18  649  Hgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  47.83   
19  333  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  48.67   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
8_S
Lb 8, 50m Butterfly Herrer 
Sponsor: MAN Fredrikshavn 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
506  Dall Lasse  1997  ODDER  9763AR  25 m  23.93   
230  Halkjr Daniel Svane  1991  AALBORG  9121AC  50 m  24.94   
296  Strandberg Sebastian  1994  AALBORG  9481AG  50 m  25.27   
325  Dalby Ralf  1995  AGF  9547AB  50 m  25.38   
355  Mogensen Anders L.  1996  AGF  9629AN  25 m  26.26   
642  Yde Magnus  1996  S 68  9629AB  50 m  27.21   
346  Hjort David  2000  AGF  0009AI  50 m  27.59   
558  Toft Mathias Maarbjerg  1998  AARS  9875AR  25 m  28.02   
641  Jensen Christian Juul  2000  S 68  0067AQ  50 m  28.33   
10  135  Berthelsen Kristian  1999  AABYBRO  9951AO  25 m  28.73   
11  271  Nrgaard Marius  2001  AALBORG  0115AC  25 m  28.79   
12  336  Gertz Magnus  2000  AGF  0053AQ  50 m  29.00   
13  133  Andersen Simon  2000  AABYBRO  0069AK  25 m  29.02   
14  286  Porsmose Andreas M.  1998  AALBORG  9883AQ  50 m  29.07   
15  295  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  29.16   
16  249  Jrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  29.28   
17  372  Mller Mads  2000  KALUNDBORG  0041AM  25 m  29.41   
18  391  Jessen Frederik  1998  THISTED  9857AA  25 m  29.48   
19  600  Juliansson Hugin  2000  PINGVINEN  0007AS  25 m  29.58   
20  644  Frost Hjalte Lillevik  2001  S 68  0189AL  25 m  29.64   
21  373  Alnor Mads  2000  HEI  0005AM  25 m  29.71   
22  303  Vestergaard Anders  2001  AALBORG  0121AJ  50 m  30.01   
23  248  Jrgensen Nikolaj J.  1998  AALBORG  9891AP  25 m  30.19   
24  577  Str Alexander  2001  ST-NEPTUN  0185AC  25 m  30.41   
25  645  Jensen Christoffer Juul  2001  S 68  0101AS  50 m  31.18   
26  576  Rasmussen Esben Rjkjr  2001  ST-NEPTUN  0139AJ  25 m  31.22   
27  259  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  31.55   
28  334  Gasse Johannes  2001  AGF  0113AO  50 m  31.68   
29  371  Kjr Kasper  2000  H.G.F.  0055AS  25 m  31.97   
30  317  Basha Ehab  2000  AGF  0069AU  25 m  32.08   
31  643  Nedergaard Amin  2001  S 68  0107AR  25 m  32.12   
32  486  Kleist Daniel Vang  2000  NORD  0095AS  25 m  32.21   
33  515  Jensen Per  1995  ODDER  9513AO  25 m  32.23   
34  310  Werther Mads L.  2000  AALBORG  0045AF  50 m  33.26   
35  590  Pedersen Rasmus  2000  HOBRO  0065AI  25 m  33.61   
36  388  Hovmark Christian  2001  THISTED  0155AF  50 m  35.03   
37  132  Elvens Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  35.39   
38  167  Elkjr Alexander Korsager  2001  AAS  0113AL  25 m  36.88   
39  376  Madsen Mathias  1999  HSK  9937AU  25 m  37.76   
40  137  Grn Rasmus  1999  AABYBRO  9993AS  25 m  42.05   
41  342  Heerulff Kristoffer  2001  AGF  0131AL  25 m     
rg. 2002-2003 
427  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  50 m  28.03   
434  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  28.66   
395  Kloster Mads  2002  THISTED  0229AF  50 m  29.12   
86  Elkjr Malthe  2003  TRITON V  0367AF  50 m  29.14   
627  Jonsson Elias Hanghj  2002  S 68  0265AI  25 m  29.45   
181  Lasthein Wilfred Hove  2002  AAS  0279AJ  50 m  29.96   
461  Hartvig Asger Vver  2002  HRSHOLM  0277AB  25 m  30.40   
49  Sander Nikolai  2003  SMUT  0371AF  25 m  30.51   
561  Brunsgaard Thor  2003  ST-NEPTUN  0383AP  25 m  30.57   
10  87  Kronborg Andreas  2002  TRITON V  0229AS  50 m  30.68   
11  488  Knudsen Mathias  2003  NORD  0369AI  50 m  31.18   
12  169  Gallacher Daniel  2002  AAS  0235AK  50 m  31.27   
13  156  Okkerholm Mingus  2002  NYBORG  0201AQ  25 m  31.37   
14  460  Brns Malte Egholm  2003  HRSHOLM  0331AC  50 m  31.37   
15  625  Rasmussen Kristian B.  2003  S 68  0349AG  25 m  31.69   
16  524  Nedergaard Thor G.  2002  ODDER  0245AC  25 m  31.75   
17  33  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  50 m  31.89   
18  432  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  31.93   
19  369  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  50 m  32.04   
20  100  Mikkelsen Rasmus Kvorning  2002  TRITON V  0283AL  50 m  32.27   
21  316  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  50 m  32.45   
22  410  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  25 m  32.71   
23  495  Pedersen Mikkel Juul  2002  NORD  0277AM  50 m  32.84   
24  517  Johnsen Kasper  2003  ODDER  0357AC  25 m  32.85   
25  190  Sloth William  2003  AAS  0367AJ  50 m  32.91   
26  92  Christensen Jacob  2002  TRITON V  0265AG  25 m  33.01   
27  548  Lauridsen Christoffer B.  2002  AARS  0203AO  25 m  33.03   
28  535  Se Jacob Lyse  2003  ODDER  0361AF  25 m  33.09   
29  193  Thorsell Vilhelm Damm  2002  AAS  0235AD  25 m  33.20   
30  411  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  33.41   
31  465  Hove Christoffer  2002  HRSHOLM  0241AD  50 m  33.68   
32  601  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  33.79   
33  559  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  33.99   
34  594  Riisgaard-Jensen Jens  2003  PINGVINEN  0369AF  25 m  34.35   
35  163  Degn Simon  2003  AAS  0351AQ  25 m  34.89   
36  505  Bundgaard Nicholas  2002  ODDER  0249AI  25 m  34.89   
37  470  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  50 m  34.90   
38  313  Ancker August  2003  AGF  0399AD  25 m  35.12   
39  85  Leth Anton  2002  TRITON V  0281AP  25 m  35.39   
40  31  sterballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  35.51   
41  102  Ellekjr Lauritz Baad  2003  TRITON V  0323AG  25 m  35.80   
42  158  Pedersen Andreas  2003  NYBORG  0331AH  25 m  36.88   
43  74  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  37.25   
44  415  Christensen Jonas Reimer  2003  GLADSAXE  0319AD  50 m  37.34   
45  174  Jeppesen Jacob Emil  2003  AAS  0353AH  25 m  37.74   
46  628  Hjbjerg Niklas  2003  S 68  0361AO  25 m  38.25   
47  531  Nrrevang Viktor  2003  ODDER  0307AN  25 m  38.34   
48  596  Klein Malik Lodberg  2003  PINGVINEN  0359AI  25 m  38.65   
49  448  Poulsen Albert Vigs  2003  GLADSAXE  0347AB  25 m  38.72   
50  560  Bernberg Bjarke  2002  ST-NEPTUN  0235AR  50 m  38.99   
51  408  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  39.47   
52  283  Pedersen Oliver  2003  AALBORG  0317AJ  25 m  39.66   
53  483  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  39.97   
54  155  Nissen Mikkel  2002  NYBORG  0245AQ  25 m  40.10   
55  516  Johnsen Alexander  2003  ODDER  0397AC  25 m  40.48   
56  487  Kleist Markus Vang  2003  NORD  0313AM  25 m  40.54   
57  412  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  41.44   
58  599  Valbjrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  41.65   
59  115  Sandal Simon  2003  TRITON V  0325AQ  25 m  43.47   
60  46  Hansen Andreas Strm  2002  SMUT  0293AR  25 m  43.56   
61  247  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  44.04   
62  Langkjr Mikkel  2002  BRDSTRUP  0213AT  25 m  44.07   
63  127  Nrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  44.09   
64  128  Barslev Magnus stergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  44.12   
65  Gold Anton  2002  BRDSTRUP  0235AS  25 m  45.33   
66  119  Jensen Magnus T. M.  2002  TRITON V  0223AP  25 m  45.87   
67  498  Torres Kevin Alejandro  2002  NORD  0291AS  25 m  50.09   
68  35  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m     
69  539  Wirring Markus  2003  ODDER  0353AQ  25 m     
rg. 2004-2017 
595  Riisgaard-Jensen Lars  2004  PINGVINEN  0411AC  25 m  31.58   
32  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  31.94   
182  Lindholm Frederik  2004  AAS  0451AC  25 m  32.37   
160  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  25 m  32.57   
438  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  35.19   
424  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  35.51   
36  Kallese Andreas Weis  2004  VIBORG  0491AM  25 m  35.97   
244  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  36.15   
68  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  36.23   
10  112  Kjlby Frederik  2004  TRITON V  0455AJ  25 m  36.25   
11  509  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  25 m  36.41   
12  574  Odrich Per  2006  ST-NEPTUN  0635AA  25 m  37.21   
13  593  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  37.62   
14  394  Kjr Kristian  2005  THISTED  0595AD  50 m  38.31   
15  390  Hoxer Gustav  2005  THISTED  0585AD  25 m  38.44   
16  34  Hedegaard Lukas  2004  VIBORG    25 m  38.69   
17  188  Rosenborg Lucas  2004  AAS  0481AH  25 m  38.98   
18  441  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  39.49   
19  497  Torp Andreas  2004  NORD  0409AA  50 m  39.61   
20  433  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  39.68   
21  553  Jensen Kris  2004  AARS  0489AK  25 m  40.09   
22  308  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  25 m  40.45   
23  528  Nielsen Tobias  2004  ODDER  0497AB  25 m  40.90   
24  177  Kristensen Ciano  2004  AAS  0445AJ  25 m  40.94   
25  425  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  41.24   
26  37  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  41.54   
27  70  Nielsen Jakob Mller  2004  IKAST  0475AK  25 m  42.62   
28  413  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  42.97   
29  507  Degn Valdemar  2004  ODDER  0417AJ  25 m  42.97   
30  348  Jensen Linus Folke  2004  AGF  0427AO  25 m  44.32   
31  481  Feldtmose Mathias Frahm  2004  NORD  0425AL  25 m  46.93   
32  274  Nrgaard Ryan  2006  AALBORG  0653AC  25 m  49.71   
33  312  Zee Lau de  2006  AALBORG  0641AB  25 m  50.23   
34  493  Mller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  51.53   
35  59  Christiansen Anton  2004  IKAST    25 m  55.28   
36  267  Mortensen Anders Chrmmer  2005  AALBORG  0549AK  25 m  56.07   
37  319  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  25 m  1:05.59   
38  554  Jensen Nikolaj  2004  AARS  0401AL  25 m     
39  555  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m     
40  626  Nedergaard Juka  2004  S 68  0497AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
9_S
Lb 9, 400m Medley Damer 
Sponsor: MAN Fredrikshavn 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2017 
385  Bach Thea Se  2002  THISTED  0222AD  25 m  5:12.67   
157  Olesen Karina Hybye  2001  NYBORG  0106AA  25 m  5:14.11   
47  Moeslund Martha  1998  SMUT  9884AW  25 m  5:25.14   
275  Olesen Ida S  2003  AALBORG  0356AA  25 m  5:26.93   
148  Bak Iben  2001  NYBORG  0124AH  25 m  5:34.14   
366  Wichmann Josefine Bladt  2000  AGF  0076AQ  50 m  5:36.24   
428  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  50 m  5:36.43   
154  Larsen Maria Bredal  2002  NYBORG  0258AP  25 m  5:39.21   
82  Gregersen Svava Kj.  2004  TRITON V  0426AC  25 m  5:39.65   
10  315  Baack Mette  2000  AGF  0028AU  25 m  5:42.11   
11  401  Poulsen Anette  1999  THISTED  9928AG  25 m  5:44.10   
12  78  Jensen Louise Sjrup  2003  TRITON V  0322AG  25 m  5:44.79   
13  257  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  25 m  5:51.20   
14  81  Bruun Marie Egeskjold  2003  TRITON V  0324AN  25 m  5:51.80   
15  122  Larsen Emma Viborg  2001  AABYBRO  0112AT  25 m  5:54.84   
16  494  Nielsen Karoline  1997  NORD  9736AL  25 m  5:55.22   
17  525  Nielsen Camilla Angaard  2003  ODDER  0386AJ  25 m  5:56.05   
18  393  Kjr Camilla  2003  THISTED  0354AD  25 m  5:58.94   
19  151  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  5:59.31   
20  456  Srensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  50 m  6:01.61   
21  191  Srensen Emilie Wolf  2003  AAS  0362AL  25 m  6:03.24   
22  106  Jepsen Ea Pakula  2003  TRITON V  0314AM  25 m  6:06.15   
23  105  Blow Emilie Johanna  2003  TRITON V  0386AK  25 m  6:08.11   
24  304  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  6:17.16   
25  98  Pedersen Mille Trier  2003  TRITON V  0386AI  25 m  6:22.99   
26  117  Selbo Pipaluk  2003  TRITON V  0336AZ  25 m  6:31.90   
27  414  Bttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  6:32.80   
28  439  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  6:35.85   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
10_S
Lb 10, 400m Medley Herrer 
Sponsor: MAN Frederikshavn 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2017 
353  Madsen Peter Mandrup  1997  AGF  9733AH  25 m  4:38.39   
270  Nielsen Morten Due  1999  AALBORG  9995AF  25 m  4:42.19   
268  Mowinckel Johan Markus  1995  AALBORG  9525AS  25 m  4:44.50   
202  Bonde Christian  2001  AALBORG  0193AM  25 m  4:55.61   
57  Bjrn Alexander L.  2003  IKAST  0389AH  25 m  5:20.75   
134  Abildgaard Rasmus  2000  AABYBRO  0015AM  25 m  5:21.73   
454  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  5:22.46   
88  Brinch Casper  2002  TRITON V  0209AI  25 m  5:23.55   
84  Blaaberg Andreas  2002  TRITON V  0217AH  50 m  5:23.60   
10  146  Andersen Nicolai  1998  NYBORG  9837AF  25 m  5:28.41   
11  150  Gadegaard Carl M  2001  NYBORG  0191AG  25 m  5:30.57   
12  535  Se Jacob Lyse  2003  ODDER  0361AF  25 m  5:36.81   
13  272  Nrgaard Ruben  2002  AALBORG  0225AF  25 m  5:44.33   
14  63  Hkonsson Rasmus  2004  IKAST  0449AH  25 m  5:52.80   
15  352  Kfer Rasmus Pilegaard  2003  AGF  0317AD  50 m  5:53.81   
16  404  Sndergaard Alex  2003  THISTED  0365AJ  25 m  5:55.33   
17  367  Wichmann Valdemar  2003  AGF  0305AJ  50 m  6:02.05   
18  129  Toft Jacob  2003  AABYBRO  0357AK  25 m  6:22.14   
19  418  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  25 m  6:27.36   
20  431  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  6:36.31   
21  64  Jensen Kasper  2005  IKAST    50 m  7:03.55   
22  90  Iversen Mads  2004  TRITON V  0491AG  25 m     
23  101  Damsbo Daniel  2003  TRITON V  0397AH  25 m     
24  236  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
11_S
Lb 11, 400m Frisvmning Damer 
Sponsor: MAN Fredrikshavn 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2017 
269  Nielsen Mie .  1996  AALBORG  9662AF  25 m  4:04.38   
219  Gade Jackie  1998  AALBORG  9836AS  25 m  4:19.77   
208  Brentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  4:20.84   
157  Olesen Karina Hybye  2001  NYBORG  0106AA  25 m  4:27.44   
405  Srensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  25 m  4:35.61   
290  Rijkhoff Lisa  2001  AALBORG  0136AF  50 m  4:40.81   
294  Stecher Emma  2003  AALBORG  0316AJ  25 m  4:44.13   
200  Bertelsen Anne Bjstrup  2002  AALBORG  0204AU  25 m  4:46.67   
80  Petersen Sofie Theophil  2003  TRITON V  0312AH  25 m  4:48.32   
10  402  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  25 m  4:53.19   
11  632  Hgsted Lrke  2003  S 68  0332AG  25 m  4:54.07   
12  604  Srensen Cecilie Tommerup  2001  PINGVINEN  0118AM  25 m  4:55.65   
13  10  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  4:56.46   
14  603  Nielsen Lrke Juul  2000  PINGVINEN  0006AN  25 m  4:57.69   
15  363  Sejr Naya Hgholt  2003  AGF  0352AF  25 m  4:57.70   
16  652  Kjrsgaard Maiken  2002  S 68  0296AN  25 m  4:58.00   
17  399  Mathiasen Anna  2000  THISTED  0066AP  25 m  4:58.15   
18  96  Christiansen Ella  2003  TRITON V  0366AK  50 m  4:58.57   
19  510  Hingeberg Liv  2001  ODDER  0154AK  25 m  4:59.85   
20  400  Petersen Julie Kappel  2002  THISTED  0282AN  25 m  5:00.87   
21  82  Gregersen Svava Kj.  2004  TRITON V  0426AC  25 m  5:01.45   
22  315  Baack Mette  2000  AGF  0028AU  25 m  5:04.54   
23  320  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  50 m  5:07.23   
24  191  Srensen Emilie Wolf  2003  AAS  0362AL  25 m  5:08.56   
25  69  Nielsen Anne Dybro  2003  IKAST  0336AW  25 m  5:10.79   
26  658  Hingebjerg Cecilie  2004  TRITON V    25 m  5:12.43   
27  302  Thomsen Thea Holm  2003  AALBORG  0328AP  25 m  5:12.61   
28  220  Gallop Nikoline V  2003  AALBORG  0396AR  25 m  5:15.79   
29  212  Danielsen Laura Rnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  5:20.83   
30  40  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  5:21.15   
31  Srensen Trine G.  1997  BRDSTRUP  9752AR  25 m  5:37.82   
32  622  Kristensen Katrine  1997  SHESTEN  9706AN  25 m  5:45.07   
33  623  Steen Emma  2000  SHESTEN  0076BC  25 m  5:56.98   
34  579  Bak Sofia  2002  HOBRO  0238AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
12_S
Lb 12, 400m Frisvmning Herrer 
Sponsor: MAN Fredrikshavn 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2017 
201  Blanch Nicolas  1997  AALBORG  9779AA  25 m  3:48.22   
205  Bromer Viktor B.  1993  AALBORG  9337AB  25 m  3:50.78   
391  Jessen Frederik  1998  THISTED  9857AA  25 m  4:07.24   
353  Madsen Peter Mandrup  1997  AGF  9733AH  25 m  4:10.09   
263  Lyhne Lars  1999  AALBORG  9909AI  25 m  4:28.22   
218  Frost Oliver Nrgaard  2002  AALBORG  0299AL  50 m  4:28.27   
332  Frederiksen Christian L H  2001  AGF  0103AL  50 m  4:29.40   
84  Blaaberg Andreas  2002  TRITON V  0217AH  50 m  4:38.97   
146  Andersen Nicolai  1998  NYBORG  9837AF  25 m  4:44.43   
10  134  Abildgaard Rasmus  2000  AABYBRO  0015AM  25 m  4:46.11   
11  169  Gallacher Daniel  2002  AAS  0235AK  25 m  4:46.22   
12  453  Steenberg Emil  2002  GLADSAXE  0229AC  50 m  4:46.82   
13  303  Vestergaard Anders  2001  AALBORG  0121AJ  50 m  4:47.63   
14  88  Brinch Casper  2002  TRITON V  0209AI  25 m  4:48.26   
15  388  Hovmark Christian  2001  THISTED  0155AF  50 m  4:55.74   
16  465  Hove Christoffer  2002  HRSHOLM  0241AD  25 m  4:55.77   
17  339  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  25 m  4:57.32   
18  404  Sndergaard Alex  2003  THISTED  0365AJ  25 m  4:57.53   
19  576  Rasmussen Esben Rjkjr  2001  ST-NEPTUN  0139AJ  25 m  5:00.06   
20  454  Steenberg Oliver  2002  GLADSAXE  0225AE  25 m  5:00.18   
21  645  Jensen Christoffer Juul  2001  S 68  0101AS  25 m  5:03.37   
22  518  Jrgense Sebastian Mller  2001  ODDER  0141AB  50 m  5:06.68   
23  57  Bjrn Alexander L.  2003  IKAST  0389AH  50 m  5:07.48   
24  356  Ottosen Christian  2002  AGF  0261AC  25 m  5:09.82   
25  488  Knudsen Mathias  2003  NORD  0369AI  25 m  5:19.65   
26  34  Hedegaard Lukas  2004  VIBORG    25 m  5:21.61   
27  621  Johansen David  2001  SHESTEN  0179AN  50 m  5:22.93   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
13_S
Lb 13, 100m Medley Damer 
Sponsor: IL Restorante Fellini 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2002 
298  Srensen Isabella K.  1994  AALBORG  9466AE  25 m  1:04.30   
293  Schn Lisa  1999  AALBORG  9956AR  25 m  1:04.84   
196  Andersen Louise Bach  2001  AALBORG  0164AM  25 m  1:07.68   
368  Vissing Stine Mary  1997  AGF  9788AB  25 m  1:09.46   
366  Wichmann Josefine Bladt  2000  AGF  0076AQ  25 m  1:09.73   
178  Lamberg Sigrid Lei  2002  AAS  0288AI  25 m  1:09.88   
232  Holm Line Sloth  2001  AALBORG  0198AO  25 m  1:10.68   
287  Porsmose Maria M.  2000  AALBORG  0062AN  25 m  1:10.68   
385  Bach Thea Se  2002  THISTED  0222AD  25 m  1:10.93   
10  260  Lausen Mille Moeslund  2002  AALBORG  0258AF  25 m  1:11.17   
11  466  Jakobsen Marina Nissen  2000  HRSHOLM  0022AI  25 m  1:11.23   
12  195  Andersen Emma A  2000  AALBORG  0034AH  25 m  1:12.29   
13  401  Poulsen Anette  1999  THISTED  9928AG  25 m  1:12.36   
14  335  Gertz Line  2001  AGF  0156AT  25 m  1:12.38   
15  292  Schn Lea Serup  2002  AALBORG  0266AI  25 m  1:12.76   
16  370  Rye Maria  2001  PINGVINEN  0142AN  25 m  1:12.79   
17  288  Poulsen Johanne Marie  2001  AALBORG  0144AC  25 m  1:13.09   
18  538  Winther Mette Dyrhauge  1998  ODDER  9854BB  25 m  1:13.56   
19  541  Nielsen Anne  1999  AARS  9968BC  25 m  1:13.57   
20  243  Jensen Mitzi D.  2002  AALBORG  0298AB  25 m  1:14.17   
21  306  Villumsen Signe  2001  AALBORG  0146AQ  25 m  1:14.98   
22  148  Bak Iben  2001  NYBORG  0124AH  25 m  1:15.16   
23  400  Petersen Julie Kappel  2002  THISTED  0282AN  25 m  1:15.20   
24  652  Kjrsgaard Maiken  2002  S 68  0296AN  25 m  1:16.09   
25  378  Srensen Helena M. S.  2001  AALBORG  0118AJ  25 m  1:16.45   
26  542  Ibsen Maja  2001  AARS  0148AY  25 m  1:16.53   
27  154  Larsen Maria Bredal  2002  NYBORG  0258AP  25 m  1:17.03   
28  403  Slvkjr Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  25 m  1:17.24   
29  469  Meyer Caroline  2002  HRSHOLM  0238AE  25 m  1:17.47   
30  122  Larsen Emma Viborg  2001  AABYBRO  0112AT  25 m  1:17.51   
31  463  Hoff Julie Frisch  2002  HRSHOLM  0288AH  25 m  1:17.56   
32  476  Als Lrke  2002  NORD  0214AU  25 m  1:17.75   
33  467  Kaas Emma Hjort  2002  HRSHOLM  0278AE  25 m  1:18.15   
34  543  Jensen Victoria Femhj  2002  AARS  0282AV  25 m  1:18.31   
35  650  Christensen Signe  2001  S 68  0194AT  25 m  1:18.45   
36  398  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  1:19.05   
37  324  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  25 m  1:19.48   
38  338  Hansen Alberte Bloch  2002  AGF  0288BB  25 m  1:19.64   
39  207  Byrgesen Amalie Falk  1999  AALBORG  9904AT  25 m  1:19.91   
40  512  Ingeberg Sofia  2002  ODDER  0252AV  25 m  1:21.14   
41  397  Lindemann-Larsen Lise  2002  THISTED  0254AR  25 m  1:21.66   
42  175  Jespersen Astrid Crone  2002  AAS  0214AT  25 m  1:21.86   
43  Harpth Julia  2002  BRDSTRUP  0208AX  25 m  1:21.97   
44  125  Treney Emma Rose  2002  AABYBRO  0216AU  25 m  1:22.63   
45  152  Jrgensen Randi  2002  NYBORG  0286AR  25 m  1:22.87   
46  124  Andersen Cathrine Boe  2001  AABYBRO  0148BC  25 m  1:22.94   
47  406  Tilsted Julie  2001  THISTED  0184BB  25 m  1:25.43   
48  374  Madsen Mette Krogstrup  2000  AARS  0094BA  25 m  1:25.98   
49  568  Volke Maja  2002  ST-NEPTUN  0228BC  25 m  1:26.20   
50  199  Bengtson Iben Kjr  2002  AALBORG  0292AS  25 m  1:27.03   
51  192  Srensen Gro  2002  AAS  0248BC  25 m  1:27.24   
52  605  Srensen Katrine Munch  2001  PINGVINEN  0164BD  25 m  1:27.81   
53  65  Jensen Sara Fiil  2002  IKAST  0272AT  25 m  1:28.98   
54  651  Gadegaard Emma Oline  2002  S 68  0298AR  25 m  1:30.37   
55  571  Sndergaard Katrine  2002  ST-NEPTUN  0258BC  25 m  1:32.45   
56  579  Bak Sofia  2002  HOBRO  0238AO  25 m  1:35.69   
57  485  Kanstrup Lykke  2002  NORD  0244AT  25 m  1:36.42   
58  380  Brimstrond Mirantee  2000  STIDSHOLT    25 m  1:40.00   
59  592  Srensen Celina  2002  HOBRO  0238BD  25 m  1:41.07   
60  533  Sabroe Ida  2002  ODDER  0262BC  25 m     
rg. 2003-2004 
450  Rudbeck Terese Kjller  2003  GLADSAXE  0342AQ  25 m  1:10.43   
80  Petersen Sofie Theophil  2003  TRITON V  0312AH  25 m  1:12.27   
430  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  1:12.55   
168  Fogh Laura  2003  AAS  0352AI  25 m  1:13.13   
173  Jensen Mille Kjr  2004  AAS  0418AF  25 m  1:13.33   
428  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  1:13.42   
429  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  1:13.57   
414  Bttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  1:14.55   
464  Holm Elena Westmark  2003  HRSHOLM  0336AD  25 m  1:14.99   
10  151  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  1:15.32   
11  39  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  1:15.98   
12  323  Carugati Sarah  2004  AGF  0466AG  25 m  1:16.32   
13  525  Nielsen Camilla Angaard  2003  ODDER  0386AJ  25 m  1:16.66   
14  78  Jensen Louise Sjrup  2003  TRITON V  0322AG  25 m  1:17.04   
15  451  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  1:17.54   
16  12  Heuer Josefine  2003  VIBORG  0386AM  25 m  1:17.69   
17  185  Mols Katrine  2003  AAS  0326AP  25 m  1:17.79   
18  97  Turner Holly Lnne  2003  TRITON V  0376AW  25 m  1:18.14   
19  302  Thomsen Thea Holm  2003  AALBORG  0328AP  25 m  1:18.46   
20  456  Srensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  1:18.49   
21  318  Birkebk Cathrine  2004  AGF  0478AG  25 m  1:18.50   
22  393  Kjr Camilla  2003  THISTED  0354AD  25 m  1:18.53   
23  69  Nielsen Anne Dybro  2003  IKAST  0336AW  25 m  1:18.71   
24  176  Justesen Frida Saks  2004  AAS  0452AM  25 m  1:18.81   
25  171  Hjort Eva  2004  AAS  0452AE  25 m  1:18.91   
26  183  Lysgaard Caroline  2003  AAS  0318AP  25 m  1:19.17   
27  337  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  25 m  1:19.49   
28  212  Danielsen Laura Rnn  2004  AALBORG  0404AP  25 m  1:19.57   
29  526  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  1:19.58   
30  607  Fog Mathilde Wisborg  2003  PINGVINEN  0332BB  25 m  1:19.83   
31  98  Pedersen Mille Trier  2003  TRITON V  0386AI  25 m  1:19.93   
32  610  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  25 m  1:19.93   
33  472  Volden Victoria Husted  2003  HRSHOLM  0312AU  25 m  1:20.49   
34  609  Srensen Camilla Tommerup  2003  PINGVINEN  0356AJ  25 m  1:21.09   
35  104  Hvarre Mia  2004  TRITON V  0498AH  25 m  1:21.31   
36  630  Asmussen Lrke  2003  S 68  0306AN  25 m  1:21.31   
37  18  Nielsen Maria stergaard  2004  VIBORG  0474AS  25 m  1:21.48   
38  189  Skrydstrup Clara  2004  AAS  0488AK  25 m  1:21.62   
39  562  Christense Alberte Kempel  2004  ST-NEPTUN  0492AE  25 m  1:21.84   
40  24  Kristensen Lea Kjr  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:21.94   
41  633  Jensen Catherina Juul  2003  S 68  0326AX  25 m  1:22.02   
42  639  Winther Mille  2003  S 68  0346AW  25 m  1:22.02   
43  564  Mller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  1:22.09   
44  161  Aagaard Sia  2004  AAS  0434AB  25 m  1:22.13   
45  471  Thimmer Astrid  2003  HRSHOLM  0302AQ  25 m  1:22.48   
46  637  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  1:22.50   
47  123  Troldborg Ida  2003  AABYBRO  0372AS  25 m  1:22.53   
48  170  Hansen Mathilde Tilsted  2003  AAS  0306AR  25 m  1:22.64   
49  117  Selbo Pipaluk  2003  TRITON V  0336AZ  25 m  1:22.89   
50  321  Brix Veronica  2003  AGF  0372AW  25 m  1:23.40   
51  172  Jensen Agnes Bojsen  2004  AAS  0442AG  25 m  1:23.47   
52  435  Krgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  1:23.55   
53  634  Christensen Pernille  2003  S 68  0308AR  25 m  1:24.41   
54  520  Lauridse Matilde Dalgaard  2003  ODDER  0396AV  25 m  1:24.54   
55  482  Hassing Astrid  2004  NORD  0494AM  25 m  1:24.72   
56  110  Jger Marie  2003  TRITON V  0336AX  25 m  1:24.77   
57  361  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  25 m  1:25.02   
58  109  Kjr Kathrine Erbo  2004  TRITON V  0496AO  25 m  1:25.47   
59  17  Larsen Josephine  2004  VIBORG  0476AQ  25 m  1:25.78   
60  354  Mehlsen Maria  2003  AGF  0392AX  25 m  1:26.25   
61  566  Rasmussen Katrine  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  1:26.38   
62  569  Rasmussen Freja Rjkjr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  25 m  1:26.73   
63  25  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  1:27.81   
64  636  Jensen Emma  2003  S 68  0322AT  25 m  1:28.15   
65  61  Esbensen Marie Graff  2003  IKAST  0336AT  25 m  1:28.72   
66  22  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  1:28.73   
67  136  Bjerre Victoria  2003  AABYBRO  0334AW  25 m  1:29.20   
68  71  Nielsen Louise Amanda  2003  IKAST  0334AQ  25 m  1:29.47   
69  145  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  25 m  1:29.99   
70  436  Kjrtsholtsen Laura  2004  GLADSAXE  0428AH  25 m  1:30.06   
71  638  Kjrsgaard Lrke  2004  S 68  0488AQ  25 m  1:30.06   
72  297  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  1:30.12   
73  360  Rasmussen Lucca Bisgaard  2004  AGF  0448AN  25 m  1:30.61   
74  28  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  1:31.47   
75  480  Christensen Marie Martens  2004  NORD  0424AK  25 m  1:32.01   
76  580  Bendixen Kirstine Buus  2003  HOBRO  0382AY  25 m  1:32.78   
77  73  Riis Agnete  2003  IKAST  0308AW  25 m  1:32.89   
78  492  Lind Frida  2004  NORD  0416AH  25 m  1:33.37   
79  477  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  1:33.58   
80  214  Djrup Laura Ildal  2004  AALBORG  0422AP  25 m  1:33.92   
81  513  Jensen Julie  2003  ODDER  0352BC  25 m  1:34.13   
82  153  Kaysen Sofie  2004  NYBORG  0456AU  25 m  1:34.46   
83  23  Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  25 m  1:34.53   
84  29  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:34.65   
85  589  Nielsen Mie Holst  2004  HOBRO  0482AU  25 m  1:35.47   
86  140  Lindberg Sille  2003  AABYBRO  0348BB  25 m  1:36.44   
87  159  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  1:36.44   
88  529  Nonbye Emma  2003  ODDER  0306AS  25 m  1:39.59   
89  591  Schnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  1:39.77   
90  149  Falkenstrm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  1:41.65   
91  Hansen Nanna Ballisager  2003  BRDSTRUP  0348AO  25 m  1:43.17   
92  387  Christensen Ida Jul  2004  THISTED  0496AN  25 m  1:43.65   
93  496  Srensen Anne K. B.  2004  NORD  0484AX  25 m  2:00.24   
94  530  Nonbye Kathrine  2004  ODDER  0474AL  25 m  2:02.13   
95  514  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m     
96  527  Nielsen Katrine Skyt  2003  ODDER  0326BB  25 m     
97  587  Kjeldskov Signe  2003  HOBRO  0334BD  25 m     
98  588  Larsen Lucca Tinggaard  2004  HOBRO  0468AX  25 m     
rg. 2005-2017 
439  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:19.19   
362  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  25 m  1:20.42   
631  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  1:21.12   
48  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  25 m  1:21.88   
20  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  1:23.33   
301  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  1:23.89   
565  Larsen Laura Vedel  2005  ST-NEPTUN  0554AK  25 m  1:24.72   
452  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  1:25.67   
416  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:25.80   
10  242  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  1:27.67   
11  386  Bach Tilde Se  2005  THISTED  0524AH  25 m  1:27.79   
12  457  Ulrich-Jrgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:27.95   
13  250  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m  1:28.63   
14  216  Frost Camilla Nrgaard  2005  AALBORG  0588AM  25 m  1:29.00   
15  108  Moberg Emilie  2005  TRITON V  0534AI  25 m  1:29.12   
16  389  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  1:29.27   
17  111  Svensen Silke Bruun  2005  TRITON V  0568AJ  25 m  1:29.84   
18  578  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  1:30.51   
19  198  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  25 m  1:31.52   
20  118  Steen Emma Phaff  2005  TRITON V  0508AE  25 m  1:31.74   
21  620  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  1:32.18   
22  58  Bjrn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  1:33.35   
23  217  Frost Cecilie Nrgaard  2005  AALBORG  0598AM  25 m  1:34.25   
24  75  Thormann Katrine Beg  2006  IKAST  0692AD  25 m  1:35.50   
25  114  Rainer Laura Frost  2005  TRITON V  0542AK  25 m  1:36.01   
26  426  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  1:36.01   
27  42  Laustsen Anne  2005  SMUT  0506AQ  25 m  1:37.47   
28  523  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  1:37.61   
29  237  Iversen Karoline  2005  AALBORG  0528AM  25 m  1:38.95   
30  649  Hgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  1:40.56   
31  648  Gade Signe  2005  S 68  0598AQ  25 m  1:40.88   
32  647  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  25 m  1:41.53   
33  340  Hansfort Karoline  2006  AGF    25 m  1:43.21   
34  41  Lauritsen Sofie Kielgast  2005  SMUT  0574AQ  25 m  1:44.65   
35  552  Ibsen Line  2005  AARS  0518AK  25 m  1:45.92   
36  43  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  1:48.74   
37  53  Worm Freya  2006  SMUT  0658AL  25 m  1:49.00   
38  333  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  1:49.18   
39  582  Gilling-Iskov Sara  2006  HOBRO  0652AL  25 m  2:01.93   
40  508  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
14_S
Lb 14, 100m Medley Herrer 
Sponsor: Bayern Auto Group 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
331  Fallesen Magnus  1998  AGF  9869AB  25 m  56.82   
230  Halkjr Daniel Svane  1991  AALBORG  9121AC  25 m  57.81   
642  Yde Magnus  1996  S 68  9629AB  25 m  59.85   
270  Nielsen Morten Due  1999  AALBORG  9995AF  25 m  1:00.24   
203  Brandborg Marcus  1997  AALBORG  9713AL  25 m  1:00.87   
265  Meinert Janus  1995  AALBORG  9517AF  25 m  1:01.70   
355  Mogensen Anders L.  1996  AGF  9629AN  25 m  1:02.94   
391  Jessen Frederik  1998  THISTED  9857AA  25 m  1:04.01   
286  Porsmose Andreas M.  1998  AALBORG  9883AQ  25 m  1:04.14   
10  310  Werther Mads L.  2000  AALBORG  0045AF  25 m  1:05.61   
11  372  Mller Mads  2000  KALUNDBORG  0041AM  25 m  1:06.57   
12  202  Bonde Christian  2001  AALBORG  0193AM  25 m  1:06.72   
13  291  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  25 m  1:07.39   
14  577  Str Alexander  2001  ST-NEPTUN  0185AC  25 m  1:08.12   
15  373  Alnor Mads  2000  HEI  0005AM  25 m  1:09.07   
16  336  Gertz Magnus  2000  AGF  0053AQ  25 m  1:09.12   
17  135  Berthelsen Kristian  1999  AABYBRO  9951AO  25 m  1:09.84   
18  641  Jensen Christian Juul  2000  S 68  0067AQ  25 m  1:09.99   
19  534  Simonsen Mark  1997  ODDER  9719AH  25 m  1:10.07   
20  351  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  1:11.16   
21  342  Heerulff Kristoffer  2001  AGF  0131AL  25 m  1:11.26   
22  334  Gasse Johannes  2001  AGF  0113AO  25 m  1:11.31   
23  600  Juliansson Hugin  2000  PINGVINEN  0007AS  25 m  1:11.54   
24  515  Jensen Per  1995  ODDER  9513AO  25 m  1:11.63   
25  Gelmark-Srensen Krestian  2001  BRDSTRUP  0111AR  25 m  1:12.12   
26  462  Haugblle Martin Vennick  2001  HRSHOLM  0155AE  25 m  1:12.23   
27  259  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  1:12.42   
28  375  Olesen Anton Kirkegaard  2000  VIBORG  0013AS  25 m  1:13.23   
29  644  Frost Hjalte Lillevik  2001  S 68  0189AL  25 m  1:13.32   
30  167  Elkjr Alexander Korsager  2001  AAS  0113AL  25 m  1:13.41   
31  282  Pedersen Nicklas  2001  AALBORG  0181AJ  25 m  1:14.91   
32  590  Pedersen Rasmus  2000  HOBRO  0065AI  25 m  1:16.09   
33  643  Nedergaard Amin  2001  S 68  0107AR  25 m  1:18.30   
34  376  Madsen Mathias  1999  HSK  9937AU  25 m  1:23.21   
35  132  Elvens Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  1:23.44   
36  141  Mikkelsen Anders  2001  AABYBRO  0105AS  25 m  1:26.02   
37  137  Grn Rasmus  1999  AABYBRO  9993AS  25 m  1:28.93   
rg. 2002-2003 
62  Holme Magnus Dyg  2002  IKAST  0205AG  25 m  1:03.51   
427  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  1:05.64   
434  Jensen Jakob Alexander  2002  GLADSAXE  0205AH  25 m  1:07.02   
461  Hartvig Asger Vver  2002  HRSHOLM  0277AB  25 m  1:07.52   
156  Okkerholm Mingus  2002  NYBORG  0201AQ  25 m  1:08.08   
349  Kock Nikolaj Petlin  2002  AGF  0241AC  25 m  1:08.82   
524  Nedergaard Thor G.  2002  ODDER  0245AC  25 m  1:08.90   
627  Jonsson Elias Hanghj  2002  S 68  0265AI  25 m  1:09.07   
489  Kornum Christian  2003  NORD  0323AH  25 m  1:10.21   
10  367  Wichmann Valdemar  2003  AGF  0305AJ  25 m  1:10.38   
11  465  Hove Christoffer  2002  HRSHOLM  0241AD  25 m  1:11.12   
12  460  Brns Malte Egholm  2003  HRSHOLM  0331AC  25 m  1:11.19   
13  417  Christensen Magnus  2002  GLADSAXE  0287AI  25 m  1:11.27   
14  352  Kfer Rasmus Pilegaard  2003  AGF  0317AD  25 m  1:11.79   
15  67  Nelander Oliver L  2002  IKAST  0295AF  25 m  1:11.96   
16  102  Ellekjr Lauritz Baad  2003  TRITON V  0323AG  25 m  1:11.96   
17  535  Se Jacob Lyse  2003  ODDER  0361AF  25 m  1:13.02   
18  31  sterballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  1:13.43   
19  193  Thorsell Vilhelm Damm  2002  AAS  0235AD  25 m  1:13.52   
20  204  Brandi Victor Abel  2003  AALBORG  0311AN  25 m  1:13.54   
21  87  Kronborg Andreas  2002  TRITON V  0229AS  25 m  1:14.02   
22  101  Damsbo Daniel  2003  TRITON V  0397AH  25 m  1:14.61   
23  33  Riis Mikkel  2002  VIBORG  0257AR  25 m  1:14.97   
24  209  Christense Christopher Z.  2003  AALBORG  0393AG  25 m  1:15.75   
25  92  Christensen Jacob  2002  TRITON V  0265AG  25 m  1:15.81   
26  369  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  25 m  1:16.23   
27  594  Riisgaard-Jensen Jens  2003  PINGVINEN  0369AF  25 m  1:16.34   
28  548  Lauridsen Christoffer B.  2002  AARS  0203AO  25 m  1:17.58   
29  309  Werther Jonas L.  2002  AALBORG  0205AC  25 m  1:17.66   
30  72  Nielsen Mathias M.  2002  IKAST  0233AL  25 m  1:17.95   
31  163  Degn Simon  2003  AAS  0351AQ  25 m  1:18.32   
32  601  Nielsen Joachim Hedegaard  2002  PINGVINEN  0247AM  25 m  1:18.50   
33  411  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  1:18.79   
34  91  Nguyen Kim Doan  2003  TRITON V  0381AH  25 m  1:19.18   
35  365  Toft Markus  2003  AGF  0377AK  25 m  1:19.44   
36  190  Sloth William  2003  AAS  0367AJ  25 m  1:19.81   
37  459  Bruhn Filip  2003  HRSHOLM  0391AM  25 m  1:20.28   
38  155  Nissen Mikkel  2002  NYBORG  0245AQ  25 m  1:20.80   
39  313  Ancker August  2003  AGF  0399AD  25 m  1:20.87   
40  560  Bernberg Bjarke  2002  ST-NEPTUN  0235AR  25 m  1:22.29   
41  599  Valbjrn David Tuan V.  2002  PINGVINEN  0229AQ  25 m  1:22.81   
42  596  Klein Malik Lodberg  2003  PINGVINEN  0359AI  25 m  1:23.25   
43  531  Nrrevang Viktor  2003  ODDER  0307AN  25 m  1:24.30   
44  408  Aarestrup Zilas  2003  GLADSAXE  0385AG  25 m  1:24.74   
45  283  Pedersen Oliver  2003  AALBORG  0317AJ  25 m  1:24.90   
46  448  Poulsen Albert Vigs  2003  GLADSAXE  0347AB  25 m  1:25.79   
47  415  Christensen Jonas Reimer  2003  GLADSAXE  0319AD  25 m  1:26.30   
48  516  Johnsen Alexander  2003  ODDER  0397AC  25 m  1:26.92   
49  483  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  1:27.29   
50  127  Nrgaard Rasmus Rank  2003  AABYBRO  0369AL  25 m  1:27.71   
51  74  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  1:28.01   
52  412  Breinholt Emil  2003  GLADSAXE  0311AE  25 m  1:28.55   
53  285  Pool Sander van der  2002  AALBORG  0237AM  25 m  1:28.65   
54  113  Olesen Anders  2003  TRITON V  0333AN  25 m  1:28.87   
55  158  Pedersen Andreas  2003  NYBORG  0331AH  25 m  1:28.93   
56  128  Barslev Magnus stergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  1:29.38   
57  Langkjr Mikkel  2002  BRDSTRUP  0213AT  25 m  1:29.44   
58  46  Hansen Andreas Strm  2002  SMUT  0293AR  25 m  1:29.98   
59  628  Hjbjerg Niklas  2003  S 68  0361AO  25 m  1:31.21   
60  455  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  1:31.69   
61  115  Sandal Simon  2003  TRITON V  0325AQ  25 m  1:32.76   
62  174  Jeppesen Jacob Emil  2003  AAS  0353AH  25 m  1:33.75   
63  130  Abildgaard Jonas  2003  AABYBRO  0381AM  25 m  1:34.53   
64  532  Riis Anders Kammer  2003  ODDER  0323AR  25 m     
65  539  Wirring Markus  2003  ODDER  0353AQ  25 m     
66  584  Jakobsen Frederik Bk  2002  HOBRO  0293AJ  25 m     
rg. 2004-2017 
32  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  1:10.81   
184  Mikkelsen Mads  2004  AAS  0491AC  25 m  1:13.85   
182  Lindholm Frederik  2004  AAS  0451AC  25 m  1:15.30   
90  Iversen Mads  2004  TRITON V  0491AG  25 m  1:16.56   
595  Riisgaard-Jensen Lars  2004  PINGVINEN  0411AC  25 m  1:16.85   
289  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  1:18.65   
468  Larsen Sebastian Hviid  2004  HRSHOLM  0465AB  25 m  1:19.24   
392  Jrgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  1:19.25   
240  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  1:20.61   
10  34  Hedegaard Lukas  2004  VIBORG    25 m  1:21.40   
11  63  Hkonsson Rasmus  2004  IKAST  0449AH  25 m  1:21.41   
12  36  Kallese Andreas Weis  2004  VIBORG  0491AM  25 m  1:21.46   
13  93  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  TRITON V  0499AC  25 m  1:21.70   
14  245  Johannesen Casper  2004  AALBORG  0429AH  25 m  1:22.15   
15  574  Odrich Per  2006  ST-NEPTUN  0635AA  25 m  1:22.52   
16  177  Kristensen Ciano  2004  AAS  0445AJ  25 m  1:22.81   
17  509  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  25 m  1:22.83   
18  519  Jrgensen Sander Mller  2004  ODDER  0461AB  25 m  1:22.92   
19  68  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  1:22.97   
20  437  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:23.72   
21  438  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  1:23.81   
22  252  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  25 m  1:23.86   
23  593  Pedersen Oscar  2004  PINGVINEN  0445AE  25 m  1:24.06   
24  528  Nielsen Tobias  2004  ODDER  0497AB  25 m  1:24.78   
25  394  Kjr Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  1:25.16   
26  431  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  1:25.24   
27  262  Lehmann Sebastian B  2004  AALBORG  0439AF  25 m  1:25.32   
28  497  Torp Andreas  2004  NORD  0409AA  25 m  1:25.89   
29  112  Kjlby Frederik  2004  TRITON V  0455AJ  25 m  1:26.09   
30  188  Rosenborg Lucas  2004  AAS  0481AH  25 m  1:26.27   
31  424  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  25 m  1:28.60   
32  481  Feldtmose Mathias Frahm  2004  NORD  0425AL  25 m  1:29.06   
33  390  Hoxer Gustav  2005  THISTED  0585AD  25 m  1:29.33   
34  423  Fabel Anton Hvistendahl  2004  GLADSAXE  0435AL  25 m  1:30.79   
35  443  Ohlsen Sren Wandall  2004  GLADSAXE  0469AC  25 m  1:31.08   
36  281  Pedersen Mikkel  2004  AALBORG  0403AJ  25 m  1:31.25   
37  59  Christiansen Anton  2004  IKAST    25 m  1:31.28   
38  433  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  25 m  1:31.37   
39  407  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  25 m  1:32.10   
40  425  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  1:33.62   
41  238  Iversen Malte P  2004  AALBORG  0403AN  25 m  1:35.30   
42  626  Nedergaard Juka  2004  S 68  0497AL  25 m  1:35.50   
43  258  Kristensen Mikkel K.  2005  AALBORG  0519AJ  25 m  1:35.79   
44  348  Jensen Linus Folke  2004  AGF  0427AO  25 m  1:35.83   
45  70  Nielsen Jakob Mller  2004  IKAST  0475AK  25 m  1:35.91   
46  493  Mller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  1:37.68   
47  442  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  1:39.19   
48  413  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  1:40.19   
49  210  Dahl Asbjrn  2004  AALBORG  0435AM  25 m  1:40.67   
50  312  Zee Lau de  2006  AALBORG  0641AB  25 m  1:42.48   
51  211  Dahl Christian  2006  AALBORG  0671AD  25 m  1:42.51   
52  611  Albk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  1:42.67   
53  300  Srensen Rasmus  2005  AALBORG  0531AG  25 m  1:44.44   
54  274  Nrgaard Ryan  2006  AALBORG  0653AC  25 m  1:51.39   
55  52  Wisholm August Herman  2004  SMUT  0457AP  25 m  1:51.79   
56  64  Jensen Kasper  2005  IKAST    25 m     
57  255  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m     
58  308  Voldbjerg Christoffer P.  2005  AALBORG  0545AH  25 m     
59  319  Bisgaard Thor Bruun  2005  AGF  0569AA  25 m     
60  511  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
15_S
Lb 15, 50m Frisvmning Damer 
Sponsor: Bayern Auto Group 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2002 
269  Nielsen Mie .  1996  AALBORG  9662AF  25 m  24.24   
293  Schn Lisa  1999  AALBORG  9956AR  50 m  27.43   
219  Gade Jackie  1998  AALBORG  9836AS  25 m  27.45   
541  Nielsen Anne  1999  AARS  9968BC  25 m  27.87   
466  Jakobsen Marina Nissen  2000  HRSHOLM  0022AI  50 m  27.95   
292  Schn Lea Serup  2002  AALBORG  0266AI  25 m  27.97   
196  Andersen Louise Bach  2001  AALBORG  0164AM  50 m  28.22   
208  Brentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  50 m  28.23   
253  Kobbelgaard Ghita  1995  AALBORG  9528AG  50 m  28.25   
10  232  Holm Line Sloth  2001  AALBORG  0198AO  50 m  28.59   
11  368  Vissing Stine Mary  1997  AGF  9788AB  25 m  28.73   
12  287  Porsmose Maria M.  2000  AALBORG  0062AN  50 m  28.80   
13  350  Kristiansen Nicoline  2002  AGF  0278AL  25 m  29.14   
14  260  Lausen Mille Moeslund  2002  AALBORG  0258AF  50 m  29.17   
15  370  Rye Maria  2001  PINGVINEN  0142AN  25 m  29.76   
16  324  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  50 m  29.84   
17  256  Koch Stefanie Brun  2001  AALBORG  0196AC  50 m  29.86   
18  266  Meinert Maja  2001  AALBORG  0118AO  50 m  29.92   
19  510  Hingeberg Liv  2001  ODDER  0154AK  25 m  29.92   
20  542  Ibsen Maja  2001  AARS  0148AY  25 m  29.98   
21  543  Jensen Victoria Femhj  2002  AARS  0282AV  25 m  30.06   
22  440  Leth Victoria  2002  GLADSAXE  0236AO  25 m  30.24   
23  490  Kornum Maria  2001  NORD  0114AV  25 m  30.32   
24  378  Srensen Helena M. S.  2001  AALBORG  0118AJ  25 m  30.40   
25  484  Jensen Charlotte S.  2002  NORD  0242AF  25 m  30.47   
26  243  Jensen Mitzi D.  2002  AALBORG  0298AB  25 m  30.62   
27  213  Djrup Emma Ildal  2002  AALBORG  0274AQ  25 m  30.66   
28  246  Johansen Sine  2000  AALBORG  0098AH  25 m  30.83   
29  652  Kjrsgaard Maiken  2002  S 68  0296AN  50 m  30.83   
30  278  Pallesen Rebecca Haahr  2000  AALBORG  0038AI  50 m  31.04   
31  398  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  31.07   
32  622  Kristensen Katrine  1997  SHESTEN  9706AN  25 m  31.14   
33  195  Andersen Emma A  2000  AALBORG  0034AH  50 m  31.16   
34  512  Ingeberg Sofia  2002  ODDER  0252AV  25 m  31.22   
35  Srensen Trine G.  1997  BRDSTRUP  9752AR  25 m  31.31   
36  476  Als Lrke  2002  NORD  0214AU  25 m  31.44   
37  406  Tilsted Julie  2001  THISTED  0184BB  25 m  31.59   
38  650  Christensen Signe  2001  S 68  0194AT  25 m  31.63   
39  586  Johnson Freya Bloch  2000  HOBRO  0074AB  25 m  31.69   
40  322  Bruun Selma  2001  AGF  0182AS  25 m  31.90   
41  338  Hansen Alberte Bloch  2002  AGF  0288BB  50 m  31.97   
42  Harpth Julia  2002  BRDSTRUP  0208AX  25 m  32.00   
43  215  Fischer Camilla  1992  AALBORG  9242AH  25 m  32.08   
44  374  Madsen Mette Krogstrup  2000  AARS  0094BA  25 m  32.20   
45  125  Treney Emma Rose  2002  AABYBRO  0216AU  25 m  32.24   
46  139  Kanstrup Julie Heby  2002  AABYBRO  0284BA  25 m  32.61   
47  572  Johansen Mia Sommer  2002  ST-NEPTUN  0292AV  25 m  32.67   
48  568  Volke Maja  2002  ST-NEPTUN  0228BC  25 m  32.84   
49  377  Egens Katrine  2000  DRAGSHOLM  0086BB  25 m  33.13   
50  623  Steen Emma  2000  SHESTEN  0076BC  25 m  33.31   
51  65  Jensen Sara Fiil  2002  IKAST  0272AT  25 m  33.70   
52  570  Lund Anna Maja  2002  ST-NEPTUN  0234BC  25 m  34.04   
53  485  Kanstrup Lykke  2002  NORD  0244AT  50 m  34.40   
54  571  Sndergaard Katrine  2002  ST-NEPTUN  0258BC  25 m  35.30   
55  579  Bak Sofia  2002  HOBRO  0238AO  25 m  35.46   
56  616  Nielsen Sofie  2001  PINGVINEN  0198AU  25 m  35.72   
57  380  Brimstrond Mirantee  2000  STIDSHOLT    25 m  36.00   
58  651  Gadegaard Emma Oline  2002  S 68  0298AR  25 m  36.32   
59  592  Srensen Celina  2002  HOBRO  0238BD  25 m  37.04   
60  379  Johansen Caroline T.b.  1999  HINNERUP  9978BD  25 m  37.23   
rg. 2003-2004 
79  Ehrenreich-Birn Alberte  2003  TRITON V  0382AJ  25 m  28.15   
464  Holm Elena Westmark  2003  HRSHOLM  0336AD  50 m  29.59   
414  Bttger Sophia  2004  GLADSAXE  0424AE  25 m  29.63   
429  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  29.80   
10  Andersen Louise Houe  2003  VIBORG  0384AN  25 m  30.05   
40  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  30.23   
13  Bundgaard Sarah  2003  VIBORG  0312AY  25 m  30.39   
96  Christiansen Ella  2003  TRITON V  0366AK  25 m  30.39   
402  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  25 m  30.46   
10  11  Jakobsen Rebecca E.  2003  VIBORG  0318AO  25 m  30.59   
11  354  Mehlsen Maria  2003  AGF  0392AX  25 m  30.63   
12  409  Bartels Sara Damkjr  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  30.65   
13  39  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  30.69   
14  257  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  25 m  30.79   
15  323  Carugati Sarah  2004  AGF  0466AG  50 m  30.85   
16  521  Lauridsen Cecilie  2003  ODDER  0354AB  25 m  30.93   
17  526  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  31.01   
18  162  Bjerg Martha  2004  AAS  0454AK  25 m  31.03   
19  185  Mols Katrine  2003  AAS  0326AP  25 m  31.16   
20  69  Nielsen Anne Dybro  2003  IKAST  0336AW  25 m  31.34   
21  97  Turner Holly Lnne  2003  TRITON V  0376AW  50 m  31.36   
22  176  Justesen Frida Saks  2004  AAS  0452AM  25 m  31.40   
23  633  Jensen Catherina Juul  2003  S 68  0326AX  25 m  31.54   
24  Klausen Sofie Trekr  2003  BRDSTRUP  0364AD  25 m  31.59   
25  18  Nielsen Maria stergaard  2004  VIBORG  0474AS  25 m  31.59   
26  537  Winther Maria Dyrhauge  2004  ODDER  0468AN  25 m  31.61   
27  451  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  31.82   
28  106  Jepsen Ea Pakula  2003  TRITON V  0314AM  25 m  32.18   
29  630  Asmussen Lrke  2003  S 68  0306AN  25 m  32.19   
30  147  Bak Helga  2004  NYBORG  0494AA  25 m  32.47   
31  321  Brix Veronica  2003  AGF  0372AW  25 m  32.49   
32  637  Bundgaard Sara  2003  S 68  0368AM  25 m  32.49   
33  337  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  50 m  32.54   
34  566  Rasmussen Katrine  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  32.57   
35  117  Selbo Pipaluk  2003  TRITON V  0336AZ  25 m  32.60   
36  456  Srensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  50 m  32.64   
37  562  Christense Alberte Kempel  2004  ST-NEPTUN  0492AE  25 m  32.65   
38  569  Rasmussen Freja Rjkjr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  25 m  32.77   
39  634  Christensen Pernille  2003  S 68  0308AR  25 m  32.79   
40  482  Hassing Astrid  2004  NORD  0494AM  25 m  32.81   
41  109  Kjr Kathrine Erbo  2004  TRITON V  0496AO  50 m  33.40   
42  159  Pedersen Kristine Kipper  2004  NYBORG  0494AV  25 m  33.66   
43  638  Kjrsgaard Lrke  2004  S 68  0488AQ  25 m  33.70   
44  299  Srensen Maja M S  2004  AALBORG  0448AR  25 m  33.79   
45  477  Andersen Anne-Sophie  2004  NORD  0424AP  25 m  34.01   
46  123  Troldborg Ida  2003  AABYBRO  0372AS  25 m  34.07   
47  61  Esbensen Marie Graff  2003  IKAST  0336AT  25 m  34.24   
48  73  Riis Agnete  2003  IKAST  0308AW  25 m  34.45   
49  71  Nielsen Louise Amanda  2003  IKAST  0334AQ  25 m  35.06   
50  145  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  25 m  35.14   
51  513  Jensen Julie  2003  ODDER  0352BC  25 m  35.29   
52  25  Skipper Selma  2004  VIBORG  0452AS  25 m  35.30   
53  297  Svendsen Zille Haarh  2004  AALBORG  0436AI  25 m  35.30   
54  136  Bjerre Victoria  2003  AABYBRO  0334AW  25 m  35.53   
55  214  Djrup Laura Ildal  2004  AALBORG  0422AP  25 m  35.73   
56  436  Kjrtsholtsen Laura  2004  GLADSAXE  0428AH  25 m  35.88   
57  589  Nielsen Mie Holst  2004  HOBRO  0482AU  25 m  36.12   
58  492  Lind Frida  2004  NORD  0416AH  25 m  36.62   
59  28  Andersen Maria Aakmann  2004  VIBORG  0444AV  25 m  36.76   
60  591  Schnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m  36.82   
61  360  Rasmussen Lucca Bisgaard  2004  AGF  0448AN  25 m  36.99   
62  544  Srensen Emma Rask  2003  AARS  0388AP  25 m  37.10   
63  527  Nielsen Katrine Skyt  2003  ODDER  0326BB  25 m  37.29   
64  149  Falkenstrm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  37.45   
65  536  Srensen Sofie Skovgaard  2004  ODDER  0418AV  25 m  37.77   
66  529  Nonbye Emma  2003  ODDER  0306AS  25 m  38.08   
67  580  Bendixen Kirstine Buus  2003  HOBRO  0382AY  25 m  38.14   
68  496  Srensen Anne K. B.  2004  NORD  0484AX  25 m  38.61   
69  480  Christensen Marie Martens  2004  NORD  0424AK  25 m  38.83   
70  27  Mortensen Sille  2004  VIBORG  0484AL  25 m  38.93   
71  618  Mygdam Line  2003  BSK08  0382AX  25 m  39.72   
72  588  Larsen Lucca Tinggaard  2004  HOBRO  0468AX  25 m  39.82   
73  Hansen Nanna Ballisager  2003  BRDSTRUP  0348AO  25 m  40.93   
74  387  Christensen Ida Jul  2004  THISTED  0496AN  25 m  41.20   
75  140  Lindberg Sille  2003  AABYBRO  0348BB  25 m  41.67   
76  530  Nonbye Kathrine  2004  ODDER  0474AL  25 m  42.40   
77  514  Jensen Leonora Holst  2004  ODDER  0408AS  25 m  44.07   
78  619  Mhlenberg Sofie Se  2004  BSK08  0456AZ  25 m  47.95   
79  110  Jger Marie  2003  TRITON V  0336AX  25 m     
80  280  Pedersen Anna Christine  2003  AALBORG    25 m     
rg. 2005-2017 
48  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  25 m  31.09   
14  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  31.79   
565  Larsen Laura Vedel  2005  ST-NEPTUN  0554AK  25 m  33.32   
457  Ulrich-Jrgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  33.36   
58  Bjrn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  34.36   
216  Frost Camilla Nrgaard  2005  AALBORG  0588AM  25 m  34.55   
426  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  25 m  34.95   
198  Bager Mathilde  2005  AALBORG  0524AN  25 m  35.00   
75  Thormann Katrine Beg  2006  IKAST  0692AD  25 m  35.57   
10  111  Svensen Silke Bruun  2005  TRITON V  0568AJ  50 m  35.82   
11  578  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  36.38   
12  217  Frost Cecilie Nrgaard  2005  AALBORG  0598AM  25 m  36.43   
13  620  Vestergaard Kristine  2005  BSK08  0596AH  25 m  36.74   
14  118  Steen Emma Phaff  2005  TRITON V  0508AE  25 m  37.83   
15  41  Lauritsen Sofie Kielgast  2005  SMUT  0574AQ  25 m  37.84   
16  43  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  38.18   
17  647  Asmussen Mie  2005  S 68  0554AN  50 m  38.30   
18  114  Rainer Laura Frost  2005  TRITON V  0542AK  25 m  38.35   
19  221  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  25 m  38.65   
20  552  Ibsen Line  2005  AARS  0518AK  25 m  39.08   
21  42  Laustsen Anne  2005  SMUT  0506AQ  25 m  40.16   
22  234  Hyltoft Caroline Lrke  2006  AALBORG  0678AO  25 m  40.69   
23  648  Gade Signe  2005  S 68  0598AQ  25 m  42.23   
24  649  Hgh Josefine  2005  S 68  0588AD  25 m  42.51   
25  582  Gilling-Iskov Sara  2006  HOBRO  0652AL  25 m  45.72   
26  250  Kjelstrup Karoline  2006  AALBORG  0634AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
16_S
Lb 16, 50m Frisvmning Herrer 
Sponsor: Bayern Auto Group 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
331  Fallesen Magnus  1998  AGF  9869AB  25 m  23.27   
197  Bach Jens  1997  AALBORG  9789AC  50 m  23.47   
506  Dall Lasse  1997  ODDER  9763AR  25 m  23.52   
642  Yde Magnus  1996  S 68  9629AB  25 m  23.84   
355  Mogensen Anders L.  1996  AGF  9629AN  25 m  25.17   
325  Dalby Ralf  1995  AGF  9547AB  50 m  25.43   
346  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  25.83   
249  Jrgensen Rasmus Hoffmann  1998  AALBORG  9807AK  25 m  26.10   
135  Berthelsen Kristian  1999  AABYBRO  9951AO  25 m  26.15   
10  273  Nrgaard Rune  2000  AALBORG  0097AF  25 m  26.15   
11  286  Porsmose Andreas M.  1998  AALBORG  9883AQ  50 m  26.17   
12  314  Ancker Magnus V.  2001  AGF  0163AL  25 m  26.34   
13  641  Jensen Christian Juul  2000  S 68  0067AQ  50 m  26.51   
14  271  Nrgaard Marius  2001  AALBORG  0115AC  25 m  26.53   
15  518  Jrgense Sebastian Mller  2001  ODDER  0141AB  25 m  26.53   
16  534  Simonsen Mark  1997  ODDER  9719AH  25 m  26.59   
17  486  Kleist Daniel Vang  2000  NORD  0095AS  25 m  26.62   
18  515  Jensen Per  1995  ODDER  9513AO  25 m  26.62   
19  317  Basha Ehab  2000  AGF  0069AU  50 m  26.65   
20  372  Mller Mads  2000  KALUNDBORG  0041AM  25 m  26.65   
21  303  Vestergaard Anders  2001  AALBORG  0121AJ  50 m  26.74   
22  462  Haugblle Martin Vennick  2001  HRSHOLM  0155AE  50 m  26.74   
23  295  Stegenborg Scott  2000  AALBORG  0063AH  25 m  26.93   
24  373  Alnor Mads  2000  HEI  0005AM  25 m  27.26   
25  336  Gertz Magnus  2000  AGF  0053AQ  50 m  27.33   
26  Gelmark-Srensen Krestian  2001  BRDSTRUP  0111AR  25 m  27.48   
27  231  Harde Lasse  1998  AALBORG  9829AN  50 m  27.52   
28  576  Rasmussen Esben Rjkjr  2001  ST-NEPTUN  0139AJ  25 m  27.52   
29  371  Kjr Kasper  2000  H.G.F.  0055AS  25 m  27.94   
30  590  Pedersen Rasmus  2000  HOBRO  0065AI  25 m  27.94   
31  133  Andersen Simon  2000  AABYBRO  0069AK  50 m  27.97   
32  259  Kristiansen Niklas T.  2000  AALBORG  0059AF  25 m  27.99   
33  644  Frost Hjalte Lillevik  2001  S 68  0189AL  25 m  28.14   
34  342  Heerulff Kristoffer  2001  AGF  0131AL  25 m  28.29   
35  557  Srensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  28.32   
36  598  Andersen Emil Viltoft  2000  PINGVINEN  0059AO  25 m  28.50   
37  351  Krohn Casper  2001  AGF  0119AM  25 m  28.67   
38  134  Abildgaard Rasmus  2000  AABYBRO  0015AM  25 m  28.81   
39  621  Johansen David  2001  SHESTEN  0179AN  25 m  28.99   
40  282  Pedersen Nicklas  2001  AALBORG  0181AJ  25 m  29.01   
41  334  Gasse Johannes  2001  AGF  0113AO  50 m  29.55   
42  645  Jensen Christoffer Juul  2001  S 68  0101AS  25 m  29.56   
43  150  Gadegaard Carl M  2001  NYBORG  0191AG  25 m  29.96   
44  132  Elvens Victor Borgen  2001  AABYBRO  0119AR  25 m  30.40   
45  643  Nedergaard Amin  2001  S 68  0107AR  25 m  30.63   
46  137  Grn Rasmus  1999  AABYBRO  9993AS  25 m  35.14   
rg. 2002-2003 
395  Kloster Mads  2002  THISTED  0229AF  25 m  26.06   
347  Jegesi Artr  2002  AGF  0277AK  50 m  27.01   
218  Frost Oliver Nrgaard  2002  AALBORG  0299AL  50 m  27.22   
181  Lasthein Wilfred Hove  2002  AAS  0279AJ  25 m  27.39   
495  Pedersen Mikkel Juul  2002  NORD  0277AM  25 m  27.81   
84  Blaaberg Andreas  2002  TRITON V  0217AH  25 m  28.18   
87  Kronborg Andreas  2002  TRITON V  0229AS  25 m  28.27   
561  Brunsgaard Thor  2003  ST-NEPTUN  0383AP  25 m  28.28   
272  Nrgaard Ruben  2002  AALBORG  0225AF  25 m  28.39   
10  49  Sander Nikolai  2003  SMUT  0371AF  25 m  28.49   
11  488  Knudsen Mathias  2003  NORD  0369AI  50 m  28.61   
12  432  Hiort Marcus  2003  GLADSAXE  0307AH  25 m  28.62   
13  548  Lauridsen Christoffer B.  2002  AARS  0203AO  25 m  28.70   
14  417  Christensen Magnus  2002  GLADSAXE  0287AI  25 m  28.83   
15  369  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  25 m  29.03   
16  193  Thorsell Vilhelm Damm  2002  AAS  0235AD  25 m  29.39   
17  204  Brandi Victor Abel  2003  AALBORG  0311AN  50 m  29.70   
18  410  Brandt Mark  2002  GLADSAXE  0299AR  25 m  29.72   
19  209  Christense Christopher Z.  2003  AALBORG  0393AG  25 m  29.73   
20  100  Mikkelsen Rasmus Kvorning  2002  TRITON V  0283AL  25 m  29.82   
21  316  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  50 m  30.09   
22  559  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  30.17   
23  367  Wichmann Valdemar  2003  AGF  0305AJ  50 m  30.27   
24  190  Sloth William  2003  AAS  0367AJ  25 m  30.31   
25  35  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  30.80   
26  505  Bundgaard Nicholas  2002  ODDER  0249AI  25 m  30.88   
27  158  Pedersen Andreas  2003  NYBORG  0331AH  25 m  30.89   
28  119  Jensen Magnus T. M.  2002  TRITON V  0223AP  25 m  31.14   
29  72  Nielsen Mathias M.  2002  IKAST  0233AL  25 m  31.22   
30  547  Kjr Matias  2002  AARS  0203AP  25 m  31.31   
31  628  Hjbjerg Niklas  2003  S 68  0361AO  50 m  31.40   
32  102  Ellekjr Lauritz Baad  2003  TRITON V  0323AG  50 m  31.42   
33  91  Nguyen Kim Doan  2003  TRITON V  0381AH  25 m  32.32   
34  470  Samson Marcus Elkjr  2003  HRSHOLM  0319AG  50 m  32.41   
35  560  Bernberg Bjarke  2002  ST-NEPTUN  0235AR  25 m  32.86   
36  74  Theisen Malthe  2003  IKAST  0345AN  25 m  33.07   
37  116  Schaarup Sune  2003  TRITON V  0359AG  50 m  33.42   
38  415  Christensen Jonas Reimer  2003  GLADSAXE  0319AD  25 m  33.69   
39  129  Toft Jacob  2003  AABYBRO  0357AK  25 m  33.81   
40  516  Johnsen Alexander  2003  ODDER  0397AC  25 m  34.08   
41  539  Wirring Markus  2003  ODDER  0353AQ  25 m  34.25   
42  546  Jensen Tobias Vestby  2003  AARS  0309AN  25 m  34.35   
43  Gold Anton  2002  BRDSTRUP  0235AS  25 m  34.44   
44  115  Sandal Simon  2003  TRITON V  0325AQ  25 m  34.53   
45  418  Christians Oscar Frejwald  2003  GLADSAXE  0339AH  50 m  34.87   
46  487  Kleist Markus Vang  2003  NORD  0313AM  25 m  34.99   
47  46  Hansen Andreas Strm  2002  SMUT  0293AR  25 m  35.44   
48  247  Justesen Frederik P  2003  AALBORG  0383AL  25 m  35.54   
49  251  Kjr Mathias  2003  AALBORG  0349AI  25 m  35.58   
50  483  Hjerrild-Jensen Gustav  2003  NORD  0311AQ  25 m  36.26   
51  Langkjr Mikkel  2002  BRDSTRUP  0213AT  25 m  36.29   
52  584  Jakobsen Frederik Bk  2002  HOBRO  0293AJ  25 m  36.79   
53  549  Andreasen Mikkel H.  2003  AARS    25 m  37.03   
54  455  Stri William Scherling de  2003  GLADSAXE  0321AD  25 m  37.70   
55  532  Riis Anders Kammer  2003  ODDER  0323AR  25 m  40.73   
56  85  Leth Anton  2002  TRITON V  0281AP  25 m     
rg. 2004-2017 
32  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG  0453AM  25 m  28.22   
509  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  25 m  30.42   
160  Sandison Jonas Lykke  2004  NYBORG  0415AF  25 m  30.56   
392  Jrgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  30.56   
177  Kristensen Ciano  2004  AAS  0445AJ  25 m  30.76   
468  Larsen Sebastian Hviid  2004  HRSHOLM  0465AB  50 m  31.04   
528  Nielsen Tobias  2004  ODDER  0497AB  25 m  31.28   
438  Ladefoged Andreas Ivang  2004  GLADSAXE  0437AH  25 m  31.61   
341  Have Sren  2004  AGF  0449AE  25 m  31.89   
10  437  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  32.48   
11  431  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  32.50   
12  425  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  33.30   
13  179  Lamberg Viktor Lei  2004  AAS  0477AE  25 m  33.48   
14  68  Nelander Theis  2005  IKAST  0557AC  25 m  33.78   
15  252  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  25 m  33.82   
16  413  Bruhn Mathias Bartholin  2004  GLADSAXE  0425AP  25 m  33.85   
17  433  Iversen Oliver Zeeberg  2004  GLADSAXE  0419AH  50 m  34.26   
18  390  Hoxer Gustav  2005  THISTED  0585AD  25 m  34.45   
19  497  Torp Andreas  2004  NORD  0409AA  25 m  34.46   
20  441  Leth William  2004  GLADSAXE  0427AH  25 m  34.48   
21  37  Liboriussen Frederik D.  2004  VIBORG  0415AO  25 m  34.61   
22  236  Ilic Inas  2005  AALBORG  0591AE  25 m  34.61   
23  255  Kobbelgaard Morten H.  2005  AALBORG  0587AG  25 m  34.66   
24  112  Kjlby Frederik  2004  TRITON V  0455AJ  25 m  35.23   
25  59  Christiansen Anton  2004  IKAST    25 m  35.68   
26  70  Nielsen Jakob Mller  2004  IKAST  0475AK  25 m  36.39   
27  507  Degn Valdemar  2004  ODDER  0417AJ  25 m  36.39   
28  493  Mller Danilo  2004  NORD  0415AH  25 m  36.40   
29  611  Albk Marcus  2004  PINGVINEN  0465AM  25 m  37.06   
30  626  Nedergaard Juka  2004  S 68  0497AL  25 m  37.39   
31  267  Mortensen Anders Chrmmer  2005  AALBORG  0549AK  25 m  38.75   
32  442  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  25 m  38.78   
33  511  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  39.64   
34  555  Oosterhof Elmer  2005  AARS  0521AI  25 m  40.42   
35  194  Aggerholm Simon Lunde  2006  AALBORG  0621AD  25 m  41.23   
36  52  Wisholm August Herman  2004  SMUT  0457AP  25 m  42.00   
37  233  Holm Silas Kjr  2006  AALBORG  0683AI  25 m  42.12   
38  51  Thomsen Jakob  2006  SMUT  0693AD  25 m  43.58   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
17_S
Lb 17, 200m Brystsvmning Damer 
Sponsor: IL Restorante Fellini 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2002 
403  Slvkjr Elisabeth  2002  THISTED  0278AM  25 m  2:40.13   
200  Bertelsen Anne Bjstrup  2002  AALBORG  0204AU  25 m  2:46.80   
335  Gertz Line  2001  AGF  0156AT  25 m  2:50.28   
154  Larsen Maria Bredal  2002  NYBORG  0258AP  25 m  2:50.95   
467  Kaas Emma Hjort  2002  HRSHOLM  0278AE  50 m  2:51.65   
538  Winther Mette Dyrhauge  1998  ODDER  9854BB  25 m  2:52.03   
178  Lamberg Sigrid Lei  2002  AAS  0288AI  25 m  2:53.40   
315  Baack Mette  2000  AGF  0028AU  25 m  2:54.27   
469  Meyer Caroline  2002  HRSHOLM  0238AE  25 m  2:59.46   
10  47  Moeslund Martha  1998  SMUT  9884AW  25 m  2:59.85   
11  494  Nielsen Karoline  1997  NORD  9736AL  25 m  3:04.08   
12  207  Byrgesen Amalie Falk  1999  AALBORG  9904AT  25 m  3:16.27   
rg. 2003-2004 
168  Fogh Laura  2003  AAS  0352AI  25 m  2:43.26   
78  Jensen Louise Sjrup  2003  TRITON V  0322AG  25 m  2:51.15   
151  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  2:56.30   
183  Lysgaard Caroline  2003  AAS  0318AP  50 m  2:57.09   
471  Thimmer Astrid  2003  HRSHOLM  0302AQ  25 m  2:57.51   
304  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  2:58.78   
363  Sejr Naya Hgholt  2003  AGF  0352AF  25 m  2:59.27   
318  Birkebk Cathrine  2004  AGF  0478AG  25 m  3:02.88   
239  Iversen Matilde  2003  AALBORG  0316AX  25 m  3:03.63   
10  81  Bruun Marie Egeskjold  2003  TRITON V  0324AN  25 m  3:04.15   
11  105  Blow Emilie Johanna  2003  TRITON V  0386AK  25 m  3:05.72   
12  172  Jensen Agnes Bojsen  2004  AAS  0442AG  25 m  3:07.00   
13  164  Dige Laura Marie  2004  AAS  0404AE  25 m  3:09.06   
14  564  Mller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  3:11.19   
15  171  Hjort Eva  2004  AAS  0452AE  25 m  3:12.93   
16  337  Granild Ane Kirstine  2004  AGF  0412AP  25 m  3:13.21   
17  40  Romanski Freja  2003  SMUT  0308AI  25 m  3:15.19   
18  608  Dyrman Nicoline  2004  PINGVINEN  0446AM  25 m  3:17.28   
19  435  Krgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  50 m  3:29.56   
rg. 2005-2017 
631  Fuglsang Anna Munk  2005  S 68  0538AI  25 m  3:11.96   
452  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  3:24.52   
389  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  3:26.37   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
18_S
Lb 18, 200m Brystsvmning Herrer 
Sponsor: Olesens Busser 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
265  Meinert Janus  1995  AALBORG  9517AF  25 m  2:16.69   
277  Pallesen Daniel Haahr  1998  AALBORG  9845AN  50 m  2:28.11   
Gelmark-Srensen Krestian  2001  BRDSTRUP  0111AR  25 m  2:40.33   
577  Str Alexander  2001  ST-NEPTUN  0185AC  25 m  2:43.10   
388  Hovmark Christian  2001  THISTED  0155AF  25 m  2:44.07   
557  Srensen Andreas Rask  1999  AARS  9939AR  25 m  2:50.53   
rg. 2002-2003 
461  Hartvig Asger Vver  2002  HRSHOLM  0277AB  25 m  2:41.06   
156  Okkerholm Mingus  2002  NYBORG  0201AQ  25 m  2:43.80   
85  Leth Anton  2002  TRITON V  0281AP  50 m  2:46.40   
339  Hansen Mathias Lund  2002  AGF  0269AD  50 m  2:48.77   
365  Toft Markus  2003  AGF  0377AK  25 m  2:50.29   
427  Grimmelikhuijzen Jeroen  2002  GLADSAXE  0211AF  25 m  2:52.80   
92  Christensen Jacob  2002  TRITON V  0265AG  50 m  2:53.27   
417  Christensen Magnus  2002  GLADSAXE  0287AI  50 m  2:53.35   
489  Kornum Christian  2003  NORD  0323AH  25 m  2:54.23   
10  91  Nguyen Kim Doan  2003  TRITON V  0381AH  25 m  2:58.15   
11  559  Andersen Niklas Faaborg  2002  ST-NEPTUN  0231AT  25 m  2:58.32   
12  67  Nelander Oliver L  2002  IKAST  0295AF  25 m  2:58.71   
13  459  Bruhn Filip  2003  HRSHOLM  0391AM  50 m  3:07.11   
14  547  Kjr Matias  2002  AARS  0203AP  25 m  3:11.62   
rg. 2004-2017 
184  Mikkelsen Mads  2004  AAS  0491AC  25 m  2:55.28   
90  Iversen Mads  2004  TRITON V  0491AG  25 m  3:01.46   
63  Hkonsson Rasmus  2004  IKAST  0449AH  25 m  3:11.46   
519  Jrgensen Sander Mller  2004  ODDER  0461AB  25 m  3:11.48   
93  Mikkelsen Peter Kvorning  2004  TRITON V  0499AC  25 m  3:15.52   
481  Feldtmose Mathias Frahm  2004  NORD  0425AL  25 m  3:24.11   
497  Torp Andreas  2004  NORD  0409AA  25 m  3:25.28   
407  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  25 m  3:29.70   
425  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  3:34.26   
10  64  Jensen Kasper  2005  IKAST    25 m  3:45.04   
11  442  Maarbjerg Vilhelm Thieden  2004  GLADSAXE  0407AE  50 m  4:08.39   
12  424  Fallenkamp Nikolaj  2004  GLADSAXE  0471AI  50 m  4:09.43   
13  574  Odrich Per  2006  ST-NEPTUN  0635AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
19_S
Lb 19, 100m Rygsvmning Damer 
Sponsor: Lkken Idrtscenter 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2002 
405  Srensen Karoline  2002  THISTED  0236AI  25 m  1:04.92   
288  Poulsen Johanne Marie  2001  AALBORG  0144AC  25 m  1:07.08   
657  Nielsen Lenette  1997  AALBORG    25 m  1:07.75   
157  Olesen Karina Hybye  2001  NYBORG  0106AA  25 m  1:08.09   
279  Pallesen Victoria Haahr  2002  AALBORG  0226AC  25 m  1:08.81   
196  Andersen Louise Bach  2001  AALBORG  0164AM  25 m  1:09.31   
206  Brgger-Andersen Camilla  2002  AALBORG  0246AQ  25 m  1:09.77   
256  Koch Stefanie Brun  2001  AALBORG  0196AC  25 m  1:09.89   
401  Poulsen Anette  1999  THISTED  9928AG  25 m  1:10.01   
10  264  Madsen Nete Lund  2001  AALBORG  0186AZ  25 m  1:10.15   
11  366  Wichmann Josefine Bladt  2000  AGF  0076AQ  25 m  1:11.07   
12  603  Nielsen Lrke Juul  2000  PINGVINEN  0006AN  25 m  1:12.12   
13  213  Djrup Emma Ildal  2002  AALBORG  0274AQ  25 m  1:12.14   
14  399  Mathiasen Anna  2000  THISTED  0066AP  25 m  1:12.25   
15  400  Petersen Julie Kappel  2002  THISTED  0282AN  25 m  1:12.25   
16  148  Bak Iben  2001  NYBORG  0124AH  25 m  1:12.38   
17  45  Christensen Caroline  1999  SMUT  9962AR  25 m  1:12.49   
18  306  Villumsen Signe  2001  AALBORG  0146AQ  25 m  1:12.74   
19  350  Kristiansen Nicoline  2002  AGF  0278AL  25 m  1:12.76   
20  290  Rijkhoff Lisa  2001  AALBORG  0136AF  25 m  1:12.96   
21  322  Bruun Selma  2001  AGF  0182AS  25 m  1:12.97   
22  622  Kristensen Katrine  1997  SHESTEN  9706AN  25 m  1:12.97   
23  586  Johnson Freya Bloch  2000  HOBRO  0074AB  25 m  1:13.09   
24  122  Larsen Emma Viborg  2001  AABYBRO  0112AT  25 m  1:14.20   
25  463  Hoff Julie Frisch  2002  HRSHOLM  0288AH  25 m  1:15.01   
26  397  Lindemann-Larsen Lise  2002  THISTED  0254AR  25 m  1:16.32   
27  124  Andersen Cathrine Boe  2001  AABYBRO  0148BC  25 m  1:16.83   
28  490  Kornum Maria  2001  NORD  0114AV  25 m  1:16.86   
29  604  Srensen Cecilie Tommerup  2001  PINGVINEN  0118AM  25 m  1:17.10   
30  246  Johansen Sine  2000  AALBORG  0098AH  25 m  1:17.38   
31  512  Ingeberg Sofia  2002  ODDER  0252AV  25 m  1:17.64   
32  484  Jensen Charlotte S.  2002  NORD  0242AF  25 m  1:18.21   
33  476  Als Lrke  2002  NORD  0214AU  25 m  1:18.73   
34  Harpth Julia  2002  BRDSTRUP  0208AX  25 m  1:19.39   
35  650  Christensen Signe  2001  S 68  0194AT  25 m  1:20.72   
36  572  Johansen Mia Sommer  2002  ST-NEPTUN  0292AV  25 m  1:22.50   
37  175  Jespersen Astrid Crone  2002  AAS  0214AT  25 m  1:23.03   
38  623  Steen Emma  2000  SHESTEN  0076BC  25 m  1:24.02   
39  380  Brimstrond Mirantee  2000  STIDSHOLT    25 m  1:25.00   
40  605  Srensen Katrine Munch  2001  PINGVINEN  0164BD  25 m  1:25.48   
41  65  Jensen Sara Fiil  2002  IKAST  0272AT  25 m  1:25.76   
42  571  Sndergaard Katrine  2002  ST-NEPTUN  0258BC  25 m  1:28.18   
43  398  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  1:30.00   
44  568  Volke Maja  2002  ST-NEPTUN  0228BC  25 m  1:32.58   
45  616  Nielsen Sofie  2001  PINGVINEN  0198AU  25 m  1:36.26   
46  485  Kanstrup Lykke  2002  NORD  0244AT  25 m  1:40.93   
47  192  Srensen Gro  2002  AAS  0248BC  25 m  1:42.52   
48  379  Johansen Caroline T.b.  1999  HINNERUP  9978BD  25 m  1:45.80   
49  533  Sabroe Ida  2002  ODDER  0262BC  25 m  1:46.65   
50  592  Srensen Celina  2002  HOBRO  0238BD  25 m  1:48.84   
rg. 2003-2004 
429  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  1:07.80   
11  Jakobsen Rebecca E.  2003  VIBORG  0318AO  25 m  1:08.81   
275  Olesen Ida S  2003  AALBORG  0356AA  25 m  1:08.86   
450  Rudbeck Terese Kjller  2003  GLADSAXE  0342AQ  25 m  1:09.41   
430  Hansen Frederikke Marie  2003  GLADSAXE  0358AH  25 m  1:10.75   
428  Grubert Esther Else  2003  GLADSAXE  0374AG  25 m  1:12.18   
323  Carugati Sarah  2004  AGF  0466AG  25 m  1:12.30   
658  Hingebjerg Cecilie  2004  TRITON V    25 m  1:13.18   
79  Ehrenreich-Birn Alberte  2003  TRITON V  0382AJ  25 m  1:13.41   
10  39  Thomsen Signe  2003  SMUT  0304AS  25 m  1:13.42   
11  173  Jensen Mille Kjr  2004  AAS  0418AF  50 m  1:13.77   
12  191  Srensen Emilie Wolf  2003  AAS  0362AL  25 m  1:13.86   
13  320  Borgensgaard Mia  2003  AGF  0368AT  25 m  1:14.53   
14  Klausen Sofie Trekr  2003  BRDSTRUP  0364AD  25 m  1:14.74   
15  521  Lauridsen Cecilie  2003  ODDER  0354AB  25 m  1:15.43   
16  632  Hgsted Lrke  2003  S 68  0332AG  25 m  1:15.97   
17  526  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  1:16.38   
18  284  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  1:16.63   
19  630  Asmussen Lrke  2003  S 68  0306AN  25 m  1:16.95   
20  241  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  50 m  1:17.17   
21  607  Fog Mathilde Wisborg  2003  PINGVINEN  0332BB  25 m  1:17.19   
22  402  Pruzljanin Selma  2003  THISTED  0338AI  25 m  1:17.35   
23  104  Hvarre Mia  2004  TRITON V  0498AH  25 m  1:18.16   
24  189  Skrydstrup Clara  2004  AAS  0488AK  25 m  1:18.41   
25  162  Bjerg Martha  2004  AAS  0454AK  25 m  1:18.70   
26  164  Dige Laura Marie  2004  AAS  0404AE  25 m  1:18.85   
27  361  Reitan Marlene  2003  AGF  0326AY  25 m  1:19.22   
28  608  Dyrman Nicoline  2004  PINGVINEN  0446AM  25 m  1:19.56   
29  81  Bruun Marie Egeskjold  2003  TRITON V  0324AN  25 m  1:19.74   
30  610  Friborg Freja  2004  PINGVINEN  0404AT  25 m  1:19.75   
31  97  Turner Holly Lnne  2003  TRITON V  0376AW  25 m  1:20.11   
32  562  Christense Alberte Kempel  2004  ST-NEPTUN  0492AE  25 m  1:20.17   
33  321  Brix Veronica  2003  AGF  0372AW  25 m  1:20.44   
34  451  Schou Amalie  2003  GLADSAXE  0394AC  25 m  1:20.52   
35  482  Hassing Astrid  2004  NORD  0494AM  25 m  1:21.71   
36  22  Hansen Alberthe Skovborg  2004  VIBORG  0482AT  25 m  1:22.12   
37  24  Kristensen Lea Kjr  2004  VIBORG  0466AS  25 m  1:22.22   
38  161  Aagaard Sia  2004  AAS  0434AB  25 m  1:22.31   
39  147  Bak Helga  2004  NYBORG  0494AA  25 m  1:22.79   
40  639  Winther Mille  2003  S 68  0346AW  25 m  1:23.03   
41  136  Bjerre Victoria  2003  AABYBRO  0334AW  25 m  1:23.15   
42  354  Mehlsen Maria  2003  AGF  0392AX  25 m  1:24.46   
43  110  Jger Marie  2003  TRITON V  0336AX  25 m  1:24.97   
44  569  Rasmussen Freja Rjkjr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  25 m  1:25.03   
45  105  Blow Emilie Johanna  2003  TRITON V  0386AK  25 m  1:25.19   
46  61  Esbensen Marie Graff  2003  IKAST  0336AT  25 m  1:25.85   
47  360  Rasmussen Lucca Bisgaard  2004  AGF  0448AN  25 m  1:26.00   
48  537  Winther Maria Dyrhauge  2004  ODDER  0468AN  25 m  1:26.04   
49  106  Jepsen Ea Pakula  2003  TRITON V  0314AM  25 m  1:26.30   
50  638  Kjrsgaard Lrke  2004  S 68  0488AQ  25 m  1:26.76   
51  492  Lind Frida  2004  NORD  0416AH  25 m  1:27.29   
52  636  Jensen Emma  2003  S 68  0322AT  25 m  1:29.34   
53  580  Bendixen Kirstine Buus  2003  HOBRO  0382AY  25 m  1:29.89   
54  589  Nielsen Mie Holst  2004  HOBRO  0482AU  25 m  1:29.95   
55  436  Kjrtsholtsen Laura  2004  GLADSAXE  0428AH  25 m  1:30.06   
56  170  Hansen Mathilde Tilsted  2003  AAS  0306AR  50 m  1:30.91   
57  27  Mortensen Sille  2004  VIBORG  0484AL  25 m  1:31.27   
58  544  Srensen Emma Rask  2003  AARS  0388AP  25 m  1:31.44   
59  480  Christensen Marie Martens  2004  NORD  0424AK  25 m  1:31.76   
60  153  Kaysen Sofie  2004  NYBORG  0456AU  25 m  1:31.95   
61  235  Heg Louise  2003  AALBORG  0324AR  25 m  1:32.18   
62  71  Nielsen Louise Amanda  2003  IKAST  0334AQ  25 m  1:32.51   
63  587  Kjeldskov Signe  2003  HOBRO  0334BD  25 m  1:35.92   
64  109  Kjr Kathrine Erbo  2004  TRITON V  0496AO  25 m  1:36.50   
65  618  Mygdam Line  2003  BSK08  0382AX  25 m  1:36.58   
66  527  Nielsen Katrine Skyt  2003  ODDER  0326BB  25 m  1:37.95   
67  536  Srensen Sofie Skovgaard  2004  ODDER  0418AV  25 m  1:39.63   
68  566  Rasmussen Katrine  2004  ST-NEPTUN  0478AV  25 m  1:40.20   
69  588  Larsen Lucca Tinggaard  2004  HOBRO  0468AX  25 m  1:40.50   
70  23  Therkildsen Malena Pind  2004  VIBORG  0488AR  50 m  1:41.96   
71  529  Nonbye Emma  2003  ODDER  0306AS  25 m  1:42.37   
72  29  Nielsen Freja Jungersen  2004  VIBORG  0484AS  25 m  1:44.64   
73  530  Nonbye Kathrine  2004  ODDER  0474AL  25 m  1:49.69   
74  619  Mhlenberg Sofie Se  2004  BSK08  0456AZ  25 m  1:58.64   
75  98  Pedersen Mille Trier  2003  TRITON V  0386AI  25 m     
76  280  Pedersen Anna Christine  2003  AALBORG    25 m     
77  591  Schnwandt Iben  2003  HOBRO  0398BC  25 m     
rg. 2005-2017 
48  Romanski Fenja  2005  SMUT  0598AH  25 m  1:17.83   
14  Varming Anna  2005  VIBORG  0574AJ  25 m  1:18.36   
301  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  1:18.64   
362  Sejr Malou  2005  AGF  0572AB  25 m  1:22.35   
20  Sunesen Louise  2005  VIBORG  0598AC  25 m  1:24.72   
108  Moberg Emilie  2005  TRITON V  0534AI  25 m  1:26.19   
242  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  1:26.37   
416  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:29.40   
439  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  50 m  1:29.49   
10  578  Andersen Karoline Prang  2005  HOBRO  0534AH  25 m  1:29.89   
11  43  Vorgod Liva Lauridsen  2005  SMUT  0566AR  25 m  1:32.29   
12  237  Iversen Karoline  2005  AALBORG  0528AM  25 m  1:32.60   
13  58  Bjrn Weronika L.  2005  IKAST  0524AG  25 m  1:35.11   
14  523  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  1:35.74   
15  426  Gotfredsen Alma  2005  GLADSAXE  0548AI  50 m  1:38.63   
16  221  Gjelstrup Line  2006  AALBORG  0658AC  25 m  1:40.03   
17  386  Bach Tilde Se  2005  THISTED  0524AH  25 m  1:41.20   
18  552  Ibsen Line  2005  AARS  0518AK  25 m  1:45.36   
19  333  Gadegaard Lucia Ruiz  2006  AGF  0638AC  25 m  1:51.72   
20  340  Hansfort Karoline  2006  AGF    25 m  1:52.96   
21  508  Halle Caden  2005  ODDER  0596AS  25 m  1:55.99   
22  582  Gilling-Iskov Sara  2006  HOBRO  0652AL  25 m  1:57.40   
23  111  Svensen Silke Bruun  2005  TRITON V  0568AJ  25 m     
24  234  Hyltoft Caroline Lrke  2006  AALBORG  0678AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.25.10  Udskriftsdato  26 november 2016 
Licens til Aalborg Svmmeklub  Udskriftstidspunkt  10:05 
 
20_S
Lb 20, 100m Rygsvmning Herrer 
Sponsor: Holstebro Rejser 
 
 
Nr.  Navn  Fdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
rg. 0-2001 
355  Mogensen Anders L.  1996  AGF  9629AN  25 m  58.28   
263  Lyhne Lars  1999  AALBORG  9909AI  25 m  59.66   
325  Dalby Ralf  1995  AGF  9547AB  25 m  1:00.37   
331  Fallesen Magnus  1998  AGF  9869AB  50 m  1:02.31   
231  Harde Lasse  1998  AALBORG  9829AN  25 m  1:02.61   
291  Schiby Thomas  2001  AALBORG  0181AF  25 m  1:02.61   
506  Dall Lasse  1997  ODDER  9763AR  25 m  1:02.72   
248  Jrgensen Nikolaj J.  1998  AALBORG  9891AP  25 m  1:05.49   
314  Ancker Magnus V.  2001  AGF  0163AL  25 m  1:09.93   
10  167  Elkjr Alexander Korsager  2001  AAS  0113AL  25 m  1:10.40   
11  134  Abildgaard Rasmus  2000  AABYBRO  0015AM  25 m  1:10.80   
12  202  Bonde Christian  2001  AALBORG  0193AM  25 m  1:11.50   
13  576  Rasmussen Esben Rjkjr  2001  ST-NEPTUN  0139AJ  25 m  1:11.87   
14  486  Kleist Daniel Vang  2000  NORD  0095AS  50 m  1:12.19   
15  598  Andersen Emil Viltoft  2000  PINGVINEN  0059AO  25 m  1:12.58   
16  334  Gasse Johannes  2001  AGF  0113AO  25 m  1:12.91   
17  375  Olesen Anton Kirkegaard  2000  VIBORG  0013AS  25 m  1:13.23   
18  282  Pedersen Nicklas  2001  AALBORG  0181AJ  25 m  1:13.61   
19  621  Johansen David  2001  SHESTEN  0179AN  25 m  1:15.07   
20  150  Gadegaard Carl M  20